מחזור 22: מנצחים 3:2 את בטיס בחוץ (מסי, רואיז (עצמי), טרינקאו)

דסט חוזר לסגל.
מתיאוס מחליף את קונרד בתור מביא הכדורים.

הסטטיסטיקה של אראוחו:
In Barça’s four defeats in the league, Araújo didn’t play a single minute. With the Uruguayan as a starter, Barça’s numbers are overwhelming: three draws and seven victories. [sport]

ההרכב -

מסי, פדרי ודה-יונג בספסל!

קומאן לוחץ חזק על כפתור הרוטציות, לפני המשחקים מול סביליה ופסז’.

פיאניץ’ מחליף את ההולנדי, ריקי את פדרי, וברייווייט את הגמד מרוסאריו.

כשאתה לא יודע איך לנהל רוטציות.

אני חושב שזו פעם ראשונה שאני מרוצה מההרכב של קומאן השנה.

למרות שזה עצוב מבחינתנו, לדעתי זה סימן שקומאן מותר על הליגה.

לא מסכים, לא חושב שבמצב של ליגה צמודה, הוא עולה בלי שלושה מהשחקנים הכי טובים שלו , במשחק חוץ מול קבוצה טובה. יותר מזה, לא חושב שמסי היה מסכים לזה…

נ.ב יוצא מנקודת הנחה שזה רוטציה ולא איזה פציעה או משהו.

או שהוא מניח, משום מה, שמול בטיס הזו אפשר לחיות גם בלי מסי ופרנקי, ועדיף לשמור אותם לדברים קצת יותר חשובים.

העניין בבטיס שהיא לא צפוייה, לא יציבה ותלוייה מאוד בקנאלס (בספסל). היא לא עומדת בציפיות, אך עדיין מסוכנת. אני לא צופה משחק יפה בכלל משני הצדדים. לפחות נוכל לקוות שריקי ישחק יותר ממחצית.

יאללה לגנוב נקודות והיידה לחלק הקשוח של העונה.

אתה יודע שאת המשפט הזה , בשינוי כמה שמות פרסונלים אפשר בדיוק לתאר את ברצלונה. :slight_smile:

קומאן בתגובה - תחזיק את ההייניקן שלי.

אם תרשו לי, עם כל הכבוד לרוטציות ומנוחת שחקנים ברצלונה של העונה זאת לא קבוצה במוד שהיא יכולה להרשות לעצמה סיכוי למבוכה לפני המשחק הכי חשוב שלה עד עכשיו העונה, הפסד פה ישפיע על המשחק נגד פסז’. אני אישית הייתי מעדיף לעלות חזק לנסות לסגור סיפור מהר ואז לתת מנוחה.

אם פוץ’ לא ייקח את ההזדמנות הזאת עכשיו, אין לו מה לחפש אצל קומאן.
לא רק שהוא פותח, אין לידו עוד קשר יצירתי כמו פדרי או דהיונג, ואין מסי שמנהל את המשחק. הוא צריך להיות בעל הבית במגרש ולהראות לנו ולקומאן שהוא יכול.

דימטרי בגישה כזאת אף שחקן לא יכול להתפתח. תשאל את צאבי.

איזו גישה? הוא מתאמן עם הקבוצה הראשונה כל השנה, מקבל פירורים פה ושם, והיה לו משחק די רע בגביע.
עכשיו הוא מקבל תנאים אידאליים כדי להראות את היכולת שלו.
אם לא יהיה טוב, הוא יישאר מאחורה ברוטציות, כי פדרי ודה יונג לפניו, וגם קוטיניו יחזור עוד מעט.
למה אני צריך להיזכר בצ’אבי? תראה את פדרי. התחיל את העונה עם פירורי דקות ומהר מאוד הפך לבאנקר. והוא היה בן 17, לא בן 21.

אולי כי פדרי מקבל הרבה יותר דקות ממנו? מגוחך להשוות בינהם.

היה לו משחק די רע בגביע? תבדוק את הנתונים שלו באופן כללי, יחסית לכמעט אפס דקות שלו היא די טובה השנה.

שנה שעברה הוא היה מהשחקנים היותר טובים שלנו בחצי השני של השנה (נבחר למצטיין המשחק שלנו במשחק מול אתלטי).

ולמה אני נזכר בצאבי? כי בסרט על פפ , הוא אומר במפורש שבהתחלת הקרירה שלו האוהדים לא היו מרוצים ממנו והוציאו לו מטפחות לבנות. לבנות על משחק אחד בתור הצלחה או כישלון של שחקן, זה לא רציני בעיני.

אני יכול להביא את איניסטה פדרי ובוסי בתור דוגמה.

הלואי שיידפוק לנו הופעה, אבל גם אם הוא יאכזב, זה לא כישלון . לפחות לא בעיני.

אני חושב שהרוטציה חריפה מדי מכדי לשפוט את ריקי על פי המשחק הזה.

ללא מסי ודה-יונג על המגרש גם לפדרי יהיה קשה לתת הופעה טובה.
הייתי מעדיף “ניסוי” שבו ריקי מחליף שחקן אחד והשאר ממשיכים כרגיל. זה יותר הוגן ויותר משקף את המצב.

וכן, אחרי שיצבור מספיק זמן בהרכב ויהיה יותר מתואם עם האחרים, אפשר יהיה לדבר על רוטציה משולשת שבה הוא נבחן. בשלב הזה, גם אם הוא ייתן משחק טוב אנחנו נושפע מכך שבוסי ופיאניץ’ משחקים יחד, ומכך שמסי לא על המגרש.

ולמה פדרי מקבל הרבה יותר דקות ממנו? זה לא שחקן של 100 מיליון שחייבים לשתף.

כן, היה טוב , לא במשחק האחרון בגביע. לכן הוא צריך לקחת את הצ’נס הנדיר שהוא מקבל עכשיו.

אני לא מדבר על אוהדים, אלא בעיקר על המאמן. צ’אבי לא קיבל פירורי דקות נדירות. בעונת 98\99 , לא היה בסגל 4 מחזורים ראשונים, אבל אחר כך שכנע את ואן חאל ושיחק 12 משחקים רצופים 90 דקות. והוא היה בן 18, לא בן 21.
ומדובר בהולנדי עקשן לא פחות מקומאן, ואחד שהעדיף בכל הזדמנות שחקן הולנדי.
המקרה של צ’אבי לא דומה בשום צורה למקרה של פוץ’.

גם בעיניי זה לא יהיה כשלון. אבל אם זה יקרה, ופדרי ודה יונג יהיו בפורמה, לא תהיה לך הצדקה לשאול כל משחק למה לא ריקי?

לא, כי הייתי מעדיף לראות את ריקי על חשבון בוסי. לחזור ל- 4-3-3 ולוותר על הדאבל פיבוט.

אני חושב שקישור של דה-יונג, פדרי וריקי יכול להיות קישור מצויין שגם יודע לשמור על הכדור וגם יודע להניע אותו.

לא ייתכן שאנחנו מתלוננים פה שוב ושוב על הירידה ביכולת של בוסי, אבל המחליף שלו זה פיאניץ’. פרנקי גם ככה קשר אחורי, ועושה זאת כרגע טוב יותר משני החאטיירים.

זהו.

וכן, בגלל שהדאבל-פיבוט לא ממש עובד, פרנקי מקבל יותר הזדמנויות כקשר 50-50 ולא קש"א. זה ניכר והוא נראה טוב ככה, מה שמחזיר את בוסי להחזיק לבד את הקישור האחורי וסותם את הגולל על מקום לריקי בהרכב…

פדרי במקום ברייטוויט במחצית.
עכשיו אפשר להשוות בינהם.

יש לי הרבה מה להשיב פה, אבל בשום מקום לא אמרתי שזה פדרי או ריקי או אפילו שריקי צריך לקבל עדיפות . פשוט צריך לקבל הזדמנות הוגנת. מה שהוא לא קיבל עד עכשיו.

אין לי שום דבר נגד פדרי, ההפך אני שותף לכל המחמאות אליו.

אני חושב שאתם תולים תקוות גדולות מידי בריקי , אני לא רואה בוא משהו מיוחד חוץ מזה שהוא רוצה יותר מידי לפעמים .
אתה רואה את ההבדל הגדול בינו לבין פדרי , פדרי מתנהל כמו שחקן ב30 ובגלל זה הוא משחק .
ואני לא חושב ששניהם כרגע יכולים לשחק ביחד .

אני לא יודע איך בטיס לא ניצלו את זה שברצלונה שיחקו רק עם פדרי ודיונג בקישור .

ברכות לטרינקאו על הגול הראשון :soccer: :trophy:

אנחנו נשמח מאוד לקבל את הביטחון והגולים שהילד הזה אמור לייצר לנו.

בלי ספק ההיילייט של המשחק הזה עבורי :slight_smile:

וחוץ מזה אני מאחל רק בריאות לאראוחו. מקווה מאוד שזו רק פציעה קלה.