ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

אם היה איזשהו מדד לבחינת השיפור היחסי והנפילה היחסית בין שתי עונות עוקבות, נראה לי שנאפולי הייתה זוכה באירופה בקלות בשני המדדים הללו בשנתיים האחרונות (כמובן כולל ליגה מקומית וצ’מפיונס)

בעיני לא היה נתפס הטעם בתשלום לנגריירה אם לא היו מעלימים עין מאירועים כאלו.

יש זוויות אחרות שמראות עבירה מוקדמת של אוסימן לפני הדריכה של קוברסי.

בכל אופן גם הקטע של בארסה מאניה וגם הקטע שטיטי הביא מאוהדי נאפולי זה שוטים של כמה שניות שקשה מאוד לשפוט מהם (בלי לראות מה קרה בכל המהלך).

אוסימן לא דרך עליו,רק שפשף לו תרגל,ואז הבלם דורך עליו.

יש לי הצעה. בואו נפתח תרד אחד שכל התלונות וביקורות שיפוט ילכו לשם. חצי מהתרדים לאחרונה מדברים על שיפוט.

קטע…כבר יש כזה. והגבת בו לא מזמן.

שכחתי ממנו. מציע שנעבור לשם כי כבר כל התרדים הפכו לאופטופיק על שיפוט.

אני בהלם ממה שאתלטיקו עושה לאינטר. לא חשבתי שאראה דבר כזה. חבל שהם ספגו את השער המיותר הזה, אבל אחרי איך שהמחצית הזאת הלכה, אני הרבה יותר אופטימי לקראת המחצית השניה.

אתלטיקו עם מחצית מאוד אינטנסיבית אבל עדיין מאמין שאינטר תמצא את השקט לקחת את זה כי ההגנה של אתלטיקו לא להיט ואינטר מאוד דינמית

לפני המשחק הימרתי עח אתלטיקו 1-2 ואינטר 2-2 בהארכה.

אתלטיקו בבית קבוצה באמת מפחידה, ההבדל בין משחקי הבית והחוץ אצלם השנה פשוט מדהים.
השאלה היא כמה זמן אתלטיקו תוכל לשחק בקצב הזה, אם היא לא כובשת בתחילת המחצית השנייה היא תהיה בבעיה רצינית.

עם כל ההחמצות של אתלטיקו בדקות הסיום, זה קלאסי שהם יפסידו בהארכה.

בינתיים - וואו.

וואו לאוטרו איזה פנדל זוועה
מזל שלא בעט ככה נגד הולנד ברבע

@Aragones

מת.

ליבו חדל…

ישוב בעוד כמה ימים.

יא אללה סופסוף משחק ליגת אלופות כמו שצריך, עם שתי יריבות ראויות.

מה שאתלטיקו עשתה היום לאינטר צריך להיחקר ולהילמד עוד הרבה זמן. צ’ולו מאמן על, רק חסר לו יחסי ציבור.

שמח מאוד על התוצאה. גם עוד ספרדית עלתה, גם אינטר בבית.

רק לי הבעיטה של לאוטרו מזכירה את הפנדל של ראמוס מול באיירן?

משחק מהנה מאוד לצופה הניטרלי, צ׳ולו עם אחד הניצחונות הגדולים שלו בתקופה האחרונה. להגיע בפיגור, לספוג שער מול קבוצה שלא ספרה מעל גול כבר המון זמן…מרשים מאוד

0 מ 3 לאיטליה ברבע.
3 מ 4 לספרד.
ליגה פח

טוב, מי רוצה לפגוש את סיטי ברבע/חצי/ גמר?
לא כולם ביחד.

אני !
אבל בגמר

שוב הכדורגל הספרדי “המת” עם הכי הרבה נציגות בשלבים המאוחרים של הצ’מפיונס.

בא לי להיות חייל של צ’ולו. איזה מלך.

איזה כיף של משחק. אני גרופי של מלחמה על המגרש. לא אכפת לי להפסיד אם נלחמים. והיום נלחמנו כמו גברים וכבונוס עברנו את היריבה הכי קשה שיכולנו לקבל.

המטרופוליטאנו סוף סוף מזכיר את האווירה של הקלדרון באלופות. משחקים כאלה בונים את המיתוס.

במשחק הראשון שרדנו בקושי מחצית שנייה נוראית והיום התחלנו מצוין עם לחץ והמון לב. אבל אינטר לא פראיירית ומיד הרגיעה אותנו.
אחרי השער שלהם לא ידעתי איך נצא מזה, אבל פאבאר החליט לתת לנו מתנה ואם המחצית הראשונה הייתה נמשכת עוד 5 דקות היינו עולים ליתרון. הם קרסו לחלוטין.

המחצית השנייה הייתה אחת הכי טובות שאני זוכר מאתלטי: לחץ אדיר, שליטה אבסולוטית, כדורגל כיפי (במונחים שלנו) ורק חוסר מזל מנע מאיתנו להבקיע לפחות שניים.

משחקים כאלה הם מה שהופך את ליגת האלופות לטורניר כל כך מרגש. כשקבוצת החוץ הגרועה בעולם מעיפה את אלופה איטליה הבאה.

ומילה על צ’ולו: לבן אדם יש את הכריזמה של הסנדק. מרגש לראות אותו שולט בקהל ואיך השחקנים שלנו נלחמים בשבילו.

איזה כיף לקבל זריקת טסטוסטרון פעם ב.