1/4 גמר האלופות :: 3-3 פסיכי מול מנצ'סטר סיטי

אמאלה ואבאלה

הולי שיט . איזה משחק כיפי. 15 דקות ויש וייב של ה 4-3 ההוא.

אתם מועדון מגוחך.

איזה כיף של משחק.

לא יעזור כלום.

ריאל מדריד + ליגת האלופות + ברנבאו =

1000043314

טוב אני שומר על ההימורים שלי בשקט
אבל משחק קודם הימרתי 2-0 צמד של רודריגו
עכשיו אני לא אומר כמה הימרתי, אבל כן על זה שפדה יבקיע…בינתיים קמא הבקיע, גם הולך

מטורף גם בארסנל -באיירן.
למה לעזאזל שמים שני משחקים במקביל בשלבי הכרעה?? טמטום טהור של אופ’'א.

ויניסיוס בינתיים לא מאופס. להתעורר

זה בדיוק היופי.
כל מה שראינו עד עכשיו, ושני השחקנים הכי טובים שלנו אפילו לא במשחק. רק לתאר מה יקרה ברגע שוויני ו/או ג’וד יתאפסו על עצמם.

אגב, לא יודע אם זאת הנחייה של אנצ’לוטי או סתם זרימה של מהלך המשחק, אבל הבריחות האלה שמאלה של רודריגו עובדות בצורה פשוט נפלאה.

הברקה של אנצ׳לוטי עם המערך היום. חייבים להודות. דאבל טים של רודריגו וויני על שחקן כמו אקאנג׳י זה חכם מאוד.

רודריגו בשמאל זה שחקן אחר לגמרי.

הברנבאו לוהט. מצויין לנו

אצלם אחד לא משחק והשני בינתיים נסגר לא רע

לדעתי קרוס כבר עם חמש חטיפות

עוד פעם שני גולים נגד מנצ’סטר סיטי בחמש דקות ורודריגו בפריים - אמא’לה.

-לא הצגנו מחצית מדהימה אבל מהפך הזוי ובכל זאת קצת אכזבה שזה “רק” 1:2. מנצ’סטר סיטי לא מפחידה בכלל ואנחנו עם מצבים מאוד נוחים לבעיטה של רודריגו ו-ויניסיוס, ממש ליד הרחבה ועם כיסוי גרוע של שחקני ההגנה שלהם - וזה לא היה זה. חייבים לנסות להבקיע את השלישי ולא לחזור על הטעות של אשתקד. לא לפחד מהם ולהמשיך באחריות.
-טוני קרוס פנטסטי גם בחילוצי הכדור. למרות ששגיא כהן תמיד היה מחמיא לו אובר - הפעם זה מוצדק לחלוטין.
-ויניסיוס לא הופיע והוא מגזים, ג’וד לא יכול להתנהג ככה כשצהוב והוא מחוץ לגומלין. גם אם השופט בן זונה - אחר כך, שמור את זה לוואטספ של הקבוצה. מופע של רודריגו, כמה קלאסה.
-אני כן מצפה שריאל תדע לעשות משהו גם מול הגנה עומדת ולא רק היציאה הזו למתפרצות כמה שזה עובד.
-מצטער אבל טשואמני עם צהוב של טיפש וגם לונין שרוב העונה החמאנו לו - לפחות הערב שני ליצנים. פתיחת משחק הכי איומה שיש.

אני היחיד שהיה יותר שמח, עזבו שער נוסף כמובן - אם זה היה למשל 55-45 בהנעת הכדור ולא פערים כאלה גדולים?

לא מבין איך אנשים יכולים לזפזפ במשחק כזה או אפילו “להתעדכן”, בדקתי רק עכשיו כמה-כמה, ארסנל-באיירן מינכן 1:2 זה מרגיש 2014 או משהו כזה, מוזר.

ראיתם את הדריבל עכשיו של מנדי ? ואחריו מסירת עומק מצויינת, יש לו לפעמים הברקות שהוא ממש מזכיר את מרסלו, אבל זה פעם בחודש בערך

טוני קרוס מדהים.
חבל על הטעות של טשואמני אחרי חצי דקה.
התוכנית של קרלו בינתיים עובדת אבל לא מספיקה.
ג’וד צריך לעשות קצת יותר מלריב עם שופטים.

כמו יורם ארבל אתה, כל השחורים נראים לך אותו דבר.

#סליחה

הסיטי רגילה שנותנים לה את האמצע. אנחנו נאבקים איתה שם, והיא מוכיחה שהיא לא מסוגלת לשחק מספיק טוב מהצד. ברגע שסטונס מתפתה ללכת קדימה מדי אז אנחנו מרחק חטיפה מהתקפה קטלנית. בלינגהאם ממוקם קדימה מאד ולכן לא חסר לנו שחקן כדי לפתח התקפה מהירה. בינתיים בסדר

חייב להגיד שהמחצית הזו רק מחזקת את ההרגשה שלי שמאחורי רודרי, עם כמה שהוא מצוין, יש המון אובר הייפ (כולל בכמה דיונים בפורום לאחרונה). הוא חד משמעית מהטובים בעולם בעמדתו, אם לא הטוב בהם, אבל הפערים קטנים מאד בטופ, ואוהדים ופרשנים נהנים מאד לנפח את ההשפעה של שחקנים כאלה (קשרים בכלל, וכאלה אחוריים ו/או ספרדיים ו/או ״אלגנטיים״ בפרט).

ויני דווקא בסדר גמור לדעתי, עוזר המון גם בלחץ בהגנה

ג׳וד לא הופיע בינתיים, אבל גם המיקום הגבוה מדי לא עושה איתו חסד, קרוס-קמא-פדה-רודיגר גדולים

דרך אגב, טשואמני משחק מאוד גבוה יחסית לבלם, כל כדור ארוך להלאנד שם אותנו במצב שלו באחד על אחד עם רודיגר כשהמגנים בצדדים וטשואמני מאוד רחוק, טיפה מדאיג אבל בינתיים רודיגר עם עבודה גדולה

דרך אגב 2, שמתם לב שגם לנו יש רודרי? :man_facepalming:t2:

אתם מבינים שהסיכוי שלנו להעפלה תלוי במוח של קאמאבינגה?

לא רוצה להיות הparty pooper אבל אני כן אז…
אם זה יום לא טוב של סיטי וטוב של ריאל, אין לנו סיכוי לעבור משחק באיתיחד בלי לקבל שני שערים לפחות.
ומשהו אומר לי שבאיתיחד הם יהיו הרבה יותר מוכנים וטובים ממה שהם היום.
לצערי הרב (!!) אין לנו סיכוי לעלות