מחזור 21: ניצחון 2:3 דרמטי על אלמריה בחסות ה-VAR| ג'וד, ויניסיוס וקרבחאל

חצי העונה השני של קרלו אנצ’לוטי מתחיל.
ולא לא צריך עוד בלם נסתדר ברור.

גם אם נעשה פה מהפך אנצ’לוטי ראוי להיות מפוטר בסיום המשחק. מדובר כנראה במאמן הכי מטומטם בעולם. איך אחרי שבוע מתיש עם שלושה משחקים מול אתלטיקו ובארסה, כולל שתי הארכות וטיסות ארוכות הוא לא מרענן קצת את ההרכב? למה מול האחרונה בטבלה לא עולים עם חלוץ ומגן שמאלי שיודע לתקוף? למה צריכים שלושה קשרים הגנתיים?

אנצ’לוטי מבזבז קבוצה עם פוטנציאל היסטורי. אם יש מישהו יותר אידיוט מקרלו זה מי שהאריך לו חוזה עד 2026…

לפני המשחק כתבתי שאסתפק בניצחון דחוק ובלי פציעות. עכשיו אני אסתפק אם נסיים את המשחק עם כולם על הרגליים. הם פשוט קורסים, לא מצליחים לרוץ, אני ממש מודאג.

אני לא מבין את חוסר הרוטציות. זה לא שאין לנו שחקנים טובים על הספסל.

אם חושבים על זה לעומק אז התקופה הטובה שלנו נבעה מהזזת פדה לאמצע הקישור, הזזת רודריגו לשמאל וברהים בהרכב בצד ימין במקום ויני הפצוע.

בקיצור הפציעות הכריחו את קרלו לעלות עם ההרכב הנכון, אבל כרגע אין פציעות ולקרלו יש המון אופציות לטעות.

חוסלו במחצית כזאת היה כבר עם צמד מדחיקות קלות.

גרסיה,חוסלו ובראהים נכנסים במחצית,נראה במקום מי,אולי באמת השער השני יעשה לנו רק טוב.

אין פנדל אלא עבירה של רודיגר. וגם אין עבירה על בילינגהאם שרק נתנו לו ליטוף קטנטן.
שיפוט מגעיל.

וכמובן הנה השיווין שהיה צריך להיפסל. וואו זה מגעיל.

וואי וואי וואי, פיקה הולך לחגוג הלילה בטוויטר :joy::joy::joy:

גם הכתף הזאת יותר נמוכה מהיד שנשרקה לאראוחו נגד חטאפה.
פיקה יחגוג בצדק.

הואר אמור להתערב רק אם יש שגיאה ודאית של השופט. פה אין שגיאה ודאית, המקרה גבולי , אז הואר לא היה אמור להתערב בכלל.

אה נכון, לתת כאפה לשחקן זה מקובל לחלוטין.
אין עבירה של רודיגר וזה פנדל לגיטימי לחלוטין.
ואגב כולם התעסקו בכתף של ויניסיוס, למה אף אחד לא מדבר על פנדל?

הגול של ויני היה צריך להיפסל לדעתי, השאר מוצדק

לא חושב שזה גבולי בכלל, נראה כאילו הוא כבש עם המרפק, טיפונת מעל. הזוית שהואר הראה היא תנועת הכתף, אבל בפועל המגע היה נמוך הרבה יותר.

זו לא כאפה. מי ישמע נתן לו סטירה.
בילינגהאם הבין שהוא לא הולך לעצור את השחקן ונפל כאילו ירו בו מרבע ליטוף.
זכותו. אבל אני מקווה שהשינוי שהאמריקאים רוצים להכניס למשחק יתפוס. ואם שחקן נופל כי קיבל מכה בפרצוף, הוא יישאר בחוץ 5 דקות שלמות כדי להבטיח שהוא בסדר.
תוך יום ייעלמו הנפילות האלה.

הכדורגל היה פעם משחק קשוח, היום זה משחק של כוסיות.

זה בין המרפק לכתף, שזה יד. הגול הזה שערוריה.

רק אותי מטרידים כל הכיסוחים שאנחנו מקבלים כל משחק תוך התעלמות מוחלטת מהשופט, יותר מסיפורי הוואר?,
אנחנו פסע הפתיחה חודשת של בית החולים.

על מה שבלינגהאם עשה לבוסקטס עשו רצח אופי במשך עשור.

הפסילה עצמה מוצדקת כמובן (כמו גם הצהוב של מוטה דאז).

לא דומה בכלל. הרצח אופי לא היה על העבירה עצמה ואתה יודע את זה :expressionless:

אני לא יודע מי אתה אבל אתה נשמע אדם הגון ואובייקטיבי (והנה בלינגהאם עושה זאת שוב כדי להוכיח שזה לא היה מקרי).

ושוב אני שואל, זה ששני שחקנים החזיקו את ויניסיוס ומנעו ממנו להגיע חכדור זה לא עבירה?.
אני לא בטוח עד עכשיו איפה הכדור נגע, וכל עוד אתה לא בטוח אין סיבה לפסול את השער.

11 דקות תוספת זמן… אחרי פנדל ממוצא ושער שלא היה אמור להיות מאושר.
ריאל באמת זקוקה לעזרה כזו בבית מול האחרונה?? וואו

שחקן על שיכול להפוך להיסטורי. מקווה שלא יתחיל עם השטויות האלה.

אני לא ראיתי שהחזיקו אותו.
לא יותר משמחזיקים אחד את השני בכל קרן.