פציעות והשעיות 2018-19

למי מהקשרים שלנו אתה קורא גרזן?

דמבלה נפצע אמש והוא בספק למשחק מול ליון.
כרגע אין דיווחים ברורים לגבי מצבו - העידכון המאוד כללי הוא ״אי-נוחות שרירית ברגל שמאל״.

מסי נפצע באימון.
לא ייסע לארה"ב ובספק למשחק הפתיחה מול אתלטיק בעוד 11 ימים.

האמת שעדיף שינוח כמה שיותר, מבחינתי שיתחיל אימונים צמוד למחזור הפתיחה… הוא כל כך עמוס במשך העונה וכל כך מונח על הכתפיים שלו, שמסעות כאלה לקדם עונה רק מזיקים לו.

שינוח ויתאושש… לא נפסיד כלום במסע הזה.

נטו בחוץ ל 5 שבועות.

לא נורא, גם ככה היה אמור להתחיל לשחק בנובמבר.

ועכשיו ברצינות - מי השוער שקיבל קידום לתפקיד השוער השני בעקבות הפציעה? ומי מפה יודע האם הוא שווה משהו?

סוארז בחוץ ל 4 שבועות.
יש פגרת נבחרת בתחילת ספטמבר, כך שהוא אמור להחמיץ רק 2 משחקים - מול בטיס ואוססונה.

מלקום נמכר.
קוטיניו הושאל.
מסי בספק למחזור הבא.
סוארז בחוץ ל4 שבועות.
דמבלה בחוץ ל5 שבועות.

אין מילים.

טוב זה לחלוטין פוסל את עיסקת ניימאר. אין מילים. עדיף שאני לא יכתוב שאני כועס. מי שחושב שזה מזל רע או צירוף מקרים חי בלה לה לנד.

אם נוציא מהמשוואה גורמי דת, מה זה אם לא לא מזל רע או צירוף מקרים?

מישהו יכל לנחש שמסי, סוארס ודמבלה ייפצעו ?

אשמח שתסביר לי מה הסיבה האמיתית לדעתך

הוא כבר כתב את הסיבה האמיתית. :point_up_2:

התכונתי לפציעות של דמבלה.

אורח חיים לא בריא וספורטיבי משפיע.

מי שלא מבין:

"Alfredo Martinez: “Dembélé said nothing after the game and went to Senegal. Today he started training and after a while he suffered a pain and now he has for 5 weeks.”

https://twitter.com/Somhiseremfcb/status/1163569796862099458

כתבתי את זה לאייל ואני יכתוב פה, ההרגשה שלי שאנחנו בעונה בסגנון של סוף עידן ריקארד. אובדן שליטה מוחלט של המאמן על חדר הלבשה. שחקנים שבעים ומפונקים . מה שנצטרך יותר מחיזוק או מאמן , זה מישהו כמו פפ שיעשה סדר ויהיה כמו מכסחת דשא. להגיד שלום ותודה מאוד גדולה לשחקנים השבעים ולבנות פה דור אחר של שחקנים.
חוץ ממסי טר שטגן בוסקטס ארתור דה יונג ואלניה (ובתקווה גם ריקי) אין פרות קדושות יותר. כולם מבחינתי על המדף.

סוארז פצוע אבל טס לי למרוקו. דמבלה מסתיר פציעה וטס לי לסנגל. לא נראה לי שבאמת אכפת להם.

קראתי שזאת פציעה רביעית של דמבלה באותו מקום. אני לא מבין את זה.

למה אתה אומר שהוא הסתיר פציעה? אתה טוען שהוא נפצע במשחק והסתיר כדי לטוס לסנגל, אחרת המועדון היה אוסר עליו?
ומה הבעיה לטוס למרוקו או לסנגל? אם הם הולכים להצטלם לפרסומת, או לבקר ילדים חולים, או לחייך באיזה אירוע, אני לא רואה בעיה עם זה. כל עוד זה לא מפריע להחלמה, ונעשה באישור של המועדון, אני בסדר עם זה.
גם אני לא שוכב במיטה כל היום כשכואבת לי הרגל.

לפי המארקה דמבלה סיים את המשחק עם כאבים ואז פשוט הבריז מבדיקה רפואית שנקבעה לו ביום שבת. ללא ענה לטלפונים ולא הודיע לאיש. הופיע לעבור את הבדיקות רק ביום שני.

כן, ראיתי את זה עכשיו בספורט.

מה נעשה איתו?

קודם כל, מכל מה שאני קורא יש כל מיני הבדלים בגירסאות, יש את הגירסה של אורי ויש את הגירסה של אלפרדו מרטינז.

הבילבול נובע לדעתי, שואלורדה נתן לשחקנים אחרי ה"המאמץ ההירואי שלהם" ביום שישי מתנה של 3 ימי חופשה ואז בעקבות לחץ ציבורי, הוא התקפל. יותר נכון המועדון כפה עליו להתקפל. ובנתיים דמבלה היה אמור לטוס לסנגל, אני לא יודע אם הוא באמת באופן מעשי טס או לא.

אני לא אומר כלום, זה “ההדלפות” שהגיעו לעיתונאים.

זה לא אני, אלא העיתונאים שקיבלו את המידע מגורמים במועדון.

אני לא מדבר מבחינה חוק היבש. סוארז קיבל אישור. יש מה שנקרא חוק ויש מה שנקרא התנהגות מקצועית שמצופה משחקן. מבחינתי זה עוד דוגמה למה שכתבתי שחקנים שבעים שכבר לא אכפת להם מכלום.

דמבלה זה חמור הרבה יותר מסוארז. הוא הסתיר פציעה, לא הגיעה לבדיקות. ולא ענה לטלפונים. זה כבר בעיני עבירה משמעתית חמורה.

קודם כל, אין לי מושג איפה אתה עובד, שכיר או עצמאי, אבל אם אתה שכיר, ואתה תסתיר מהמעסיק שלך מצב רפואי בעיתי שלך ובעקבות זה התפוקה שלך ושל מקום העבודה שלך תיפגע, אני בטוח שאם המעסיק שלך “חפץ חיים” הוא לא יעבור על זה לסדר היום על זה…

מה הבעיה לטוס ? אם נצא מהעבירות המשמעת שדמבלה ביצע. זה מראה פשוט על האדישות של השחקנים האלו.

זה פשוט מראה על תחושת שובע ואדישות. אין לי מה להוסיף או לשכנע אותך. זה המציאות.

ארועי משמעת שקראו רק ב2019 (מה שידוע, המועדון מסתיר הרבה דברים מהאוהדים):

ארתור בניגוד לדעת המועדון וכמה ימים לפני קלאסיקו, יוצא למסיבת יום הולדת של ניימאר
ראקיטיץ, יום אחרי חרפת אנפילד, יוצא לבלות בסביליה במסיבה עם חברים ולא מתבייש להצטלם שהוא מחייך וטוב לו על הלב.
גורדי אלבה אחרי חרפת אנפילד ועוד לפני ההפסד בגביע, מזלזל באוהדים בראיון ואומר שהאוהדים צריכים להגיד תודה לשחקנים.
דמבלה נפצע במשחק מול בילבאו , ופה יש טיפה הבדלי גירסאות, אבל לא מגיע לבדיקות הרפואיות ולא יוצר קשר עם המועדון.
סוארז מזלזל וטס למרוקו.

כל אלו ארועי משמעת רק בחצי שנה האחרונה…

פשוט שחקנים שבעים.

תודה משה.
ממה שכתבת, וממה שקראתי בספורט, אני מסכים שמקרה דמבלה זה חמור.
אם לסוארז אני עוד איכשהו יכול לסלוח , לדמבלה יש היסטוריה של בעיות משמעת והיסטוריה של פציעות. אסור לו לעשות את הדברים האלה.

אין בעיה, לפעמים אני חושב שאני קורא תגובות שלי לאנשים אחרים, שאני אולי כותב בצורה מתנשאת. בניגוד לכוונות שלי, ואז זה יוצר רושם מוטעה…

אין מה לסלוח לסוארז, הוא קיבל אישור, וזה לא עברת משמעת, אבל בעיני, זה מראה שהוא לדעתי במצב של שובע ודי
מיצה את עצמו. המקום שלו בדפי ההיסטוריה של המועדון כבר חתום. אבל זה השלב שצריך לחשוב אם הוא במצב של לתת עוד . או שצריך להגיע בסוף השנה ולחתוך. אין לי תשובה ברורה.