ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

עקבתי המשחק אחרי לבנדובסקי.
ראפינייה והזואאוים כמעט ולא מוסרים לו ולא שלא היו להם הזדמנויות.
הוא די מגיב בחוסר שביעות רצון עם תנועת ידיים אבל זו נקודה מאוד בעייתית.

אני קיבלתי את מה שרציתי - משחק טוב, אפילו קצת ברצלונה, וניצחון.
אם זאת היכולת של קאנסלו בשמאל - אני משאיר אותו שם ומשחק עם 3 בלמים כמו היום. רק כריסטנסן במקום קונדה כי כשהכדור אצל קונדה יש לי דפיקות לב.
צ’אבי עם חילופים שסיכנו אותנו . פראן היה צריך להחליף את לבנדובסקי כי פליקס היה טוב. כשקאנסלו נפצע, אז במצב 2-1 בדקה 80 אני מכניס את אלונסו בלי למצמץ.

גם כשמסרו לו הוא מייד איבד את הכדור. הרגשתי ששיחקנו ב 10 שחקנים בגללו. לא עשה כלום, ברח הצידה , איבד כדורים ולא היה אף פעם במצב טוב שהיה אפשר להאשים את אלה שלא מסרו לו.
אני לא מבין מדוע הוא פרה קדושה אצל צ’אבי.

תודה לפורטו שאיכשהו השכילה לתת לנו ניצחון כפול מולה, תודה לקאנסלו שניצל את זה והראה לנו כמה באלדה מסריח העונה את עמדת המגן השמאלי, תודה לצ’אבי שימשיך להחליף את ראפינייה גם אם יבקיע ממספרת מ-50 מטר אבל העיקר לא לגעת בקודש הקודשים לבאנדובסקי כי ברור ש"הנה הוא רק צריך להבקיע וזהו יחזור הביטחון" אז נמשיך לטחון אותו :man_facepalming:

אין חדש בברצלונה, ויהיה כיף חיים בתבוסה שנחטוף בשמינית הגמר. לפחות מקווה שהכסף על העלייה יעזור קצת.

כמה כסף הרווחנו על העליה?
אני דיי ויתרתי על העונה הזו, בהינתן כמה אנחנו גרועים.
הדבר העיקרי שמעניין אותי זה להרוויח מספיק כדי להביא קשר אחורי ומגן ימני בקיץ.

בערך 10 מיליון על העליה ועוד 0.9 מיליון על כל נקודה בשלב הבתים.

בנוסף , כל נקודה נחשבת עבור הניקוד העתידי, שישפיע על כמה כסף מקבלים בעונות הבאות.

על עצם ההגעה לשלב הבתים זה בערך עוד 16 מיליון. העניין הוא שדווקא על הכל התקדמות נוספת מעבר לשמינית התגמול השולי עולה רק במעט ביחס למידת הקושי שרק הולכת ועולה- מיליון לעליה לרבע, 2 מיליון לחצי, 3 מיליון לגמר ו-4.5 למנצחת בגמר.
לזה מוסיפים עוד צ’ופר על בסיס הצלחות ב 10 שנים שקדמו, שם גם צפוי לקבוצה הרבה כסף (להערכתי היא במקום השלישי קצת מעל סיטי) ועוד כסף על בסיס זכויות שידור.
ולסייג- זה מתבסס על סכומי 2022/3

לא 16 מיליון אלא 9.6 מיליון. היתר נכון.
image

הנה טבלה - בארסה אכן במקום 3 כרגע, קצת מעל סיטי והרבה מעל ליברפול שבמקום 5.

נכון לשנה הזאת כל מקום שווה 1.1 מיליון יורו, אבל בשנה הבאה משנים את השיטה ואין לי כוח לחפש. אבל כל נקודה נחשבת בצורה כזו או אחרת, גם בשביל הדירוג העתידי .

שים לב שכתבתי 16 (למעשה 15.64) בהתייחס להגעה לשלב הבתים ולא לשמינית, שם זה אכן 9.6 אבל אתה כבר כתבת את זה. לכן אני לא מבין למה תיקנת את ה 16. אשמח שתסביר לי היכן הבנתי לא נכון

זהו זה, לא ניפול יותר לליגה האירופית מליגת האלופות. מהעונה הבאה, כשישוחק שלב הליגה, לא יהיה אפשר יותר לרדת לליגה האירופית (מה שיכריח את סביליה לסיים בכוונה במקום החמישי או להפסיד בגמר הליגה האירופית).
הפיצוי הכספי ונקודות הדירוג יחולק לקבוצות שישחקו בשלב הנוקאאוט המקדים.

אתה הבנת נכון. אני זה שלא שמתי לב ש 16M מתיחסים להגעת לשלב הבתים ולא לשלב ה 16.

בנוסף אלו סכומי שנה שעברה, שמן הסתם יתעדכנו השנה בהתאם להכנסות הכוללות של UEFA מהתחרות- לדעתי לא ישתנה הרבה

חלוקת כספים לעונת 24\23
הסכומים שדיברנו עליהם קודם בעמוד 3.

הסגל לקראת אנטוורפן

דה יונג חולה.
אני הולך לראות את המשחק הזה על חשבון המשחק של דורטמונד-PSG כי אני מקווה לראות מה שווים כמה מהשחקנים הצעירים מול יריבה קצת יותר טובה מהיריבות בליגה השלישית.

כמו כל משחק באלופות, המשחק הזה לא זניח לגמרי.
יש את הכסף הישיר - 2.8M על נצחון או 0.9M על תיקו.
בנוסף כל נקודה נחשבת לניקוד עתידי שגם הוא בסופו של דבר מתורגם לכסף ולמיקום טוב בהגרלות עתידיות.
בנוסף, השנה, יש עדיין סיכוי להיכנס לאליפות העולם לקבוצות בשנה הבאה.
פרטים ולינקים בדיון שממש מעל ההודעה הזאת.

אז, בזמן שכולנו מחכים בשקיקה למשחק המעניין מול אנטוורפן, שבו לא ברור מי תציג יכולת טובה יותר - תמונת שמינית הגמר מתחילה להיסגר.

קבוצות שנמנענו מהן:
באיירן, ארסנל, מדריד, סוסיאדד, סיטי, אתלטיקו (ופורטו או שחטאר).

יריבות אפשריות:
קופנהאגן, פסו, נאפולי, אינטר, לייפציג.

קבוצות שעוד לא נמנענו מהן:
לאציו, דורטמונד, פריז או ניוקאסל (או מילאן, אבל לא באמת)

קופנהאגן ופסו הגרלות ממש קלות [על הנייר, לא בטוח שלא נעוף מולן (אולי די עם החרא הזה ובואו נחליף מאמן? איך זה הגיוני שעובר לי בראש שאנחנו לא בוודאות ברבע אם נגריל את אחת מהן?!)].

לאציו, לייפציג ונאפולי זה 50 גוונים של אפור. מציגות עונה בינונית בליגה ולא מרשימות באלופות.

דורטמונד, פריז, ניוקאסל ואינטר זה הגרלות נוראיות. אבל לפחות זה לא היריבות של דרג א.

נערך עקבות:

המקום הראשון מובטח. בשיוויון נק מה שקובע הוא המשחקים הפנימיים ובזה אנו גוברים על פורטו.

נראה לי שאתה מחליף עם הליגה הספרדית.

בליגת האלופות למיטב זכרוני זה לפי הפרש השערים ולכן אם פורטו מנצחת 2-0 ואנחנו מפסידים 1-0, פורטו עולה מהמקום הראשון.

עריכה:
אני נזכר שמה שהוריד את פריז למקום השני עונה שעברה זה שער בדקה האחרונה של בנפיקה נגד מכבי חיפה.

השער שהוריד את פריז למקום השני היה בגלל שלא היה לה יתרון על בנפיקה, שני המפגשים נגמרו בתיקו, ובמקרה כזה, הפרש השערים מכריע (במקרה שלהם גם הפרש השערים היה זהה ולכן כרטיסים צהובים הכריעו) מה שאני אומר הוא ודאי.

אם כבר, התסריט (הבדיוני לחלוטין) שיכול לשלוח אותנו למקום השני הוא נצחון של שאחטר ב4 שערים בחוץ על פורטו והפסד שלנו ב3 שערים ומעלה, מכיוון שהתוצאות שלנו עם שאחטר במפגשים הפנימיים זהות.

סיימנו במקום הראשון, אפשר להתכונן להגרלה.

בעודי עורך את התגובה המקורית נפל לי אסימון - אנחנו בין הקבוצות שכולן בדרג ב’ ישמחו לקבל בהגרלה :neutral_face:

אבל לא על שחטאר. מתמטית, המקום הראשון לא מובטח.

לא בטוח שיעדיפו לקבל אותנו על פני דורטמונד או סוסיידד.

לא הפנמת את המצב שלנו עדיין, אה?!

לא חושב שיש קבוצה שתעדיף את סוסידאד או דורטמונד על פנינו במצבנו הנוכחי (עד השמינית יש זמן).

אנחנו גם קבוצה נטולת בית וגם נראים נורא.