ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

מקרה קלאסי של בעיטה חופשית בלתי ישירה.

למה רק מניעת מצב הבקעה עובר את סף התנאים לפנדל? אם קיים חוק יש לאכוף אותו ובטח שלא על בסיס מה שבא טוב לשופט. למה כן לתת במצב שבכלל אין כוונה לעבור עבירת יד מצד המגן והכדור פוגע לו ביד?

כי ברור שהיה פה איזה בלבול,נגיעת יד ברחבה תוך כדי התקפה זה מצב שכנראה מונע מצב מסוכן כלשהו,לפחות בדרך כלל,פה גבריאל לא הרוויח כלום מהנגיעה ביד,לא היה תחת לחץ,הכדור לא היה אמור להגיע לשחקן של באיירן,ברור שזה היה איזה קצר במוח שגרם לו להרים את הכדור ביד,לא רוצה שעל שטויות כאלה יהרסו משחקים ונוקאאוטים,כנל הניסיון לסחיטת פנדל של סאקה לקראת הסיום,שופט מעולה.

בדיוק להיפך. שופט חייב להפעיל שיקול דעת במקרים שהחוק לא נותן מענה מספיק טוב.

שופט טוב זה שופט ששיקול הדעת שלו הגיוני, שופט גרוע זה שופט ששיקול הדעת שלו דווקני (או לא קיים).

הרבה שואלים אותי מה הציפייה שלי משופט כדורגל - אז בראש ובראשונה שיהיה קשה לבלשט אותו. שופט צריך להבין את המשחק ברמה כזו שהוא מבין איזה מהלך הוא באמת פוטנציאל לגול ומתי זה חארטה. שופטים מהזן הנחות ביותר בעיני אלה שופטים ששורקים על כל מגע, גם אם הוא בבירור נגרם ע"י השחקן ש"נפל" כשהמטרה היחידה היא לסחוט פאול.

וואלה חושב שהשופט צודק
היה בלבול התחיל מהלך חדש, לא היה שחקן של באיירן בסביבה, זה לא מהלך שהעניק יתרון לכלום

חדש חדש כמו בשכונה אבל חדש הגיוני, כמו שאמרו מעלי זה שיקול דעת

ואם כבר אז בעיטה לא ישירה בטח לא פנדל

בוא נגיד את זה בצורה הכי ברורה - פנדל על דבר כזה הורס משחק

השיפוט אתמול בריאל-סיטי היה כל כך יותר טוב ממה שאני רגיל לראות בספרד וגם באנגליה. הבדלי רמות.

כי הוא היה לרוב לטובת סיטי. שריקת הסיום לפני סיום ה4 דקות למרות 2 דקות בזבוז זמן בגלל גריליש והבעיטה החופשית רק מנציחים את זה.

יכול להיות שהיה צריך להוסיף עוד קצת זמן, השיפוט שלו במשחק השופט היה פשוט מדהים. יש לו חלק בקצב הרצחני שהיה למשחק הזה.

מהטובים שראיתי.

אני גם חושב שהיה שיפוט מצוין ברמת המאקרו. אירועים פרטניים תמיד יהיו, אבל בגדול הוא נתן לשחק ולא קנה הצגות מביכות.

הוא גם יכל לגנוב את ההצגה ולהוציא צהוב לבלינגהאם אבל הכיל את האירוע.
מסכים שהיו פה ושם אירועים נקודתיים אבל בסוף רוב ההחלטות היו טובות מאוד והמשחק זרם לא מעט בזכותו. שחקנים הבינו שאין כל-כך מה לשחק עם השופט הזה.

השופט הציל את ההתמודדות בכך שהשאיר לריאל סיכוי בגומלין, שופט ספרדי היה מוציא צהובים לקמאבינגה בעבירה על גריליש וצהוב לבלינגהאם וסוגר את הסיפר של ההתמודדות כבר אתמול.

כמובן שלדעתי לא הגיע צהוב לא לקמא ולא לג’וד, רק טוען ששופט ספרדי כן היה מוציא.

שופט ספרדי היה גומר את ההתמודדות (לסיטי) עוד במשחק בברנבאו כשהיה נותן לאקאנג’י את הצהוב השני שבלי ספק הגיע לו על העבירה שלו על ג’וד.
השופט במשחק נתן יתרון ופשוט “שכח” לחזור לצהוב הזה לדעתי.

אני פשוט רגיל ששופטים ספרדים דופקים רק את ריאל…

לאחר בדיקה דקדקנית העונה אני יכול להגיד בבטחון שהם פשוט גרועים ודופקים את כולם.

המשחק של פסז ובארסה ברמה של ליגה אירופית בתים.
דונארומה אוברייטד בטירוף. כל משחק גדול הוא אחראי על טעות שמובילה לגול.

הוא לא. אפחד נורמלי לא מעריך אותו…

3 בישולים של דונארומה, ברצלונה נצלה רק 2 מהם, אחד הורחק מהקו.

זה בלתי נתפס, 3 שערים דונארומה פשוט תורם לברצלונה, לא מבין איך הוא פותח לפני נבאס

תרם לכם ליגת אלופות. לנו לא מגיע גם?

דורדמונד עם כדור למשקוף בשניה האחרונה ומפספסת 2-2