ברצלונה מודל 21/22 - סגל, טקטיקה וכל זה

Gerard Piqué: “I told that son of a bitch Memphis to slide me some money under the table. After all, I was giving up my salary for him to be registered. The fuck didn’t give me a penny.” laughs
נראה שממפיס השתלב חברתית כבר.

הוא באמת אמר את זה?

נחיה ונראה.

לואיס אנריקה קולה אמיתי. אם אני במקומו ואני לא אוהד ברצלונה, אני מנתק לחצוף הזה את הטלפון , לא לפני שאני אומר לו לא להתקשר אלי יותר בחיים.

איזה חוצפה יש לו להתקשר ללואיס אנריקה ולבקש ממנו מנוחה בשביל פדרי, אחרי שהוא טוחן אותו בלי הפסקה לאינטרסים של ברצלונה בשנה פלוס האחרונה. בחיי שאני לא מבין את זה.

הסיבה היחידה שהוא טוחן אותו זה כדי להסתיר את העובדה שהחלופה טובה יותר.

נראה שמנאיי מקבל, לפחות היום, את מספר 17, ששיך לפאטי.

אז או שמנאיי באמת יעזוב עד סוף החלון, והמספר יתפנה מחדש כשפאטי יחזור לכשירות, או שלפאטי מחכה מספר אחר…

אז כנראה שמותר לקבוצה לשנות מספורי שחקנים רשומים רק כשמדובר בשחקנים שטרם קיבלו דקות או במספר שהשתייך לשחקן שעזב גם אם שיחק (למשל מסצ’ראנו וקוטיניו ב-2017/18). אם קוטיניו ישחק היום (לא יקרה), הוא לא יוכל לעבור ל-10 או 8 בהמשך. ריי מנאיי כנראה חייב לשחק רק עם מספר בוגרים מפאת גילו, לעומת מינגסה למשל.

יהיה מעניין לראות מה יקרה אם כל 25 השחקנים יישארו בתום חלום ההעברות, האם אחד מהשחקנים פשוט לא יקבל דקות בכלל או שייאלצו להלביש על מישהו את ה-10.

אני לא יודע מה החוקים של המספרים.
ההיגיון שלי אומר שמותר לערבל במספרים עד לסגירת החלון.
ההיגיון שלי גם אומר שמנאי קיבל מספר כדי להיות זמין למחזורים הראשונים כשפאטי עדיין פצוע, והוא יאבד אותו לפני ה 1 לספטמבר.
אבל אני לא באמת יודע מה החוקים.
גם לא ברור לי מה קורה עם מספר 25. האם חייב להיות שייך לשוער שלישי? יש חוק שמחייב 3 מספרי שוערים מתוך 25?

אני זוכר במעורפל שמותר לרשום עד 5 שחקני בארסה ב’ לכל משחק של הבוגרים. לא בהכרח אותם 5 במשחקים שונים. אז זה לא ראיון טוב לרשום את פאטי עם מספר של בארסה ב’.

שחקן מתחת לגיל 23 יכול להירשם כ-U23, הוא מסומן כמספר גבוה מ-25, חוץ משוער שלישי שיכול להיות חריג גיל ומספר (נגיד שוער מילואים בן 30 כן יכול לנדוד בין הבוגרת למילואים).

בגלל שמאנאי עבר את 23, הוא לא יכול להירשם כ-U23, ולא יכול להיות מוזעק מהמילואים.

יכולים להיות על כר הדשא עד 4 שחקני שדה לא מקצוענים (U23).

מינגסה עדיין נחשב שחקן מילואים, ואם עכשיו בארסה תרכוש את אמבפה, היא טכנית יכולה לרשום אותו כשחקן מילואים.

https://twitter.com/dermotmcorrigan/status/1432659007219580931

תרגום למי שלא מבין:

מגינים שיצאו מהלה מאסיה וישחקו בצמיפיונס ליג גרימלדו ליגה אירופאית מירנדה ובפרימיר ליג קוורקיה אבל ברצלונה עדין לא מצאה מחליף ארוך טווח לגורדי אלבה.

זה נכון שהייתי רוצה מחליף לאלבה אבל גרימאלדו כבר בן 26 ועדיין בבנפיקה, מיראנדה מעולם לא היה ברמה וקוקו הוא מגן התקפי נהדר אבל סביר מינוס הגנתית ולא פעם פתח כקשר צד שמאל בקבוצות.

דווקא מבאלדה אני מצפה לגדולות ונצורות, מזכיר לי את דיוויס של באיירן מינכן קצת, מהיר, טכני, מוסר טוב, צריך להשתפר הגנתית כדי להיות מגן ברמה גבוהה אבל הפוטנציאל שם ואני מקווה שכבר השנה נראה חילופי דורות או לפחות כמות דקות יפה לילד.

תשים את מילה אלבה שם וחשבתי שאתה מתכון לגורדי אלבה…

גרימאלדו בבנפיקה אך ורק בגלל ביש מזל ופציעות ואני עוקב יחסית אחריו. שחקן אדיר. מירנדה מסכים.

אבל זה לא כל כך הנקודה פה. זה פשוט מראה את עוד אחד מהכישלון של הקבוצה בבנייה. אלבה היה פעם מגן נהדר אבל פשוט הוא מבין שאין לו שום אלטרטיבה ואז הוא מתחיל לזרוק ואני לא רוצה לדבר על המצב הנפשי שלו שנראה שכל טיפה לחץ עליו והוא נשבר. מאז ליברפול הוא קרס.

הנקודה דווקא ברורה ומוסכמת ברבים, אלבה מאז 2019 נראה כמו רוח רפאים במגרש למעט הבלחות במשחקים מסויימים וגם אז יותר רכב על ההבנה העיוורת עם מסי והבישולים.

אני לא חושב שאף אחד מהשחקנים שמנית יכל לאיים על ההרכב של אלבה, גם גרימאלדו עם כמות הפציעות והצוות הרפואי הנהדר שלנו היה בעיקר מארח חברה לאומטיטי ביציע.

על באלדה אני סומך ומאמין שהוא היורש הטבעי לעמדה, רק שישאר כשיר ויעבוד על הפיזיות. (אולי נשלח אותו להשאלה בבאיירן)

צודק אבל זה לא מהסיבה שאלבה מקצועית בלתי ניתן להחלפה. זה הבעיה.

אני הייתי מרוצה מאלבה בשנה שעברה .
עם 3 בלמים הוא משוחרר קדימה ומבליט את היתרונות שלו .
לא ברור מה יהיה השנה. ראיתי נסיון של קומאן להוריד את בוסקטס לחצי בלם ולשחרר את אלבה ואת דסט קדימה, זה נראה לא טוב בינתיים.
מקווה שבאלדה יקבל יותר צ’אנסים מפירפו ונראה מה הוא שווה.

עכשיו שהחלון סגור, מהו הסגל הנוכחי ומהו ההרכב המועדף עליכם?

אחרי סגירת חלון ההעברות, זה הסגל הסופי לעונת 21/22 (לפחות עד ינואר) -

שוערים:

מארק אנדרה טר-שטגן.
נטו.

יחממו את הספסל: פנייה וטנאס.

הגנה:
סרג’יניו דסט.
ג’רארד פיקה.
אריק גארסיה.
רונאלד אראוחו.
קלמנט לנגלה.
ג’ורדי אלבה.
סרג’י רוברטו.
אוסקר מינגסה.
(סמואל אומטיטי).

קישור:
סרחיו בוסקטס.
פרנקי דה-יונג.
פדרי.
פליפה קוטיניו.
ריקי פוץ’.
(מיראלם פיאניץ’).

יחזקו: גאבי וניקו.

התקפה:
עוסמאן דמבלה.
סרחיו אגוארו.
יוסוף דמיר.
מרטין ברייטווייט.
אנזו פאטי.
ממפיס דפאיי.
לוק דה-יונג.

יארח חברה לאוהדים ביציע: קויאדו.

סיכום החלון -
עזבו: טרינקאו, גריזמן, פירפו, מנאיי, מתאוס פרננדס, מוריבה, אמרסון, ו…מסי.
הגיעו: ממפיס, אגוארו, גארסיה, לוק דה-יונג, אמרסון, דמיר.

זה היה מהיר. לא יודע למה, אייל הצלחת לקרוע אותי פה מצחוק אז תודה :slight_smile:

מצב הסגל האמיתי -

שוערים:

שרק יהיה בריא.
לא רוצה להיות פה, אבל זה מה יש כרגע.

יחממו את הספסל: מעולם לא החזקתי ממנו, כישרון גדול שעדיף שישתפשף קצת בבארסה ב’.

הגנה:
סמדו עם מוח.
איש עסקים.
בואו נראה אם הוא עומד בציפיות.
בואו נראה אם אם הוא עומד בציפיות ולא נפצע כל יומיים.
שחקן של היריבה.
אם מחפשים אותו, בד"כ ניתן למצוא אותו יושב בחדר ההלבשה במחצית כשהוא ממרר בבכי.
הראשון ובתקווה גם האחרון לשמו, הג’ואל אדג’רטון של הכדורגל, מלך הקלטות של קטאלוניה, החירש הניצחי.
נראה כמו ראמוס, משחק כמו לנגלה.
(ענה למודעה “רוצים להרוויח מיליונים בלי לצאת מהבית?” וזה אשכרה עבד לו).

קישור:
לא אמרו שפרנקי יחליף אותו מתישהו?
המנוע, הברומטר, ההוא שאין לו עם מי לשחק.
דמות מהסרט “Old” של מ.נייט שמלאן.
המדוכא.
המנודה.
(לא יראה דקה גם אם כל הקישור ימות מחר).

יחזקו: “אפילו אני לפני ריקי ברוטציה”, ו"איזה קטע, גם אני".

התקפה:
האיש ששווה כמה אגורות מביטוח לאומי.
צ’נדלר בדאבל דייט עם ג’ואי וג’אניס.
בואו נראה גם מה הוא שווה.
המלך של העולם.
שרק יהיה בריא 2.
הגניבה של השנה?
טוב נו…שיהיה.

יארח חברה לאוהדים ביציע: עוד אחד שקומאן שונא בלי סיבה.

קורע🤣 נראה לי שזיהיתי את כולם