השלמה מהמחזור ה-21: הפסד בית שלישי ברצף, 1:0 לראיו ואיקאנו

תחשוב על זה כך, שצאבי הגיע הם ידעו טוב מאוד שזה כבר לא יהיה מאמן במעמד של קומאן או ואלורדה, צאבי הוא אגדה וסמל וכל החלטה שלו האוהדים יעמדו בדום ויתמכו בו. אז נותר להם להתאמץ יותר ולנסות להרשים אותו. הם השיגו את זה ועכשיו צאבי יפתח איתם גם אם כיסא גלגלים ואינפוזיה מחוברת לורידים. ומפה ושם ואתה מקבל שחקנים אדישים.

חזרנו לכדורגל של קומאן.

https://twitter.com/barcacentre/status/1518319646918721537

לנגלה נכנס לשחק. ואתה אמרת שאין תוכנית משחק…

וואלה אני מבין את החילוף הזה. יותר גרוע מהחורים שאראוחו עשה במחצית הראשונה, לא יכול להיות. דסט לא היה קיים הגנתית ומעט יחסית התקפית. הוא הרג שני ציפורים במכה אחת. גם הוציא את אראוחו מהאמצע ושם אותו על אלברו שעשה לכם צרות, וגם הוציא את דסט שלא תרם.

ועל הדרך גם נתן תקווה ל12 אלף אוהדי ראיו שרואים עכשיו את אריק ולנגלה במרכז ההגנה :slight_smile:

שמע, יתרון של שער אחד לראיו זה באמת קל מידי. רוצים אתגר!

יושב אדם על שפת אגם עם חכה בתוך המים.
עובר אדם אחר ושואל אותו: “מה אתה דג?”
עונה לו האדם הראשון: “אני דג לווייתנים”
“באמת?”, מתפלא האדם השני, “יש באגמונצ’יק הזה לווייתנים?!”
“לא”, עונה האדם הראשון, “אבל גם דגים אין פה. אז אני מעדיף לא-לדוג לוויתנים”.

נראה לי צ’אבי מעדיף אם כבר “לא-לדוג” - אז עם לנגלה…

ניקו המלך נכנס. בתגובה השופט הלך להביא מהספסל כמה כרטיסים צהובים ספייר. שיהיה לכל מקרה.

לפחות צ’אבי הוציא את ההכי גרועים על המגרש.
אני לא יודע למה לנגלה ולא אלבס, כנראה אלבס לא 100% כשיר. אבל דסט, דה יונג ופראן היו הכי גרועים.

צ’אבי כושל עם אותו שטאנץ כבר שישה משחקים ברצף! אותו הרכב, אותם חילופים, אותה יכולת עלובה. אפס בהסקת מסקנות.

כן, לא יודע למה הוא נדבק לאותו שטאנץ שלא עובד.
אבל אדאמה, ממפיס ולנגלה לא מראים יכולת טובה יותר.
דמבלה ואדאמה ושני חלוצים זה חידוש מסוים. נראה מה ייצא מזה.

נו, פציעה שלישית לשחקני ראיו. נראה אם השופט הזה יוסיף 10 דקות כמו הקודם.

הוא יכול להוסיף גם 90 דקות התוצאה לא תשתנה…

עם שיםוט כזה בטח שלא.

שופט שאומר לגאבי לקום בעבירה כזאת, בלי קשר לנבדל, זה שופט שהגיע עם אג’נדה לפני שהוא מגיע לחנך ולא לתת פאולים. אין יותר פנדל מזה, והוא היה בעמדה ברורה לראות. לפעמים זה מרגיש ששופטים במשחקים שלנו לא רוצים לתת צהובים ליריבה, גם אם זה צהוב ברור, אבל חשוב להם תמיד לתת לשחקנים שלנו צהובים על דיבורים. חס וחלילה שיגידו להם משהו. פשוט אגו מנופח ורצון להיות חלק בהצגה הזאת ברמה אובססיבית.

בנוגע למשחק-השוער כרגיל מולנו הופך להיות שמייכל. צ’אבי צריך למצוא פתרונות לבונקר במשחק עומד, ולהחזיר את משחק הלחץ באופן דחוף כי ככה מגיעים גולים-שהקבוצה מאבדת כדור ולא מוכנה.

נ.ב
תהרגו אותי, דמבלה זה זבל. הוא פשוט קיצוני בינוני לא משנה אם הוא יתן הצגה נגד אלאבס או ווטאבר. הוא יודע להרים סבבה, 0 יכולת בעיטה, 0 חוכמה, אין רגש במסירות, לא ניחן ביכולת כיבוש ולא מתמקם נכון. בימים פחות טובים הוא גם לא יודע להרים. מה יש בו? זה קומאן לעניים עם קצת הברקות. לא מבין למה לעזאזל צ’אבי רוצה להחתים אותו בכוח.

אני לא יודע למה אתם מתלוננים על השופט. תלמדו מאיתנו - אנחנו אף-פעם לא מדברים על השיפוט…

באופן כללי לא נהוג ללכלך על העובדים שלך…

3 הפסדי בית רצופים, בזמן שגם הנצחונות בתקופה האחרונה הם…איך נגיד את זה בעדינות…לא מרשימים במיוחד.

השחקנים מחטיאים, האריקים תופסים, הדמבלים משמידים ציפורים והפדרים פצועים. הכל נכון. אבל אם מחמיאים לצ’אבי על השיפור שנעשה מאז שהגיע חזרה למועדון, צריך גם לבקר אותו על הקריסה, כן - הקריסה, במשחקים האחרונים. כרגע צריך לסיים את העונה, ולהבטיח את המקום בליגת האלופות. אבל רצף המשחקים האחרון צריך להדליק וואחד נורה במועדון.

לא, לא כדי לפטר את צ’אבי, אלא כדי לחשוב מה באמת רוצים שייצא מהעונה הבאה, ואילו שינויים נדרשים בסגל כדי לעמוד ביעדים האלו. לא יכול להיות שכל ברצלונה על הכתפיים של ילד בן 19, כשאפילו אצל מסי זה לא היה סביר בזמנו.

אגב - יכול להיות שגאבי וניקו ופדרי יהיו צ’אבי ואינייסטה 2.0, אבל עד אז הם ראקיטיץ’ 2.0, וכשמוסיפים את פרנקי - זה לא זה. בכנות, אם תבוא הצעה טובה על ההולנדי, ובהינתן מחליף טוב, אפשר לאחל לחייל בהצלחה, ולסמוך על זה שגאבי וניקו (ואולי גם קסייה) ימלאו את התפקיד שלו לפחות באותה רמה.

"כן, אנחנו שניים, האויב שהוא חבר
אני זה התחפושת ובפנים אדם אחר
צועק אל הירח, בוכה ומקלל
מסתובב כמו כלב, מוכה ומילל

זה כמו מכת חשמל, וזה זורם ומעוות
את חוש הזמן לאן? אני הולך ומסתבך
ניצוצות של הבנה, שוב חולפים כמו סרט נע
כמו רוח סערה הם מקלפים עוד חלקים מהקליפה

הפחד מטפטף כמו רעל ונספג כמו נשיקה
אני זה המלכודת שבוי בלא תקווה
רוצה לפתוח דלת, נסגר ולא יוצא
מנסה לברוח ותמיד, תמיד חוזר.

זה כמו לרקוד עם שד שמחבק ולא עוזב
כן הוא תמיד רעב. אני הולך ומתרחק
ניצוצות של הבנה, שוב חולפים כמו סרט נע
כמו רוח סערה הם מקלפים עוד חלקים מהקליפה"

צ’אבי, תגרום לנו להבין

EFv9WRoWsAA_6GX

כן…נכון…

ותסלחו לי אבל אני לא קונה את ההצגות של גאבי. הוא נראה לי ילד קקה. הכל דאווין והצגות… בטח יש לו שורשים ברזילאיים…

מי זה אנחנו? שנה שעברה דיברתם יפה מאוד על השוד מול אתלטיקו ובכלל.
לא היה פנדל על גאבי לדעתך? דחיפה עם היד בגב זה לא עבירה?