חצי גמר הצ'מפיונס: 2-2 באליאנץ ארנה

משחק עלוב למדי שלנו כולל במחצית הראשונה.
לא ברורה לי האדישות הזו, באיירן נזכרו שזה חצי גמר ליגת אלופות ושמים 2 בקלות. איפה אנחנו?

המשחק היה רדום לגמרי, הייתה תחושה אצל כולם שאנחנו לוקחים את זה בהליכה. כידוע, אנחנו משקיעים קמצוץ אנרגיה יותר מהדרוש ותו לא.

אולי עכשיו יהיה קצת אקשן.

עצוב לך? באמת?

כן הם גרועים
אבל כרגיל אנחנו מזמינים צרות ומשחקים בצורה מינימליסטית ומבוקרת בצורה קיצונית

החילוף הזה עכשיו יחליש אותנו פיזית, חבל.

דווקא חוסלו יכול לעזור מאוד במשחק הזה

מה שהיה יכול לעזור במשחק הזה זה לעלות עם שאיפה למשחק התקפה מהדקה הראשונה, במקום למזמז את הכדור בחצי שלנו במשך שעה כאילו המטרה בכדורגל זה לא לכבוש שערים.

אני יודע שהוא אשכרה רק נכנס, אבל קשה לי עם ההרמות הדרדלה/חסרות המעוף של מודריץ׳. קל נכנס לדיון הדל״פ.

וואלה הפסדנו לבאיירן שלא מנסה אפילו. מרשים

קל מחמיץ. אחלה ניחוס.

איזה פנדל מרושל וואו

לא היה פנדל להם ולא היה פנדל לנו, השופט כמעט הרס את המשחק והחזיר

אשכרה זה הפוך על הפוך . הוא כמעט החליק ובלבל את נוייר.

אם נוייר היה מהמר הפוך קל שהוא היה לוקח את זה.

עושים ממנדי סביבון. חומה עאלק.

עם כל הסילונים שמוכרים לי בסגל של ריאל אין לנו בכלל יכולת ללחוץ קבוצה גבוה, אפילו לא לעשר דקות כדי לנסות לגרום לטעות.

פעם שניה שאנצ’לוטי משנה מערך במחצית ודופק אותנו. במשחק הראשון מול סיטי, והיום. בדיוק כמו באותו משחק ספגנו 2 שערים מהירים בדקות הראשונות של המחצית השניה שסיבכו את כל ההתמודדות.

אני שונא את התפקוד הכל כך גבוה של בלינגהאם, הוא רבע שחקן ככה ולא רק ביחס לעצמו.

בשער של זאנה המסדרון שפתחו לו שם היה פשע פלילי. מקרוס שלא סגר ועד לונין שהשאיר את הפינה שלו פתוחה.

בסופו של דבר תוצאה סבבה, המשחק עובר לברנבאו, ועכשיו צריך רק לעשות חושבים איך עוצרים את הקקה הזה מוסיאלה, ואיך משתמשים יותר נכון בג’וד.

המערך הזה השיטה הזאת מגבילה ופוגעת מאוד בבלינגהאם ובפדה, יוצרת שוב ושוב חיסרון מספרי במרכז המגרש ומי שאוכל אותה הפעם זה מנדי.

עכשיו אני קולט שויני היה יכול לשים שלושער בפאקינג אליאנץ ארנה בחצי גמר.
חוץ מזה , סך הכל התנהג יפה הערב ולא רב עם השופט.

שוב אני לא רוצה להיות חמוץ מדי אחרי 2:2 במשחק חוץ נגד באיירן מינכן בחצי גמר ליגת האלופות, תוצאה שהיינו ‘מחבקים’ בכל עונה כמעט (אגב - שמונה משחקים ברצפיות לא הפסדנו לה טפו-טפו-טפו - הזייה). הגמר מרגיש קרוב, כמעט כל אוהד כדורגל יגיד את זה.

אבל שוב יש דקות בהן ריאל מדריד נראית כמו קבוצה שלא אוהבת לשחק כדורגל ואפילו שמתי בצד את רבע השעה הראשונה. הם לא יודעים שמתחילים לשחק מהדקה הראשונה? איך זה קורה שוב ושוב ושוב בכמה ציוותים שונים של הרכב ועדיין לא נמצא פיתרון? מה באמת אנחנו שאננים או טפשים עד כדי כך? הפעם לפחות לא לקחנו סיכונים מאחורה…
זה - הכדורגל הזה - חורה לי יותר מהתוצאה, זה מתסכל אותי. אני מנטרל רגע את הרגש ועפתי באוויר אחרי השוויון. רבע השעה שלנו קטסטרופה. הרבה מאוד ניסיונות לצאת קדימה בוטלו בשל פס אחורה או לרוחב. אין כאן שחקן אחד על המוקד - קשה לי להגיד למשל שאורליאן טשואמני שכנע אותי יותר מדי וג’וד בלינגהאם היה מזעזע, גם רודריגו לא טוב - זה משהו “כללי”. זה בגלל המאמן שלנו.

אני אפילו לא חושב שזה קשור להסטה של בלינגהאם לעמדה כזו או אחרת. פשוט פאסיביות בלתי נסבלת, רגילים אולי שמהתקפה אחת אנחנו עושים שער. ואני מסתכל הצידה וזו לא באיירן של לפני עשור. אין לה את שוונשטיינגר, אין לה את פיליפ להאם שהוא חכם מאוד, אין לה את אריאן רובן או פרנק ריברי ועוד. מעבר לכך הייתי מתוסכל, מילא שאין הוראה או לחץ יזום אבל שחקני ההגנה של באיירן למעט ג’ושוע קימיך אולי כה מסורבלים עם הכדור. ג’וד שם בנונשאלנט, רודריגו, ויניסיוס התחיל ללחוץ רק כשראה שדקה 89 - למה לא לתת פיק של כמה דקות? לנסות? איזה הבדל זה אם חוטפים כדור…

זה אפילו לא קשור לכך שבאיירן משום מקום הפכה את המשחק, הרי אנחנו עשינו את זה כל כך הרבה פעמים, כשזה קרה אמרתי - ‘וואלה מה קורה כאן? זה התפקיד שלנו’. שוב, זה הגישה. בחלק מהדקות זה היה נראה חוסר עניין לציבור ו\או מוד הגנתי של מנצ’סטר סיטי. תראו איזה תותחים קרלו יכול להעלות מהספסל ואני מבסוט שג’וד הוחלף. גם דני קרבחאל כבר עשה מספיק פנדלים כמו שלוקאס עשה היום ונפל בפח.

הרגשתי שאין לנו כלום חוץ מהדאבל בצד שמאל של רודריגו ו-ויניסיוס שלמשך כמה דקות זה היה נראה גם די פאתטי בעיניי. בקושי הנענו כדור, לא שינינו קצב, לא בעטנו מרחוק. הגול שכבשנו היה יפה מאוד אבל הראה כמה באיירן פושעת ברמה הטקטית. כולם שם חלמו.
לא לוקח כלום מהמשחק הזה חוץ מהקרח בוורידים של ויניסיוס שעשה 2 מ-3, זה מצחיק לראות אגב איך המומנטום נע בינו לבין רודריגו, מחכה ליום שאאמין שהוא בועט וזה ייכנס. מה שאתה רוצה מכוכב זה לעשות גול מהמצב הראשון והוא עמד בציפיות. באמת שלא ראינו כמעט כלום היום, אין מה להגיד.