גמר ליגת האלופות 2024: אלופי אירופה בפעם ה15, אבל מי סופר?!

לא מאמין שאחרי שבועיים שהיה לנו להתכונן למשחק הזה, זה מה שאנחנו רואים. כל הטעויות האפשריות. ההרכב שלנו היה ידוע, של דורטמונד היה ידוע, היה ברור שהם ילפשו את הריצה של אדיימי על קרבחאל ואת המתפרצות בכללי. ומה אנחנו עושים? מה? למה עוד הפעם ג’וד בשמאל? הוא הולך לאיבוד התקפית והגנתית. אני ממש מתוסכל.

מזל ששרדנו את המחצית הזאת איכשהו, אני מחכה לראות מה קרלו יעשה עכשיו, חייב שינוי.

אגב אם מישהו ראה את רודריגו אשמח לקבל תמונה שלו.

הכי כייף זה שאנצ’לוטי משחק אותה טקטיקן ומנסה להתאים את הקבוצה ליריבה, ניסיון להצר את צעדיהם של אדיימי וסאנצ’ו הוא פשוט הרס את כל השטף של הקבוצה שלנו וכבונוס הוא לא הצליח לעצור אותם.

ג’וד בתפקיד של פדה רק בצד שמאל, בדיחה עצובה.

בלינגהאם הוא אחד מ 5 השחקנים הכי טובים בעולם אבל הוא לא טוב ברמה שהוא נראה כאילו שייך אליה בתחילת העונה, כולם הבינו חוץ מקרלו, ג’וד קשר על, תן לו כבר לשחק קשר מרכזי לטובת כולם.

בואו… שיחקנו במחצית הזו בדיוק כמו ששיחקנו בכל מחצית מול באיירן, סיטי, ולייפציג. מישהו באמת ציפה למשהו אחר הפעם? זה מה שאנחנו יודעים לעשות, עד עכשיו זה עבד. נותרו 45 דקות לראות אם זה יעבוד גם הפעם.

כל מילה בסלע
למרות שהפעם באמת הצגנו מחצית מביכה. בדרך כלל יש לנו כמה מהלכים טובים ואיזה 2-3 מצבים.

ג׳וד נראה פצוע, ויני עם חום ורודריגו פרווה כרגיל.

אנחנו לא שיחקנו במחצית הזו.
מסירות בין נאצ’ו, רודיגר וקורטואה זה לא לשלוט במשחק וזה לא מביא אותנו לשם מקום.

ריאל באמת לא קבוצה טובה וכשרונית מספיק כדי לנצח את דורטמונד בכדורגל?!

העונה מול כל קבוצה מאומנת טוב ויש לה שחקנים מהירים נראנו בדיוק כפי שאנחנו נראים עד עכשיו היום.

נכון לעכשיו, אין לנו איך לנצח את המשחק הזה.
אנחנו לא מגיעים למצבים ואנחנו עם אפס נוכחות ברחבה שלהם.
הסיכוי היחיד זה לנצח בפנדלים, אבל אני לא רואה איך אנחנו לא סופגים עם עוד מחצית כזאת, יש גבול גם לניסים

גמר מנצחים כמו שמנצחים גמר. מקווה שניפגש עוד 45 דקות אחרי שלוקה ניצח לנו אותו.

אם לצטט את אבי נמני הגדול, ריאל חייבת חלוץ 9

החדשות הטובות הן שלפחות עכשיו אנחנו משחקים לואו בלוק רגיל, ואולי עכשיו לנו יהיה את השטחים.

למה אנחנו משחקים כאילו דורטמונד זה ברצלונה של פפ? מזכיר את הגמר מול ליברפול אבל זה מוגזם.

איזה סקריפט משעמם.

לפחות דני

מישהו יודע מה עושים כשמובילים במשחק צ’מפיונס לפני דקה 90?
שואל בשביל חבר

יש לנו 9 נשמות. 7 בשביל 7 משחקים ועוד 2 ספייר. איזה קבוצה, איזה מועדון. פשוט אדיר.

ויניסיוס פאקינג ג’וניור, השחקן היחיד בעולם שמבקיע רק כשהבעיטה לא מתלבשת לו :rofl:

ויניסיוס עם שערים בשני גמרים של ליגת האלופות. אתם יכולים לתת לי מכונת זמן לתת לי לדבר עם עצמי של 2021 ואני עדיין לא אאמין

החגיגות מתחילות מוקדם מדי ! לא אוהב את זה ! עדיין לא נגמר

עונה היסטורית.

נגמר נגמר. ריאל מדריד מנצחת בדקות האחרונות, לא מפסידה.