השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

לא, הוא יגיד לך שהחזרנו את החוב אחרי שנה עם גול מאופסייד של דייגו מליטו, גול חוקי שנפסל לבוזאן בגומלין, והחלטה הכי ביזיונית של אופ"א לחייב קבוצה לנסוע באוטובוס 20 שעות בגלל הר געש מחורבן במקום לדחות את המשחק בשבוע. ושאף אחד לא זוכר את זה וממשיכים להקניט אותנו עם ביטויים סטייל “אופ"אלונה” ולהזכיר לנו את 2009 ולהתעלם לחלוטין מ2010.

3 לייקים

את האדום שבוסקטס האפיפיור סחט אתה זוכר? זה היה באותו גומלין. למרות שיורם ארבל הזדעזע עד עמקי נשמתו. אתה מספר לי חצי אינפורמציה? פפה, ואן פרסי…
לא החזרתם שוב חוב. הייתם אומללים באותו משחק ואלבס לא הרים כדור אחד נורמלי. היו שם חמש החלטות שופט מבזות. את “החוב” הם החזירו ב-2012 - על הדשא בלבד לפי מה שזכור לי. הייתם הרבה יותר טובים אבל החמצתם.

2 לייקים

יו! אנשים!
יש מצב להפנות את דיון השיפוט המיותר הזה לערוץ אחר?
כבר הרבה יותר מדי הודעות שלא קשורות למשחק…

אגב, הגול של מינגווסה היה מצחיק מאוד.
נראה לי שהכדור פגע לו באמצע השוק, כל התנועה שלו הייתה נלעגת ומגושמת, הפרצוף שלו היה כמו של מישהו שמשחק בפלייסטיישן ומאמין שאם הוא יתאמץ מספיק עם הפנים הוא יצליח לסחוט מהשלט קצת יותר, והופ כדור ברשת.

עם כל כמה שויניסיוס חגג על האיטיות שלו, איך אפשר שלא להתאהב בשחקן נשמה הזה?

אגב, לגבי המאצ׳אפ מול ויניסיוס, פה הבעיה היא של קומאן שהיה צריך למצוא לזה פתרון טקטי מראש ולא תוך כדי משחק. הבלמים שלנו לא היו מספיק מהירים בשביל להתמודד עם המתפרצות של ריאל. לא היה טעם לנסות לחשוב שהם פתאום יהפכו למהירים יותר, אלא לשנות תפקוד מראש בשביל לא להכריח אותם לעמוד מול המבחן הזה עם התחלה כל כך נחותה שוב ושוב.

אבל אחזור לנקודה החשובה.
אני אוהב את אוסקר ומרוצה מאראוחו.
עם כל כמה שאני סובל מההגנה שלנו, אני הרבה פחות מיואש ממנה העונה.
ומאוד אני מייחל לכך שנביא עוד בלם ברמה בינלאומית, בשביל למנוע פאדיחות כמו אתמול.

2 לייקים

לא הוא בסה"כ יחזיר לך למפגש הראשון אם אותה צלסי שבוע לפני ותסמוך עלי שאם היה אז תצוגת שיפוט נורמלית המפגש השני היה רק לפרוטוקול עבור צלסי.

אני צריך לאסוף טלויזה חדשה שקניתי רק עכשיו ,אז אין לי זמן כרגע לחזור על כל הטעויות שהיו. לצורך העניין אדום לבלאק פנדל על הנרי פאול על איניסטה שהיה צריך להיות פנדל. שריקה לנבדל שלא היה של אחד מול אחד של אטו מול השוער שלהם. אבל תמשיכו לילל “סטמפורד ברידג’”

מעניין אם האוהדים של צלסי מרירים כמו אוהדי ריאל לגבי המפגש ההוא…

אין דברים כאלו בחיי.

נ.ב דרך אגב באותה תצוגת שיפוט איומה (לא בציניות) אבידל קיבל אדום שלא בצדק ופנדל על יד מכדור של מסי בהתחלת המשחק לא נשרקה.

אני מוכן להקים מכונת זמן. שכל הטעויות יתוקנו לטובת שתי הצדדים. מבטיח לכם שברצלונה עדיין היתה בגמר

אתה צודק אבל כתבתי לך ולדימטרי לפני כמה חודשים כבר מה צריך לעשות.

הם פשוט חושבים שהם “בעלי הבית פה”. אין מה לעשות בנידון.

אז אני מבין שלא ריחמת על הטלוויזיה הישנה אחרי אתמול :joy:

3 לייקים

האמת הטלויזה הישנה שרדה את רומא ליברפול ובאיירן. תאמין לי שרדה דברים יותר גרועים מאתמול :frowning:

ivgiland
עידכון טלויזיה חדשה הגיעה. היא תשרוד רק בתנאי שריאל לא יקחו את הדאבל :joy:

3 לייקים

תמשיך להתעלם. זה בדיוק מראה את המניעים שלך. ואתה אחד שאני באמת מחבב בתור כותב כתבתי לך כבר שאם תשלח לי כתובת אני ישלם לך בפיי פאל. משום מה עדיין לא חזרת אלי.

ולמקרה שעדיין לא תבין, אם יתקנו את טעויות השיפוט מאותו משחק ראשון לרעתנו ובמשחק השני לרעת צלסי אני מבטיח לך שעדיין היינו זוכים בטראבל. אבל מה היו עושים אוהדי ריאל אם גם 100000000000000000 שנה אחרי הם עדיין חיים על המשחק ההוא?

לייק 1

ואן פרסי קיבל צהוב שני אחרי שבעט בכדור אחרי השריקה של השופט. אולי החמירו איתו והיו צריכים להתחשב במעמד ובזה שיש לו כבר צהוב, אבל לפי החוק היבש השופט לא טעה.

פפה, שחקן עם מוניטין של רוצח, נכנס עם הסטופקס בדני אלבאס, שופט רחמן היה מסתפק בצהוב? אולי, לטעמי גם אדום שם זה לגיטימי לחלוטין.
אגב זוכר את הדריכה שלו על היד של מסי באחד הקלאסיקואים שעברה חלק בלי שאף אחד ישים לב?

בכל אופן josepe ביקש אז לא אגיב יותר. רק אציין דור שבתגובות שלך בדיון הזה, בזה שציינת מקרי עבר הוכחת שאתה גם בכיין, וזה לגמרי בסדר, כולנו בכיינים :slight_smile:

הדיון צריך להיפסק אבל לא באופן חד צדדי שהם ממשיכים לגנוב דעת על מה שקרה בעונת הטרבל ופפ טים בפורום שאמור להיות שלנו אז לא צריך לסתום את הפה מולם.

אני לא נכנסתי בפורום הנוכחי ואני כמעט בטוח שגם בפורום הקודם, אף פעם להתלונן על טעויות שיפוט שקראו לטובתם. ובחיים שלי לא התנהגתי בכזה חוסר כבוד כמו שהם מתנהלים עכשיו.

בושה וחרפה.

לייק 1

אחחח…דיוני שיפוט בברידג’. התגעגעתי. אני חושב שהשופטים בספרד צריכים לעבור ריענון חוקתי וראייתי, רק כדי לחסוך מאיתנו את הדיונים האלו אחרי כל קלאסיקו ו/או נוקאאוט באלופות.

יצרתי את הדיון הזה לצורך ההודעות האחרונות בדיון הקלאסיקו + כל מה שלא יבוא בעתיד. מי שרוצה להמשיך לקשקש על שופטים ונהי, זה המקום :slight_smile:

לייק 1

אפשר גם להביא את השופטים מאנגליה. ואז כולנו היינו מבין שיש שופטים הרבה יותר גרועים מהספרדים ומתגעגעים לשופטים בספרד.

אני חושב שהרזולוציות של השיח מעידות שההוגנות בכדורגל השתפרה משמעותית. בזכות הואר, כבר אין כאבי לב של של גול מנבדל ברור, שופט שפספס כדור שעבר את קו השער, צלילות שמובילות לפנדלים וכו’.

לייק 1

מסכים, עם זאת הואר חשף כמה השופטים חסרי מושג ולא אחידים וכמה החוקה בכדורגל בעייתית ונתונה יותר מדי לאקטיביזם שיפוטי.

3 לייקים

בכנות? גם אני הולך עם השופט. הכוונה הייתה להראות שפריים בודד אפשר לפרש לכאן ולכאן, גם כתבתי שבארסה הייתה הקבוצה בטובה יותר בפער נגד ויאדוליד והגיעה לה לנצח. ״המזל״ הולך עם הטובים וזה בדיוק המצב, לשנייה לא טוען שהשופט מכור או כל דבר בסגנון.
השיפוט בספרד הוא מתחת לכל ביקורת ויש לא מעט טעויות, מידי פעם אנחנו נהנים מזה ומידי פעם אתם. אתמול לדעתי השופט היה טוב, למעט תוספת הזמן שהייתה די מבזה (לקח לו 2-3 דקות להחליף את מה שהוא לא החליף שם), האם זה מה שמנע מכם שיוויון? לעולם לא נדע, אבל כמו שרבים כתבו תוספות הזמן הקבועות האלו זה משהו סיסטמתי בליגה ללא קשר לזהות הקבוצות.

לייק 1

איך אדם עם עיניים יכול להשוות בין שני המקרים?
בנוגע לתלונות על התוספת זמן-מוצדק,באנגליה הייתם מקבלים לפחות עוד 3 דקות,אבל זה ידוע שהשופטים בספרד ממהרים למקלחת (טוב אחרי המבול שהיה אתמול אפשר להבין אותו,לא?)

אני לא אוהב את “הוכחות” הפריימים הבודדים. ראיתי פריים שבו קאסמירו דורך על שחקן בארסה ברחבה, אבל הוא למעשה נדחף עליו. גם במקרה של ברייטוויט, יש פריים הרבה יותר מחמיא שבו מנדי תופס לו את היד. אפשר לעשות מניפולציות חופשי.

הייתי מקבל בהבנה אם הפנדל על ראמוס לא היה נשרק. גם אם המשיכה הייתה טיפונת מעל הסף שמצדיק פנדל, זה פנדל מטופש וראמוס ככל הנראה לא היה מוציא משהו מסוכן מהמהלך.
לעומת זאת, היד של שחקן אתלטיקו בדרבי ממש הסיטה את הכדור מקאסמירו ומנעה גול, והשופט הוסיף חטא על פשע שביטל את ההתערבות של הוואר נגד הפסיקה שלו. היה מאוד מעצבן.

2 לייקים

חיל מנזאנו דופק אותנו יותר משופטים אחרים. לפני המשחק הבאתי שתי פרשיות העבר איתו, ויש גם סטטיסטיקת ניצחונות של בארסה איתו ובלעדיו, לעומת סטטיסטיקת נצחונות של ריאל.
אני בהחלט יכול לקבל טעות שיפוט. אני לא מקבל שהוא לא שואל את VAR מה היה שם. אמר את זה סרג’י רוברטו, אמר את זה קומאן - המקרה לא נבדק ב VAR. לא משנה כמה פעמים אוהדי ריאל יכתבו לי שהם לא אובייקטיביים ושקרנים וש"אני אומר לך שכל מקרה נבדק".

היחיד שקראתי את דעתו המכובדת והוא בעיניי באמת אובייקטיבי זה אנדוחאר ממארקה. הוא טען שזה לא פנדל, אז אני מוכן לזרום איתו. אבל אי בדיקת VAR של המקרה היא עוד שערורייה של חיל מנזאנו.
לא ש VAR תמיד צדיקים, אחרת וראן היה מקבל 2 פנדלים לזכותו בשנה שעברה, והאדום של ויאדוליד במשחק הקודם היה מבוטל.

די כבר עם הקשקוש הזה. המקרה נבדק ב-VAR כמובן והם החליטו שהשופט לא טעה כאן. השופט הראשי לא הולך לבדוק בעצמו את השידור החוזר אם שופטי הואר הסכימו איתו, זה מפגר ויהפוך את כל התהליך לבזבוז זמן עוד יותר גדול. כל הסנאריו של שופט ראשי שרץ לבדוק בטלוויזיה קורה רק כאשר אנשי הואר לא הסכימו איתו.

2 לייקים