ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

ידעתי בזמן אמת שזה מה שקרה.
ראיתי את זה כבר פעם לא זוכר איפה. אבל זה כמובן לא קשור לשום מכשיר אלא לעובדה שהדשא היא כמו שטיח ששמים על האדמה, אז לשים רגל בצורה מסוימת, במיוחד על שטח קטן יותר מדי פעמים כפי שקורה בפנדלים, יכול לגרום להזזת שטיח הדשא.

לאוטראו היקר היה צריך ללכת על דיוק במקום כוח.
או לדרוך על החלקה ההיא כדי להדביק את הדשא לאדמה.

מי ישמע, רוצים לתת לנו גביע.

אני בוחר להאמין שסימאונה שם להם צ’יפ 5g שמקפיץ את הכדור ברגע הנכון, ואני גאה בו ומעריך אותו על זה.

רונאלדו עשה את זה פעם נגד פסז׳,אחר כך פרדיננד הסביר שזה היה מתוכנן ורונאלדו עבד על זה באימונים,כנראה שללאוטרו זה יצא בטעות.

מבאס שיש משחק הערב בין ארסנל לבאיירן (או לחלופין ריאל וסיטי) והם משוחקים בזמן שיש עוד משחק ענק. מה הרעיון? למה לא לתת לאוהדים לצפות בשני המשחקים? שאחד יתחיל שעתיים מוקדם יותר, מה יקרה? כמובן שזה לא עניין חדש אבל מעצבן כל פעם מחדש.

וואלה הרבה זמן לא נהנתי מערב כדורגל ככה, איזה כיף!!!

רק לא מבין מה הטעם לעשות את שני המשחקים האלה באותו ערב באותה שעה

שימו אחד ב-20:00 ואחד ב-22:00

עכשיו אתם מבינים למה בדעאש רוצים לעשות מחר פיגוע בליגה האירופית?

אשכרה ערב אחד כזה וערב אחד עם אתלטיקו-דורטמונד

אני לא מבין למה אף-אחד לא מדבר על זה שזה מחדל ששני משחקי רבע הגמר משוחקים באותה שעה.

10 שערים ב2 משחקים. ערב גדול של כדורגל.

ארסנל ובאיירן לא התקרבו אפילו לאיכות שראינו בברנאבאו. משחק ברמה של ליגה אירופית.

כדורגל זה ענף ספורט יפה, מעניין מתי יביאו אותו לארץ.

(לא שלי)

תכלס יש הסבר דווקא דיי הגיוני, זה משחק אמצע שבוע ואנשים צריכים להתארגן אחרי עבודה ולימודים כדי להגיע לאיצטדיון… אבל עדיין מבאס.

אם אפשר לעשות מונדיאל בחורף, בקטאר, אז אפשר לעשות כמה משחקים בודדים של רבע גמר אלופות ב-20:00. או לקצר את הפגרה שבין השמינית לרבע, ולפרוס את הרבע על פני יותר שבועות עם משחק אחד בכל ערב. אפשר לעשות הכול אם רוצים.
מה שבטוח - לא צריך לנסות לתת תירוצים למושחתים.

זה עובד ככה בשלב הבתים עם 2 משחקים ב-19:45
זה עובד ככה בליגה האירופית שמחלקים את המשחקים

אם רוצים אפשרי

לא אמרתי שזה הסבר טוב שאני מסכים איתו, אחרת לא הייתי מתלונן, אבל זה איזשהו הסבר.

בליגה הספרדית כל הליגה מושבתת בגלל משחק גמר גביע, שמשוחק בסופ’'ש. רק אומר.

העיקר שלא יהיה סופרליג. #הכדורגלשייךלאוהדים

הפוקוס על ריאל-סיטי גרם לאחד האירועים המוזרים במשחק בין ארסנל לבאיירן להעלם (באולפן של הגאונים זה לא הוזכר אפילו)

לטענת טוכל השופט אמר להם ש״זו טעות של ילדים״ ולכן הוא לא נותן עליה פנדל.

לדעתי פנדל ברור ובאיירן קופחה פה.

לא ראיתי את זה בלייב, אבל מה מונע משחקני ארסנל פשוט לתרץ את זה בזה שהמשחק בעצם עדיין לא חודש, והשוער פשוט העביר לשחקן ההגנה את ה"זכות" לבצע את בעיטת השוער?

ובקשר לתירוץ (“טעות של ילדים”) - הזכיר לי את השטות של פאקינג אראוחו -

השוער המתין, השופט שרק ואז השוער מסר.
נראה לי כמו חידוש משחק די ברור מצד השוער.

לבוא ולתת על זה פנדל נראה לי הזוי מדי, זו לא שלחצו את השחקן והוא החזיק את הכדור ביד ומנע מצב הבקעה או משהו.