מחזור 23: מפסידים 1:0 לאלמריה במשחק מזעזע

הסגל של ברצלונה -

פדרי ודמבלה - בנוהל.
גם פאטי מצטרף אליהם, כשהדיווחים על משך ההיעדרות שלו נעים בין “יחזור בחמישי לקלאסיקו בחצי גמר הגביע” ל"מתישהו".

גאבי חוזר לסגל, לאחר שנעדר מול יונייטד.
גם RFA בסגל, למרות שנפצע קלות בחמישי (ובתקווה שלא יפתח מחר).

עושים חימום, קצת מתיחות, לוקחים תנופה, מכינים את הרגל. הכל מוכן למסובבת לדלי מחר.

לחלוטין רואה את זה קורה, כשכל העונה שלנו מתנקזת לשלושה המשחקים מול ריאל.

אתם רוצים לספר לי שאתם חושבים שלא תנצחו את אלמריה שחטפה בשבוע שעבר 6 חתיכות מ…ז’ירונה?
הליגה שלכם, תהנו.

אחי, על איזה דלי אתה מדבר? הדלי היחיד שיש כאן, זה זה שמשמש לקרר לכם את השמפניות.
הליגה יותר גמורה מהקריירה של אדן הזאר.

בדיוק

הוא עדיין בחיים?

@SantiagoBernabeu @EJB לא יצליח לכם הנאחס שאתם עושים לנו, אנחנו עשינו ראשונים.

הם ראו שהצליח להם עם הנאחס ההפוך מול ליברפול אז בא להם לנסות גם עלינו.

אבל אין לכם מה לדאוג מדרידאים, ברצלונה תבעט יפה יפה בדלי גם ללא עזרת נאחסים הפוכים.

דווקא בליגה בארסה ממש לא נראית כמי שבועטת בדלי.

אני יגיד דבר אחד אם השנה ברצלונה לא זוכה באליפות צאבי לא צריך לחכות ללאפורטה שיגיד לו “מספיק” אלא בעצמו לקחת אחריות ולהתפטר. נאחס לא נאחס.

אני גם כך לא חושב שהוא מתאים בשלב זה לאמן בשלב זה קבוצה כמו ברצלונה. גם אם נזכה בדאבל.

אלמריה קבוצת חוץ מזעזעת וקבוצת בית לא רעה, כמו גם ז’ירונה, שמדורגת שלישית במאזן הבית שלה בלה ליגה, כך שהמשחק הזה לאו דווקא משקף את האיכות בצורה אובייקטיבית של שתי הקבוצות.

ברצלונה חבולה, עייפה, ופצועה ועוד מחכה לה קלאסיקו בגביע. איכשהו תמיד שהקצב ומספר המשחקים עולה אנחנו נוטים לקרוס (בדומה לתקופת שלב הבתים באלופות). אני בכנות תוהה אם ללכת למלא ווינר על תיקו היום.

טוב, נחכה לערב ונדע :grinning:

גם סטטיסטית אנחנו אמורים לנצח. הם הפסידו 4 מתוך 11 המשחקים הביתיים שלהם, אנחנו ניצחנו 10 מתוך 11 משחקי חוץ.
אני מצפה רק לנצחון, אפילו אם נעשה קצת רוטציות.
קונדה צריך לנוח ולהתאפס על עצמו. הייתי רוצה שגם לבה ופרנקי ינוחו, אבל אין לנו מחליפים בשבילם. אולי יוחלפו אם הכל יילך טוב.

ההרכב -

מאטס
אלבה, כריסטנסן, אריק, רוברטו
גאבי, פרנקי, בוסקטס, קסייה
לבנדובסקי, פראן

קונדה ואראוחו זוכים למנוחה לקראת הקלאסיקו בחמישי, וגם באלדה וראפיניה.
לבנדובסקי יקווה לשחרר את הפקק, ולרדת לספסל כמה שיותר מהר.

מי זה מספר 24 כבר לא זוכר מתי הוא שיחק פעם אחרונה

בגדול הרכב רוטציות/פצועים.
פחות סקפטי מהרבה חבר’ה פה, אמורים לא לבעוט בדלי במשחק הזה

מזכיר שגאבי, בוסקטס, קסייה, ראפיניה ופראן עם 4 צהובים.

@SantiagoBernabeu @EJB אמרנו לכם!

צריך לתת באן לכל אוהדי ריאל פה …

תשמעו לי יש פה… אמרתי שריאל לא תקח את ליגת האלופות ועדיף לנו לעוף, ולקחנו את ליגת האלופות. אמרתי שריאל מנצחת 3-1 את ליברפול ועד דקה 14 ספגנו שני שערים, ואז כתבתי שזה לא הערב שלנו וכנראה שנדפקנו, ואז דפקנו להם חמישייה.
בקיצור אני שולח פה טופס טוטו מוזמנים למלא טופס הפוך.

בכל מקרה כדורגל משחקים 90 דקות. 100% אתם מנצחים :joy::joy::joy:

מה שעצוב שאלמריה היתה יותר קרובה ל2-0 מאשר אנחנו ל1-1