ליגת האלופות 2023/2024 עונת הבתים האחרונה

כל מי שנגד סופרליג, שיסתכל על המשחקים בשלישי-רביעי ויסתכל על מה שהיה היום ביורוליג וינסה להשוואת. לא קרוב אפילו.

היורוליג זה הטורניר היחידי שמשחקי הכרעה שלו לא משוחקים באותו זמן.
נכון שהיה מאוד דרמטי אבל מכבי ת"א הגיע לרבע האחרון שהיא יודעת שפנרבחצ’ה כבר הפסידה והיום יום אחרי פרטיזן בלגרד עולה לשחק כשהיא יכולה לבחור איזה יריבה היא מעדיפה לקבל בפלייאוף, ניצחון והיא מסיימת 6 ופוגשת את ברצלונה, הפסד מכוון והיא מסיימת 7 ופוגשת את ריאל.

היא לא פייבוריטית מול שתיהן אבל עצם זה שהיא משחקת אחרי כל היריבות שלה זאת הוצאה ברורה של כל חוקי הספורטיביות…אז נכון שהיה דרמה במשחקים אתמול אבל להגיד שהיורוליג ספורטיבי יותר זה לא נכון.

כל קשר בין מכבי תא לספורטיביות זה מקרי לחלוטין. אופס סליחה

אני בעד סופרליג אבל באמת שהיורוליג זה לא דוגמה לא לספורטיביות ולא לאיזה מין דוגמה לניהול נכון.

התכוונתי לעובדה שאחרי 33 מחזורים - הגענו למחזור סיום בו מקומות 1-3 ו5-9 עדיין פתוחים וקבוצות כמו הכוכב האדום שכבד סיימה את העונה מנצחת את פנר שנלחמת על הפלייאוף.

הזוי שהמשחקים לא באותה שעה, למרות שפנר יכולה להאשים רק את עצמה.

אי אפשר היה לשים את כל המשחקים באותה השעה כי היו 64 אפשרויות ויש זכויות שידור וכו׳

בהמשך לזה, איבדה בפציעות 2 שחקנים קריטיים במחצית ראשונה, קופחה בפנדל שלא נשרק וסופגת.

היא עוד יכולה לחזור אבל אחרי משחק וחצי נראה שמילאן רגל ו3/4 בחצי הגמר.

הבישול של רפאל לאאו אחד האימתניים שתראו בזמן הקרוב והרחוק, פשוט דרס את כל נאפולי 3/4 מגרש עד שמסר לז’ירו מול שער ריק. העוצמות שלו פשוט מטורפות.

בכללי מילאן מתבררת בתור הנמסיס של נאפולי העונה, שאפו על עמידה טקטית נהדרת בשני המפגשים מול קבוצה ככ איכותית כמו נאפולי.

מסכים אבל…

וואלה די ליוו אותו לשער, הבלם בכלל נזכר לגלוש אחרי שהוא עבר אותו. חלמאי, לא היה עובר אצל ארואחו למשל מבלי תיקול רציני הכולל צהוב מובהק.

אגב, נאפולי שייקה פשוט חרבנא, הגבהות, הגבהות ושוב פעם - הגבהות. לא מעניין כמה אעלק מצבים היו לה, בפועל היא לא איימה כמעט לשער.

איימה מספיק כדי להבקיע עוד שער.
ראיתי רק 40 דקות אחרונות והיו אולי 5 החמצות ענקיות, כולל פנדל.
חבל שנאפולי לא עברה.

לא הבנתי מדוע השופט שרק לפנדל. לפני כמה שבועות היה מצב זהה של היד של אלאבה והשופט לא שרק. לדעתי זה טבעי ששחקן שנופל יישען על היד, זה מצב טבעי, ולא היה צריך להיות פנדל.
לעומת זאת, הכניסה של לאאו הייתה צריכה להיות פנדל. זאת כניסה מסוכנת, נותנים על זה צהוב אם היה מתרחש במרכז המגרש.

מסכים שהיתה פה פאשלה ענקית של הגנה שהופתעה מלאאו, אבל התכוונתי בעיקר לכוח הפריצה שלו ולעוצמה האדירה שבה לקח את הכדור והגיע כמעט מרחבה לרחבה בלי להאט ובלי לאבד את הראש, ועוד הספיק להציץ הצידה על הדרך ולמסור מדוייק לז’ירו.

אין שום עקביות עם העניין הזה של ההישענות, מלבד שני המקרים האלו היה גם את הפנדל שריאל קיבלה מול ויאריאל על אותה הישענות בדיוק

ממש לא ברור לי איך ולמה השופטים מחליטים כל הזמן במקרה הזה, אבל חד משמעית זה דבילי לטעון שהיד אמורה לא להיות שם כשזו התגובה הכי אינסטינקטיבית והגיונית של הגוף…

נכון, זה מעצבן אי האחידות הזאת.
לפי החוקה של 23\22 נגיעת היד זה כאשר
the position of their hand/arm is not a consequence of, or justifiable by, the player’s body movement for that specific situation
אני חושב שדי ברור שלמצב הזה היד נמצאת במקום מוצדק. לא היה צריך להיות פנדל על אלאבה, ולא היה צריך להיות פנדל לנאפולי.

זה כל כך מעצבן אותי הטעויות האלה, במיוחד בעידן הואר. בשביל מה אתם יושבים שם, חתיכת מטומטמים??

מה יהיה עם צ’לסי? אחרי שהוציאו 600M העונה, יוציאו עוד 600 בקיץ?

עוד פנדל על נגיעת יד אקראית במשחק באיירן-סיטי.
חייבים לשנות את החוקה, שיהיה טיפ טיפה של היגיון.

בהילוך החוזר ראו למה הוא שרק פנדל.
בהילוך מהיר היה נראה יד ברורה והVAR לא יכל לבטל על הדרדלה שראו בהילוכים חוזרים.

שיפוט לא טוב של השופט הצרפתי והתוספת בכלל הזויה.

הפנדל תקין לפי החוקה, אין לי בעיה עם החלטת השופט והחלטת הואר.
הבעיה שלי זאת החוקה שלא עושה שום היגיון. לפעמים נראה לי שעדיף לבעוט לגוף של הבלם בתקווה שהכדור יגע ביד מלנסות להבקיע שער. הם חייבים לשנות את החוקים.

החוק מטומטם ברמות, הרס המון משחקים העונה, מכלום מקבלים פנדל.

באיירן פראיירים.
קבוצה נאיבית, אם היינו פוגשים אותם בחצי, היינו עושים מהם קציצות.
כמה חבל.

אופאמקנו תרם לסיטי בואטנג, חינם בלי מסי

מי הבן זיני שהביא את בן זיני?

1:1 בחוץ, באלופות, זה כזה פפ.

רק ש…הוא זוכר שמותר לעשות חילופים מידי פעם? כי סילבה בקושי נשם ברבע השעה האחרונה.
ג’יימי טארט גם היה יכול להתחלף עם פודן קצת, לסיום.

אשכרה צ’אבי יותר משתמש בספסל שלו.

הוא גם לא עשה חילופים נגד לייפציג בחוץ.

כתבתי את זה בפורום של ריאל לפני המשחק, פפ מאז ומעולם היה זהיר מאוד בצמפיונס במשחקי חוץ והיה מפתיע אותי מאוד אם סיטי היו מביסים ואפילו אם רק מנצחים.

הבעיה שלו שריאל יכולה בקלות לנצח גם במנצסטר.