ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

חס וחלילה .

אבל זה הבעיה שלי עם הביקורת נגד פפ, זה והרף להצלחה שלו שתמיד יעלה לא משנה איזה הישג הוא יגיע… שפפ הודח בליגת האלופות בשנים האחרונות דרך אגב הוא חטף ממני לא מעט.

בכל מקרה, נראה לי מיציתי את הדיון פה. ורק בשביל הסדר הטוב, יש בתוכי את הכפוי טובה נגד פפ שרוצה שהוא יכשל, כי אני רוצה שהוא יחזור לברצלונה. לא ישקר פה. שהוא הודח שנה שעברה פינטזתי על זה.

ימח שימם של רוסל וברתומאו. מי יתן וידרכו על פיסת לגו לפני השינה בלילה ובבוקר אחרי השינה עד היום האחרון שלהם.

הערב שעה 19:00 תתקיים לה הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות לעונת 23!24, העונה האחרונה של שלב הבתים לפני שבעונהה הבאה יעבור הטורניר לשיטה השוויצרית של מתכונת ליגה ופלייאוף מסובכת ומסורבלת שאפילו ני שהציע אותה לא מבין איך היא תעבוד.

אומנם ללא נציגות ישראלית קבוצתית הפעם אך נציגים ישראלים יהיו לנו בטורניר ועוד איך.

אצל הכוכב האדום בלגרד כמובן צוות האימון על הקווים בראשות ברק בכר ובשער עומרי גלזר, בבאיירן מינכן איש השעה והשער דניאל פרץ, בסלטיק את ליאל עבדה, ברד בול זלצבורג את אוסקר גלוך וגם סתיו למקין הצעיר שחתם בקיץ בשורות שחטאר דונייצק האוקראינית.

1. איזו הגרלה הייתם רואים לקבוצה שלכם?
  2. איזה בית פיקנטי הייתם רוצים לראות?
  3. מי לדעתכם תלך עד הסוף העונה?
  4. מי יהיה מלך השערים?

כדבריו של מודי בר און האגדי ז"ל…תבלו

1. בארסה, פורטו, קופנהאגן, אנטוורפ.

2. באיירן, ריאל, מילאן, ניוקאסל.

3. סיטי.

4. האלנד.

1. בארסה דורטמונד שחטאר אנטוורפן

2. מה שטל אמר

3. סיטי

4. ג’וד

1. ברצלונה, יונייטד, איינדהובן, סלטיק
  2. כנ"ל
  3. ריאל מדריד
  4. אמבפה
  1. ברצלונה, ארסנל, קופנהאגן, סלטיק.

2. באיירן, יונייטד, מילאן וגלטסראיי.

3. ריאל מדריד

4. קיין

1. פיינורד, ריאל מדריד, הכוכב, יאנג בויז
  2. ברצלונה, ארסנל, מילאן, אוניון ברלין
  3. סיטי
  4. האלנד

לא אתם חולי נפש. זו עונה ראשונה שריאל מועמדת רצינית לליגה האירופית ואתם מדברים על ללכת עד הסוף באלופות?

בדיוק המשפט שמסביר למה תקחו

1. פיינורד-ריאל-קופנהאגן-יאנג בויז
  2. באיירן-ריאל מדריד-מילאן-ניוקאסל = בית סופר קלאסי
  3. ריאל מדריד. חולה נפש לדברי דוד. מנגד, תמיד מאמינים בבלתי אפשרי :blue_heart: :white_heart:
  4. הלאנד

זה היופי.
השארנו לא מעט אוהדים ברחבי היבשת עם טראומה כזאת, שגם אם ננשור לליגה האירופית הם עדיין יחששו שניקח את הצ’מפיונס.

אבל אמבפה מגיע !!

כן… זה לא יכול לקרות.

1. נאפולי, ריאל מדריד, קופנהאגן, יאנג בויז
  2. באיירן, אתלטיקו, מילאן, ניוקאסל
  3. האמת שבאלופות לריאל יש סיכוי לא רע בכלל, כן גם השנה, תלוי הגרלה מזל וכושר. אם אמבפה מגיע ריאל מ2 הפייבוריטיות
  4. אמבפה אם הוא בריאל, אם לא אז קיין

מה שטל אמר

מוזר שחברים כאן נופלים בזה.
אחרי המשחק של אנדר עם בחירת הרכב השחקנים שלא באותה קבוצה ולא באותה נבחרת - זה אמור להיות משחק ילדים…

איך אני מת לראות את הדיון הזה בעוד שנה עם הפורמט החדש. אין לדעת מה מצפה לנו בהגרלה.

1. איזו הגרלה הייתם רואים לקבוצה שלכם? משהו בסגנון לייפציג דרג ב’, לאציו דרג ג’ ולאנס דרג ד’. 4 מ-5 הליגות הבכירות.
  2. איזה בית פיקנטי הייתם רוצים לראות? הבית של מארק ואן בומל: באיירן מינכן, ריאל מדריד, פ.ס.ו, אנטוורפן
  3. מי לדעתכם תלך עד הסוף העונה? למה שלא נראה את ארסנל ואתלטיקו שורדות עד הסוף?
  4. מי יהיה מלך השערים? סבבה לי עם גריזמן

אופס, תודה על ההערה. ניוקאסל הייתה לא רלוונטית ים זמן שכנראה שכחתי שהיא מאנגליה :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1. ברצלונה יונייטד הכוכב יאנגבויז
  2. פריז מדריד מילאן ניוקאסל
  3. מדריד
  4. הלאנד

מכוון?

עדיף אנדר מפיטר.