מחזור רביעי בליגת האלופות: אולימפיאקוס בחוץ - 21:45 : 31.10 (שלישי)

שידור ישיר בערוץ הספורט

ברצלונה 9
יובנטוס 6
ספורטינג 3
אולימפיאקוס 0

נפגוש מחר את היריבה החלשה בבית 4, אנחנו יכולים כבר מחר לעלות לשלב שמינית הגמר.

באופן אישי אני מעדיף מנוחה למסי מאשר ניצחון, אבל זה לא יקרה… לפחות פיקה ינוח :slight_smile:

נעלה עם ההרכב הכי חזק בוודאות.

יש קטע כזה בצ’מפיונס שלא עושים רוטציה לעולם, גם לא במשחקי שלב בתים שהכל כמעט גמור. זה היה אצלנו תמיד ככה מאז ומעולם ואצל כל מאמן. אף פעם לא הבנתי את זה, עניינים של יוקרה ושיט מהסוג הזה.

המשחק בסופ"ש מול סביליה חשוב פי כמה.

אסף, הרגשת כמוני שהמנוחה ממשחק הגביע ממש הועילה למסי?

אנחנו משחקים באש איתו ועם סוארס.

עדיין העייפות על מסי מורגשת. אני כמעט בטוח הוא השחקן היחיד באירופה ששיחק כל דקה בקבוצה ובנבחרת בליגה ובצ’מפיונס פרט לשוערים.

סוארז משחק כמעט כמוהו אבל לא יודע לשמור על עצמו כמו מסי במהלך המשחק ככה שהשחיקה אצלו מורגשת עוד יותר.

כל משחק ליגה שמסי לא ישחק הוא מסוכן מאוד מבחינת הנקודות, אבל כשהתוצאה מובטחת או במשחק שאין בעיה לאבד בו נקודות כמו מחר, הייתי מאוד רוצה לראות אותו נח.

הצורך לתת מנוחה מחר הוא הכרחי לא רק מהסיבה שמסי צריך מנוחה, אלא בגלל משהו מאוד ממשי.

אותו דבר קרה לדמבלה, אז התעלמו מזה (אין לי מושג אם זה הצוות המקצועי או דמבלה עצמו) והתוצאה 4 חודשים בחוץ.

אני מקוה (לא מאמין) שההגיון והשפיות תנצח. (לצורך העניין אני אישית גם מול סביליה נותן לו מנוחה)

זה מה שקרה לדמבלה?

דמבלה לא התאמן סדיר בפתיחת העונה עקב סאגת העברתו. הוא בא ישר להרכב בלי שיש איזה מחליף ראוי שייתן לו מנוחה. דמבלה שיחק כמו כן עם פציעה והחמיר אותה. זה מה שקרה לדמבלה (הדלפות מהחבר’ה שסביבו), שונה מאוד מהסיפור שלו מסי.

גם דמבלה וגם מסי במשחקים או באימונים שלפני החזיקו את השריר באי נוחות. מה שונה ? זה ברור שיש למסי אי נוחות שם.

אפשר להמר בחוסר אחריות על משחק שהוא כמעט חסר חשיבות ולתת לו לשחק. אבל התוצאה יכולה להיות מסוכנת.

גם במה שכתבת אתה מראה שיש יותר משותף בין שתי המקרים (לא זהה לחלוטין)
הוא תפס את השריר גם במשחק בית מול היונים גם במשחק מול בילבאו וגם באימון היום. זה הכל צירוף מקרים?

לא ידעתי זאת. לא שמתי לב בצמד המשחקים…

השוני שהתכוונתי הוא, זמן האצה. לוקח זמן להכנס לכושר ולכן יש את הקדם עונה. דמבלה לא עשה זאת, זו אחת הסיבות העיקריות שהוא נפצע. בניגוד לפציעת עומס…

אני לא נכנס איתך לפרטים כי אני לא דוקטור (חייבים לגייס לפורום את ד"ר יואב) אבל ברור שיש פה בעיה.

הנקודה שלי, שיש נורת אזהרה ענקית שזורחת עכשיו. מבחינתי להפסיד מחר את המשחק ואפילו את המשחק מול סביליה . האלטרנטיבה יותר בהרבה יותר גרועה.

Cockroach_Crazy

למה שינוי הכינוי? יש לי פוביה מהכינוי שלך :scream:

שני הסנט שלי לדיון הפציעה. קשה להגיד מה בהכרח הוא הפקטור העיקרי בפגיעת ההמסטרינג שלו (נראה לי שמדובר על biceps femoris). אפשר להגיד שזה שילוב של כמה דברים יחד.

דמבלה לא לקח חלק בקדם עונה, נכנס מהר מאוד להרכב, מדברים על זה שהוא התאמץ יתר על המידה כדי להוכיח את עצמו, יש גם שמועות על כך שהוא שמר את חוסר הנוחות לעצמו כדי לא לפגוע בהתקדמות שלו, עצם הלחץ של תג המחיר שלו, ובנוסף עלו כמה שמועות לגביי התזונה הבעייתית שלו מאז שהגיע לברצלונה.

באופן כללי, ההתייחסות מבחינה קלינית לפציעות היא לא רק הגורם הספציפי שהביא לפציעה, אלא על היסטוריה שלמה של תבנית התנהגותית לקויה שהביאה למצב בו המטופל נפצע. לדוגמא: יכול להיות שיכאב למישהו הגב כי עזר לחבר להרים משהו כבד, אבל אי אפשר להתעלם מזה שחלק מהעניין הוא שאותו אדם לא היה פעיל לפני, בעוד הוא על בסיס יומייושב במשרד מול המחשב 10 שעות ביום, ועל כן יש לו שרירי בטן וזוקפי גב חלשים, ובנוסף התקשה לישון בלילה לפני, אז היה עייף לאורך כל היום. קשה לבודד פציעה לגורם אחד ספציפי, אלא כל פתולוגיה טומנת בחובה עולם שלם המכליל כמה גורמים.

תוספת קטנה: עמוד מסויים בפייסבוק מציג קונספט בו אופי וסגנון המאמן גם בעלי קורלציה לפציעות שחקנים בקבוצות בכירות.

אל תיחת, כינוי בס"ה.

למה שיניתי? פורום חדש, ניק חדש. מרגיש לי אכזרי מדי (לבעליו של הפורום הקודם) לעבור פורום ולהישאר עם הניק הקודם. זה פשוט משהו אחר כאן. כאן אני מישהו אחר…

ואו תודה לאל, סוף סוף הרכב נורמלי…
לצערי מסי פותח, אבל סרגי רוברטו בקישור ודניס קיצוני. אין גומש!!! אני חוזר אין גומש!!!

מוש, זה רק מעצבן יותר. מתי עולה הרכב נורמלי? במשחק לא חשוב/גארבג’. במשחקים החשובים שוב נראה את גומש חסר המושג כי “יש לו נוכחות ברחבה” כמו גם “אינטליגנציה ויכולת למשחק ברוב עמדות המשחק…”

אגב, נראה לי שסרג’י בקישור ודניס סוארז יהיה קיצוני. הרגשה.

אני מנסה להיות אופטימי…

כשאינייסטה חסר אינייסטה חסר וגם לא שישה שחקנים (סרג’י, דאולופאו, דניס, ראקיטיץ’, פאוליניו וגומש) יכולים למלא את החלל. מה שמעודד בתוך כל התלות מסי הזו זה ששני החלוצים הנוספים (לואיסיטו ודמבלה) שלנו עוד לא פתחו את העונה. לחשוב שאנחנו מובילים על הרעים ב8 נקודות ושהערב די סגרנו את עלייתנו לשלב הבא? תאכלס תענוג גדול. נשארה לנו סביליה לפני פגרת הנבחרות ומצבנו אש.

לוסיטו לא היה נוראי היום לטעמי, אני מוכן לחתום על יכולת כזאת בשבת מול סביליה. המצב שלנו טוב מאוד, אבל מצב הסגל עדיין מעורר דאגות: דאולפאו לא יתן מסירה מדויקת גם אם חייו תלויים בכך ודרג הפלסטרים בקישור לא מספקים את הסחורה באופן עקבי.

ההגנה של אולימפיאקוס נתנה את את הנשמה והרוויחה את הנקודה הזאת ביושר, באיזשהו מקום אפילו בריא לנו לסיים בתיקו.

כמה פעמים העונה סיימנו משחק עם שער נקי?
כל הנוסעים לרדת, הגעתם לסמואל אומטיטי תחנה אחרונה :muscle:t6:

אז קיבלנו את התשובה מדוע ואלוורדה לא מחזיק מכל שאר השחקנים במידה שווה. היחיד שחייב להיות באנקר ולקבל המשכיות זה סמדו.

הסגל שלנו מלא בבינוניזם ובזה אני מאשים את ההנהלה בלבד ולא את ואלוורדה. הסגל נחלש והזדקן לעומת שנה שעברה והרכש ההתקפי היחיד שקיבל פצוע.

מבחן התוצאה כמובן לא משמעותי. בזבוז אנרגיה של מסי בגדול.

הפעם אין לי שום טענות למאמן, עלה בהרכב הנכון וניסה לבצע חילופים בזמן.

תקראו לי משוחד, אבל במחצית הראשונה דניס שיחק לא רע והיה אחראי לכמה מצבים טובים, אבל כמו שאסף כתב מעלי המשחק הזה חושף את הסגל הלא טוב שיש לנו. יובה יוצאת בתיקו מה די עוזר לנו כי המשחק בטורינו לא היה קריטי.
מנצחים את הפורטגלים ועולים מהמקום הראשון.