מחזור 20 :: ברצלונה שאנחנו אוהבים חזרה - מנצחים 1:0 את גרנאדה בבית (מסי)

לא זוכר מתי התרגשתי ככה ממשחק של בארסה. מתי חיכיתי לראות את הקבוצה משחקת.

אחרי חצי שנה שבה ראיתי משחקים רק אם הייתי באותו זמן במקרה בבית, דחיתי תכניות למחר כי יש בארסה.

אבל עם כל ההתרגשות צריך לרדת רגע למציאות. קיקה מרגיש כמו כפפה, אבל הוא פה שבוע. ובשבוע אי אפשר לשנות יותר מדי. אני כן מצפה לראות שחקנים אנרגטיים, מחוייבים, אבל זה לא המשחק לפיו נשפוט את המאמן החדש. בעוד חודש מול נאפולי נוכל לדעת בצורה טובה יותר מה הוא נותן לנו.

בגזרת הנעדרים: סוארז, ארתור ודה יונג מחוץ לסגל, כשהראשון ככל הנראה סיים את העונה. דמבלה בתהליכי סופר את הדקות כדי לחזור וטר שטגן אמור לחזור לסגל בתזמון מושלם אחרי שהפציעה שלו גרמה לו לפספס את הסופרקופה המיותר.

בשינוי מהמאמן הקודם, קיקה יכריז על ההרכב רק מחר באימון המסכם לפני המשחק. אנחנו עוד לא יודעים באיזה הרכב הוא יבחר, או מי השחקנים שימלאו את מקום החסרים בקישור.

ויסקה בארסה y ויסקה קטלוניה! מתרגש.

קריירה טובענית מונעת ממני לא רק להגיב, אלא אפילו לכנס ולקרוא.
לא יודע מה כתבתם בת’רד המאמן החדש, אבל דבר אחד בטוח, זה שאני שוב מתלהב לראות את ברצלונה.
לא יודע אם תהיה אגדית או לוזרית (בתכלס זה שתי האפשרויות שאנחנו מכירים) אבל היא בטוח לא תהיה בנאלית ומשעממת כמו הצנון האגדי…

הרכב שלי ;
מארק
אלבה אומטיטי פיקה סמדו
פוץ’ בוסקי ראקי
פאטי גריזמן מסי

מתרגש!

האמת זה לא בשינוי מהמאמן הקודם, זה נראה לי זה תקדימי. הייתי בטוח שחיבים לפרסם סגל יום לפני. מוזר.

כולנו מתרגשים, השאלה, אם זה ימשך גם אחרי האיבוד נקודות הראשון שלנו. אישית, כל עוד הוא ימשיך בגישה הנוכחית, אני יתן לו הרבה קרדיט. השנה אני אפילו לא דורש תארים ממנו.

ההרכב שלי, ארתור קיבל אישור רפואי, אבל אני לא יודע מה מצב מלא של הכשירות שלו. בהנחה שהוא לא כשיר ל 90 דקות.

טר שטגן
פירפו אומטיטי לנגלה סמדו

פוץ בוסי וידאל.

פאטי גריזמן מסי.

משחק ראשון ובבית, הגיע הזמן להראות לאלבה ופיקה שזהו החגיגה שלהם נגמרה. שרשרת החסינות שלהם הסתימה. אם הסגל היה עמוק יותר, (דה יונג או ארתור בכשירות) גם וידאל היה בספסל.

הליגה מתחילה מחדש!

הסגל למשחק -

טר שטגן, ארתור וריקי בפנים.
וואגה בחוץ.
סוארס ודמבלה, כזכור, פצועים.

נ.ב. חייב להגיד שהקטע הזה של פרסום סגל למשחק, 7-8 שעות לפני המשחק, קצת מוזר לי.

יכול להיות שזה משהו חד פעמי כי המאמן הגיע בתחילת שבוע שעבר ולכן הוא רצה לחכות ממש עד לאימון המסכם כדי לראות מי כשיר ב100% ומי יכול להתאים להרכב…

נחכה גם למשחק השני של קיקה בציפייה :slight_smile:

היה נדמה לי שזו תפיסה שלו - לא לפרסם את הסגל יום מראש…
מישהו התעדכן איך הוא היה נוהג בבטיס?
משה?

לא עד כדי כך עקבתי אחריו,

ההרכב שמעלה קיקה סטיין -

אין הפתעות מיוחדות במשחקו הראשון של סטיין כמאמן.
טר שטגן חוזר אל בין הקורות, אומטיטי משלים את צמד הבלמים, וסרג’י רוברטו כנראה ישרוד אחרי כולנו.

ארתור, פרז, נטו, סמדו, לנגלה, פירפו וריקי המלך של העולם יחכו להזדמנות מהספסל.

חבל שהוא נופל במלכודת הרוברטו כבר במשחק הראשון, נתן לו 100 ימי חסד.

בקישור דה יונג מורחק וארתור חוזר מפציעה, אז הקישור האפור היה די צפוי. נקווה שריקי וארתור ישתלבו מוקדם במחצית השנייה

בגזרת הבלמים, הוא הולך עם הבלם הטוב יותר, בתקווה שהחרסינה הצרפתית יחזור לעצמו. הלוואי.

בנימה אישית - חוץ מהוד בינוניותו, אני מבסוט מההרכב. לא מצפה מקיקה סטיין לשנות עולמות במשחקו הראשון על הקווים, ואחרי פחות משבוע בתפקיד. אם ריקי פוץ’ המלך של הגלקסיה היה פותח עכשיו, זה היה מוזר. לפחות לי.

מעניין אם לסרג’י רוברטו יש קלטות גם של סטיין.

אולי אמרו לקיקה “מבחינתך כל משחק זה קלאסיקו” והוא לקח את זה ברצינות…

או שקולה של קורל מהדהד במסדרונות הקאמפ נואו. אין מפחיד מזה.

יש לו 100 ימים של חסד אז לא נקטר😎
אומטיטי בפנים, בגלל שלנגלה צהוב אחד מהרחקה…

ויסקה בארסה!!!

צריך לשים דברים בפרופורציות.
גם אם נראה כמו בימי פפ הגדולים, זו כולה גראנדה ובבית.

גם בתקופת וואלורדה בארסה נתנה הצגות בבית.

הייתי שמח לראות קצת פחות דיבורים ולא ראיון כל שני וחמישי לכלי תקשורת אחר.

משחק לא רע. אפס הזדמנויות לגרנאדה. השינוי הבולט שאני שם לב אליו. זה אפס מסירות עומק של הבלמים. וזה שינוי לטובה.

אנחנו הרבה יותר דומננטים , ותעשו לי טובה נגד ברצלונה של ואלורדה גם מאיורקה וקבוצות תחתית כבשו בקאמפ נואו.

רק צריך להכניס את הכדור לרשת.

טיפה מאוכזב מההרכב… אני מבין את ההיגיון בלא לתת הרכב לריקי, וגם קישור נגרים שכזה אמור להספיק נגד גראנדה, אבל קיוויתי לאומץ (ולסמדו בימין)

יכול להיות שאני מדמיין, אבל לי מרגיש כאילו, גם בהרכב הזה וכבר עכשיו יש ניצני שינוי בקבוצה במשחק הלחץ ובמשחק המסירות. אומנם משחק אלים של גראנדה וכרגע הביצוע ההתקפי לא משהו, אבל פייר? כיף לי היום. זה לא קרה זמן מה.

בינתיים כל דבר טוב שקורה, קורה דרך מסי. הוא נמצא בכל מקום על המגרש ובסך הכל תוכנית המשחק עדיין אותה הדבר: תנו למסי את הכדור והכל יהיה בסדר.

מפריע לי שפאטי תקוע בימין, ואחרי 70 ומשהו דקות, לא רואים שזה לא עובד ולא משנים.
לפחות יש וידאל ומסי.

זה באמת מה שראית?

לא ציון מעולה, אפילו לא ציון טוב, יש הרבה מה לשפר, השופט גם עזר. (זה מה שנקרא שיפוט ביתי) אבל תסלחו לי, מבחן ראשון , המאמן קיבל ציון “עובר” וכמו שכתבתי בהתחלה, אפס מסירות עומק של פיקה ואומטיטי. (אולי היה אחת של אומטיטי) זה שינוי עצום.

מעבר לזה , שזה בהחלט היה משחק לא רע שלנו. עם צירופי מסירות יפים. החילוף של ריקי זה הסיבה לאופטמיות. ברבע שעה בערך ריקי פוץ עשה יותר ממה שראקיטיץ עשה במחצית מול אספניול ומשחק וחצי מול גרנאדה.

רוברטו כמעט גמר לנו את המשחק. סמדו חייב לפתוח על חשבונו.

שליטה מוחלטת במגרש. הגעה למצבים, וכמעט 0 טעויות בהגנה. אני מדגיש זה בלשון המעטה לא מספק, ואין לי ספק שהמבחן האמיתי מתחיל שבוע הבא. אבל אני הולך לישון עם חיוך

שיקום האחד פה שיגיד שואלורדה היה מכניס את פוץ במקום ראקי. זה קיקה סאטיין.

לא נעים לומר אבל כן. מסי רץ יותר מבדרך כלל, שיחק נמוך מאוד והזין כדורים בלי סוף לכיוון הרחבה. בעיקר לאלבה. היו מעט מאוד פריצות שלא עברו דרכו. היו כמה נסיונות של פאטי אבל לא הייתי באמת קורא להן ניסיונות…
ההודעה נכתבה עוד לפני השער אבל בסופו של דבר הוא גם סידר את ההרחקה ואת השער כמובן.

שלא יובן לא נכון, יש לכם הרבה נקודות לשאוב מהן עידוד, זה רק משחק ראשון ואפילו לא עבר שבוע מאז המינוי של סטיין, אבל עדיין התלות שלכם במסי גדולה מאוד.
ובכל מקרה אני מאוד מבואס ממה שראיתי הערב, רציתי לראות אתכם סובלים יותר.