מחזור 23: מפסידים 1:0 לאלמריה במשחק מזעזע

היחידים שצריכים לקבל באן אלו שחקני ומאמן ברצלונה. עונש על 45 הדקות המזעזעות האלו.

ברכות לצ’אבי שאשכרה הגיב למשחק מהר ועשה חילוף במחצית. אני הייתי מוציא את גאבי המיותר אבל היי! לא נתקטנן.

שופטים בספרד אלה אנשים שצריך לסקול אותם.

אני כרגע רוצה שיסקלו אותי. העינים שלי כואבות.

זה לא כדורגל ולא ברצלונה.

ezgif-3-463e573709

אם מישהו משחקני ברצלונה מקבל על הזוועה הזו יותר מ-0 עגול, באיזשהו עיתון, זה או שקר מוחלט, או תוצאה של השוחד ההוא לשופטים.

בעיטה ראשונה למסגרת בדקה 80 מול הקבוצה שבמקום ה-19 בליגה. אפס יצירתיות, אפס יכולת, אפס תנועה, אפס חילופים נכונים, 100% כישלון. ולא, לא בגלל התוצאה הסופית. אלא בגלל כל מה שקרה ב-95 הדקות עד לשריקת הסיום. או לא קרה.

ריאל מדריד עושה תיקו ביתי, ואשכרה מצמקת את הפער. ביכולת כזו - 7 נקודות הפרש זה כלום ושום דבר.

אני לא רוצה שנזכה באליפות. זה תהיה אליפות שקר, אליפות “שתעלים” את הבעיות שלנו. וזה לא רק השחקנים .

אתם מוזמנים לכעוס עליי. אני עברתי את זה גם בעונה של ואלורדה.

מי שחושב שעכשיו זה משחק יוצא דופן משקר לעצמו ולאחרים. הפעם טר שטגן לא הציל אותנו ולא היתה שום הברקה.

אני חושב שאתה ממש נסחף.
עם כל הכבוד זה הפסד שני בכל העונה (ההפסד הנוסף לריאל מדריד בחוץ) עם הרכב שני פחות מ3 ימים ממשחק חוץ קשה כאשר 2 הכוכבים הגדולים (פדרי {ואני לא מאמין שאני אומר את זה אבל} ודמבלה) פצועים והכוכב השלישי (לבה) לא איתנו. זה המשחק השני העונה שלא כבשנו.

נכון, הרבה משחקים לא נראינו טוב אבל תשווה את זה לעונות קודמות ואנחנו במקום אחר לגמרי.
אני לא חושב שהאליפות סגורה אבל היא הרבה יותר אצלנו מאשר לא אצלנו. זה תהליך ואני בטוח שאף אחד בברצלונה לא חושב שאליפות מכסה על הכל, גם לא דאבל (שלא יהיה כנראה).
ההדחות באירופה צורמות מאוד לקודקודים.

הפסד אליפות לא יעזור אלא רק יחבל בתהליך.

מה קורה ללבנדובסקי? נראה שהוא מדרדר ממשחק למשחק. היום היה השיא, ביזבז בשלומיאליות כמה הזדמנויות שבתחילת העונה היה עושה מזה גול.
למרות המשחק המזעזע, לא היינו צריכים להפסיד. גם אלמריה בקושי הגיעה ל 2 הזדמנויות, אבל הם כבשו אחת.
לפחות צ’אבי לא לוקח שבוים בראיון פוסט משחק, מודה שזה משחק הכי גרוע שלנו העונה ומבקש סליחה מאוהדים. לא מחפש תירוצים אלא לוקח אחריות. נראה מה ייצא מזה ביום חמישי.
שום אסון עדיין לא קרה, אבל ככה לא נזכה בכלום. שצ’אבי ימצא פתרונות ומהר.

כל ההודעה שלך רק מצדיקה אותי…

משחק חוץ קשה ? הם חטפו שישיה מגירונה לפני שבוע פאקינג אלמריה דרדלה למסגרת ב95 דקות משחק

הרכב משני? באמת… אתה כבר בבעיה אם אתה צריך הרכב מלא בשביל יריבה כמו אלמריה.

בלי טר שטגן ביכולת שיא או RFA ביכולת על המצב שלנו היה צמוד לריאל… פשוט להעמיד פנים ולחשוב אחרת…

אני זוכר משחק וחצי השנה שאמרתי וואלה אני באמת נהנה מברצלונה כל השנה …

איזה תהליך? תסתכלו על משחקים האחרונים!! צ’אבי חסר אונים .

אני לא אומר לפטר את צ’אבי עכשיו אבל זה פשוט להעמיד פנים ולחשוב שהוא מתאים לברצלונה בשלב הנוכחי

כמה פעמים זה כבר שצ’אבי מבקש סליחה???
כמו שאני אומר לבן שלי - זה לא עוזר לי שאתה מצטער, למה זה נראה לך הגיוני לדפוק את הראש של אח שלך בדלת של האוטו???
אולי לבה פשוט מרגיש כמו האוהדים…

מצטער אבל :joy: :joy: :joy: :sob: :sob: :sob: :joy: :joy: :joy:

דווקא היום צ’אבי מבחינת ניהול משחק נתן את המשחק הכי טוב שלו. כמו שדן אמר - כשהכדור אצלנו אנחנו לא יודעים מה לעשות. היום הוא היה אצלנו 90 דקות. במקום הרמה לרחבה בארסה צריכה לשחק על הדשא. זה תמיד היה נכון וזה לא הפסיק להיות נכון.

כמו תמיד, סנטיאגו אף פעם לא מאכזב, הסוכן הכי טוב בברנבאו.

והוא כל כך מנומס וכותב יפה שלא חושדים בו, מצליח להיכנס לעשות נזק ולצאת מבלי ששמים לב אליו.

מעכשיו צריך לשנות את זה מ"הרוח של חואניטו", ל"הרוח של סנטיאגו".

לא מבין למה אתה חולם על הלאנד, כשיש לך את זה.

בתאוריה , כן.
בפרקטיקה היחיד שמסוגל לשים שער הוא לבנדובסקי שנכנס לתקופת חושך, וחוץ ממנו אף אחד לא מסוגל להכניס כדור לרשת.
בהרמות ב 20 דקות היה יותר סכנה מ 70 דקות שקדמו לזה כשניסינו לשחק על הדשא…

I’m a Ninja

נבדוק את התיאוריה הזאת בחמישי. להערכתי 6-0 ברצלונה ועדיף לנו לא להופיע למפגש!

chandler-bing-shut-up

@Eyal
זו הסצנה הנכונה בשביל זה. אני זקן בשביל ממיס, תעשה אתה.

לא ראיתי את המשחק ולא תקצירים, ואני יכול לנחש 3 דברים שקרו:

1. יותר מדי מסירות אחורה
  2. חוסר התמודדות עם לחץ גבוה
  3. פחות מדי ריצות קדימה

יש כזה כבר מוכן, כי אינטרנט -

shut-up-skyler

אם ב"לחץ גבוה" אתה מתכוון ל"היריבה מחכה מאחורה", אז כן. אתה צודק.

0 זה נחשב פחות מידי?