השלמה מהמחזור ה-21: הפסד בית שלישי ברצף, 1:0 לראיו ואיקאנו

אני די חושב ש- @EJB צוחק. אז או שאתם נפלתם בפח, או שאני יצאתי דאולופאו.

בכל מקרה היה שם נבדל.
יאללה דברו כדורגל במקום לבכות. מה יתן לכם להאשים את השופט, אתם יודעים טוב מאוד שלא בגללו הפסדתם.

מוס, דימה, ליאור, נדב, דן ואני - לא מאשימים את השופט.

סנטיאגו בתגובה - די לבכות על השיפוט.

אוקיי.

מתנצל, התגובה הייתה לשביט ודימיטרי.

סנטיאגו בתרד אחר:

ברצלונה מפסידה למרות שיפוט אוהד בקאמפ נואו

עושה רושם שהיריבות לומדות את צ׳אבי, אתם במומנטום שלילי מאז שפרנקפורט חשפה את הבעיות שלכם. וצ׳אבי לא ממש מנסה לעשות התאמות. בתוספת הפציעות זה גם נראה פחות טוב משמעותית.

טוב , אז דעתי על כדורגל.
היה משחק רע מאוד שלנו, אבל הגענו למספיק מצבים כדי להבקיע לפחות חמישיה. הכדור סירב להיכנס.
אני מקווה שניקו יפתח במשחק הבא, הוא היה הטוב ביותר מכל הקשרים ששיחקו.
אני גם לא חושב שהיה משחק רע בהגנה. איפשרנו להם 2 בעיטות בלבד, אחת ממש בסוף כשכבר לא הייתה הגנה.
הקישור היה נוראי כי דה יונג היה נוראי. אני מקווה שצ’אבי יחשוב קצת וישנו משהו.
אני מקווה שיזמינו את ז’וטגלה בחזרה לבוגרת. הוא מפציץ בבארסה ב’, והם כבר לא בסכנת ירידה, אז אם אובמיאנג ממשיך ככה אני רוצה לנסות שוב את ז’וטגלה.

אני כן האשמתי את השופט. סנטיאגו כתב שבכל מקרה היה שם נבדל. אני לא זכרתי, היה באמת נבדל?

אגב, אני מחפש שחקן אחד שבלט מעל כולם, לטובה, במשחק הזה, ובמשחקים האחרונים בכלל, ואני פשוט לא מוצא. בוסקטס השתדל, אראוחו ניסה, גאבי נשך. אבל איפה זה ואיפה רצף המשחקים הבאמת טוב שהיה לפני, שרבנו בינינו אם מי שמצטיין זה פדרי, או בוסקטס, או אובמיאנג, או אראוחו, או בכלל יכולת ההתמקמות של החתן של לוצ’ו. עכשיו? נאדה.

תהייה נוספת שעלתה לי - אם פרנקי הוא חילוף קבוע בדקות 55-65, אז…למה לעלות איתו בכלל? והאם בכלל קוראים לו דניס סוארס?

אז מחילה, לא ראיתי את התגובה שלך.

בכל מקרה, לא חושב שהיה שידור חוזר כדי שגם אנחנו נדע, אבל זה מה שהשופט שרק.

אני חושב שהטענה של “אוהדי ריאל לא מדברים על השיפוט” יכולה לנוח לעת עתה :grin:

לא מדברים מספיק על השיפוט. תמיד אפשר יותר.

בכל מקרה, צחוק בצד - השיפוט בספרד באמת זוועה, וגם היום הוא לא היה משהו ששווה לספר עליו להורים. לא עניין של הטייה, אלא של טמטום/נהלים לא ברורים/חוסר ביטחון עצמי/אובר ביטחון עצמי/איבוד עשתונות.

דמבלה היה טוב לפרקים , גם במשחק הזה וגם במשחקים הקודמים. גאבי גם.
אובמיאנג ופראן טורס איבדו את זה, למרות שאובמיאנג הבקיע מול סוסידד. לכן אני רוצה שז’וטגלה יחזור, לפחות כמחליף לפני ממפיס ואדאמה.
הבעיה כרגע בקישור. אבל עדיין היינו צריכים לנצח. אני הפסקתי לספור כמה הזדמנויות היו לדמבלה, בטח יותר מכל ראיו.

אני איתך. מה יש לנו כבר להפסיד? ז"א, חוץ מעוד משחק ביתי.

המשחק החשוב ביותר שנשאר, מול בטיס, בחוץ. מזל.

לא יודע אם זה ‘שיפוט אוהד’ בקאמפ נואו אבל שום הצדקה בעולם ל-11 דקות תוספת הזמן. לא הייתה בדיקת VAR קריטית או בכלל, לא פציעת ראש, לא איזה משהו שעיכב את המשחק. גם אם ראיו וייקאנו ביזבזה זמן.
צ’אבי הגיע לקאלסיקו בברנבאו שקט אך חדור אמונה, התראיין יפה ודיבר על משחק מבחן וכן הלאה. מאז אותו 0:4 לא מפסיקים לבלבל במוח. לאפורטה יכול וצריך להגיד אולי שהאליפות בחיים. אבל פיקה מקשקש, גם צ’אבח והאמירה שאצלו בבית חייבים לשחק יפה וטוב - כדי לעקוץ את ריאל מדריד, דניאל אלבס (“אם צ’אבי היה מגיע קודם” - וואו, ממש הדיר שינה ממני). קצת לדבר על המגרש לא יזיק. קצת ריספקט ליריבה. תראו איך אנצ’לוטי מתנהל, איך זידאן היה מדבר.

דמיטרי היה זחוח, משוכנע קצת יותר מדי, כאילו כדורגל הוא מתמטיקה. גם אם צ’אבי פותח את העונה עם אותו סגל לא רע שיש עכשיו - ברצלונה לא הייתה מקדימה את ריאל מדריד. כי תמיד יש החלקות איפה שאתה לא מצפה. לא האמנתי שנפסיד לחטאפה ולא האמנתי שנסריח את הדשא עם 0:0 מול קאדיס ושנחלץ תיקו בעור שינינו מול אלצ’ה בברנבאו. וגם את ההפסדים האלה אף אחד לא צפה.
המקום בליגת האלופות הושג מבחינתכם וזה מה שחשוב. אם הייתם מסיימים בהפרש של נקודה-שתיים-ארבע מריאל זה היה גורם לעיוורון. הסגל לא מספיק טוב, רחוק מזה. לא ציפיתי את הבצורת של אובמיאנג אבל כל אחד היה רוצה להיות שחקן התקפה טובה יותר ממה שיש. אף אחד לא רוצה להישען על מצב הרוח של דמבלה.

נדיר לראות את ברצלונה לא כובשת שער בשני משחקי בית ברציפות. בתקופת מסי זה היה בית יותר מאשר הברנבאו היה בית.

https://mobile.twitter.com/OptaJose/status/1518336028544745474

@mos56, מי אני שאתווכח, אני לא בא לחנך אף אחד, זה אפילו לא קשור לאוהד ריאל או ברצלונה. בשביל מה זה טוב להתעסק בשופטים? אגב, אתה מוזמן לבדוק את ההודעות שלי בדיוני המחזור של ריאל. נדיר שאני מדבר על שיפוט. זה מגוחך בעיניי להתעסק בפנדל שהגיע לריאל נגד אלצ’ה אם זה מה שיבדיל אותנו בין ניצחון לתיקו או בין תיקו להפסד. זכותך. תדבר על שופטים או החברים פה כמה שבא לכם.

שמפסידים זה לגטימי בעיני לבכות על שיפוט , גם אם זה בצדק או לא בצדק. ואני חושב הפסדנו לא בגלל השופט. אבל נמאס לי לשמוע את הטפות מוסר האלו מאוהדי מדריד כל פעם בפורום פה. (לא מתכון EJB) בטח לא מאלו שבטוחים הם הפסידו את האליפות בגלל פנדל מול סביליה שנה שעברה…

אין לי משהו יותר חדשני לכתוב פה, כולנו רואים מה הבעיה. חזרנו לשחק כמו בזמן של קומאן.

צאבי יש הרבה מה לחשוב ולעשות חושבים. ולאלמיני שחושב שאובה זה מספיק יש יותר על מה לחשוב.

מתנצל אם זה היה נשמע צדקני. אני תמיד אומר את אותם הדברים גם בפורום של מדריד שרצים לבכות ישר אחרי הפסדים.
קבלו את התנצלותי.

הקטע עם השיפוט אוהד היה סתם עקיצה לתלונות על השיפוט שלא היו במקום בעיניי.

בארסה מתחילה ונגמרת בקישור. רק ריקי יביא שלום וביטחון.

עם כל הכבוד לך, אם אני הייתי כותב הודעה כזאת בפורום של ריאל אחרי משחק, הייתי מקבל מחיקה מיידית (כמו שכבר קרה יותר מפעם אחת העונה).
אבל מה לעשות שזה פורום בבעלות אוהדי ריאל ואנחנו אורחים פה אז כנראה שהיחס שונה.

אני מבין שמאוד כואב לך ה4-0 ועוד יותר כואב לך שזה צאבי שעומד בראש כי הוא דיבר ומדבר תמיד נגדכם בצורה שכנראה פוגעת לכם באגו. העובדות הן ששיחקנו מצויין גם אחרי הקלאסיקו בלא מעט משחקים ככה שהטענה השטותית שלך לא מחזיקה מים.
אכן חבל שצאבי לא הגיע מוקדם יותר כי אולי היינו ממשיכים בצמפיונס ועם סיכוי טוב יותר בליגה.

אף אחד לא חולק שיש ירידה חדה כי אנחנו לא אוהדי בועה כמו חלק גדול מהצד שלכם בפורום. אנחנו יודעים לכתוב ביקורת עצמית ולמעשה גם ב4-0 היו פה חלק (כמו ליאור) שביקרו ואמרו שזו תוצאה יפה אבל יש בעיות.

נ.ב. היה מקום ליותר מ11 דקות

אפשר להתלונן על השיפוט גם בלי להאשים אותו בהפסד. זה שהשופט טעה, לא אומר שבהינתן החלטה אחרת שלו התוצאה הייתה משתנה. וזה שמעבירים ביקורת על החלטות שיפוטיות, זה לא בהכרח במקום ביקורת על החלטות אימוניות/טקטיות.

אני דווקא אוהב את הקטע שגם מדרידאים יכולים לכתוב פה. חופש ביטוי וזה. אם הם רק היו כותבים קצת פחות שטויות זה בכלל היה אדיר🙊