גמר יורו 2024 - יום ראשון ב-22:00: נבחרת ספרד נגד נבחרת אנגליה. מי תהיה אלופת אירופה החדשה?

ככל שהמשחק מתקדם אני מבין שעם כל הכעס שלי על ספרד, התיעוב כלפי אנגליה חזק מהכל.

קבוצה בלבן שמתעוררת רק לקראת הסיום ומאמן שלוקח את הזמן עם החילופים, בחיי שיש לי פלאשבקים לריאל

עריכה:
חוזר בי, ריאל מנצחת בדקות הסיום, לא רק מתעוררת

אחת החמצות
rofl

image

תנו כבוד לאלופת אירופה החדשה, זו שלמעלה בודדה בפסגה עם ארבע זכיות ביורו - Que Viva Espana. לפעמים יש צדק בכדורגל, ספרד אלופה סופר-ראויה ואתם יודעים מה אני אגע בקודש הקודשים שזו הנבחרת ההיא של 2008-2012, הנבחרת הבלתי מנוצחת - לא פחות מהנבחרת ההיא. זו הייתה שירה בתנועה מתחילת הטורניר וכמעט לכל הזמן - ועד הסוף. נבחרת שעושה שירות טוב לכדורגל הנבחרות הדועך. ניצחנו בכל שבעת המשחקים, כבשנו 15 שערים, הכל היה שם. איטליה וקרואטיה זה בית לא פשוט ובהמשך גרמניה-צרפת-אנגליה, מרשים לכל היותר.

חייב את הפינה הריאל-מדרידית שלי: דני קרבחאל מסיים את הגמר הזה עם סרט הקפטן וביורו הראשון שלו הוא אלוף אירופה אחרי שהיה כבר אלוף אירופה עם ריאל מדריד, איזו עונה, שיהיה במועמדים לבלון ד’אור כמובן, וגם נאצ’ו עלה לשחק לכמה דקות. לא מעט הספידו אותו, רצו יצורים אחרים על חשבונו, מרסלו וכו’…אל תתחבאו. כמה ניסיון ושקט נפשי יש לדני.

תפסתי את הראש בגול של האנגלים, בעיטה אדירה של פאלמר אבל בואו כמה אפשר לגנוב, זה היה חייב להיות 0:2 הרבה-הרבה-הרבה לפניכן. הם הגיעו למצב אחד עד אז והבקיעו.

זו לא פעם ראשונה שהנבחרת סופגת שער שיוויון בדקה מאוחרת, למשל מה שקרה נגד גרמניה, וידענו לשנס מתניים ולצאת מזה. ועוד גיבור מפתיע, מיקל אואיארסבאל שהוא חלוץ הרבה פחות טוב מאלבארו מוראטה שהיה מעולה במשחק עם הגב אל השער.

הנבחרת הזו מסוגלת לעשות עוד הרבה גם בעתיד, יהיה את המנוע רודרי, לאמין ימאל בגיל 19 יהיה שחקן עוד יותר מפחיד, ניקו וויליאמס כבר עם שער של אלוף, באמת אין תלונות והכי חשוב השלם גדול מסך חלקיו. בהתחלה היה נראה שלאמין מתקשה מול לוק שואו אבל צוחק מי שצוחק אחרון. רק שיגדל חלוץ טוב אמיתי ויהיה בסדר.

לואיס דה לה פואנטה “צמח מלמטה”, נקרא לזה ככה, לעת זקנה, מי זוכר בכלל ביקורת כזו או אחרת על זימון כזה או אחר, הוא היה האיש המושלם, מגיע לו כל הכבוד, עשה את ההצלחה הזו בשקט. חבל שהוא לא מונה קודם לכן ובזבזנו את הזמן עם לואיס אנריקה.

לספרד מגיע את מלוא הכבוד אבל מילה על אנגליה, ג’וד בלינגהאם זז לעמדה הנורמלית שלו במרכז ושינה את המשחק פלאים בחצי השני, גם הסיבוב על המקום והבעיטה בשמאל וגם הבישול לשער השיוויון אבל לאנגלים יש מאמן שלא אוהב כדורגל, הוא היה טוב לשיקום ולבנייה מחדש אבל זה היה טורניר אחד יותר מדי. כל הביקורות שהיו על ג’וד - פיל פודן עם תרומה אפסית לטורניר, הארי קיין, ובוקאיו סאקה כידרר אבל בסוף לא הביא כלום. באה רק להרוס.

כמו שנכתב בשם המשחק לאחר הזכייה ביורו 2008 - “בכל העולם ילדים ינסו לחקות את ספרד”.

יאללה ברוך שפטרנו לאנגליה

אני פשוט מכור לראות את הארי קיין מפסיד. הלזור הכי גדול שאני זוכר…

לצערנו הרב לאנגליה יש מאמן שאין לו מושג.

football not coming home ,again

מה שכואב לי זה שחזרנו אחורה מבחינת תוספות הזמן, היה צריך להוסיף יותר מ 4 דקות, וגם בתוספת של ה 4 דקות שיחקו רק דקה אחת כששחקני ספרד שכבו על הדשא 3 דקות והשופט שרק בדיוק בסיום ה 4 דקות.
לא יכול להיות מצב שאין אחידות בדברים האלה.

אנגליה התחילה להאמין שהיא נבחרת גדולה, זה היה המשחק הראשון שלהם בטורניר מול נבחרת שהיא מהטופ.

עוד טורניר נבחרות חלש להחריד מגיע לסיומו, חזרה לכדורגל האמיתי :heart_eyes:

בסופו של דבר ספרד שיחקה את הכדורגל הטוב ביותר בטורניר וניצחה. הרבה בזכות רודרי שהוא הפיבוט הטוב ביותר שראיתי (וסליחה מבוסקטס) ופביאן רואיז שהוא שחקן הטורניר לטעמי. אין לי מושג איך אנגליה שרדה עד לגמר (כאילו חוץ מזה שהיא קיבלה את המסלול הקל וניצלה בעור שיניה פעם אחר פעם).

יאללה עכשיו טיפטיפה מנוחה ואוטוטו חוזרים לשגרה. היה שינוי מרענן הכדורגל נבחרות וטוב שהיה.

אני כותב את זה בדיעבד, כי היה שלב שהתחלתי לחשוש, אבל בסופו של דבר, זה תוצאה מושלמת

גם הפסידו אבל זה גם יגרום להם לחשוב שהם לא צריכים מאמן חדש וישאירו את סאוטגייט ויביטיחו לי עוד הרבה טורינרים שבהם אני רק יצחק על הלוזריות שלהם.

football not coming home!

אין שום סרט שרודרי הוא הפיבוט הכי גדול שראית בחיים שלך אם ניקח בחשבון שאתה עברת את גיל חמש

הוא גם לא בין החמישה הגדולים. גם לא הפיבוט הספרדי הכי טוב שראית בחיים. אחד מהם שיחק בקבוצה שלך

הקשר ההתקפי הכי טוב שראיתי זה חאמס רודריגז.

רודרי מושלם. הבנת משחק, טכניקה, פיזיות, וורק רייט, הכל 10 מתוך 10. אין לו שום חיסרון. הוא אפילו ג’מוס בגובה מטר תשעים. כשרואים אותו ואת יתר שחקני סיטי מחוץ לסיטי מבינים מה המשמעות של השחקן הזה.

אני עדיין לא סגור לגמרי על זה שהוא עדיף על בוסקטס, אבל לוקח אותו על פני אלונסו בקלות.

כדור זהב לרודרי נשמע ראוי סהכ

אני חייב לציין כאן שלדעתי האישית בוסקטס הוא גאון כדורגל מהרמה הכי גבוה שיש, השחקן השני הכי חשוב בברצלונה הגדולה ההיא, אולי הקשר האחורי הטוב בהיסטוריה והוא לפחות 2 רמות מעל רודרי שבשיאו הוא אחד הקשרים הכי טובים בדורו.

זה כמו להשוות את מסוט אוזיל למסי, פחות או יותר.

הוא משחק במועדון פלסטיק, זה לא יקרה.

אין יותר מתוק משחקני סוסיאדד ובילבאו משפילים את אנגליה והיורו.

אחרי זה יספרו לכם שאברטון, ווסטהאם פאלאס ו-וולבס רמה אחרת.

אין יותר אוברייטד מהכדורגל האנגלי ככלל (ברור שהליגה בגלל הזרים טובה יותר מהנבחרת, אבל גם היא מוערכת יתר על המידה).

אם ניקו משחק באנגליה ולוקח חלק בהייפ ״הפנטזי״ הוא כבר נחשב קיצוני טופ עולמי.

זכייה מוצדקת של ספרד, למעשה היחידה שמוצדקת בטורניר הזה.

מצטרף לתשבוחות על קרבאחל, ווינר ולוחם אמיתי. הגיע לו תואר עם הנבחרת.

זה לא.

מאז מאי 2001, קבוצות ספרדיות שיחקו נגד קבוצות לא ספרדיות ב-22 גמרים שונים
הספרדים ניצחו בכל ה-22 המשחקים❗️
(ליגת אלופות, ליגה אירופאית, גביע העולם, יורו)

נו אתם אומרים יהיה עכשיו גירסה ספרדית?