מחזור 22 :: מדריד לבנה - 1-0 על אתלטיקו!

אחרי 16 משחקים בסנטיאגו ברנבאו נגד אתלטיקו מדריד, קרים בנזמה כבש את שערו הראשון נגד הקולצ’ונורס. הוא בעט ונגח לשער 34 פעמים עד שערו הראשון נגד היריבה העירונית.

להאריך לו את החוזה עד 2025

אנחנו לא בפיפא, שחקנים לא דועכים רק בגיל מסויים. בייל רק בן 30, איסקו עוד לא בן 28. כאילו בחייאת, רוני נתן את העונה האחרונה הנורמלית שלו בגיל 30, והוא בראייה היסטורית באיזור של מרסלו. טיעון חלש מאוד.

אוקיי, קיבלתי.

בכל מקרה, אני לא חושב שמרסלו הציג עונה גרועה אשתקד ורק לפני חודשיים בערך נתן הצגה גדולה מול פסז’, כך שגם הטיעון שלך לא חזק.

יופי, אתה היחיד בערך שחושב ככה. השחקן הכי גרוע של ריאל מדריד בעונה שעברה, ובחיי שהייתה לו תחרות קשה. אל תשכח שרגילון(וסולארי) הצליח להעיף אותו ליציע למרות שאפילו בקסטיליה הוא לא בלט ואף אחד לא שמע עליו עד לקיץ.

איזה טיעון? שמרסלו חלש? וואו איך הפרכת אותו, רשמת שאני טועה ואתה צודק. לזה אני קורא טיעון חזק וענייני. הדוגמה למשחק מול פ.ס.ז עדיין לא רלוונטית. לפי אותו היגיון אוריגי צריך להיות השם הראשון במחברת של קלופ.

חסה, אתה לא הכי נעים שיש. אפשר לנקות את ההודעות שלך מהנימה המתנצחת והעוקצנית ויהיה קל ונחמד יותר להתייחס לטיעונים.

לפי מה שזכור לי לגבי מרסלו של העונה שעברה, עד הפציעה בקלאסיקו הוא היה היחיד שהצליח לכבוש לטובתנו באיזה שלושה משחקים ברצף (כולל הגול בקלאסיקו שכמעט הניע מהפך). אני גם זוכר שמהר מאוד סולארי קבר אותו לחלוטין. גם אם הוא היה נורא ואיום תחת סולארי בין ההתאוששות מהפציעה עד לסיפסול המתמשך, הוא זכאי לכוכבית על העונה שעברה.

אני נאלץ להתנצל אם הכתיבה שלי פגעה במישהו. עדיין מנסה למצוא את האיזון בין עוקצני לישיר. אני קורא כאן עוד מכשהייתי נער ואני מאמין שאתה מספיק וותיק כדי להיות אחד מהכותבים באותה התקופה. הדבר האחרון שאני רוצה לעשות זה לזלזל במשתמש אחר.
מצטער :slightly_smiling_face:

אני רק צריך לומר שאם מדברים על רמת הדיון(ויכול להיות שזה לגמרי רק אני), אז אמרות כמו “הטיעון שלך גם חלש כי אני לא חושב שהוא נכון” ממש מפריעות לי. אני מאמין שכולם כאן מסוגלים ליותר.

על מה? אם הוא היה נוראי הוא היה נוראי. הוא שחקן מקצועי שמשחק בריאל מדריד ומקבל מיליונים, ועוד הוא נחשב לסמל של הקבוצה. היית מצפה לראות אותו נלחם ונותן אקסטרה מעצמו אחרי שהמאמן החדש מחק אותו, בסוף קיבלנו שחקן זחוח שגם רחוק מהשיא שלו. אם סולארי היה נשאר מרסלו כרגע היה בברזיל.

העונה שעברה הייתה נוראית בגלל השחקנים, סולארי ולופטגי אמנם לא עשו עבודה מדהימה אבל לא האשמים. אף אחד לא נקי ובטח שלא זכאי לכוכבית.