ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

Enough is enough #XaviOut

אני גם בעד. לא יחזור לריאל ואולי היה לנו סיכוי לתיקו מולכם בברנבאו…

רק בשביל להראות מול מי הפסדנו ועוד אי אפשר להגיד שלא מגיע להם

https://twitter.com/AdamCrafton_/status/1721976476008882686

אם היה תחליף עכשיו לצאבי הייתי מצטרף לטל בשימחה. בדומה לדילמה שהיתה לי בזמנו עם קומאן. האם אפשר לפטר את צאבי ולהביא מאמן אחר מתאים לברצלונה.

לא נראה לי, @Aimarito מה אתה אומר גז’ארדו מה הסטטוס שלו? יאללה אתה ואהוד תפעילו קשרים :slight_smile:

אפשר לראות שסוף סוף אתמול בארסה התחילה לשחק כמו קבוצת ליגה אנגלית בכירה…רק של שנות ה-80
36 הגבהות לרחבה :man_facepalming:

אני מהתחלה ידעתי שצאבי זה מינוי רע, אבל אני מודה שחשבתי שהוא יכשל בצורה הפוכה. שנשחק יותר מידי נאיבי וחסר אחריות. לא ציפיתי שתחת מאחד הקשרים הגדולים בהיסטוריה. נשחק כל כך רע ומכוער.

אם לא הייתי אוהב את צאבי בתור שחקן הייתי מצמיד לו את המילה “fraud” רק לחשוב על כמויות הפעמים שהוא “ירד” על מורניו וצורת האימון שלו…

זה באמת מדהים. תמיד נזכר שהוא נכנס לחדר עם טאטא אחרי המשחק ההוא מול בטיס וצעק עליו על שאנחנו לא שולטים במשחק בגלל אחזקת כדור. ועכשיו כל משחק שני עושים לנו בית ספר בתחום הזה. היי אבל איזה הרצאות ביטיוב הוא עשה? מדליק.

לא רציתי שצ’אבי יגיע במועד הזה, כשהוא כל כך לא בשל ומשדר שחצנות אחרי כמה עונות בליגת קטאר למקומות עבודה, אבל חייב לומר שעדיין חשבתי שזה אולי יעבוד בסוף.

אני מסכים איתך אבל לחלוטין שאם היו לי חששות, זה היה מזה שהוא ינהיג כדורגל מאוד התקפי ונאיבי: טיקי טאקה בכל מחיר.

גם אני דיי בהלם מזה שמעבר להכול, הכדורגל שלנו אפילו לא מנסה להתקרב למחוזות האלו.

לב הפפ טים והשחקן אולי הכי חכם שראיתי, שהיה ממש מאמן על המגרש, ואין משחק מסירות נורמלי. כל מסירה ארוכה, כל הגבהה מפגרת וכל פעם שעושים קרן ארוכה במקום קצרה אני מתעצבן.

אין לי מושג מה קרה לצ’אבי.
מניח שהוא פשוט בסטרס, לא מצליח להתמודד עם האחריות וחושב ששמרנות מקסימלית תשמור עליו. היא לא, ואובדן הזהות שלנו ממשיך.

אני רוצה לתת לו עוד הזדמנות, אבל קודם שיסתובב קצת ויצבור ניסיון בקבוצות אחרות- עדיף קטנות שם יהיה פחות לחץ ואולי הוא ירגיש משוחרר יותר לנסות לקדם את הכדורגל שהוא לפחות טוען שהוא מאמין בו. מקווה לפגוש אותו שוב עוד איזה 6-7 עונות, אבל כרגע נראה שהוא צריך לעזוב.

ראית את הסרט על הפפ טים?

תאמין לי שאם ראית אותו וראית את צאבי מדבר שם, הוא דיבר שם גם על “מסירות ארוכות” שמוחקות את הקישור וזה לא המשחק “הברסאי” אז בין היתר, הוא דיבר שם וחידש לי בזה, שפפ “מחק” את צירבסקי הבלם ההוא, אחרי מסירה אחת ארוכה שהוא עשה במשחק חסר חשיבות בגביע.

תבין בדיוק למה אני כועס על צאבי. זה כאילו שחיזרים מהחלל חטפו אותו ומה שיש מולנו זה “מתחזה”.

ראיתי, ואני מסכים לגמריי.
כמו שאמרתי, זה הדבר האחרון שציפיתי ממנו, השחקן האהוב עליי והביטוי הכי מזוקק של הכדורגל שלנו.

לדעתי משה הוא פשוט פוחד ולא בשל להתמודד עם האחריות והלחץ- מתנהל ב’שמרנות’.

קשה להיות מאמן בברצלונה, צולבים אותך אחרי כל הפסד ואין לו “ביצים” ללכת עם הלב ועם מה שהוא מאמין.

שיילך לכמה שנים בברייטון, ויאריאל, אייאקס וכדומה. מקווה שניפגש שוב, כי אני עדיין מאמין בו.

הייתי מקבל את הטיעון הזה, אם היו “דוחפים” אותו למינוי הזה, הוא בעצמו לא רצה ללמוד כלום, הלך להשתקע בקטאר, הציעו לו להתחיל בבארסה ב, הוא סירב בתוקף.

לפני שפפ הפך להיות מאמן הוא נסע בכל העולם ונפגש עם כל אחד שרק היה יכול לעזור לו (סאקי איטליה ביילסה ארגנטינה) צאבי לא חשב לעשות כלום לפני . הוא התנהג כמו “נסיך” שמקבל את המלוכה שלו. זה התוצאה.

זה קודם כל עליו.

אין ויכוח. הוא היה מאוד שחצן, בלי ביסוס.
בפועל, כשהוא הגיע, התברר שהוא לא בשל.

לא הבנתי את הקטע של לא בשל.
הוא כבר שנתיים בתפקיד, להכין אסאדו לוקח פחות.
וזה לא שאנחנו נראים חרבנא שנתיים ברצף, היו זמנים ששיחקנו טוב תחת צ’אבי. רק לפני 3 משחקים היינו עדיפים על ריאל. אני לא מבין מה קרה.
אני נוטה להסכים עם צ’אבי שיש בעיה מנטלית וצריך לפתור אותה קודם כל.

נ.ב. בדרך כלל אני מתנחם קצת בהתבזויות של יונייטד. הפעם לא.
כלומר הם התבזו גם הפעם , אבל עשו את זה ב 10 שחקנים ואנחנו ב 11.

אני מניח שהבעיה העיקרית, @Aimarito עשוי להסכים איתי, היא בכושר הפיזי, בניהול הכוחות ואיך שריבוי הפציעות פוגע בתכנון.

אני צופה שאחרי הפגרה כל הפצועים מהחודשיים האחרונים יהיו כשירים, משמע רעננים, וכל השחקנים שהחזיקו את הקבוצה על הגאבי שלהם ירדו לספסל כדי למלא מיכלי דלק מחדש.

בריאל מדריד זה קורה קבוע, בסביבות נובמבר-ינואר יש ירידה ביכולת, בין אם בגלל שחיקה טבעית של השחקנים ובין אם ירידה יזומה בריכוז המאמץ. וזה עובד להם, כי במשחקים החשובים שצריך, אפשר לראות שהם מגיעים רעננים (כמו נגד ג’ירונה או נאפולי).

אבל אצל בארסה זה לא נראה שיש תכנית מסודרת, וגם אם כן, היא לא באה לידי ביטוי כי ניהול הכושר, המאמצים והפציעות מחרבנות הכל.

בסוף, מאמן טוב יכול לממש את התכניות שלו אם השחקנים מסוגלים לבצע אותה. כרגע השחקנים לא מסוגלים, ורואים את זה עליהם. קנסלו גמור והוא ממשיך לפתוח איתו במשחקי ליגת האלופות. לבנדובסקי לא נכנס לכושר אבל הוא ממשיך לתת לו את המקום בהרכב. אראוחו בקושי חזר מפציעה וכבר נשחק ומסיים משחק עם אי נוחות.

כבר כתבתי את זה פעם וזה בא לידי ביטוי פעם אחר פעם. מעדיף לראות שחקנים פחות מנוסים מלבנדובסקי וקנסלו, אבל בכושר טוב ורעננים.

בקיצור, אנחנו צריכים מערך פיזי טוב יותר. אם זה באחריות המאמן, אז זו האחריות מספר אחת מבחינתי אצלו, מעל שיטת המשחק או הטקטיקה. פפ ידע לעשות את זה טוב. לאימנול מריאל סוסיאדד זה עובד מושלם. מיצ’ל מג’ירונה מצליח בענק.

אין לי בעיה להביא את אחד מהם במקום צ’אבי, אבל שיבואו עם כל החמולה. אבל קודם כל שתהיה למאמן שלנו חמולה נורמלית.

טר שטאגן נשאר בחוץ, אבל תראו מי חזר.
קונדה ואראוחו נחו בליגה, לכן קאנסלו ימשיך לפתוח.

אני מקווה לראות כדורגל טוב סוף סוף. אולי אפילו מברצלונה.

אבל יש להודות באמת, יש יתרונות גם למצב של הקבוצה, זה מוציא את הצינקן הכי טוב שבתוככם.

הפתעה - באלדה בספסל ןקאנסלו כנראה מגן שמאלי.
או שצ’אבי הולך להפתיע עם איזשהו מבנה עם 3 בלמים.

שחטאר מנצחת את אנטוורפן ומפעילה עלינו קצת לחץ.

לינקים? מישהו?

בצער רב אבל אל תאשים אותי על נזק נפשי

https://www.topsporter.net/headlines/ligue-1/?ref=total

קאנסלו וראפיניה פנטסטיים, כל היתר פחות או יותר בסדר פרט ללבנדובסקי וגונדוגן שלא קיימים.
רק ממחיש כמה חשוב שויטור רוקה יגיע כבר בינואר. את הלבנדובסקי הזה הייתי מחליף אפילו בפראן טורס כבר במחצית.

אנ בדרך כלל משתמש בזה

אשכרה הלכתי להתקלח במקום להתיישב לראות ת’משחק. פשוט חסר חשק ברמות מהבארסה הזו

דן פיספסת את פפה עם פרצוף תחת אחרי הגול של פליקס. אתה בטח עכשיו מתחרט על המקלחת…

רק בשביל זה היה שווה הכל. תודה פליקס.