ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

גרנדה, סביליה… בטח היו עוד כמה אבל אני לא איש זוכר. רק זוכר את הסיטואציה.

פורסם כבר הסגל למשחק מול שחטאר

פרנקי עדיין בחוץ.

המשחק ביום שלישי בגרמניה. כרגע רשום לי השעה 19:45. אצלינו כבר שעון חורף, אבל בגרמניה עדיין קיץ. הגיוני סה"כ.

ההרכב

קאנסלו ממשיך כרגיל.
פרמין ובאלדה יורדים לספסל, רומיאו ואלונסו בפנים

לחשוב שעד לפני כמה שנים בארסה הייתה שם נרדף לכדורגל סקסי, לטיקי-טקה, ליצירתיות… חושך.

מקווה שעם פדרי ודה יונג ולבנדובסקי בכושר זה ייראה יותר טוב.
בינתיים תהנה מאראוחו.

אראוחו וכריסטיאנסן! צמד הבלמים הכי הכי! תענוג לראות אותם. עצוב לראות איך כמה חודשים הצליחו לכבות את ההתלהבות הראשונית מפליקס קאנסלו וגונדואן…

ניחסת את כריסטנסן. השער באשמתך

השער על טר שטגן

גם, אבל כריסטנסן אמור לשמור יותר טוב. הוא לא קפץ אפילו.

כן כריסטיאנס שם איבד כיוון

לא רואה את המשחק, אז לא יודע אם אתה רציני או צוחק.

רציני לגמרי! אני מעריץ את השניים האלה! לכריס נראה לי נטיה לדכאונות אבל אני מאוד אוהב אותו ואראוחו פשוט מושלם.

כשהם ביחד הם צמד מצויין ומשלימים אחד את השני בצורה כמעט מושלמת, כשהם משחקים לצד בלם אחר או כשצ’אבי מתחכם ושם את אראוחו מגן זה פחות טוב.

החיסרון של דה יונג פשוט מחסל את משחק ההנעה של ברצלונה שגם ככה לא משהו העונה.

אנחנו על הפנים. מביך. גם ככה תקופה מבאסת וברצלונה רק מבאסת אותי יותר. מתגעגע לימים שבהם משחקים היו אסקפיזם.

ברשימת הקניות שלי, חוץ ממגן ימני וקשר אחורי, יש עדיין ווינגר שמאלי ומגן שמאלי.

אני הייתי מוכר את לבה בקיץ אם אפשר להוציא עליו כמה גרושים, ואת פראן. לתת ליאמין עד סוף העונה הבאה להתבשל ואז אפשר גם למכור את ראפיניה.

זה מה שנשאר לי, לפנטז.

ומאמן. אל תשכח מאמן.

גאבי חושך יוצא פרמין נכנס יאללה אופטימיות

כל התקפה בה הכדור מגיע לבאלדה היא התקפת שווא

אנחנו ממש בושה.
לדעתי היינו יותר גרועים אפילו מהמשחק הקודם. לא יצרנו כלום, פשוט כלום.

כשהמצב בקאנטים צריך להתגייס כדי להציל את המולדת. לא הגיע הזמן שפפ יחזור קצת לעשות מילואים?

אם שלחו את נשיא צרפת לדבר עם אמבפה אני בעד לשלוח את נשיא קטלוניה למנצ’סטר עם צו 8.

אם כבר מדברים אני בעד לשלוח את בלינגהאם לעזה. תוך 85-95 דקות כל החטופים פה.