פציעות והשעיות 2018-19

ידעתי ברגע שהוא כבש את הגלואסו שתנסו לגרום לי לשנות את דעתי. אני לא משנה שום מילה ממה שכתבתי. שום דבר לא נכתב משינאה או רצון למכור אותו . גם ניימאר כבש הרבה מאוד גולסאים. ואת מחיר ההקלות שנתנו לו שילמנו שנה שעברה.

לא משנה את דעתי עליו . הביקורת שלי לא קשורה לכישרון העצום שיש לו. או על הפוטנציאל שלו. אבל אם ימשיכו ל"החליק" לו את ההתנהגות שלו מחוץ למגרש זה לא יגמר טוב.

כולנו, האמן לי. השאלה עד כמה ואם זה בכלל אפשרי.

וסוד קטן בינינו, האיש שהכי מכיר ויודע בכמות הכשרון שיש לצרפתי ברגליים - זה הוא בעצמו. פה הבעיה…

מוסרנות וצדקנות מעולם לא חינכו אף אחד. הוא ייכנס למשמעת הדרושה, בנתיים על המגרש הוא לא מאחר בכלום. לא לכולם יש בראש את מה שיש לצ’אבי אינייסטה ובוסקטס, הוא זר, ממקום אחר, ועדיין מצליח להישאר מפוקס במגרש. כל פעם קצת.

מדהים

לפי דיווח שקראתי, דמבלה התנצל בפני שאר השחקנים על האיחור ויקבל קנס.
סדנת חינוך

רוברט פרננדז, שהחתים את דמבלה, טוען שבעית האיחורים הייתה ידועה כבר אז. זאת בעיה כרונית, לא זילזול במועדון.
הוא התפלאה מדוע האיחורים של דמבלה נודעים לתקשורת במיידי, ורמז שיש קמפיין נגד דמבלה.
אני לא יודע אם יש אמת בדבריו , אבל הגיון יש.

https://twitter.com/LaSenyera/status/1074661587972026370

מצחיק או עצוב, תבחרו אתם, אני כבר לא יודע. עוד חלק מהתיכנון ה"גאוני" של סגורה והצוות המקצועי. שתי בלמים כשירים שום מגן ימיני שמתפקד. אבל העיקר יש 10000 קשרים.

ואני רק שאלה, יש מגן ימני נהדר בנוער (שיחק במונדיאל, זה לא שהוא לא רגיל לשחק נגד קבוצות חזקות) בנוסף לבלם שכבר קיבל דקות במשחקים והראה שיש פוטנציאל מסויים. אם לא עכשיו אז מתי?

אני חושב שוורמאלן ניצח בסופו של יום את אדריאנו. לא זה שיא חדש ביחס של הכשירות לזמן הפציעות, קפטן אמיתי מארסנל.

מסכים. וורמאלן זה המסי של הפצועים, אדריאנו זה הרונאלדו שלהם.
לצוות המקצועי -שהצליח להנחית מסי ורונאלדו (של הפצועים כמובן) ולייצור רצף כל כך ארוך של שנים של שחקן בסגל שכשיר ל 10% משחקים בשנה ויושב על משכורת של 3 מליון- מגיעה מילה על ההישג הזה.

אם להיות הוגנים, אדריאנו הגיע בזמנים אחרים, ועדיין הפקנו ממנו תועלת באופן יחסי.

את הכישלון הזה החל זובי, המשיך אותו רוברט וסיים אותו פפ סגורה. כולם נושאים באחריות…
אני מניח, שהיו כאלו שיגידו שזה חוכמה בדיעבד ואף אחד לא ידע על הפציעות שלו. זה בולשיט, הוא היה שחקן מאוד פציע גם בארסנל, אני לא ישכח שרכשנו אותו כל הפורום האנגלי (בפורום הישן) צחק עלינו בגלל זה. (אפילו ארסן ונגר "עקץ אותנו בזמנו שהוא אמר שהוא לא כשיר).

נ.ב הטרגדיה הבאמת עצובה איתו, במשחקים הבודדים שהוא היה כשיר, הוא בלם די טוב… בקלאסיקו של 3-0 שנה שעברה לדעתי הוא היה שחקן ההגנה הכי טוב שם. עצוב לי בשבילו.

אני חושב שמסי של הפצועים זה ראפיניה. ורמאלן משחק משחק אחד ונפצע לחודש, ראפיניה משחק שני משחקים ונפצע לשנה.
ולראפיניה יש הרבה ייותר כישרון , והוא שחקן בית. אני עצוב יותר בשבילו.

היתה בעיה ברישום שלו, אני מניח שבינואר נראה אותו יותר. מוסא וואגה אגב.

אומטיטי ממשיך לדחות את הניתוח.

דמבלה בחוץ לשבועיים.

כל כך עצוב לי בשבילו. באמת. סילסן סיים את העונה מבחינה מעשית. 6 שבועות בחוץ. היה אמור לעשות את הקלאסיקו הראשון שלו השבוע. איזה חוסר מזל. לא מגיע לו. עצוב.

https://twitter.com/LaSenyera/status/1091419465575817218

ארתור בחוץ 3-4 שבועות . יחמיץ את הקלאסיקואים והמשחק ראשון מול ליון. זמן אלניה וקוטיניו בקישור.

סעמאק איזה טיימינג גרוע. מכה קשה

חדשות יותר טובות שדמבלה כשיר ואפילו אומטיטי מראה סימני חיים קלושים…(בכח מנסה להיות אופטימי )

https://twitter.com/AlsaddSC/status/1093205792671612931

לא הטיימינג גרוע, אלא השחקן. אם קוטיניו לא ירד לקישור, ונעביר את החודש הקרוב עם קישור גרזנים - הלך עלינו.