ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

אני חושב שאתה נותן יותר מדי קרדיט להצלחה מקצועית וחושב שזה מה שמעניין את הקטארים.
ברור שהם ישמחו לזכות בליגת האלופות ולגרום לפרוייקט ״להשתלם״ ספורטיבית אבל מלכתחילה זאת לא הייתה המטרה שלהם.

המטרה שלהם הייתה להיכנס לספורט האירופאי ולהיות נוכחים ומשפיעים בעוד זירה פוליטית ומלאת השפעה בעולם, ואת זה הם הצליחו לעשות.
גם אם הם יפסידו 10 אליפויות רצוף זה לא יזיז להם, פריז היא בסך הכל האמצעי שלהם להתערבב בפוליטיקה הרבה הרבה יותר מורכבת ולהשיג נתח של שליטה באירופה, תראה איך חלאיפי מעורבב עם אופ״א לצורך העניין ואת העסקים של קטאר עם צרפת בעקבות ההשקעה שלהם בפריז.
ה״הצלחה המקצועית״ היא פשוט מה שנותן להם את הלגיטימציה הציבורית להמשיך עם מה שהם עושים, לציבור מצטייר שבאליפויות וחצי גמר ליגת האלופות אלה פירות ההשקעה שהם קוטפים, בפועל לדעתי זה לא משמעותי עבורם בכלל

השופט בגמר יהיה סלאבקו וינצ’יצ’ מסלובניה.
לא שפט את ריאל עד כה.
שפט את דורטמונד בניצחון שלהם על אתלטיקו.

אתם יכולים לקרוא לי נביא או מגלה עתידות, אבל אני חוזה תלונות על שיפוט מהצד המפסיד (לכל הפחות)

לא חושב שיש סתירה ביני לבינך

ברור שפסז זה מטרה פוליטית אבל הם עדיין ובמיוחד אחרי המונדיאל רוצים להשיג הצלחות מקצועיות.

גם אם אתה שופך טרילוינים אתה עדיין רוצה להגיע להשגים ספורטיבים, להגיע להשגים גם יעזור להם בלהגביר את ההשפעה שלהם.

חאליפי עושה מהם צחוק.

אז זהו, אני באמת באמת חושב שהישגים ספורטיביים לא באמת מעניינים אותם, בסך הכל בונוס נחמד

את ההשפעה שלהם הם השיגו גם בלי לזכות בכלום.
הם מחזיקים את אמבפה כמה שנים ואפילו גרמו לנשיא צרפת להתערב לטובתם, ניימאר עבר אליהם בפיק שלו, פאקינג מסי היה שחקן שלהם
עוד גביע פחות גביע זה לא משנה, אני באמת חושב שהמיליארדים שהם משקיעים בקבוצה הזאת מבחינתם זה כמו ללכת לסופר ולקנות מסטיקים.

אני מבין את הטענה שלך והיא מאוד מאוד הגיונית, אני פשוט חושב שהקטארים הרבה יותר ציניים ממה שאתה חושב.
אין להם בעיה ליטרלי לשרוף כסף ובמילא כל מה שהם בזבזו על הקבוצה כבר החזיר את עצמו מזמן מחוץ למגרש. הצלחה ספורטיבית עבורם זה בונוס נטו ולתקוע אצבע בעין, לא יותר מזה

לפני הגמר , מהקריאה במקורות שונים, הייתה לי הרגשה שכל העולם בעד דורטמונד פרט לאוהדי ריאל ואולי אוהדי שאלקה. כולם רוצים שהאנדרדוג ינצח, וזה יותר מרגש.
כאילו עוד פעם ריאל? משעמם.

אז איך דורטמונד דואגת להפוך את המצב?
יום לפני הגמר חותמת על עיסקה עם ספונסר חדש שהוא יצרן הנשק הגדול בגרמניה.
כל האנשים ישר מקשרים את זה לעזה, רצח תינוקות , ג’נוסייד וזה. הטוקבקים התהפכו לגמרי.

זה לא חדש שאנשים באירופה לא מבינים כלום במה שקורה פה, אבל מנהלי דורטמונד היו צריכים להבין ולחכות כמה ימים. בקיץ הכל יירגע.
אני גם לא מבין למי הפרסומות של נשק כבד אמורה לפנות. כאילו, קודם הייתי נעול על טנק צרפתי, ובעקבות הפרסומת אני אלך על הגרמני?

זה מיועד לקהל העזתי, לא ראית כמה נשק יש להם בבתים?

כבר אין להם בתים, ויש ייצור עצמי, אבל זה אופטופיק.

לא יודע אם ראיתם את הכתבה שמשודרת עכשיו באולפן ליגת האלופות, אבל וואלה ההתייצבות של דורטמונד לצידנו מאוד מרגשת.

אני מרגיש קצת רע עם עצמי עכשיו שאני רוצה שריאל תנצח. הכדורגל הגרמני וגרמניה בכלל התייצבו לצידנו בזמן שכל האחרים שתקו. ועד היום הם לצידנו.

בכל מצב הערב אני כאוהד ריאל מדריד וישראלי, אנצח וגם אפסיד. הרגשה מוזרה. יש דברים שחשובים יותר מכדורגל, אבל גם הכדורגל זה מקום המפלט הפרטי שלי וברור לי שזה רק ספורט.

האמת שהעלית נקודה מעניינת, ואולי זה מתאים לדיון האידיאולוגיה. אם ויני או בלינגהאם (או מישהו בריאל לצורך העיניין) שולף דגל פלסטין כשהוא חוגג את הניצחון היום. זה מוריד מבחינתך?

אני עוד לא שקט מהשלט של הבאסקים בגמר הנשים.

אני חושב שאחרי שהם שתקו בשביעי לאוקטובר, אם עכשיו הם ידברו אני איתם סיימתי. ככה נראלי לפחות, כי אחרי השביעי באוקטובר והשתיקה של הכדורגל האירופאי הרגשתי ניכור אבל החלטתי שאני זורם עם מה שאני מרגיש ולא מכריח את עצמי להפסיק או להמשיך לאהוד. עכשיו יותר קל לי מכיוון שהשתיקה שלהם דיי מאזנת את זה והבנתי שהם פשוט לא נכנסים לפוליטיקה.
בכל מקרה, ברור לי מה דעתם מעצם היותם ספרדים. אני חושב שאין ספק לאור ההתפתחויות האחרונות.

אם מי מהם שולף דגל פלסטין או אפילו רומז בכיוון הוא הופך להיות האויב שלי.

מה שהיה בגמר הנשים מבחינתי היה קו אדום אגב.