ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

הסגל נגד שחטאר

אף אחד מהפצועים שהיו בחוץ מול אתלטיק לא חזר.
בנוסף, גאבי מושעה.

אפשר להניח שהפעם צ’אבי לא ישחק עם 4 קשרים מכיוון שאין לו 4 קשרים

ונאמר אמן

המשחק מתחיל עכשיו, לא ב 10.
שידור בערוץ 55.

מחצית טובה מאוד למרות חיסורים רבים.

פרמין מעולה בינתיים, גונדו ממשיך להיות טוב וגם רע לפרקים ורק רומיאו רע כל הזמן.

מקווה שצ’אבי יבצע כמה חילופים עוד במחצית וגם בהמשך יתן לילדים לשחק.

אה כן והתגעגעתי כל כך לאראוחו.

נראה לי שצ’אבי צריך לקחת אחריות ולעלות בהרכב בקלאסיקו.
אין קבוצה, כולם פצועים.

מעצבן ממש שזרקנו 4-0 קל בגלל שכולם התחילו לזרוק.

כאילו הוא איזה מסכן ללא אחריות

הצוות הרפואי זה כולו חברים שלו. כך אנחנו נראים.

לא אמרתי שאין לו אחריות, רק שבמצב הנוכחי לא ברור לי מי יעלה בשבת חח.

רומיאו ממש מדאיג לקראת הקלאסיקו. הוא לא יכול להיות קשר אחורי יחיד , וגם בדאבל פיבוט לא יודע מה הוא יכול לתרום. מקווה שצ’אבי יספסל אותו בקלאסיקו, הוא איטי מדי ומאבד כדורים.
פרמין לעומת זאת - וואו. הטעיות, שחרורים, כניסה לשטח, וסוף סוף קשר עם בעיטה מרחוק. הוא כרגע הקשר הטוב ביותר שלנו .
קאנסלו גם התחיל להדאיג אותי, אבל אצלו נראה לי זה פשוט עייפות. אני חושב שיקבל מנוחה בקלאסיקו ואראוחו כרגיל יצטרך להשמיד את ויניסיוס.

עשינו לעצמינו חיים קשים, אבל 9 מ 9, העליה כמעט בטוחה, וקצת כסף לקופה

מה ששתי עונות של אי עליה, כולל אחת של הרגע האחרון עושות לבטחון שלכם

היה פער גדול מידיי בין המחצית הראשונה לשניה. הסיבה לזה היא שיש המון דברים בבארסה שהם תלויי מומנטום. דברים שצריכים להיעשות באופן שגרתי ללא תלות ביכולת רגעית. מאוד התלהבתי מהמחצית הראשונה ואז צ’אבי צינן אותי בשניה.

יש למישהו הסבר איך זה שברתומיאו ימח שמו וזכרו שהצליח להרוס כל חלקה טובה בבארסה לא הצליח להרוס את המשתלה? היבול שיוצא משם זה משהו מטורף ששנים לא היה. אפילו אם יש לי ביקורת על הסתמכות יתר ועל קרדיט מוגזם עדיין… תסתכלו על הסגל שלנו. זה לא ברור…

ואם כבר יבול, לאמין ימאל לא בשל פיזית לרמות האלה וחבל שמקבל כל כך הרבה קרדיט כל כך מוקדם. זה עלטל להרוס אותו.

ואם כבר יבול 2 מבחינתי גאבי יכול לחמם את הספסל עד סוף העונה. פרמין עולה עליו בכל פרמטר.

בול

כן, אבל אם לא היינו עולים מבית כל כך קל, אפשר להעיף את כולם ולסגור את המועדון.
בליגת האלופות, אני בעיקר חושב על הכסף. לא חושב שתדמיתית זה משנה אם נעוף בשלב הבתים או בשמינית. אבל כל נצחון ועליית שלב מביאים הרבה כסף לעונה הזאת וגם לעונות הבאות, בגלל הדירוג.

דמבלה נמכר, ראפיניה פצוע. מה האפשרויות?
לא בשל פיזית זה נכון, אבל לפחות שיצבור ניסיון. לא חושב שזה עלול להרוס אותו, כולם משבחים את החוסן המנטלי שלו.

גאבי צריך לשחק כשצריכים אותו. הוא לא פרנקי שהייתי מרכיב בכל משחק בלי קשר ליריבה, אלא צריך להיות איש למשימות מיוחדות.
למשל בקלאסיקו הוא חייב לשחק ולהרביץ קצת לקישור של ריאל , שלא יחשבו שמרכז המגרש שלנו הוא טיילת.
הוא די חסר תועלת מול הבונקרים המפוארים של בורדלאס ודומיו.

דימה אם בארסה תעלה לקלאסיקו כדי להרביץ לקישור של ריאל זה ייגמר רע מאוד. בסוף גאבי הוא ילדון ששואג כמו אריה.

לא שוברים יהלום רק בגלל שראפיניה פצוע. האינטרס של בארסה הוא ל-15 שנים הקרובות ולא לפלסטר הבא. הילד לא בשל לבוגרת. אולי כשהבוגרת מובילה 3-0 זה רעיון טוב להכניס אותו לצבור נסיון בשנה-שנתיים הקרובות.

התלהבתי מאוד מהבלון בפעם הראשונה שראיתי אותו ומאז אני רק שומע את הפסססס של האויר שיוצא.

אז עם איזו שלישייה התקפית היית עולה אתמול ליאור?

זה לא רק המשחק אתמול זה בכלל שימוש יתר בלאמין.

אתמול הייתי אפילו עולה עם קאנסלו מימין כקיצוני ופראן ופליקס. אני גם לא הייתי משחרר את אנסו.

הרכב שמשחק עם 3 חלוצים וסגל עם 4 חלוצים… זה אידיוטי.

אני לא חושב שהוא כזה גרוע כמו שאתה חושב. הוא מביא אנרגיות ומלחמה, קצת טכניקה, וגם להרביץ בחזרה זה לא בושה. השופטים מרשים ליריבים, למה שלא נשתמש בזה?
גאבי בכל מקרה עדיף בהרכב על רומיאו. רומיאו גם אם רוצה להרביץ, לא מסוגל לתפוס אף אחד.
בשום פנים ואופן לא במקום פרמין.

אני חושב שכל דקה שלו על המגרש תשרת אותנו בעתיד. לא נראה לי שהוא הולך להיגמר לנו בגלל שהוא לא כבש או לפעמים מאבד כדורים. זה שכר לימוד.

זה נכון. כקשר אחורי אני מעדיף את גאבי על פני רומיאו.

זה לא נכון. אם אתה מכניס מישהו למים לפני שהוא יודע לשחות הוא לא יטבע הוא פשוט ילמד לשחות כמו אידיוט.

מוזר לי שצ’אבי לא ניסה עדיין את גאבי כקשר אחורי.
מעדיף גם אותו וגם את גונדואן על רומאו בקלאסיקו. אפשר את שניהם. צריך קישור מעובה מאוד כדי להתמודד עם זה של ריאל, במיוחד אם פרנקי ופדרי עדיין לא כשירים.

בטח שניסה.

מתי?