ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

אני לא יודע אם זו “עבודת אימון משובחת” בהתבסס על ההרכב הנוכחי של פפ גווארדיולה ולא רוצה כל פעם לזרוק את השם ג’ק גריליש, אבל אני חושב שאפשר היה להביא שחקנים הרבה יותר טובים במאה מיליון יורו ועם פיל פודן וריאד מאחרז הם יותר מסוכנים\מהירים בפוטנצייה. אני לא מחזיק מנייתן אקה, מצאתי “קצת” מההתלהבות שיש להרבה כלפי ג’ון סטונס וכן הלאה. יש כמה שחקנים שהם ללא ספק “עבודה שלו”. אני גם כן חושב שהוא מאמן היסטורי, הכי טוב בעידן הנוכחי. לא מוריד מהישגיו, אני סתם תוהה מתי הוא יקבל קבוצה מדרגה אחת פחות, אולי, נניח ליברפול כמו שיורגן קלופ קיבל אותה. זה יכול לקרות גם כתוצאה מנסיגה שסביר שמתישהו תקרה, מה לעשות, כמו אצל ז’וזה מוריניו, אם כי אצלו זה ייקח הרבה יותר זמן.

אגב קראתי ב-‘ידיעות אחרונות’ או משהו כזה, מעבר לציטוט עצמו של פפ שנאמר בחצי דחקה - שצריך להיזהר שסיטי לא תהפוך ‘לריאל מדריד הבאה’. אני כאן כדי לכתוב בשנה הבאה לאחר ההדחה שלה מליגת האלופות. אמרו את זה גם על כל כך הרבה קבוצות. ברצלונה של ליאו מסי לא הצליחה גם בהרכב מושלם לזכות בתואר פעמיים ברציפות. זה כל כך קשה…

לא רואה קבוצה כרגע שיכולה לנצח את סיטי בסיכום 2 משחקים (נוקאאוט).
ובניגוד לזוכה כדור הזהב הקודם, הזוכה הבא ימשיך עם הטירוף שלו בחוד שלהם…

זה נראה תסריט פסימי יתר על המידה אבל אם ברנרדו סילבה ואילקאי גונדואן יעזבו? לא יודע אולי טרבל מביא לתחושת מיצוי, זו באמת חתיכת היסטוריה, וברנרדו היה קרוב לברצלונה “בלב” כבר בשנה שעברה. סיטי לא ממש עומדת בפני הכוכבים שלה, היא כמו ריאל מדריד בקטע הזה. מעבר לכך מישהו חשב שיהיה אפשר לעצור את ברצלונה ההיא? מישהו נתן לאינטר סיכוי ב-2010? היא אפילו הוליכה במשחק הראשון בחצי הגמר בסאן סירו. מישהו נתן סיכוי לצ’לסי ב-2012 נגד ברצלונה? בטח לא העונה אבל בחלק מהזמן הרגשתי שליברפול של יורגן קלופ לא פחות טובה ממנה, בדגש על 2018/19 והלאה.

השייח יקנה מחליפים, אל תדאג.

מצד שני פפ בחיים לא היה מגיע לשני גמרי אלופות עם אתלטי. איתו בטוח היינו משחקים “יפה” יותר וזהו.

מאוד מושחתת, מה שעוזר לו לא מעט. ואני מסכים עם שאר ההודעה שלך, הוא ללא ספק היסטורי.

זה.
מכירים את המשחקים האלה בפייסבוק שנותנים לכם 5 רמות של שחקנים, מ 1 עד 5 ולכל שחקן יש את המחיר של הרמה שלו ואומרים לכם לבנות קבוצה ב15 יורו?
אז אם אתה לוקח שחקן ב5 יורו, נשארים לך רק 10 לשאר, אז יש קבוצות עם סופרסטאר אחד או שניים והשאר נגרים (יחסית! יחסית!! אל תהרגו אותי) וזה המצב בדרך כלל בקבוצות העל.

לסיטי יש המון המון שחקני 3 ו4 יורו ואחד או שניים 5.
זה נותן עומק אדיר וקבוצה הרבה יותר מאוזנת עם ספסל חריג באיכות שלו.
אז כן, אולי מקסימום תרצו לקחת שחקן או שניים מהם (נקרא לו “שחקן ריאל מדריד”) אבל להם יש סגל הרבה יותר טוב ועמוק מכל קבוצה אחרת.

אז כן, האפשרות לבחור בפינצטה שחקנים שמתאימים למארג הקבוצתי ולפילוסופיה וVision של המאמן שלך, כי יש לך כסף בלתי נגמר וקצת שחיתות, עוזר המון במירוץ.
ברור שפפ ענק והיסטורי ויש לו צוות אדיר, אבל זה יתרון רציני.

כל מילה. פי כמה יותר טובה מההגנה של ברסה וריאל.

אני באמת לא יודע מה לא עובד בריאל (פיננסית, איך הכוכבים הענקיים לא עוברים לשם, ההייפ של בארסה וריאל לא מגרד תכלס אף קבוצה) אצל בארסה זה לגמרי כלכלית.

אבל אם כבר משחקים, בואו נשחק את המשחק - מי הייתם מוציאים מההרכב של בארסה 2011 או בארסה 2009 ומי מריאל של 2012 ומוריניו בשביל שחקן הרכב של פפ.

מהצד של בארסה אני מצליח לדמיין את הלאנד, אולי, ב 2011 במקום פדרו נניח. אולי גם במקום הנרי איזה ווינגר… אולי.

מה עוד יש לנו? רודרי? הוא שחקן על אבל בהחלט עדיין לא ברמה של צ’אבי אלונסו או בוסקטס - אולי בדרך לשם. בלמים? באמת? הם יותר טובים מפיקה-פויול או מראמוס-פפה? Give me a break

ההרכב של פפ מאוד אוברייטד. 5-6 סופסטארס וכל השאר חיילים טובים.

סתם לצורך המשחק: הייתי לוקח בקלות את הלאנד לפני בנזמה, את סילבה/דה בריינה לפני בייל, ונטו מקצועית - גם את ווקר/קאנסלו לפני קרבחאל (ולא מקצועית בלבד - נשאר עם קרבחאל).

אבל מה שאתה אומר כאן, זה מה שרבים מאיתנו טוענים בצורה כזו או אחרת כבר תקופה - הכדורגל היום ברמה פחות גבוהה מאשר לפני כעשור. לא באשמת אף-אחד - פשוט דור פחות מוכשר, אחרי דור מוכשר באופן חריג במיוחד. לדעתי דוד הוא זה שאמר את זה - ייתכן בהחלט שלפני עשור צפינו בשתי הקבוצות הטובות/המוכשרות ביותר אי-פעם, נאבקות זו בזו שוב ושוב.
לא סתם פלורנטינו צמא כ"כ לכוכב-על כבר כמה שנים טובות, ופשוט לא מצליח למצוא כזה, מלבד אמבפה - עליו הוא היה מוכן להתאבד כפי שלא עשה מעולם. פשוט אין כאלה כיום (כאילו, גם הלאנד, ברור - אבל לא התאים בחלון הזמן המסויים).

ובתוך כל בליל הבינוניות היחסית הזאת של הדור הנוכחי - פפ הצליח למצוא כמה יהלומים יחסיים של התקופה (בלא מעט כסף), ללטש אותם, ולבנות את הקבוצה הטובה ביותר בעולם כיום - על הנייר ועל המגרש כאחד.
הוא עשה את זה בזכות כישרון אימון נדיר, אבל גם חומר הגלם שלו הוא מהטוב ביותר שניתן למצוא כיום.
הייתי עשוי להיות מופתע מהטענות האלה על כמה שחקני סיטי בינוניים ורק פפ עושה אותם גדולים, אם לא הייתי קורא פה בפורום רק לפני שבועיים-שלושה בדיוק את אותן טענות (מופרכות), אפילו על הפפ-טים המקורית.

אני מניח שיש כאן בפורום bias כנגד פפ מכל מי שהוא לא אוהד ברצלונה, אחרת באמת שאין דרך להסביר את החוסר פרגון לעבודה המטורפת שלו.
פפ לקח את בארסה ב’ ותוך עונה הפך אותה למפלצת שמשחקת כדורגל אטקרטיבי. את אותה עבודה הוא עשה גם בבארסה ובכל הקבוצות שבאו אחריה. פפ היה מצליח בכל מקום בגלל עצמו והיכולות שהוא מביא כמאמן. אפשר לחשוב שמוריניו הלך לאמן את רומא כי הוא רצה אתגר, או אנצ’לוטי באברטון כי רצה לקחת איתם אליפות. אגב משוכנע במליון אחוז שפפ היה עושה שם עבודה טובה יותר. תסתכלו מה יש לשחקני עבר של בארסה ב’ להגיד על התקופה של פפ ותבינו את רמת ההשקעה שלו בקבוצות:

גם לקחת כל מיני חצאי משפטים ממסיבת עיתונאים ולחכות לפפ בסיבוב בעוד שנה… מה אני אגיד לכם

ווקר > קרבאחל
דיאס > רודיגר
אקאנג’י > מנדי
רודרי > קאמבינגה/טשואמני
דה בריינה > פדה
גונדוגאן > מודריץ’
האלאנד > בנזמה
ברנרדו > רודריגו

פה עוד פרגנתי לנו כשנתתי למיליטאו את הכבוד מול סטונס, מה שבכלל לא בטוח נכון.
בקיצור, פרט לקורטואה, ויניסיוס ואולי מיליטאו, אין לנו אף שחקן שנכנס להרכב שלהם.
זה עוד מבלי להכנס לספסל:
כשאנחנו צריכים גול יש לנו את אסנסיו ומריאנו על הספסל. להם יש את אלבארז, מאחרז ופודן.
כשנפצע להם בלם, אקה עדיף על אלאבה.
אנחנו עמוקים מהם בקישור, עם ספסל של טשואמני וקרוס, פה נגמר הסיפור.

אם התכוונת לברסה, אז לדעתי מלבד אראוחו וטר שטגן (ואולי דה יונג) אין לכם אף שחקן שנכנס להרכב של סיטי, הם עולים עליכם בפער בכל שאר העמדות על המגרש ועל הספסל.

כל זה לרגע לא בא להוריד מפפ, המאמן הכי טוב בעולם לצערי. לא אוהב אותו אבל אי אפשר שלא להעריך אותו.
פשוט יש מבחנים אחרים שבעקבותיהם הוא המאמן הטוב בעולם, ממש לא בגלל המבחן המסוים הזה.
אגב, אם הייתם נותנים לפפ לבחור את השחקנים, סיכוי טוב שרק קורטואה היה נכנס להרכב של סיטי. ויניסיוס הוא לא סוג השחקן שהוא אוהב. אולי רודריגו היה מועדף על פני גריליש (שאגב, לא מספיק מוערך על ידי העולם לדעתי, קשה להגיד אנדרייטד לשחקן שעלה 100M, אך הוא אנדרייטד מבחינת היחס שהוא מקבל בתקשורת)

השוואה יותר מעניינת היא ליברפול של יורגן קלופ כשהחבר’ה בשיאם, נניח בעונה שעברה או יותר אחורה - 2019/20 עונת האליפות ההיסטוורית, כי הגרמני בנה אימפריה עם ספסל פחות עשיר ובהרבה-הרבה-הרבה פחות כסף. הרי רכישת וירג’יל ואן דייק מומנה גם עם עזיבתו של פיליפה קוטיניו.

לגבי ג’ק גריליש, מה אני מפספס? שחקן מהיר עם דריבל טוב, זה גם חשוב בכדורגל. אבל התנועה שלו לעומק לא מבריקה, הוא לא איזה גולר גדול. הוא משחק בקבוצה שתמיד מחזיקה בכדור חלקים נרחבים מהזמן, אספקת הכדורים אליו גבוהה מאוד. הוא ודני קרבחאל הציגו מעין קרב טיטאנים אבל למרות שדני עשה טראש-טוק, נשך, צבט וכדומה וזה לא היה אסתטי - הוא השחקן שהכי פחות חששתי ממנו. חמישה שערים ו-11 בישולים ב-3,487 דקות זה לא מזהיר בכלל. תראה את המספרים של הצעירים של ארסנל למשל פחות או יותר על אותה העמדה.

פפ שומר על הקבוצות שלו כל הזמן רעבות, כך היה גם בברצלונה של 14 התארים בארבע שנים, איכות הכדורגל פנטסטית, הוא תמיד מנסה לשחק יפה, הוא גם בא לשלוט במועדון מ-א’ ועד ת’. אני כן מאוד מעריך אותו. מספר האליפויות גם כן חסר תקדים גם בהינתן הסביבה הנוחה.

גריליש נראה זוועה בעונה הראשונה, וגם העונה שביעות הרצון ממנו העונה היא רק ביחס לאכזבה בעונה שעברה. זה אחרי שהיה נהדר בווסטהאם ומבוקש ע״י יונייטד וסיטי בזכות יכולת טובה בהרבה ממה שהוא מציג בסיטי. הוא השחקן האחרון שהייתי מביא כדוגמה להצלחה של פפ בעבודת מאמן.

האלאנד כמובן היה מביא מספרים של האלאנד תחת כל מאמן, כמו שהוא עושה כל הקריירה שלו עד עכשיו, וסביר שימשיך כל עוד הוא בריא ומתחת גיל 38. פאטי לצערכם נראה כמו מקרה מעבר להצלה. פפ גדול, אבל בוא לא נגזים - כדורגל זה לא משחק רק של מאמנים, וכמה ממסמפטי פפ מציגים את זה כאילו זה ממש כך.

אגב, גם ברנרדו זה לא בדיוק גלקטיקו אבל גם ממש לא רכישה בפינצטה או משהו. מזכיר קצת רכישות סטייל ז׳יולי/דקו אחרי 2004, או שלל כוכבי אייאקס אחרי עונת חצי הגמר האחרונה. כנ״ל קנסלו שהגיע בסכום עתק (ועשה וואחד קפיצה כמובן). כנ״ל לא מעט מהשחקנים שפפ קיבל בירושה, במיוחד דה בריינה שמשום מה אנשים שוכחים שהיה השחקן הכי טוב בבונדסליגה בקבוצה חלשה והיה רכש סופר יקר (וכמובן שעשה קפיצה אדירה עם פפ), אגוארו שהיה גלאקטיקו לכל דבר, דיאש ובמידה מסויימת גם לאפורט, ועוד כמה. אלה לא גלקטיקוס, אבל לחלוטין רכישות סטייל קרוס/מודריץ׳ בכמויות גדולות - ואלה רק המוצלחים מביניהם. כמובן שהיה גם הרבה שכל בלחתוך את הפחות מוצלחים מביניהם בזמן (מה שפפ מאז ומעולם היה פנומן בו, אגב, וכבר כתבתי על זה כמה פעמים בהקשר של קיץ 2008 בבארסה). רודרי, ווקר, סטרלינג, רוב שחקני ההגנה האחרים - לחלוטין בפינצטה, ועוד לא מעט שחקנים כמובן.

מסכים אבל זה בשתי הכיונים. כולנו פה כותבים מפוזיציה.

אני חושב שפפ הוא בבירור אחד מgoat בעיני goat אבל אני מקבל לחלוטין אוהד יוניטד שיחשוב שפרגסון הוא זה.

אני רק לא אוהב את הצביעות שיש פה מצד אוהדי ריאל. הם לא בדיוק ימחו על זה שאם יביאו להם את אמבפה וקיין באיזה 250 מיליון אירו ואז יבאו ויגידו שריאל הורסת את הכדורגל… כמו שפלורנטינו הביא להם את הגלאקטיקוס בזמנו לא טענו את זה.

והם בטח לא ינסו ול"גמד" את ההשגים שלהם בזכות הכסף של דון פלורנטינו. פפ מצליח בזכות הכסף אבל מה ריאל זה רובין הוד לעניים. שום קשר לכסף. (כן הציניות שלי מופנת גם לברצלונה אז תחסכו את הואטביזם העתידי שלכם)

דרך אגב כמה עלה להם הקישור החדש עם הבלינגאם מדורטמונד שיגיע הקיץ? כן 100 מיליון רק הקיץ הזה רק עליו.

הכסף שלנו לא מגיע מכיסו של פרס ולא מכיסו של אף שייח שנכנס לעולם הכדורגל לפני יומיים. הכסף שלנו מגיע בגלל ניהול נכון ובגלל הכוח הכלכלי שלנו שנוצר עקב הכוח השיווקי של המועדון הזה עם אוהדים בכל רחבי העולם.
המועדון הזה הוא לא צעצוע של אף אחד, לא גחמה של אף אחד, והדומיננטיות היחסית שיש לנו בעולם הכדורגל היא נגזרת של כל השאר. זה עולם אחר ממה שקורה בסיטי או פריז, ששם יש בורות בלתי נגמרים של כסף שנכנס לעולם הכדורגל מבחוץ ויוצר אינפלציה לא טבעית.

אפשר להגיד הרבה דברים רעים על סיטי. אבל אי אפשר להגיד שהם לא מתנהלים בצורה נכונה או שאין שם עבודה רצינית בבניה של המועדון. אפשר לראות את זה זה שהם משקיעים בתשתית שם במחלקת נוער בקשר עם הקהילה זה שונה לגמרי מפסז… ובעיקר ציקי ובגירסטין שמעל פפ. זה ניהול מעולה של המועדון.

פסז אתה צודק כי שם זה ברור שהם מתיחסים למועדון בתור הצעצוע הפרטי של קטאר . סיטי זה פשוט לא נכון.

ואני כבר כתבתי שאני לא סובל את סיטי כן?

זה מה שאמרתי? אמרתי שהם מכניסים המון כסף שמגיע מחוץ לעולם הכדורגל והמצב הזה יוצר אינפלציה. אנחנו נצליח להתמוד כי השקענו נכון ויש לנו בסיס טוב, מה גם ששחקנים פשוט רוצים לשחק אצלינו. אתם לעומת זאת כבר לא מצליחים להתמודד כלכלית על השחקנים הבאמת נחשקים, מילאן יונייטד ליברפול יובה וכל שאר מסתפקות בפירורים, ומה שיווצר באינפי זה שייחים שמתמודדים ביניהם למי יש יותר גדול.

לא יודע על מה אתה מדבר, לגמד את המאמנים זה אחד הענפים האהובים עלינו בפורום השכן. כל מאמן שעבר אצלנו במאה ה-21 נחשב לפח פרט לדל בוסקה, מוריניו וזידאן, כשהראשון בבירור היה, לפחות חלקית, טרמפיסט של רכש גרנדיוזי. זה לחלוטין מקטין את ההישגים שלו, מאמנים עם שורת הישגים קצרה בהרבה נחשבים למאמנים גדולים (שלום קלופ). כנ״ל אנצ׳לוטי. מסכים לגמרי שיש צביעות מסויימת באוהדי ריאל מדריד ששונאים את הכסף החדש, אבל בקטע הזה אני לחלוטין עם @Ender - כל עוד אין הוכחות לפלילים ורמאויות, אתה צבוע באותה המידה כשאתה מבקר את פאריז, וכמוך כל אוהד קבוצת ״כסף ישן״ שזה תכלס 100% מהפורום (חוץ מרביע).

לא חושב שבפורום הנוכחי ראיתי מישהו (חוץ מרביע עוד פעם :slight_smile: ) מוריד את פפ מתחת לסגן של פרגוסון בכל הזמנים, או לכל הפחות טופ 4.

נכתב פה כבר הרבה מאוד בפורום לגבי הכסף הקטארי, הסעודי והאמירתי, וההבדלים בינו לבין הכסף ‘הישן’. אז אני לא מרגיש צורך לחזור על הדברים.

אבל מה שכן - אם ריאל זוכה שנה הבאה בטראבל (אמן כן יהי רצון), אחרי שתביא את בלינגהאם, אמבפה וקיין בקיץ (אמן כן יהי רצון ×1000) - אתה יכול להיות בטוח שאף אוהד ריאל לא ייתן בגלל זה נקודות לאנצ’לוטי בתחרות על ‘המאמן הגדול בהיסטוריה’.

[למען הסר ספק, וכדי למנוע טענות ומענות אפשריים - אני לא באמת משווה כאן בין פפ לאנצ’לוטי. פפ מאמן ענק, בקאליבר אחר לגמרי. וכן - גם הניהול של סיטי יוצא-מן-הכלל, בייחוד על רקע הליצנים מקטאר. כל הנקודה כאן היא, כפי שנכתב לפחות 10 פעמים במהלך הדיון הזה - זה השאלה הפשוטה הבאה: בהינתן התנאים האידיאליים שפפ מקבל בסיטי, האם ההצלחה (הפנומנלית) שלו שם היא אינדיקציה מספקת לטיב איכות האימון שלו, או לא? סה טו.]

כולנו פה כותבים מפוזיציה. כתבתי את זה בהתחלה.

אני לא סובל את סיטי ולא סובל את פסז.

אבל אתה פשוט מיתמם. גם לא קראת מה שכתבתי. אני לא מגן על סיטי. אני מגן על פפ.

כמו שכתבתי בהודעה הראשונה שלי מאז שפפ זכה בטראבל. שפפ זכה עם טראבל עם ברצלונה זה היה בגלל מסי ואיניסטה. פפ זכה בגרמניה זה בגלל שהליגה קלה אז בוא נראה אותו עושה את זה בפרימירליג. פפ עושה את זה בפרימירליג והפך אותה לליגה הסקוטית אז בוא נראה אותו זוכה גם בליגה האלופות. פפ זוכה בטראבל אז זה בגלל שיש לו easy mode ואז בוא נראה אותו עושה את זה עם לידס ספוליר אלרט פפ יזכה עם לידס זה בגלל השופטים…

אתה מבין כל הזמן מעלים את הרף להצלחה לגביו. אני משוחד לגבי פפ אין ספק אבל גם חלק ממכם . אתם רק פשוט חושבים שרק אוהדי ברצלונה משוחדים פה…

ושוב למען הסר ספק, פסז וסיטי זה שתי מועדנים שאני מאוד ישמח שיחזרו ובמהרה למקום הטיבעי שלהם.

נ.ב @Aragones הוא המשתמש שאני מעריך הכי פה בכל הדיון המאוד מעיק הזה, כי הוא פשוט אומר את האמת לגבי פפ ולא מסתתר מאחורי כל מיני קשקושים. הוא לא סובל את פפ וחושב שהוא אוברייטד וזהו. אין לי בעיה עם זה זה זכותו.

קודם כל במדרג הקבוצות הכי שנואות עלי זה נכון שפסז מעל סיטי. וזה ממספר סיבות, חלק מהם לא קשורות בכלל לכדורגל. דרך אגב על פסז היום אני בעיקר צוחק. הם מועדון מגוחך. תקרא פוטובל לינקס לי זה הספיק לי להבין מה ההבדל בין סיטי ופסז לבין “הכסף הישן” .

אני לא סובל את פסז ברמה אחרת לגמרי מסיטי (גם לא סובל את סיטי) ואני לא מסתיר את זה ממגון סיבות וזה לא רק כדורגל. זה גם קשור למי שממן את הטילים שנופלים עלינו פה. רמז קטאר. אני לא מרגיש שאני צריך להתנצל על זה חבר.

אם יגיע מאמן שיזכה בליגת האלופות עם פסז (לא יקרה חחח) אם כל התיעוב שאני חש כלפי המועדון הזה אני לא כל הזמן יחפש סיבות “לגמד” את ההישג שלו.

קראתי מצוין את מה שכתבת, ולכן כתבתי הודעה שכמעט כולה מתייחסת למאמנים בריאל מדריד וכמה שהם לא מקבלים את ההנחות שאתה טוען שהם מקבלים ופפ לא, ועוד שורה בסוף על זה שפפ מאמן עצום ואין כמעט אחד בפורום שלא חושב ככה. בחרת להתעלם מזה ולהתייחס רק לחלק על סיטי ו-פ.ס.ז׳.

זה לא סותר את העובדה שפפ מאמן ברצף במועדוני עילית עם המון תקציב, בצורה שמעטים עשו בעבר (אם בכלל). האם זה מספיק בשביל הצלחה רציפה ומרשימה? לא, עובדה שהקריירה של אנצ׳לוטי, מוריניו ועוד רבים וטובים נראית פחות טוב מזו של פפ בכמה סדרי גודל. מסכים שזה מצחיק לבקש ממנו לשנמך את עצמו מבחינת מעמד כדי ״להוכיח״ משהו, הוא הגיע להישגים ששמים אותו במאונט ראשמור ללא עוררין והשאלה היא רק באיזה מיקום.

לא הבנתי :sweat_smile:

אני כמובן לא מכיר את כל ההיסטוריה של הכדורגל, במיוחד בגזרת המאמנים, אז אני לא יודע איפה למקם למשל את מכלס, קרויף, סאקי, קפלו, בזבי ואחרים.
והיום המאמנים נעשנים על אנליסטים וצוותים אדירים אז אני לא יודע איך אפשר למשל להשוות בין סאקי שעבד עם נגרים לעומת פפ שיש לו מידע על כל תא בגוף של כל שחקן בעולם.

פפ עצמו מספר שהוא עדיין מתייעץ עם סאקי ועדיין נפגש איתו כל פעם שהוא בא לאיטליה. סאקי סיפר שפפ התקשר אליו ב2016 כדי לשאול אותו איך הוא אמור לנסות ולתקוף את ההגנה של אתלטי.

אז אם אנחנו מתעקשים לדרג, עם כל חוסר הידע שיש לי לגבי מאמנים בהיסטוריה, לשיטות והאבולוציה של האימון אז הייתי מדרג את פרגוסון במקום הראשון, סאקי בשני, ואחריהם פפ וקלופ ומכלס בלי סדר מיוחד.
אז אם שמים את פפ במקום הראשון לפני פרגוסון וסאקי, אז ביי דיפינישן זה עושה אותו אוברייטד בעיניי. הכל יחסי כמובן.

אבל אני מודע שיש פה ביאס רציני של השנים האחרונות.

זהו אפשר למשיך ולריב.