ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

זה מאוד פשוט, יש 3 קבוצות שלא יכולות לקבל את לייפציג (אותה מדינה/אותו בית) מה שמעלה את הסיכוי לקבל אותה לשאר הקבוצות.

thanks,

זה באמת ממש פשוט…
אני מבין מהר כשמסבירים לי לאט :sweat_smile:

ואיזור 14% לרוב הקבוצות זה כי קבוצה בלי מגבלות יכולה לקבל אחת מתוך 7 אפשרויות.

הגרלת שמינית הגמר -

שמינית די משעממת. ועדיין כמה נקודות.
*פאריז ניצלה מהדחה בטוחה. עדיין אני מאמין שאם סוסיאדד תוציא תוצאה טובה בחוץ אז היא תשלים את העבודה בבית.
*סימאונה חוזר הביתה. המשחק הכי מעניין בשמינית.
*ההפתעה הגדולה לדעתי יכולה לבוא מפורטו. אם ארסנל באמת תמשיך להיות במאבקי האליפות.

פורטו ופסו יכולות להפתיע.
סוסיאדד זה ווישפול ת’ינקינג אבל אולי אפשרי.
אתלטי כמובן קיבלה את הקבוצה הכי קשה מבין הסגניות וזה 50 50 מוחלט.
ברסה, באיירן, שיטי וריאל עוברות בקלות.

כפי שריאל נראית עם רבע סגל, אני לא יודע מי יכול למנוע ממנה עוד גביע.

מאוד תלוי איזו סוסיאדד תגיע למפגש הזה - זו של עכשיו, או הקורסת-אחרי-ינואר המסורתית.

ממש לא בטוח לגביי בארסה ובאיירן. לפחות לא אלו הנוכחיות.

אני מוכן לתרום את הכליה שלי אם בזמן שכתבת את זה , לא פרצת בגל של צחוק נוראי. תגיד את האמת,

אנחנו לא עוברים את ראיו ויקאנו בליגה הספרדית בקלות…

רציני לגמרי. ליגת האלופות זה משהו אחר לחלוטין לעומת הליגות.
לשם המועדון עדיין יש משקל וגם להמנון לפני המשחקים.

כמעט כל קבוצה איטלקית תפסיד לבאיירן לפני שהם עולים למגרש.
ונאפולי השנה הרבה יותר חלשה.

ו @Eyal כיף אחי לקרוא אותך! תשמור על עצמך!

בארסה נאפולי פתוח לחלוטין. זה ישתנה כמו שכתבו עד אז 5 פעמים, שתי הקבוצות לא יציבות ורחוקות מהפוטנציאל שלהן.

תודה תודה.

צפיתי בברצלונה אולי ב-60 דקות, מצטברות, מאז ה-7.10, אבל לא צריך יותר מזה בשביל לזלזל ביכולת שלה לעבור את נאפולי. גם נאפולי הנוכחית.

שתי הקבוצות לא בכושר שלהן מהעונה שעברה, ועדיין בארסה עלתה די בקלות ממקום ראשון (גם אם שיחקה בינוני מאוד), נאפולי לא שכנעה בבית קל יחסית, אם כי נפלה לצמד משחקים שבו ריאל שיחקה הרבה מעל הרמה הרגילה העונה.
ההמתנה עד המשחקים עצמם תעשה טוב לנאפולי, לדעתי, ובמיוחד אם הרלבנטיות של הליגה המקומית מבחינתה תקטן עד תיעלם. גם לגבי בארסה קשה לי לראות איך הזמן לא ישפר את הקבוצה, רוקה יאפשר גיוון (אם צ’אבי לא יתנגד), לבנדובסקי לבטח יחזור לכושר יותר מייצג ובעיני מאוד קריטי מה יקרה בסופר קופה של פיקה, כי זכיה שם תיתן בוסט רציני ליכולת ולמוטיבציה, אם כי הדחה עלולה להוציא את הרוח מהמפרשים.

אם צ’אבי נשאר נאפולי עוברת בקלות, אם צ’אבי עוזב נאפולי עוברת בקושי.

לא יודע איפה לכתוב את דעתי על רוקה שצפוי להגיע אלינו, אז אכתוב אותה כאן כי:

רוקה לדעתי הוא חתול בשק במקרה הטוב, וסתם עוד חלוץ במקרה הפחות טוב.

שלא תבינו לא נכון, מוכר וידוע לי שהוא מחורר רשתות, אבל…
אבל…
בסה״כ הוא לא מלך השערים בכללי אלא מלך השערים לשכבת הגיל שלו. וזה בליגה ברזילאית, כן? איפה שסוארס בגיל 809 עולה לרבע שעה בלי ברכיים ועדיין דופק שלושער, כן?

בקיצור, ילד עם פוטנציאל גדול מאוד, בהחלט ילד בולט שמשמח אותי שמגיע אלינו בגיל שלו, ועדין חתול בשק במקרה הטוב.

ייתכן שהוא יגדל להיות חלוץ על, אי-אפשר לדעת. מה שכן, אני לא מצפה ממנו להיות חלוץ-על בשנייה שהוא נוחת בקטאלוניה. ויותר מזה, אני צופה מספרים מאוד בינוניים בשתי העונות הראשונות. במקרה הטוב. רק תזכרו בהתחלה של ויניסיוס (לא שהיום הוא איזה שחקן על שיחזיק על הגב שלו קבוצה לבד)…

כוכבים בליגה הברזילאית הם בדיוק מה שזה: כוכבים בליגה הברזילאית.

ריאל סוסיידד הצליחה לסיים במקום הראשון בבית
image

למה באיצטדיון של קופנהאגן יש קולות של סירנה כל המשחק שמתחזקים כל פעם שאחת הקבוצות מתקרבת לרחבה

מזה החרא המעצבן הזה יותר גרוע מווזלה של 2010

זה פינטו.
זוכר?

לפי איך שדה ברוינה נראה אחרי החזרה מהפציעה, יהיה טמטום לא נורמלי להמר נגד סיטי לזכייה באלופות…

וואו איזה משחק.

כמה כמה לדעתכם? זרקו הימורים.

אני מקווה שאתלטיקו ינצחו אבל חושב שאינטר ינצחו בצורה משכנעת…

למה? אנחנו משחקים מצוין, אבל רואים שאיו חלוץ. יורנטה משחק כקשר וסאול מזעזע כרגיל. קאפיטנו קוקיטו אלוהי ממש.
חייבים להכניס חלוץ, אולי דפאי או קוריאה במקום סאול, כי אנחנו מגיעים לרחבה שלהם ולא יודעים מה לעשות עם הכדור.
אינטר טובה אבל לא כזו מפחידה, וזה עוד בבית שלה.

אני אוהב את השופט שנותן לשחק ולא שורק על כל נגיעה.