קסטיליה 22/23 :: מבטחנו בראול

לדעתי לצ’אבי אלונסו תהיה קריירת אימון יותר מוצלחת מאשר לראול. לא קשור רק לתוצאות של חמשת המחזורים הראשונים, סתם תחושת בטן.

עמדת הקשר האחורי היא העמדה שמצריכה הכי הרבה הבנת משחק. צ’אבי אלונסו הוא מסוג השחקנים שמתייחסים אליהם כמו מאמן על המגרש. נותן הערות, יודע לכוון שחקנים בזמן אמת. נראה לי שזאת עמדה שנותנת יתרון מסוים עבור מי שמתחיל קריירת אימון.

קסטיליה הובילה 3-0 במחצית וניצחה 3-1 בבית, גול יפה של רודריגו מזווית אפס.
עוד כבשו: המגן השמאלי חאבי הרננדס, והקשר והקפטן פידלגו בפנדל.

קסטיליה נקודה מעל פלייאוף הירידה ושתי נקודות מהקו האדום. ואם זה לא מספיק אז אתלטיקו ב’ מקום ראשון.

קסטיליה חזרה לנצח, שלושער גדול של הילד הזה:

הגולים וכמה מילים פה:
https://realmadrid.co.il/posts/2794

לא מבין איך אתה עומד בפיתוי של לכתוב “מיגל באסה”. אני כבר מריח את הכותרות בוואלה ספורט.

בגלל זה אני מתלבט כל הזמן בין ז ל-ס
בינתיים ס עם ניקוד :nerd_face:

אחלה שחקן, יהיה קשר ליגה לגיטימי לפחות כמו אוסקר.

אני יכול לגמור לו את הקריירה במחי הודעת פורום אחת.

המצטרף החדש לקסטייה רינייר עם שער ראשון במדי הנבחרת האולימפית של ברזיל (עד 23) בניצחון 4-1 על בוליביה:

אמרתם קשר צעיר? פלורנטינו כבר הספיק לרכוש אותו!

בנוסף לרינייר והוגו ואייחו, קשר צעיר נוסף מצטרף לריאל מדריד והבא בתור הוא- איוון מורנטה בן ה-19.
שחקנה של ויאריאל ונבחרת ספרד הצעירה היה מועמד לסיטי, אך פרס עשה מחטף של הרגע האחרון. מורנטה אמור להצטרף לקסטייה וחובניל א’ בשלב הראשון, שיהיה בהצלחה.

על כל רכש של קסטיליה @Michael_Scofield דואג לגמור שחקן, והפעם הלכה הברך של…

4 שערים ו3 בישולים העונה לחלוץ הפותח של ראוליטו, שנשאר כעת בלי חלוצים בכלל כי גם לברזילאי רודריגו הלך המיניסקוס לפני שבועיים.

עריכה:

מצאו לראול גולגולת להתקפה - בחור העונה לשם מרק גואל, אוטוטו בן 24 ששייך לסביליה והושאל בתחילת העונה לג’ירונה. עכשיו הוא מושאל לקסטיליה עד סוף העונה.

זה כמעט ביחס ישיר לכמות התגובות שלי. אחוזי הצלחה של של זידאן בגמרים.

והוא כובש גול נאה בהופעת הבכורה (1-1 בסיום):

עוד שער גדול של גואל בניצחון היום על לאס פאלמס אתלטיקו (3-1). קסטיליה רק 4 נקודות מהפלייאוף, אבל יש 4 קבוצות שמקדימות אותה אז יהיה קשה לראוליטו.

כל הגולים כאן: https://realmadrid.co.il/posts/2893

רודריגו וריינייר בהרכב של קסטיליה מול האחרונה בטבלה והמתבנקרת ס.ס דה לוס רייס.

בישול יפה עם העקב של ריינייר אחרי דאבל פס עם רודריגו, פידלגו הבקיע.

רודריגו נוגע המון בכדור יחסית לקבוצה הראשונה, דיי טבעי כי פה הוא הכוכב וכל ההתקפות הולכות אליו. הוא משחק בעמדה החזקה שלו מברזיל בצד שמאל.

ריינייר משחק בעמדה בין ה 50-50 השמאלי למספר 10, מן חאמס כזה, לא בולט עד כה אבל מהלך יפה בשער

@KB9 איפה אפשר לצפות?

באתר הרשמי:

האדום הזה ישפיע על הליגה הראשונה?

כן, הוא לא יוכל לשחק בקלאסיקו.

אבל משמח מאוד לראות שלילד יש רגשות + שפם סטייל נארקוס. וכמובן אחלה כדורגל.

מה הוא אשם שהשוער בא לו מול הפנים? אם הוא היה הולך לכיוון השוער כדי לחגוג לו בכוונה בפנים הצהוב היה מוצדק.

עוד שופט ספרדי עלוב שבא לגנוב את ההצגה,מה רודריגו עשה יותר חמור ממה שהשוער עשה?
איזה שבוע מדהים…