מחזור 23 בליגה: בורחים לשש נקודות יתרון אחרי 0:1 קשה על גרנאדה | אסנסיו

לקראת גרנאדה| רק ניצחון מחר (ראשון, 22:00) על קבוצת התחתית בסנטיאגו ברנבאו - ירגיע את ריאל מדריד לאחר ההדחה המאכזבת מהקופה דל ריי וכשהמשחק הגדול נגד פריז סן ז’רמן קרוב-קרוב. הבעיה: בנזמה (פצוע) ו-ויניסיוס (מושעה) לא יהיו. מה מתכנן אנצ’לוטי? הכל לקראת המשחק - בכתבה הבאה

image

סטטוס ריאל מדריד:

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי הכאפה בדמות ההדחה מגביע המלך לאחר ההפסד 1:0 לאתלטיק בילבאו. לא כך קיוותה ריאל לפתוח את חודש פברואר המכריע, כאשר לוח השנה מראה עשרה ימים בלבד עד למשחק נגד פריז סן ז’רמן בשמינית הגמר. ויש לה עוד שתי טסטות בלבד. על כן, ריאל חייבת להשתפר. קרלו אנצ’לוטי חטף ללא הרף על ההרכב שבחר, וגם הוא יודע: “אנחנו חייבים להגיב לאחר ההדחה. וזה אומר לשחק טוב ולנצח את גרנאדה שתיתן את כל מה שיש לה ותחפש את החולשות שלנו”. נגד אותה גרנאדה רשם קרלו את הניצחון הכי גבוה שלו כמאמן ריאל, עם 1:9 אימתני באפריל 2015, אך זו לא מעבר לאנקדוטה. אלה היו ימים אחרים, וריאל, שניצחה משחק אחד בינואר בתוך שלושה - חייבת להתניע, אבל יהיה לה קשה בלי שני כוכבי העל שלה בהתקפה: קארים בנזמה עדיין פצוע ולא בסגל, ו-ויניסיוס ג’וניור מושעה כמובן בשל חמישה כרטיסים צהובים. השניים כבשו יחד 39 מ-71 השערים של ריאל, כלומר 55%. העיקר שאנצ’לוטי טוען שאין תלות בצרפתי. גם פרלאן מנדי ומריאנו דיאס בחוץ אבל זה פחות רלוונטי. ברשימת המוזמנים תוכלו לראות את חואנמי לטאסה שמככב אצל קסטיליה של ראוליטו עם שישה שערים, כולל צמד בקלאסיקו.

אז מי כן ישנם? אדן הזאר (831 דקות העונה - מקום 16 בסגל), לוקה יוביץ’ (432 דקות העונה - מקום 18 בסגל) וגארת’ בייל (193 דקות העונה, מקום 23 בסגל), שלא שיחקו ולו דקה אחת בגביע. לפחות לגבי השניים הראשונים, נראה שיפתחו בהרכב, בעוד בייל שלא קיבל דקות מאז אוגוסט (אבל צוחק על הספסל) - עשוי להשתלב כמחליף. בספרד דווח על משבר בין הבלגי לבין המאמן אך הפעם יהיה זמנו לשחק בעמדה הטבעית שלו, בעוד הסרבי, שלא מרשים, צפוי לחזור לחוד כי אין אופציה אחרת ושיטת ה-‘9’ המזויף לא עובדת. כל אחד מהם כבש שער בודד העונה. אמנם יותר מעונה שריאל נדדה לוולדבבאס בגלל הקורונה, אך בטח לא מעודד לדעת שהשלושה לא כבשו בברנבאו מאז ה-30 באוקטובר 2019, אז ריאל הביסה 0:5 את לגאנס ויוביץ’ עלה על לוח התוצאות. “לא קרה דבר ביני ובין הזאר ברמה האישית. הוא מתאמן וטוב בפן הפיזי, עליי לקבל החלטות. אם הוא לא משחק זה משום שאני מעדיף שחקן אחר”, אמר.

ברור שריאל נמצאת בדעיכה, וכפי שלימד משחק הבית האחרון נגד אלצ’ה - אין נקודות בטוחות העונה. ריאל ניצחה שבעה מ-11 משחקי הבית שלה בסנטיאגו ברנבאו בליגה וזה לא מספיק דומיננטי. והיא כבר נתקעה נגד יריבות מהחלק התחתון של הטבלה: אוססונה-קאדיס-אלצ’ה. אנצ’לוטי הודה שייתכן וטעה עם ויניסיוס ובעיקר שהחודש האחרון לא היה טוב אבל הוא לא מתרגש מהביקורת. “חודש ינואר דרש מאיתנו הרבה וסבלנו. לא התחרינו טוב כמו בדצמבר לדוגמא (אין ספק שרצף עשרת הניצחונות הרצופים הוא זיכרון רחוק). אבל זה נורמלי. היה עומס משחקים, טיסות וכן הלאה. עכשיו נוכל לקבל את הסגל רענן. אני רגיל לחוות מצבים מן הסוג הזה. אני מאמן ריאל מדריד וצריך לקבל החלטות. נכון שלניצחון יש הרבה אבוד ובהפסדים רק המאמן אשם, אבל אני כה שמח שאני מאמן ריאל מדריד אז זה מתקבל אצלי בברכה ומשאיר אותי מפוקס - תודה רבה לכם”.

הוא משוכנע שניהול הסגל שלו טוב, כך שאל תצפו ליותר מדי שינויים מרחיקי לכת מחר, למשל רענון במרכז השדה? - לא יקרה. דני קרבחאל ישוב לעמדת המגן הימני על חשבון לוקאס ואסקס לראשונה מאז חצי גמר הסופרקופה. במארקה נכתב כי ייתכן והמאמן יחזיר את דויד אלאבה לעמדת הבלם על חשבון נאצ’ו, והדלת נפתחת לקפטן מרסלו כמגן שמאלי (פתח רק פעם אחת העונה בליגה - במהלך הניצחון על אלצ’ה), ואתם יודעים - תרומה התקפית אבל חור בהגנה. רודריגו האנמי יירד לספסל ואסנסיו, שכבש את השער הראשון במהלך ההצגה של ריאל נגד אותה היריבה בסיבוב הקודם - צפוי להמשיך ב-11 והפעם בעמדתו הרגילה בצד ימין. אמנם ריאל הצליחה לנצח את אינטר בליגת האלופות וגם בסאן סבסטיאן (ריאל סוסיאדד) ואת אלצ’הX2, ללא קארים - אך למעט משחק הגביע, תמיד ויניסיוס היה ישנו. מחר זהו מבחן אופי. של הקבוצה כקבוצה וגם של שחקני ההתקפה כיחידים. משחק הליגה הבא הרבה יותר קשה, ואין תרופה כמו ניצחון…

Entrenamiento del Real Madrid - 05-02-2022

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| דני קרבחאל, אדר מיליטאו, דויד אלאבה, מרסלו (נאצ’ו פרננדס)| קאסמירו, לוקה מודריץ’, טוני קרוס| מרקו אסנסיו, אדן הזאר ולוקה יוביץ’

מה המצב גרנאדה?

גרנאדה מגיעה למשחק כשנראה שפגרת הנבחרות באה בתזמון מדויק עבורה, בתקווה לצאת מהמומנטום השלילי שכלל ארבעה משחקים ללא ניצחון (הרצף הכי גרוע שלה למעט פתיחת העונה המקרטעת), האחרון שבהם היה 2:0 ביתי לאוססונה (“גרנאדה, שתמיד הייתה דומיננטית בבית וקיבלה כוחות מחודשים בלוס קרמס - טבעה לחלוטין”, נכתב במארקה), הפעם היחידה העונה בה לא כבשה במשחק בית. אך הצרה האמיתית היא ההפסד שקדם לו - 4:2 נגד חטאפה יריבה ישירה לתחתית. מנגד, מצבה עדיין טובה כשהיא במקום ה-14 ורחוקה שש נקודות מהקו האדום. בחודש ינואר הגיעה התגברות שתבטיח את הישארותה בליגה, כשלא פחות מחמישה שחקנים חדשים הצטרפו אך המאמן רוברט מורנו דורש זמן עבורם. מי שלא צריך זמן ושהזמן לא משפיע עליו הוא חורחה מולינה (באפריל יהיה בן 40).

החלוץ הוותיק אמנם לא הרשית עדיין ב-2022 (ארבעה משחקים) אך יש לו כבר תשעה שערים בכל המסגרות (שבעה בליגה - לעומת שמונה בכל העונה שעברה) ב-1,245 דקות - מאזן יוצא מן הכלל. הוא מתמודד לקראת המשחק הקרוב על מקום בהרכב עם החלוץ מתיאס ארסו הצעיר שהצטרף לקבוצה. מולינה כבש שישה שערים נגד ריאל לאורך הקריירה, והעונה כבר עשה את המוות לאתלטיקו מדריד. מי שמקומו מובטח הוא לואיס סוארס שהבקיע שישה, והוא שיאן הדקות של הקבוצה העונה. סוארס שיחק במדי נבחרת קולומביה, אך הוא מוכן ומזומן למשימה (ולאחרונה כבש צמד נגד חטאפה), כפי שהבהיר מאמנו. “אנחנו סומכים עליו במאה אחוז, הוא מרגיש נהדר והוא שחקן חשוב מאוד. הוא בתוכניות שלנו לראשון”.

מצד אחד, מאזן החוץ של גרנאדה אחד הגרועים בליגה אם לא הגרוע ביותר, ניצחון בודד עד עתה (תיקו בקאמפ נואו נגד ברצלונה, אגב). מצד שני, היא כבר הוכיחה שהיא מסוגלת לעשות צרות לקבוצות החזקות העונה עם ניצחונות ביתיים יוקרתיים על סביליה ואתלטיקו מדריד. הבלם ראול טורנטה (שספק אם יפתח), תיאר את התחושה שבגרנאדה מנסים להעביר: “משחק כזה, על אף שהוא יוקרתי, לא גורם לי להישאר ער בלילה, אני ישן מצוין. אני נערך כמו בכל משחק”. נראה כי גרנאדה תשמור על ה-4:4:2 שלה ולא תתגבר את ההגנה. הבלמים הבכירים - חרמן סאנצ’ס שחוזר לסגל וגם דומינגוס דוארה - יפתחו ב-11, גם קרלוס נבה בתמונת ההרכב במקומו של סרחיו אסקודרו. אנטוניו פוארטס מסוגל לעשות צרות בצד ימין. מי שקצת נשכח הוא קרלוס באקה שעדיין לא הבקיע העונה בליגה ונמצא בתחתית הספסל.

רוברט מורנו לא מתרשם מהדעיכה של ריאל: “אני לא חושב שיש זמן טוב להגיע לברנבאו, זו קבוצת על, היא תרצה להתאושש. בסיבוב הקודם הגענו בדינמיקה טובה למשחק הבית נגדם וזה לא עזר. טבעי שנגיע לברנבאו ונפסיד. זה הולך להיות קשה ומורכב, אבל כבר הוכחנו את עצמנו כשהיו לנו אתגרים. זה יהיה קשה אבל לא בלתי אפשרי. אי אפשר לומר שריאל בכושר רע, היא אולי קצת פחות טובה ממקודם”. מורנו דיבר לקראת המשחק כבר ביום שישי ולא ידע אם בנזמה ישחק או לא, וטען שבכל מקרה לריאל יש אלטרנטיבות. “נייגוש פטרוביץ’ וארסו שחקנים צעירים וטובים אבל הם לא רגילים לליגה הספרדית והוותיקים צריכים לתת את הטון עכשיו ולעזור להם”, הבהיר. פטרוביץ’ ייכלל בסגל וימתין להזדמנות שלו על הספסל כאשר אלכס קויאדו שגדל בברצלונה כבר שולב כמחליף במשחק הקודם. גרנאדה ממתינה לניצחון ראשון בברנבאו מזה כמעט 50 שנה…

Machís y Quini, tras el Granada-Osasuna.

גרנאדה - הרכב משוער: לואיס מקסימיאנו| קיני, דומינגוס דוארטה, חרמן סאנצ’ס, קרלוס נבה| אנטוניו פוארטס, לואיס מילה, אנחל מונטורו, מירטו אוזוני (אלכס קולאדו) | לואיס סוארס וחורחה מולינה

היסטוריה ומפגשי עבר:

כמעט תמיד ריאל מנצחת את גרנאדה בברנבאו, וזה קרה גם בעונה שעברה אבל כמו בכל 2020-21 – זה היה לא פשוט. הישועה הגיעה בדקה ה-57 כשקאסמירו נגח מכל הלב לרשת אחרי הגבהה של אסנסיו. בנזמה המצוין סגר עניין בבעיטה שטוחה בתוספת הזמן בדרך ל-0:2. בעונת 2015-16 זה היה אף צנוע יותר עם 0:1 קטן בזכות שער של בנזמה שאוהב לכבוש נגד היריבה הזו. הניצחון אשתקד היה הניצחון העשירי ברציפות של ריאל נגד גרנאדה בבית, רצף שהחל איי שם ב-1975, אבל תחזיקו חזק – הוא לא הרצף הטוב ביותר. קדם לו רצף של לא פחות מ-11 ניצחונות רצופים. המאזן הביתי שלנו נגד גרנאדה הוא משהו שכל קבוצה יכולה לקנא בו – 22 ניצחונות ב-25 משחקים (88%), שתי תוצאות תיקו (8%) והפסד אחד בלבד (4%), יחס שערים 20:83. היו ניצחונות גדולים, אבל זכור ביותר קרה דווקא בעידן הזה עם 1:9 מחשמל ב"מסיבת הצהריים" כפי שקראנו לה, בעונת 2014/15. עד הדקה ה-25 היה עדיין 0:0 ואז בייל הבקיע. רונאלדו כבש רביעייה תוך 24 דקות וסיים עם חמישייה, גם בנזמה הבקיע פעמיים.

Zinedine Zidane pleased with players after overcoming uncomfortable Granada - Eurosport

האורחת, כאמור, ניצחה פעם אחת בלבד במקדש וזה קרה עם 0:1 היסטורי שלה במחזור ה-19 בעונת 1973-74. שאר המשחקים בהם לא הפסידה היו איי שם בשנות ה-40. במפגש הראשון בין הקבוצות, ב-1941-42, ריאל ניצחה 2:5 במחזור השני. בשנתיים לאחר מכן פעמיים סחטה גרנאדה תיקו 2:2 מכובד. אלא שריאל הגיבה עם 2:6 ב-1945. המשחקים חודשו ב-1957-58 כשהיריבה שבה לליגה הבכירה וריאל ניצחה 0:4. הייתה גם שישייה מהדהדת בעונת 1959-60 עם צמדים של חנטו וצ’וס הררה, ומאניטה כעבור שנה. בעונת האליפות 2011-12 ניצחה ריאל מדריד 1:5. כעבור שנה במשחק ה-“אני עצוב” של כריסטיאנו, זה נגמר ב-0:3. עוד נציין את ה-0:5 הקליל בעונת הדאבל 2016-17 עם רביעייה כבר במחצית (פעמיים איסקו) וכן את ה-2:4 בעונת האליפות האחרונה של זידאן, כשאפילו הזאר הבקיע כאמור את שער הבכורה שלו בלבן (גם בנזמה שפתח, מודריץ’ בבעיטה נהדרת וחאמס שחתם – כבשו). סה"כ המאזן בליגה ב-51 המפגשים – 6:37 לריאל בניצחונות ועוד שמונה תוצאות תיקו.

בטח שמתם לב לפרומו של המשחק מחר. ציטוטים מכל אתרי התקשורת הגדולים בעולם שמפליגים בשבחים לויניסיוס. הבעיה - הוא מושעה ולא ישחק.

כותרות העיתונים הבוקר בספרד מתעסקות בעיקר בקרב בין ברצלונה לאתלטיקו מדריד.

שער המארקה: למטה מצד שמאל על רקע תמונה של קרלו אנצ’לוטי המודאג: “איך מנצחים ללא בנזמה ו-ויניסיוס” – ריאל תשחק ללא שני שחקני ההתקפה הטובים ביותר שלה"| בפריויו נכתב בכותרת: "האיום מגיע מלמטה (מהתחתית) עם אזכורים לכך שריאל השמיטה נקודות וסיימה בתיקו נגד אוססונה, קאדיס ואלצ’ה. הזכירו שם שהניצחון חיוני כדי לא לתת לסביליה לחלום על אליפות, וכן את המאזן ההיסטורי (22 ניצחונות ב-25 משחקים בברנבאו). ההרכב המשוער? קרבחאל בימין, אלאבה בשמאל, טריו התקפי עם אסנסיו-רודריגו-הזאר כאשר הברזילאי ‘9’ מזויף.

לגארת’ בייל העונה יש יותר דקות במדי נבחרת וויילס (232) מאשר בריאל מדריד. כעת הוא כן רוצה לשחק, בעיקר כדי להיות זמין לנבחרתו שתפגוש את אוסטריה ודויד אלאבה בפלייאוף הקריטי על העפלה למונדיאל ב-24 במרץ. הערב הוא שוב יהיה אופציה עבור קרלו, אך מעטים מתוך 50 אלף האוהדים שיגיעו לברנבאו – מצפים לראותו. אתם זוכרים את המשחק האחרון של בייל בברנבאו? זה היה מזמן. הרי העונה הוא פתח בשלושת משחקי הליגה הראשונים, כשהיה בריא – וכולם שוחקו בחוץ. אשתקד הוא לא היה כאן, כך שמשחקו האחרון במקדש היה במחזור ה-24 בעונת 2019-20. הוא פתח בהרכב במפתיע, מחזור שני ברציפות, כשריאל נתקעה עם 2:2 נגד סלטה ויגו

שער ה-AS: למטה מצד שמאל – “ללא בנזמה וללא ויניסיוס”| ריאל מדריד עם לא מעט ספקות, פוגשת את גרנאדה ששינתה את פניה ומובלת על ידי חורחה מולינה (לחלוץ תשעה שערים בכל המסגרות העונה)| בפריויו למשחק נכתב: “עכשיו זה עוד יותר קשה – ללא בנזמה וללא ויניסיוס נגד גרנאדה” – ריאל נגד יריבה שקיבלה כוחות בחורף וחלוץ עם רצף כיבושים טוב. “לריאל יש מספר לא מבוטל של כישלונות נגד קבוצות קטנות”, נכתב עם פירוט, שם הזכירו גם את שריף בצ’מפיונס. גרנאדה אגב כבשה שבעה שערים מקרנות. “אנצ’לוטי מחק מספר שחקנים וכעת מתמודד עם משימה בלתי אפשרית – להרכיב טריו התקפי משחקנים שהוא לא סומך עליהם”. ההרכב? שונה מהמארקה: מרסלו מגן שמאלי, לוקאס קשר כנף, יוביץ’ בשפיץ והזאר או אסנסיו בצד שמאל.

קצת טורי דעה לקראת המשחק. תומאס רונסרו כותב: “להטיל ספק באנצ’לוטי זה עסק רע” – הוא אומר שקשה לסמוך על הזאר, יוביץ’ ובייל, ש’בגללם’ המאמן ספג את מרבית הביקורת, וקיבל אותה בג’נטלמניות במסיבת העיתונאים. “במדריד, רק מי שמקבל החלטות הוא טועה, והוא טועה מעט, יחסית”| פרדריק הרמל מחמיא לאדר מיליטאו: “הוא לוקח עליו סיכונים, אין ספק, אבל אלה בדיוק המשחקים שמוכיחים שהוא לא רועד משום דבר. אסור לפקפק בו. הוא מיועד לריאל מדריד, בטח בכדורגל המהיר והדינמי של היום”. לדבריו הוא היה מנקודת האור במשחק נגד בילבאו.

מההיכרות שלנו עם ריאל מדריד המסורתית של הליגה, דווקא העובדה שיש לנו אפשרות לפתוח פער יפה בצמרת (דז’ה-וו מלפני פגרה, לא?) - נבעט בדלי. והיום זה ‘מהמשחקים הכי קשים’ - קבוצת תחתית שתבוא להסתגר בברנבאו (טוב, אולי קצת פחות מהיריבות האחרות). וברצינות - כבר הרבה זמן אנחנו סופרים לאחור עד ל-15/2 ועכשיו המשחק נגד פריז סן ז’רמן מעבר לפינה. אני לא מדבר על רוטציות שהפכו למילת גנאי אצל אנצ’לוטי, שלישיית הקישור תמשיך להישחק - אבל חייבים להגיב, יפה אמר, ולהחזיר את הביטחון. לא הגיוני שכל משחק בית נגד קבוצה קטנה יהיה סכנה לאיבוד נקודות.

מדאיג לראות את ריאל מדריד בלי בנזמה ובלי ויניסיוס וגם מעניין. מרסלו היה יכול להוסיף הרבה יצירתיות בצד שמאל אבל אני מעדיף שם אלאבה (למרות שמאוד התאכזבתי ממנו בגביע), מהחשש שנספוג אחרי חור של הקפטן בהגנה ואז הלחץ ירקיע שחקים. בלי שני השחקנים הבכירים שלנו, מישהו אחר צריך לקחת אחריות, אי אפשר להמשיך להתחבא. בדקתי יחד איתכם וכתבתי על כך בפייסבוק שלנו, נוציא מהמשוואה את משחק הגביע נגד אלקויאנו. הניצחונות היחידים שלנו העונה בלי גול או בישול של הצמד-חמד: אינטרX2 ואלצ’ה בגביע.
אולי הזאר יהיה ליום אחד, לפחות בגישה, אם לא בדריבל ובסיומת - הזאר של צ’לסי? הלוואי. אני חושב שהכתבה במארקה מצד חוסה פליקס דיאס מרחיקת לכת, הזאר כבר ויתר מזמן. הלוואי ומה שנכתב לא היה בווליום גבוה מדי, הלוואי שנראה שחקן ‘זועם’ שרוצה לשנות את המצב שלו. אני לא רוצה להתייחס בכלל לבייל, מבחינתי הוא לא שחקן שלנו כבר, אבל הייתי פותח איתו דווקא כדי ‘לזעזע’ את רודריגו שנראה מזעזע וצריך להתעורר דחוף. אסנסיו-הזאר-יוביץ’, זה הטריו ההתקפי שלי. בכל הרכב, אגב, ואנצ’לוטי חוזר על כך אבל אין הפקת לקחים - חייבים לראות עוד שחקנים ברחבה. מצדי שהמגן השמאלי יהיה שם, אבל בוודאות עוד קשר אחד מהאמצע. איפה הגולים של קאסמירו שתמיד אנחנו מחכים להם? קסטיליה והקבוצה הבוגרת - עולם אחר לגמרי (ראול!), אבל לטאסה חלוץ מסקרן, הוא בסגל, אולי נרוויח בסוף אלברו מוראטה2? רק ניצחון, בכל הרכב ובכל דרך (למרות שבמשחק בית בדרך כלל הציפיות והדרישות שלי גבוהות יותר). האללה מדריד.

קסמירו ולוקאס לא ישחקו הערב עקב בעיות בקיבה או משהו כזה, לא בדיוק הבנתי. מצטרפים למנדי בנזמה וויניסיוס. אם כבר לבעוט בדלי אז לפחות שתהיה איזו סיבה מוצדקת. לא זוכר כמות כזאת של חיסורים מאז שזידאן עמד על הקווים.

מזל שקרבחאל כשיר ויש את קמאבינגה.
מקווה לראות הרבה שינויים בהרכב היום. גם ואלוורדה, יוביץ’ והזאר צריכים לקבל הזדמנות אחרי התצוגה בבילבאו.

אולי דווקא החיסורים יוציאו את אנצ’לוטי מהשבלוניות שלו.

מקווה לראות את בייל והזאר פותחים יחד עם מרסלו.

קורטואה
מרסלו אלאבה מיליטאו קרבחאל
קרוס קמאבינגה מודריץ’
הזאר בייל אסנסיו

מקווה לזכות בלוטו.

קיבלת את איסקו ורודריגו.
אני לא מבין איך המאמן הטמבל הזה עדיין מאמין באיסקו ונותן לו לפתוח בהרכב.

אני לא מבין למה מנדי לא מסוגל להישאר כשיר יוחר משבועיים ובאופן קבוע להרוס לי הרכבים בפנטזי.

על מי אני אמור לסמוך פה? על נאצ’ו…לטיפולכם…

אלוהים ישמור איזה הרכב, אוהב את אנצ’לוטי אבל הוא פשוט מתחיל לאבד את זה.
אם יש כאן חלוץ שלא נספר אז הוא היה צריך ללכת בינואר ובמקומו היה צריך להגיע חלוץ אחר, בנזמה לא יכול לשחק כאן לבד.

אנצ’לוטי מדגים הפקת לקחים.

אם מישהו היה צריך עוד ראיה לכך שהבחור מטורלל. ריאל מדריד נראתה טוב בחצי הראשון של העונה כי בנזמה וויניסיוס היו ביכולת שיא, אני מסרב לקבל איזושהי טענה שלאנצ’לוטי היה חלק משמעותי בזה. מדובר במאמן בינוני וזה כשאני מפרגן לו.

לא מגיע לואלוורדה היחס הזה. אמנם הוא עדיין לא שיחזר את היכולת מפתיחת העונה, אבל הוא הגיע אחרי שני משחקים טובים עם הנבחרת, ואילו מודריץ’ וקרוס נתנו משחק קטסטרופה מול בילבאו. הגיע לו הרכב היום במקום אחד מהם.
קרוס לא יכול לחפות הגנתית על העליות של מרסלו, פדה כן.

אם קאסמירו לא חוטף קלקול קיבה אז גם קמאבינגה נשאר על הספסל.

הזאר לא קיבל הרכב בשני המשחקים האחרונים כשויניסיוס בג’ט-לג בראשון ומוצהב בשני. אפשר להתאכזב מהזאר אבל מה שקרלו עושה פה זה פשוט לקבור אותו.
יוביץ’ מאכזב אין ספק, בכל זאת הוא עדיין חלוץ. למה לחזור על אסטרטגיה שנכשלה מול בילבאו עם חלוץ מדומה?

בחיים שלי לא ראיתי מאמן מקובע כמו אנצ’לוטי.

האם 3 חתולים בהתקפה שווים אריה אחד ?

בייל אם כשיר ורשום בצד הלבן חייב לפתוח לפני כל אחד שהוא לא בנזמה ווניסיוס בהתקפה שלנו.

הזאר לא משחק מהסיבה הפשוטה שהחליטו לייאש אותו שיעזוב בקיץ כדי לפנות מקום תחת תקרת השכר, זה לא מקצועי.

אנצ’לוטי עכשיו:

אבל אני שמח שלאט-לאט מחלחלת ההבנה - העונה שלנו תלויה חד-חד-ערכית ביכולת של הצמד ויני-בנזמה.

העונה שלנו תלויה ביכולת ובכשירות של צמד השחקנים הכי טובים בסגל שלנו, זה דבר מדהים ונדיר שלא היה דבר כזה בתולדות הכדורגל.

טיטי, אתה יודע בכלל מה המשמעות של המושג “חד-חד-ערכית” שאתה מרשה לעצמך להתנשא ככה? או שכרגיל אתה שואב ביטחון עצמי מאותה באר עלומה אבל בלתי נדלית שמספקת לך גם ערימת קונספירציות מפה ועד הוואי.

קודם לא שמתי לב להודעה שלך עד אחרי שכתבתי את ההודעה שלי, לא הכל סובב סביבך.

שנית אם כבר החלטת לפלוט שטויות אשמח לשמוע ממך על חלק מהקונספירציות שאתה מדבר עליהן.

דיי בננות, דברו יפה.

אני הראשון להתאכזב מלראות את איסקו בהרכב, אבל אני עדיין נושך את השפה ושותק מחמת הספק. אולי הוא מציג יכולת גבוהה באימונים, אולי הזאר לא יכול לשחק מחצית שלמה ואנחנו לא יודעים.
אם איסקו יביא את יכולות ההחזקה בכדור שעוד נותרו לו קרוב לשער היריבה זה יכול לעשות חיים לא קלים לגרנאדה ולגרום למשחק לא צפוי. אני מקווה שזה יקרה, לא יודע עד כמה התוכנית תצא לפועל, אבל אני זורם עם אנצ’לוטי.

אני אישית עדיין לא החלטתי סופית מה אני חושב על ההרכב, על פניו הרכב פרווה מדי, מצד שני ההרכב הזה יכול להחזיק ולהניע כדור ואולי כך יוציא את ההגנה ממול משיווי משקל, אבל אז…מי ינצל זאת ויבקיע ?