מחזור 21: מפסידים במסטאייה 2:0 לוולנסיה

הסגל למשחק -

ריקי (חולה), נטו, דמבלה וסוארס (פצועים), וואגה (אף אחד לא סופר אותו) - מחוץ לסגל.

במקומם - קויאדו ופנייה, כשגם דה יונג חוזר, אחרי שריצה עונש הרחקה במשחק הליגה הקודם.

גם קרלס פרז בחוץ.
כל העיתונים מדווחים שמחפשים לו קבוצה כי הוא לא בתכניות כשדמבלה יחזור.
אני מניח שזאת הסיבה שהוא לא בסגל.

רודריגו בסגל של ולנסיה למרות השמועות שיעבור אלינו בימים הקרובים.

ההרכב -

כנראה שסטיין מחזיק יותר מאומטיטי, ונותן לו לפתוח שוב לצד פיקה.
ארתור, דה יונג ובוסקטס ירכיבו את הקישור.
פאטי יתבזבז בימין.

בחירה טובה בעמדת הבלם, הקישור הכי טוב שיש לנו ואם גריזמן ופאטי ישחקו באגפים הנכונים גם ההתקפה בסדר גמור. עם זאת, מה הקטע של כל המאמנים עם סרג’י רוברטו? הבן אדם לא יודע להגן. סמדו אוכל אותו בלי מלח.

רודריגו בספסל. מניח שזה מרמז שהוא סגור אצלנו.

הלואי שיקום איזה תחקירן בברצלונה או בספרד ויבדוק את כל העיסקאות האלו מול ולנסיה בכללי ופיטר לים בפרט. מסריח .

העיקר שלא יהיה עליו סעיף רכישה בקיץ …

עד הפציעה, אומטטי הועדף. הוא נחשב טוב יותר

מאמן בא ומאמן הולך וטר שטגן נישאר להציל את התחת. אומטיטי היחיד שהגיע למשחק.

אני היתי מכניס את וידאל על חשבון פאטי ומשנה מערך . רוברטו לא תורם כלום.

עד שלואיס אנריקה שם סוף לשיטה הזאת שהפכה ליהיות כלכך אימפוטנטית וקשה לצפייה עם השנים, בארסה חזרה לגועל הזה.
עם וולוארדה היה פי כמה יותר כיף לצפות בברצלונה, הייתה מגיעה להרבה מצבים לפחות, יותר ישירה ופחות צפוייה

לא מבין איך יש אוהדים שנהנים מהדבר הזה…

1. טרשטגן סגן אלוהים.
  2. ההרגשה היא שחזרנו לימי טאטא מרטינו. המון הנעת כדור עם מעט מאוד תכלס ויוזמה אמתית.

לדעתי חייבים לשנות מערך, ה352 הזה פשוט לא עובד.

כמו כל משחק חוץ נתון של ברצלונה, היריבה תחמיץ כמו מטומטמת ואז מסי יבוא ויגלגל את שער הניצחון, לא משנה מי המאמן.
עריכה, עדיין יש לי את זה 1-0 לולנסיה.

לא מסכים. אומטיטי רע מאוד. בעיקר עסוק בלעשות עבירות מיותרות. פאטי מסורס בימין. לא חושב שצריך להוציא אותו, פשוט להעביר אותו לצד שמאל. גם אני ממש לא מבין את ההתעקשות על רוברטו. ממש לא ברור.

מה שכן ברור זה שבארסה צריכה מגן ימני, בלם וחצי והכי חשוב, חלוץ.

הכל עניין יחסי והתיחס למחצית הראשונה, תשווה לעבר העבודה של פיקה.

אני לא חושב שאני יכול לבוא בטענות לסטיין , אין לו שום כלים לעבוד איתם. שחקני ההגנה שלנו פשוט מביכים.

הבעיה שאין לנו שום התקפה או הגנה. תכנון כל כך גרוע של סגל. מביך.

לא הבנתי, אי אפשר לבוא בטענות לקיקה כי אין לו כלים אבל ואלוורדה היה הצורר הנאצי?

האמת היא באמצע, ואלוורדה היה בובה שאיבד לגמרי את ההשפעה שלו על חדר ההלבשה אחרי עונה אחת, וקיקה לא נראה כמו מישהו שיהפוך פה שולחנות אבל כמובן שהוא צריך לקבל עוד זמן חסד.

בכל מקרה הסגל רע מאוד, צ’ילאני בן 32 שנזרק מבאיירן הוא הקשר הכי טוב בסגל שלנו וצריך לשחק בהרכב בקביעות. על הבעייתיות בקישור של ארתור-בוסקטס-דה יונג כתבתי כאן בתחילת השנה אבל אנשים היו משוכנעים שמדובר בקישור הטוב בעולם.

פיקה חייב לפרוש, זה מביך כבר.

הימור שלי- גם הקבוצה הזאת של קיקה תסתמך על הצלות של טר שטגן וניסים של מסי אם לא יהיה שינוי משמעותי בסגל השחקנים.

אתה לא יכול לבוא אליו בטענות כי הוא רק הגיע. יש לו את כל הכלים כדי להעמיד פה קבוצה חזקה. אני נותן לו חסד, אבל בהחלט אאשים אותו אם ניראה ככה גם באפריל.
יש לו קאדר שחקנים נהדר. אפילו בלמים בסדר אם משתמשים בהם נכון.

אתה רומז שהקישור היה בסדר?

אולי כי אדון ואלורדה אחראי במידה רבה לסגל הנוכחי?

אתה אמור להכיר אותי כבר יותר. להבין שאני אף פעם לא חשבתי שאדון ואלורדה הוא האשם בהכל. אשם בחלק . לא בהכל.

הדעה שלי לא השתנה. מי שצריך לשלם את המחיר קודם כל, זה ברתומאו ואבידל. אני מאשים אותם אחרי זה המאמן והשחקנים.

הקישור היה נוראי, אבל בוא נגיד את האמת, דה יונג ארתור ובוסקטס כולנו רצינו שיפתחו את המשחק.

אפשר להתעלם מהמציאות. פיקה מביך , גם אם אתה חושב שזה תוצאה של הזיקנה שלו ולא חוסר הספרוטיביות שלו. רוברטו לא מגן. (וזה שהוא פתח זה באמת מביך) ואלבה לא בכושר. אומטיטי נראה כמו שחקן שיכול במקרה הטוב לתת מחצית אחת של כושר.

בהתקפה, אין לו שום כלים. פאטי הוא ילד שצריך להתחשל ולא להזרק למשחקים כאלו. . וגריזמן? משקיע בהגנה. אבל זה לא זה.

לא אני, אני רוצה את וידאל במקום ארתור. ארתור עיצבן אותי עם תאונת סקי שלו, ווידאל מוכיח כל פעם שהוא מקצוען ועדיין יכול לתרום למרות גילו.
פרנקי באמת היה מאכזב במשחק הזה. לבוסקטס אין לי טענות, אחד הטובים שלנו במשחק.

אגב, מסי עם 10 בעיטות לשער ו 0 שערים. שמישהו יבדוק מתי היה לו יום יותר גרוע מזה.

אפשר להתעלם מהמציאות. פיקה מביך , גם אם אתה חושב שזה תוצאה של הזיקנה שלו ולא חוסר הספרוטיביות שלו. רוברטו לא מגן. (וזה שהוא פתח זה באמת מביך) ואלבה לא בכושר. אומטיטי נראה כמו שחקן שיכול במקרה הטוב לתת מחצית אחת של כושר.

בהתקפה, אין לו שום כלים. פאטי הוא ילד שצריך להתחשל ולא להזרק למשחקים כאלו. . וגריזמן? משקיע בהגנה. אבל זה לא זה.

משה,
מאמן צריך להשתמש בכלים שיש לו בצורה חכמה. נניח ואני מסכים איתך שפיקה לא טוב. אז למה הוא משחק? הוא יותר טוב מלנגלה? אם המאמן בוחר שחקן פחות טוב מהמבחר שיש לו , זאת בעית מאמן.
כנ"ל סרג’י רוברטו. ואגב, רוברטו שיחק בלם שלישי, לא מגן, עד דקה 70 בערך. לא עלה אפילו פעם אחת להתקפה, אז על תאשים אותו בזה. זאת הוראה ברורה של המאמן.
אני בטוח, אם כי לא יכול להוכיח, שפפ או קלופ היו רצים לכל התארים עם הסגל הזה.
אם אין לך כלים בהתקפה, אל תשחרר את פרז. גם ככה נקבל עליו גרושים. תחליף את פאטי שלא עשה כלום. תעביר אותו אגף. תכניס את סמדו שיהיה משוחרר בהתקפה. תעשה משהו.
כאמור, זאת תקופת הסתגלות למאמן החדש. גם ככה לא ציפיתי לכלום מהעונה הזאת כשוולוורדה לא פוטר בקיץ. אני אבוא לסטיין בטענות אחרי 100 ימי חסד.

בהיעדר סווארז השחקנים היחידים שמתואמים עם מסי מבחינה התקפית הם וידאל ואלבה, עם כניסת וידאל אפשר היה לראות שמסי מנסה לשתף איתו פעולה כמה שיותר, אם אני מאמן ברצלונה כרגע וידאל הוא אחד השחקנים הראשונים שאני רושם על הלוח.

אדון ואלוורדה לא אחראי לשום סגל, הוא היה בובה של ההנהלה.

בכל מקרה חשבתי שואלוורדה היה האשם הגדול בגלל ההוראות הטקטיות והמחסור בשיטה האגדית- משהו שלהבנתי צריך להפטר עם החתמת מעריץ השיטה הברסאית. אם נסכים שהבעיה תמיד היא קודם כל השחקנים אז אין לנו ויכוח.

ואלוורדה היה חייב ללכת בגלל המנטליות הרקובה של הקבוצה יותר מאשר כל שיטה או משהו אחר. זה דבר שאני עדיין מצפה שישתנה עוד השנה ואם לא אז קיקה נכשל בענק.

מעבר לזה, השחקנים הם תמיד, לפני הכל, הבסיס להצלחה או הכשלון.

ליאו מסי בעט 11 פעמים לשער ולא כבש - שיא שלילי שהוא משווה (הפעם האחרונה שבעט 11 ולא כבש בלה ליגה היתה ב-2017). הנתון העצוב ביותר מבחינת בארסה? כל שאר הקבוצה בעטה 4 בעיטות לשער.

ייאמר לזכותו של מסי שהבעיטות שלו לא היו כל כך נוחות (לא שזה מפריע לו לכבוש מהמצבים האלה בדרך כלל) ועצם זה שהוא היחיד שמצליח לאיים על השער זה כבר לזכותו.

אין לי טענות לבעיטות שלו היום פרט לאלו במצבים החופשיים (שבכלל הוא בתקופה רעה בפרמטר הזה לעומת הרצף המטורף בתחילת השנה).