מחזור 20: 1:4 קל באופן מפתיע באלאבס (קאסמירו, בנזמהX2, הזאר)

לקראת אלאבס | אחרי הבושה נגד אלקויאנו בגביע, עם מצב רוח בריצפה ובסגל חסר גם ללא המאמן זידאן שחלה בקורונה - ריאל תרצה להיות כמו “חייה פצועה” אמיתית ולהוציא עצבים במשחק החוץ נגד קבוצת התחתית. ראמוס וקרבחאל בחוץ, מה עם ההתקפה?

image

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי שבוע מהגיהנום - שני תארים הלכו לפח בתוך שישה ימים - הפסד 2:1 לבילבאו בסופרקופה ובעיקר הבושה נגד אלקויאנו מהליגה השלישית עם ההפסד 2:1 בהארכה. נראה שזמן רב שריאל לא הייתה כה זקוקה לניצחון כדי שירגיע את כדור השלג, אחרי אחד בודד כזה בחמשת המשחקים האחרונים. אם ריאל תנצח היא תשמור על המקום השני כשהמרדף אחרי אתלטיקו מדריד נראה בלתי אפשרית, עד כמה שאסור להגיד את זה, ותשווה את מאזנה לעונה שעברה אז השיגה 40 נק’ בסיבוב הראשון אך כמה שהתחושות שונות. אגב, 30 שערי זכות אלה הנתונים הכי נמוכים מאז עונת הקאפלו (בשלב הזה) אם נתעלם מעונת 2018/19.

הקבוצה כבר הייתה עם הגב אל הקיר ועל סף הדחה מליגת האלופות יחד עם דשדוש מתמשך בליגה, ואז יצאה לרצף ניצחונות בזכות ה"גווארדיה הוותיקה" - מישהו חושב שזה יכול לקרות שוב? עד למשחק שמינית גמר ליגת האלופות ב-24 בפברואר לריאל יש שישה משחקי ליגה, כמעט כולם נוחים יחסית אבל אתם יודעים שהשנה זה “הפוך”. “ריאל מתמקדת בליגה”, סיכמו ב-AS והקבוצה צריכה לייצר את השורות. לפתע לריאל תהיה מנוחה של שבוע ימים בין משחק למשחק. אחרי אלאבס ממתינות גם לבאנטה (בית), הואסקה (חוץ), חטאפה ו-ולנסיה יתארחו בדי סטפאנו ואז ויאדוליד מהתחתית.

כמובן שההרכב מחר נגד אלאבס יהיה שונה לחלוטין כאשר שלושה שרידים בלבד יהיו מ"בושת הגביע" - קאסמירו וגם אדר מיליטאו שהשער והמשחק הלא רע שלו נשכח. קרבחאל על אף שהתאמן - ייעדר וכך גם הקפטן סרחיו ראמוס, נאצ’ו לא כשיר גם כן ונראה שלוקאס ישחק כמגן. מי עוד לא יהיה? המיסטר זידאן. לא במקרה דויד בטוני העביר את מסיבת העיתונאים וניסה שזו תהיה הקצרה איי פעם. הבנתם ושמעתם נכון - המאמן זידאן שסבל ממחול שדים - לא יעמוד על הקווים שכן אובחן כחיובי לקורונה. עוזרו ינהל את המשחקים בינתיים. אז זידאן הצליח לחמוק ממסיבת העיתונאים ועתידו בינתיים מעורער. גם פדה ואלוורדה אגב פצוע ולא ישחק.

“דיברתי עם זידאן הבוקר והוא מרגיש טוב”, אמר בטוני שהקפיד לענות ממש בקצרה על כל שאלה. כמובן שהוא התחמק משאלות על אודגור וגם לא רצה להשיב האם ההדחה הזו גרועה יותר מאשר נגד לגאנס ב-2018 (“זו שאלה שעדיף שתשאלו את זידאן”). “הביקורות? הוא אוהב כדורגל, זו התשוקה שלו, הוא מרגיש בר מזל שהוא מאמן את ריאל מדריד. כמובן שהוא מעט עצוב לגבי התקופה האחרונה”, הבהיר. כשנשאל עד כמה הוא קובע, אמר: “אני העוזר של זידאן ואני כאן כדי לעזור, אני קרוב לשחקנים תמיד”. על התקופה המחורבנת של הקבוצה: “עשינו אימון טוב הבוקר והתכוננו היטב למשחק מחר. זו עוד הזדמנות להראות שאנחנו ביחד. זידאן תמיד איתנו. כל הפסד בריאל מייצר ביקורת אדירה, יש לנו ניסין לדעת איך להגיב. מחר זו הזדמנות נוספת להראות שאנחנו מאוחדים”. תתחילו לנצח, בקיצור. אגב, בסקר המארקה אמנם האוהדים חושבים שהמחזור של זידאן בקבוצה הסתיים אבל השחקנים חטפו יותר ממנו - 39% מניחים שהאשמה היא באלה שהתרוצצו בכישלון מוחלט על כר הדשא. אסור לקבל בושות כאלה. תתחילו לנצח, כבר אמרנו.

Hazard remata de cabeza frente al Alcoyano ante la presencia de...

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, רפאל ואראן, אדר מיליטאו, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס, לוקה מודריץ’| מרקו אסנסיו, אדן הזאר וקארים בנזמה

אלאבס כבר ניצחה אותה השנה למי ששכח - 1:2 באצטדיון די סטפאנו. הקבוצה שמדורגת במקום ה-17 והשיגה נקודה מ-12 האחרונות - כבר החליפה מאמן אך לא לזה פילל אבלרדו המתקאמבק שזכור לטובה מהקדנצייה הקודמת שלו (החליף את פאבלו מצ’ין). המאמן הושפל מול אלמריה 5:0 בגביע המלך בהרכב משני (לאחר מכן זעם: “הגישה היא דבר שלא נתון לדיון ואת זה כמה שחקנים לא הראו וזה מקומם”) ובמשחק האחרון נכנע לסביליה בליגה (2:1). בתוספת הזמן חוסלו היה יכול לחלץ נקודה אך לא עמד בלחץ והחטיא מהנקודה הלבנה. החלוץ לוקאס פרס (ארבעה שערים) שכבש נגדנו בפנדל בסיבוב הקודם והקשר אדגר מנדס (שלושה כיבושים) הם המבקיעים הבולטים בקבוצה ויהווה את מרבית הסכנה.

דווקא על הקבוצות הגדולות אלאבס כן הצליחה להקשות העונה. מעבר לניצחון נגד ריאל יש לה 0:0 מכובד נגד ריאל סוסיאדד, 1:1 מכובד עוד יותר במשחק הבית נגד ברצלונה, כשהיא כמעט מחלצת נקודה נגד אתלטיקו מדריד אחרי ספגה שער אכזרי בתוספת הזמן. מהמחזור השביעי ועד ה-12 היא הייתה בתקופה מצוינת כשרשמה שישה משחקים ללא הפסד אך אין לכך כל זכר. לקבוצה יש את כל המוטיבצייה שבעולם כדי לנצח מחר, בדיוק ביום בו תחגוג מאה שנה להיווסדות המועדון והם יכולים רק להצטער שלא יהיה קהל לראות את המשחק ההיסטורי הזה.

המאמן אבלרדו עבורו יהיה זה משחקו המאה במועדון כשחקן וכמאמן גם יחד, התפייט: "“אני מרגיש גאה ונרגש להיות חלק ממשחק כזה כשחקן וכמאמן הקבוצה. זה תאריך מיוחד ויריבה מיוחדת. נצטרך לתת 200% ולהראות את הערכים שאנחנו מגנים עליהם. אני משוכנע שנעשה לריאל את החיים קשים, אם כי אני לא זוכר משחק העונה בו היא לא יצרה מצבים. הלוואי ונוכל לחגוג ניצחון”. המאמן לא ברח לקלישאות ולדבריו לריאל יש שלוש סיבות לרצות לנצח - ראשית, נקמה על הסיבוב הקודם, שנית לאור הבריחה של אתלטיקו וכמובן להוציא עצבים בגלל הגביע. עוד אמר: “ניסינו להתמקד רק במשחק אבל כמובן שאי אפשר להתעלם מהאירועים. אלאבס היא מועדון היסטורי. אני זוכר את הגמר בדורטמונד נגד ליברפול (גמר גביע אופ"א בו הפסידה הקבוצה 5:4 ב-2001) ומצד שני המועדון חווה רגעים קשים וכמעט נעלם”. המאמן הבהיר כי הוא אופטימי מאוד ופשוט לוקח לו זמן להטמיע את הרעיונות החדשים.

תקלה קטנה כן הייתה לאלאבס כאשר החלוץ פרס לא כשיר במאת האחוזים. הוא כלל לא היה בסגל נגד סביליה ואם לא יפתח - יוחלף בדייבירסון. “שוחחתי איתו השבוע, האיכות שלו ברורה אבל אני צריך שכל שחקן יהיה בשיאו הפיזי”, אמר המאמן שהבהיר כי הוא ייכלל בסגל אך לא בטוח שיפתח ב-11. הבלם רודריגו עלי (כבר חודש לא משחק ובין כה התנדנד בין הרכב לספסל) וכן החלוץ ג’ון גידטי הם הנעדרים היחידים. הקשר ההגנתי מנו גרסיה הבהיר כי הבעיות של הקבוצה הן לא הגישה וזו אותה אלאבס לוחמת אך הייתה חסרה לה איכות ו"הפרטים הקטנים". מקומו של חוסלו שרשם 18 הופעות העונה - מובטח בחוד. פרננדו פאצ’קו שלא החסיר אף דקה יפתח כמובן בין הקורות.

Abelardo, en el partido de Almería.

אלאבס - הרכב משוער: פרננדו פאצ’קו| אדריאן מרטין, צ’ימו נבארו, ויקטור לגווארדיה, לחונה, רובן דוארטה| תומאס פינה, רודריגו בטאגליה, לואיס ריוחה, אדגר מנדז, חוסלו ולוקאס פרס (דייבירסון)

היסטוריה ומפגשי עבר ::

אשתקד במחזור ה-15 כבר התחלנו לשלוף את הקלישאה השחוקה “ניצחון של אליפות” כשריאל ניצחה במנדיסורוזה ספוג הגשם 1:2. ראמוס נגח לרשת אחרי הרמה של קרוס בדקה ה-52, פרס השווה בפנדל ובדקה ה-69 קרבחאל דחק לרשת מכל הלב, מעין נקמה על הפאנצ’ר המביך במשמרתו של ז’ולן לופטגי כשריאל נכנעה לשער אכזרי עמוק בתוספת הזמן בעונת 2018/19 החשוכה, הפסד שלבטח לא מעיד על המגמה.

ב-15 משחקי חוץ באלאבס ניצחה ריאל 11 פעמים (74%) ונכנעה רק פעמיים (13%), אחת מהן במפגש הראשון איי שם ב-1931. יחס השערים במפגשים הבחוץ הוא 13:31. אחרי אותו הפסד ריאל יצאה לרצף של ארבעה ניצחונות חוץ, דבר שעשתה גם בעידן הנוכחי. משחק מיוחד שכן נרצה לזכור, קשור לזידאן אם כי מימיו כשחקן - עונת 2002-03. רונאלדו שכבש צמד בהופעת הבכורה שלו במועדון בסיבוב הראשון בברנבאו - האפיל על כך והרשית שלושער במשחק החוץ, שניים במהלך אישי מבריק - דריבל, מהירות, פיניש. ראול כבש צמד ובימים שזה היה החוד של הקבוצה - הגולים הגיעו כמו קטשופ, זה נגמר ב-1:5, ניצחון החוץ הכי גבוה שלנו על אלאבס. רונאלדו אהב “לתקוע” את אלאבס, הוא כבש נגדה צמד גם בעונת הלושמבורגו 2005/06.

2002-2003 Alavés - Real Madrid
תיזכרו ברונאלדו והדיכאון ייעלם.

בעונת הדאבל האגדית קרי 16-17 עם זיזו הפעם על הקו - ריאל ניצחה 1:4 כשמחקה פיגור מוקדם. כריסטיאנו זרח עם שלושער, הראשון שלו בליגה באותה עונה וגם אלברו מוראטה השתתף בחגיגה. כעבור שנה היה זה הרגע של סבאיוס שכבש צמד וניצח את המשחק. עוד קצת מספרים: בסה"כ 31 משחקי הליגה בין הקבוצות: 4:25 לריאל בניצחונות ועוד שתי תוצאות תיקו, יחס שערים 22:81 לריאל.

כמות התגובות לפניי המשחק ממחישה בצורה הטובה ביותר איך אנחנו האוהדים מרגישים העונה.

ליגת האלופות בפתח, אם זידאן ימשיך לשחוק את שלישיית הקישור הזקנה שלנו משחק אחר משחק אנחנו נשלם מחיר כבד מאוד על זה. היה נכון לשלב את פדה הרבה יותר, כמו כן שחקנים כמו אודגור ולו רק לשלם המנוחה של השחקנים הנ״ל

מחזיק אצבעות להאזר שיתן משחק טוב עם פעולות טובות, אם אנחנו רוצים להוציא משהו מהעונה הזו חייבים עוד שחקן התקפה שיתן מספרים.

אחרי שלקחו לו מונדיאל, הצרפתים לוקחים למודריץ כבר 3 בישולים.
מודריץ פשוט מדהים

כל דקה של מנדי על המגרש היא עוול למועדון… שיעלו מישהו מהנוער שיוכל להתקדם… כי למנדי אין את זה פשוט.

מנדי היחיד שעושה משהו באגף שמאל. האגף הזה עם השחקן הזה שהגיע מצ’לסי על תקן כריסטיאנו לפני שנתיים. אם האזר היה עושה משהו אולי מנדי לא היה צריך לעשות הכל

דווקא לא מסכים בנתיים.
לא אוהב אותו ויש לי הרבה תלונות באופן כללי, אבל הוא מאוד פעיל היום ועושה תנועה טובה.
אז נכון הוא איבד מצב של גול, אבל גם בנזמה איבד 2…

במה בדיוק הפעילות הזו עוזרת לנו? כל ההגבהות שלו הולכות לשמיים, כל המסירות שלו הם אחורנית, איך זה מקדם את המשחק שלנו?
הוא איבד לנו כבר הרבה יותר משער אחד… אותו מצב מול שחטאר…
על בנזמה אין מה להתלונן יותר… כבר השלמנו.

אתה מדבר בכללי או היום? בכללי אני יותר מאשמח להביא לו מחליף. היום הוא לא רע בכלל בנתיים (30 דקות בוא לא נגזים).

המחצית הכי טובה שלנו העונה, מה ששחקן כמו הזאר עושה להתקפה שלנו זה משהו.
פתאום שחקן שלא בורח מהכדור.
מודריץ מדהים.
באמת שלא מבין למה מיליטאו מצורע אצל זידאן.
באמת שאני נהנה.

רק לחשוב מה שנוכל לעשות עם מגן ימני טוב ממנדי, ועם קילר כמו אמבפה במקום אסנסיו הלמלם.

משחקים יותר טוב בלי זידאן על הקווים…

מכרנו מגן שמאלי יותר טוב ממנדי ב-15 מיליון יורו פחות ממה שקנינו את הצרפתי. ועוד שחקן בית. חבל.

אל תקחו מהמשחק הזה יותר מדי.
כרגיל אחרי שמשמיצים את הסגל הם באים להוכיח ומביסים.
מחזור הבא שוב תהיה שמיטת נקודות/ניצחון עם הרבה מזל.

אחרי משחק רע מפציצים, אחרי משחק טוב נופלים.

אגב, מחצית נפלאה של מיליטאו, היה טוב גם באמצע השבוע ומול סיטי במשחק שואראן שגה. למה הוא היה בפריזר כל העונה?

לוקה מודריץ׳ גבירותיי ורבותיי.

טוב אז השער הזה של בנזמה מנע איזה מתח מיותר לקראת הסיום, בכל מקרה הכותרת שלי היא “אקמול”. במחצית כשהובלנו 0:3 רציתי להתלהב כי זה אירוע נדיר אבל אפשר להגדיר את זה כאחד מה-0:3ים הכי עצובים בחיים שלי, לא פחות. הם עובדים עלינו. מה לעשות שאי אפשר לשכוח את ההדחה המבישה מהגביע והעובדה ששני תארים, תארים ריאליים לחלוטין - הלכו לפח תוך שישה ימים. ניצחון כזה “מוחץ” בחוץ אתם בטח לא זוכרים כי זה לא קרה מאז ה-0:4 באייבר בעונה שעברה, תשעה בנובמבר.

אין לי ספק שאם היה משחק חשוב באמת אז בנזמה לא היה כובש בכזו צורה נפלאה את השער הראשון שלו וכמובן הזאר. הוא אמנם כבש ובישל באותו משחק לראשונה מאז אוקטובר 2019 נגד גרנאדה אבל לא ראיתי ממנו שום דבר אחר, כבר לא יודע אם עדיף העניין “הקטן” הזה שהוא הצליח להביא מספרים או הציפייה שלי לראות את אדן של צ’לסי - מהיר, דריבליסט בחסד, גורם לכאב ראש אצל שחקני ההגנה. הוא עדיין ממהר למסור לאחור, ביישן, לא מספיק טוב. גם קרוס אגב מהמשחק הזה פעם בחודש שבא לו לעשות עבודה של קשר אחורי והוא מחלץ כדורים. למה מיליטאו לא שיחק לעולם בערך? שאלה טובה.

עוד חודש, ה-24 בפברואר - רגע האמת נגד אטאלנטה (פירקה היום את מילאן בסן סירו דרך אגב), מתחילים לספור, נותרו חמישה משחקי ליגה. נקווה שהקבוצה הזו תהיה עם קצת יותר שמחת חיים (האמת הייתי מעלה את מרסלו מהספסל כדי לשבור את “הנאחס”, מינימום פציעות, תפתח איזשהו מומנטום והחלמה מהירה למיסטר זידאן. מודריץ’ היחיד שבאמת מעלה לך חיוך בקבוצה הזו.

אני מסרב להתלהב ממשחקים כאלו, מבחינתי זה אמור להיות default מול כל האוססונות ואלאבסים למינהן, לצערי בשנתיים האחרונות התרגלו ליכולת ממוצעת מינוס ופתאום ניצחון רב שערים על קבוצה בינונית מינוס זה הישג.

מהמשחק הזה אפשר לקחת את הצמד של בנזמה ואת המשחק הטוב של האזר. כתבתי למעלה כמה חשוב שהבלגי יכנס לעניינים ומה יותר טוב משער ובישול? חולני לחשוב כמה טובים יותר היינו יכולים להיות איתו.

דבר אחרון. מודריץ׳ על סטרואידים, אין שום הסבר אחרון.
דבר אחרון בהחלט. המחליפים שלנו כאילו יצאו מהפריזר. אודריאוסולה ואיסקו נראים לא קשורים לענף (לא באשמתם) ו-ויניסיוס חייב מנטור, אני משוכנע שעם קבלת החלטות טובה יותר הוא יכול להפוך לשחקן רוטציה לגיטימי בריאל.

מעלה שאלה לגיטימית לפורום כי אני חושב שאולי יש לי הטיית מוגזמת לעכשווי. האם זאת הגרסה הטובה ביותר של מודריץ׳ שראינו במדי ריאל מדריד?

פשוט לא להאמין הוא עושה הכול מהכול. מוסר בחסד עליון, עובר שחקנים בהטעיות אלגנטיות שלא היו מביישות את זידאן בימיו היפים, מחלץ ומתקל נפלא, מנווט את המשחק וגם מנפק מספרים מהטובים בקריירה שלו, כל זה בגיל 35 אחרי שנתיים של דעיכה קשה. מאיפה זה בא לנו הדבר הזה, תענוג בין המעטים שיש לנו בעונה המקוללת הזאת.

אני חושב שלא, הגירסה הטובה ביותר שלו הייתה בעונת הדסימה (אין מה לעשות הוא היה קצת יותר מהיר וגם מתקל יותר). אני חושב שפשוט כרגע הוא צריך לקחת על עצמו יותר לאור הקטסטרופה שהקבוצה שרויה בה, למשל בפן ההתקפי וכמובן שאנחנו מופתעים כי הוא בן 35. הוא משחק בקבוצה הרבה פחות טובה אז הוא בולט יותר. הוא כבר אגדה במועדון, שמח שהוא ימשיך עוד עונה וכבר ב-2019 אמרתי שמי שצריך ללכת זה קרוס ולא הוא. אגב, רק שיישמר מפציעות, באמת, הוא עדיין מתרוצץ בנבחרת…

אני תוהה אם עדיין יש אנשים שחושבים שבנזמה הוא לא פחות מוורלד קלאס ברמה הגבוהה ביותר.

יש מעט מאוד חלוצים בעולם שמסוגלים לעשות את מה שהוא עושה, מדובר בתותח על. 98% מהשמות שהועלו בפורום הזה להחליף אותו לא מתקרבים אליו, ואני כולל פה גם שחקנים כמו קון אגוארו שלא נמצא בלבל שלו בשום סרט שהוא.

מה שנעשה לבנזמה בעשור האחרון מבחינה תקשורתית זה לא פחות מעוול. אחד מהחמישה חלוצים הטובים בעולם בלי שום ספק בכלל.

אגוארו לא כשיר לכדורגל כבר שנה אחת, נקודת הזמן של ההשוואה היא לא נכונה. שוב, אני לא חייב “לבסס” את זה על משהו. אין לי ספק (בשביל להיות הוגן אכתוב - לתחושתי, ואני בטוח שעוד הרבה אוהדים חושבים כך) - שאם מדובר במשחק קריטי במאבק האליפות או בשמינית גמר הצ’מפיונס - הוא בחיים לא היה מסיים ככה כמו גדול, צמד גולאסוס. אגב, בראש טבלת הפיצ’יצ’י בספרד ניצב בגאון יוסף אן נסירי, יש גם כל מיני ג’רארד מורנו וגם לואיס סוארס על רגל אחת, מה זה אומר? גם אם בנזמה יתחרה עם מריאנו ויוביץ’ על תואר הפיצ’יצ’י הוא כנראה לא ינצח :slight_smile:
לשבח אותו אתמול זה נחמד אבל על אותו המשקל איפה הוא היה בשלושת המשחקים ההם בלי שער, בלי בישול ובלי בעיטה למסגרת? מה זה משנה מה התקשורת חושבת עליו אם פלורנטינו אומר: "הוא שילוב של זידאן (יכולת המסירה\דריבל) ורונאלדו הברזילאי (הפיניש)? הוא קיבל גב מספיק חזק, אל תדאג לו. גם בעונה שעברה שהייתה טובה הוא נקלע לבצורת די איומה סביב הקלאסיקו וסיטי(ברנבאו).

מבחינת פיניש בלבד ואיכות ברחבה - משחק הראש שלו אדיר, לטעמי ברמה הגבוהה ביותר כמו שהראה נגד גלדבאך עם צמד והוא היה שם בשבילנו ברגע חשוב. הוא יכבוש 25 שערים בעונה, נניח 20 מהם יפים ולא דחיקות. עדיף חלוץ שיבקיע יותר, גם גולים מכוערים כמו שהולאנד כובש לפעמים.

אני חושב שבנזמה 18-21 הוא שחקן כדורגל וורלד-קלאס, חלוץ מדומה/קשר התקפי טופ 7-10 בעולם. חלוץ מרכזי? אולי טופ 15 אם אני מפרגן. הוא עדיין מחמיצן על, למרות שיש לו טכניקה אדירה, דריבל מעולה ומסירות נהדרות. בגלל חוסר מהירות אין לו יכולות כמעט לקבל כדורי עומק, הוא צריך כל כדור לרגל.
אה והוא נוגח מהטובים בעולם.

בנזמה 09-11 היה בינוני להחריד
בנזמה 11-ינואר 16 היה יופי של חלוץ, אבל לא משהו מיוחד
בנזמה ינואר 16 עד 2018 היה ביזיון בכל קנה מידה

מסכים שיש מעט מאוד חלוצים שיכולים לעשות את כל מה שהוא עושה היום. יש לפחות 10 חלוצים שיכולים להבקיע יותר ממנו ולהשאיר את האגף להזאר או לכל שחקן אחר.

לבנזמה חסרים 55~ שערים בריאל כדי להיות בממוצע של אגוארו למשחק בסיטי (0.56 מול 0.47). ניקיתי פנדלים משניהם (12 של בנזמה מול 44 של אגוארו). זה זניח לטעמך?

לא טענתי שבנזמה הוא סקורר מהרמה הגבוהה ביותר כך שאני לא מבין מה הטיעון שלך רלוונטי. הוא חלוץ טוב יותר מאגוארו לטעמי בלי תחרות בכלל, וכל הקריירה היה, זה ממש לא רק בשנים האחרונות.

יש סיבה שפתאום הוא פורח כשרונאלדו עזב, וזה מוכיח פחות או יותר שהטענות שהוא שיחק עבור רונאלדו ו"פינה שטחים" עבורו יש בהן מן האמת.