גמר ליגת האלופות 2024: אלופי אירופה בפעם ה15, אבל מי סופר?!

הכוונה היא בטח לגמר הליגה האירופית וגמר הגביע האנגלי, בגמר ליגת האלופות בעשור האחרון זה בערך 20-80. אנחנו למשל היינו אנדרדוג רק נגד ליברפול של יורגן קלופ לדעתי מבחינה מקצועית נטו בלי הקלישאות על ריאל והגמרים.

2014: ריאל מדריד [נגד אתלטיקו מדריד]
2015: ברצלונה [נגד יובנטוס]
2016: ריאל מדריד [נגד אתלטיקו מדריד]
2017: ריאל מדריד [נגד יובנטוס]
2018: ריאל מדריד [נגד ליברפול]
2019: ליברפול [נגד טוטנהאם]
2020: באיירן מינכן [נגד פריז סן ז’רמן]
2021: צ’לסי - אנדרדוג [נגד מנצ’סטר סיטי]
2022: ריאל מדריד - אנדרדוג [נגד ליברפול]
2023: מנצ’סטר סיטי [נגד אינטר]

רוב הגמרים היו בלי יותר מדי כדורגל. גם השחקנים דיברו על זה אגב, נאצ’ו אמר שתמיד עדיף להוביל. קונה בשתי ידיים איזה שער מהיר שלנו כמו הפנדל של מוחמד סלאח נגד טוטנהאם ב-2019, הלב שלי לא יעמוד במה שקורה כל הזמן.

ו…יש את האונדסה דה גאלה לגמר! יותר משעתיים וחצי לפני השריקה האללה מדריד! [בשל הפציעה של טיבו קורטואה ההרכב הזה שיחק בפעם הראשונה והיחידה העונה…נגד בטיס]. אגב לאלה שחשוב להם - זינדין זידאן גם יהיה במגרש.

דיברתי על הגמרים שקרו ממש לאחרונה. אטלאנטה ניצחה את לברקוזן, יונייטד את סיטי.

בכל מקרה איזה הפתעה ההרכב :joy:
האמת שגם של דורטמונד צפוי מאוד.

קובל
מאטסן שלוטרבק הומלס ריירסון
צ’אן זאביצר
אדיימי בראנט סאנצ’ו
פולקרוג

קובל מעולה, אחד הטובים באירופה העונה. שלוטרבק בלם סבבה עם משחק רגל מעולה. הומלס המנהיג של ההגנה שלהם אבל לפעמים נוטה עושה טעויות והוא קצת איטי. ריירסון שחקן שאין לי יותר מידע עליו. הקישור שלהם בראשות זאביצר טוב מאוד ודינמי, אבל הוא נופל בהשוואה לקישור שלנו. אנחנו נצטרך לפקוח עין על בראנט ולא לתת לו חופש פעולה. הוא המנוע ההתקפי של דורטמונד ואם נצליח לנטרל אותו הרבה מהעוקץ שלהם יעלם. את שלישיית ההתקפה כבר כולם מכירים.

אנחנו יותר טובים!! יאללה שיתחיל כבר ויביאו לנו את זה!!

התחלנו…

משום מה לא סופרים אותו אבל אני חושש שהחיסרון של טשואמני יורגש הערב, במיוחד בקרנות ובמצבים הנייחים. עם טשואמני בהרכב לא הפסדנו אף פעם העונה. אולי היה כדאי לשים אותו בהרכב ולהחליף אותו אחרי חצי דקה…

נקווה שהשופט הסלובני לא מקורב לבן ארצו נשיא אופ"א, אחרת הלך עלינו… העיקר שאף אחד לא ידבר על השופט אחרי המשחק.

הגמרים האלה שאתה פייבוריט על הנייר הם הכי מסוכנים. יונייטד, אטאלנטה, אולימפיאקוס, מכבי פ"ת. כמעט בכל הגמרים האחרונים האנדרדוג ניצח. מדאיג מאוד.

4-1 ריאל, דורטמונד מבקיעה ראשונה ב 20 הדקות הראשונות, ויני, רודריגו צמד ומודריץ’

3-1. ג’וד מבקיע את השני שלנו בין הדקה ה60 לדקה ה65. ויני מבקיע כי הוא השחקן הכי ווינר שיש ומגיע לכל משחק גדול, יש חום או אין חום.

אחי…

אם אנחנו הבוס שפוגשים בשלב הסופי האחרון-אחרון של המשחק מחשב, שכדי להביס אותו אתה צריך לאסוף את כל מה שעברת כל המשחק פעמיים בערך, אז סיטי זה המיני בוס שאתה עובר בסוף השלב השני, שאתה חושב שהוא קשה אבל אז אתה קולט שבשלב הבא אתה פוגש כאלה בכל פינה.
לסיטי יש עוד דרך א-ר-ו-כ-ה עד שתוכל להיזכר ביחד איתנו באותה נשימה בהקשר הזה.

על מה אתה מדבר? זאת השאלה היחידה עם חשיבות אמיתית לקראת המשחק.

אני אישית התלבטתי בין חולצה מזוייפת של זיזו (הקלאסית מ-2002/3), שכבר לבשתי בעבר תוך צפייה בניצחון בגמר צ’מפיונס, לבין לחנוך חולצה דנדשה - אותו דגם, בגרסת הצ’מפיונס - אבל הפעם חולצה מקורית.

נראה לי אני אלך על החולצה החדשה. מקווה שלא נתחרט כולנו על הבחירה הפזיזה שלי בהמשך.

בשנים האחרונות הם הקבוצה שנתפסת כטובה ביותר… כמועדון? הם סתם מועדון פלסטיק שאפילו לא בליגה של סביליה או לאציו.

קרלו אמר שאכל ברוקולי וסלמון ועשה סיאסטה בין 3 ל - 4. עוד יום

זה נכון? פעם אחרונה שאנדרדוג מובהק ניצח בגמר ליגת האלופות זה היה כשדורטמונד ניצחו את יובנטוס?
אנחנו בבעיה אם כן…

2-0 ריאל, ויני שער ובישול

בינתיים המשחק לא מתפתח לטובתנו.
אנחנו כרגיל בלי משחק התקפי, דורטמונד בנס לא מובילה ב2

אני לא מבין למה אנחנו נותנים להם את המתפרצות פעם אחר פעם. פשוט לא מובן לי. זה פאקינג גמר תשארו סולידיים בהגנה.

חוסלו במקום קרבחאל זה החילוף המתבקש, אבל אין מאמן שיעשה חילוף כזה, במיוחד לא קרלו

לא הגיע צהוב לויני, שגיא כהן בלתי נסבל וחרא של בנאדם

חבל שדורטמונד לא כבשה כבר, אולי היינו מתעוררים בשעה סבירה של המשחק

המאמן שלנו ספג נוקאטוט בן זונה במחצית הזו, הם פשוט סירסו אותנו והקישור שלנו בכלל לא מתפקד שלא לדבר על ההתקפה שכולם מקבלים שם ציון 0.
אם אנחנו רוצים לנצח משהו חייב להשתנות במחצית השנייה והכל מתחיל מהקישור שלנו.

רודריגו חתם בסיטי או משהו? מאמן עם ביצים מכניס את ברהים וחוסלו במחצית השניה.
פשוט מביך. 0 בעיטות למסגרת.
קמא בחיים לא יהיה קשר אחורי.

אין התקפה, הקישור בהלם ולא קיים וההגנה שמחכה לניסים, זו לא הקבוצה שבאה לנצח גמרים

קרבחאל לא טוב
קרוס נסגר
רודריגו לא במשחק
ויני לא חד

הם עושים עבודה טובה מאד על ויני דם בשמירה כפולה ומשולשת וגם בזה שאין לו שום אופציות מסירה. השיטה שלהם זה להשאיר את מנדי וקמא פנויים כי הם לא מפחדים מהם, בצדק. אם ואסקס ולא דני מקבל כדורים למעלה אנחנו עם עוד מצב שניים

מודריץ׳ צריך להיכנס