השלמה מהמחזור ה-21: הפסד בית שלישי ברצף, 1:0 לראיו ואיקאנו

הסגל למשחק ההשלמה -

אראוחו, פיקה ואלבה בפנים, למרות החששות לאחר המשחק מול סוסיאדד.

פדרי, פאטי, אומטיטי ורוברטו - בנוהל.

ההרכב -

צ’אבי מציג - גיוון.

יש לי הרגשה שרוטציות יהיו out of the question. אין עוד הרבה משחקים וצ’אבי כבר רואה את המאה מטר האחרונים. אפילו הפציעות כל עוד הן לא מסיימות עונה הן לא אמתלה להוציא מהסגל. יאללה רק שיעבור הכל בשלום איכשהו.

עריכה: @Eyal וש מקדים אותי בשנייה וחצי.

איחרת בשנייה :wink:

מה אני אגיד לכם - אני מקווה שבעונה הבאה יהיו לצ’אבי יותר אופציות לרוטציות, לפחות אופציות אצלו במוח, במיוחד במשחקים כאלו. ושהתלות בכל מיני שחקנים כדוגמת פדרי, אובמיאנג, דמבלה, אלבה, בוסקטס ואראוחו תפחת ולו במעט.

זה, ושהוא יסתכל קצת על מה שקומאן עשה לפדרי, ויחשוב על זה בהקשר של פראן טורס. אם פאטי חוזר לאט לאט, אני בהחלט מקווה לראות את פראן יותר בספסל מידי פעם. או לפחות לנסות אותו, ככה בשביל הקטע, בקישור. כרגע זה נראה שהוא יוצא לא רק עם הבת של לוצ’ו, אלא גם עם זו של צ’אבי.

בלתי נסבל ההרכב הזה. היום זה כנראה יספיק אבל אי אפשר שלא להתאכזב מהעקשנות הזו

השחקנים ינוחו באמצע השבוע בספות שלהם מול הטלויזיה .

במרץ 2013 השתחררתי מהצבא, סגרתי טיסה לברצלונה, רבע גמר ליגת האלופות מול פאריס, ההורים שלי התעקשו להצטרף ואני מבחינתי אפשר גם לצרף את המטפלת של סבתא, העיקר לראות את צ’אבי, אינייסטה ומסי מתמסרים ביניהם.
שבוע וחצי לפני הטיסה, מסי נפצע ובמשחק עצמו הוא עולה ל20 דקות אחרונות ומבשל לפדרו את ה1-1 שמעלה אותנו לשלב הבא, שמחתי אבל השמחה הייתה מהולה בעצב שלא ראיתי את מסי כשיר לחלוטין.

עשור מאוחר יותר, אני סוגר טיסה לסוף אפריל לברצלונה, שבועיים לפני המשחק פדרי נפצע, במשחק נגד סוסיאדד אראוחו, פיקה, דני ואלבה מראים סימני פציעה ואני כבר מזיע, מה אני בא להגיד בכל המניפסט הזה? אה כן, חצי סגל נפצע היום וזה אך ורק באשמתי. ושיהיה לנו משחק טוב :muscle:t3:

מסי זה סתם. אם אני מבין נכון, אתה מחכה כל כך הרבה שנים ואז זוכה לראות את רוברטו ואומטיטי חוזרים מפציעה. תעריך. זה לא משהו שקורה כל יום.

מישהו מצא את אראוחו? למה עליו לא מדברים? הבנאדם לא היה בפריים בכלל.

חצי דקה לפני הוא חטף כדור בחצי של ראיו,התאהב ברעיון ואז יצא לעוד הרפתקה.
טר שטגן זה לא זה.

דקה 35 - אני קולט שפראן טורס על המגרש.

יש פה בהרכב שני שחקנים שהייתי נפרד מהם בקיץ: דמבלה (שתסלחו לי אבל הוא די אפס) ודסט (אפס מוחלט) ולא מעט שלקנים שאין שום סיבה בעולם שהם יהיו יותר משחקני רוטציה: טורס, אובמיאנג, פרנקי, גאבי ואריק.

אין קישור, אין ניהול משחק, אין שליטה על קצב, אין חלוקה נכונה של כדור. בארסה נראית כמו סתם קבוצה.

וחוץ מריקי, מי אמור לשחק במקומם ולהיות טוב יותר (או יותר מ’סתם שחקן’)?

אני מסכים שבמשחקים האחרונים התחושה היא שחזרנו לתקופת קומאן.
התחושה היא שגם אם ישחקו ברצף 300 דק’ עדיין לא יהיו גולים שלא במזל או מצבים נייחים.
בוסקטס ודה יונג רעים מאוד כבר כמה משחקים ודמבלה חזר לגודל טבעי אם כי לא נורא כמו שהיה עד שצ’אבי הגיע.

סיכום תוכנית המשחק של ברצלונה במחצית הראשונה -

i-dont-even-have-a-pia-pheobe

אה, סליחה, בעצם יש תוכנית. קוראים לה “בוא נעיף כדור, ונקווה שגאבי יחטוף לשחקן של ראיו”.

אתה יכול פשוט לומר אין פדרי.

יש לי הרגשה שאתם רוצים לחנוק אותי כבר מרוב הפעמים שאמרתי את זה אבל בעיניי זה כל כך ברור וזועק. איזה שחקן.

צ’אבי כבר הוכיח שיש לו תוכניות, השחקנים שלכם לא מסוגלים להוציא אותה לפועל.

מפחיד שראיו שדי הבטיחו את מקומם בשום מקום מיוחד רוצים יותר מחבורת השחקנים שלנו… שיןדעים שיהיו על הגריל לקראת עונה הבאה. או שמא לא? סיפור מוזר הצניחה הזו.

פשוט חבל על המאמץ שלך. תשים את התמונה של פדרי בפרופיל, ונבין לבד :slight_smile:

אם יש לך תוכנית שלא מותאמת לשחקנים שלך, מה הטעם בתוכנית?

זה מעבר למשהו בתכנית המשחק שלא עובד, חלק מהשחקנים לא מצליחים לעצור כדור, לא מדוייקים המסירה, ממש משחקים בחשש מתמיד.

אני לא יודע להגיד מה יכול לשנות את זה, ממש נפלנו לתוך מומנטום ממש רע.

אבל פדרי לא עוזר לי בניהול משחק… פדרי עדיף על גאבי אבל פה זה נגמר.

בעיה…

התוכנית היא לטווח הארוך וצ’אבי הולך לבנות את הקבוצה שלו לאט ובטוח עם השחקנים שכן מתאימים לקבוצה שלו.
וחוץ מזה שהקבוצה הזאת הוכיחה שהיא כן יכולה לעבוד, פשוט המנוע כרגע מקולקל ויחזור רק בעונה הבאה.