הליגה האירופית 22/23-הדיון המתגלגל:: שוב עפים מאירופה, אחרי הפסד 2:1 ליונייטד בגומלין הנוקאאוט (לבנדובסקי)

במשחק היום זה פשוט הרבה יותר מעצבן אותי. לא מסתיר את זה. הוא לא מפחד על עלייה ואין עליו לחץ היום. אז למה לא לדחוף את הביטחון של פאטי קדימה. פדרי עם הלשון בחוץ יוצא לו האויר. זוכרים איך רצחנו את קומאן על זה?

ודרך אגב, לא פאטי, אז למה לא פראן? פאקינג הזדמנות לתת לו עוד משחק להוכיח את עצמו.

רק אצלנו בפנדל גבולי מבטלים, אוופ"א אוהבים להתעלל בנו.

בקשר למשחק מה נגיד, לא כוחות.
ההרכב רע פדרי תקוע באגף, הקישור לא מספיק תורם ובהגנה ביירין לא קשור לענף.

נקודות אדומות מאוד חזקות לצ’אבי

טל אתה עדיין רוצה אותו בשנה הבאה?

מסע רכש שלם הקיץ ובסוף צ’אבי לא הצליח להתעקש מספיק על מגן ימני. איזה מחדל.

אז החלטתי לראות ארץ נהדרת ולהצטרף למחצית השנייה. אני מבין שלא הייתה מחצית טובה? :smiling_face_with_tear:

אנחנו בחודש נומבר וברצלונה לא נשרקה לטובת עדיין פנדל אחד.
אם הקבוצה הייתה סיטי ולא בארסה, זה היה פנדל קל[אבל יש מצב אני סתם מגזים פה].

קראתי טוב? מישהו שיעזור לי בבקשה…

אני חושב שביטלו את הפנדל בצדק.
אבל השופט עד ה 2-0 נתן להם להרביץ חופשי ולדה ליכט הגיע צהוב בכמה הזדמנויות. אחרי ה 2-0 השופט פתאום התחיל להוציא צהובים.
בכל אופן, באיירן מבקיעה מטעויות גסות בשבירת הנבדל של ביירין, ולא מגיעה להזדמנויות במשחק מסודר. גם אנחנו לא, וההזדמנות היחידה שלנו במחצית זה הפנדל שבוטל.
נראה אם צ’אבי יעשה חילופים כבר במחצית. אני מניח שיכניס קיצוני במקום קסיה או במקום בוסקטס.

כשראיתי את ההרכב נבהלתי מההגנה. קונדה נראה רע אבל אני לא בטוח שזה אשמתו. בקישור אנחנו מתקשים מאוד היום מול הלחץ… קסיה על המגרש. ככה לפחות גוגל טוען.

אתם מצד אחד מתגוננים עם שני שחקנים כמעט כל המשחק כל משחק, ומצד שני אתם לא מתעקשים על שליטה בכדור. ברגע שיש קבוצה שטיפה יודעת להשתחרר מלחץ ועם טיפה מהירות בחלק הקדמי זה כמעט תמיד מסתיים במצב לגול. זה לא יכול להימשך ככה.
לאט לאט כל הקבוצות פשוט יתגוננו מאחור ויהרגו אתכם במתפרצת קלילה, כשהנעת הכדור כל כך חד גונית אין שום אלמנט סיכון לקבוצה המתגוננת.

צ’אבי מנסה לבנות קישור חדש בזמן שאין לו הגנה יציבה. הקישור במקום לחפות על ההגנה מנסה להסתגל לשיטה החדשה. בשלב כזה של הניסוי לפגוש את באירן זה לא הוגן ולא משקף.

אני רק שואל למה הוא מחכה עם חילופים?

אין ספק שאנחנו רחוקים מהרמה הזאת אבל נראה שיש לנו פוטנציאל להתקרב לשם.
שחקנים צעירים שצריכים עוד קצת ניסיון + תיקוני רכש קלים.

מי שברור שלעולם לא יהיה ברמה הזאת, בעיני לפחות, הוא דמבלה שעל כל משחק כמו בילבאו מגיעים המשחקים האמיתיים שמבליטים את הדבר העיקרי שחסר לו - מוח. קבלת החלטות מזעזעת ולא רואה איך זה משתנה.
מקווה לפרידה מהירה עוד הקיץ.

סהכ אני רואה שיפור חיובי

לפני שנתיים 8-2
לפני שנה פעמיים 3-0
השנה פעמיים 2-0
עוד שנה פעמיים 1-0

בעזרת השם עוד שנתיים מוציאים תיקו

אהוד המשחק לא נגמר… תהיה לי בריא.

מי זה הפרשן הנוראי הזה?

גיא לוי.

יאמר לזכותו שהוא קלט באיזשהוא שלב בשידור שאומרים פדרי במלעיל ולא במלרע.

הגול של פאבר על אהוד.

אין בדיקת VAR על זה שהשער הובקע אחרי הבאזר?
הוסיפו 4 דק׳ וזה נכבש אחרי.

חייב להגיד מילה טובה לטיטי הבלתי נסבל שאמנם גם טועה לא פעם אבל הרבה מאוד פעמים צודק וגם שזה נראה נגד כולם ונגד כל היגיון.
הוא אמר שאינטר ובאיירן יעלו - היה נראה לי מגוחך אבל דמבלה מגוחך יותר.

אני לא רוצה לפגוש את באיירן יותר בחיים. גם שהם מגיעים בלי חשק הם תוקעים אותנו.

אל תיתן לו תאבון. :slight_smile:

יש פרטים מסוימים שנזנחו לגמרי בבארסה… כושר גופני יוק, קרנות קצרות יוק, סבלנות אין, מסירות חותכות הגנה בחלום.

פשוט עצוב חוסר האונים הזה.לא מרגיש שיש מישהו אובססיבי מאחורי הקוים שמתייחס לכל האספקטים של המשחק. יש רעיונות כלליים אבל שום דבר בעל עומק. יש פער מאוד גדול בין צ’אבי כמאמן יוטיוב לבין צ’אבי כמאמן בבארסה.