ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

רציני. לדעתי אתם לא מאיימים על התואר בכל מקרה.

הגבתי שם באותו שרשור שבו זה עלה.

חבר’ה נסכם שכשליאור חוזר מפגישת המחזור שלו, אומרים לו שהיה משחק מדהים וברצלונה טיקיטקה את פורטו והו הו מה שהוא פספס. סגור?

יאללה.

וואי וואי @Ganjo מה פספסת הערב. איזה משחק!!!

נ.ב. רק אתה נגריירה. רק אתה.

הצליח.

אידיוט

מ.ש.ל

ומהמקפצה, לתפוס שחקן בחולצה כשיש לך צהוב, במרכז המגרש, כשכל השחקנים בינם לבין השער.

מטומטם בהגדרה.

לסיכום,

Screenshot_20231004-235651396 (1)

לילה טוב.

שתי משחקי ליגה הוא היה טוב בהם אבל המטומטם שבו לא יכל להתאפק עוד משחק אחד.

זה לא כדורגל.

חבל שלא נתנו להם את שתי הפנדלים (השני נפסל בצדק)

רחמי על גונדואן עבדו עליו.

מגיע גם לפראן ולטר שטגן כמה מילים טובות.

מחולל התגובות המפורסם xAvI:

לא שיחקנו כמו שרצינו, פראן היה טוב, לבנדובסקי נפצע, אני רוצה שנשחק את המשחק שלנו וסרג’י משמעותי לחדר ההלבשה.

אפשר להתחיל להכניס משפטים ולשחקבינגו על ראיונות שלו.

משחק אחד המחורבנים שלנו ומכל כך הרבה סיבות. פציעה של דה יונג, חרא יכולת ובאמת לראות שניצחנו על טעות שיפוט. לא בא לי לנתח את זה אפילו.

חולי מחכה לך בפגרה

השדרנים בשידור שתפסתי אמרו שפורטו לא הפסידה בבית 8 חודשים. לא בדקתי אם זה נכון או לא, אבל אם כן - לנצח בדרגאו זה ממש ממש לא מובן מאליו. אז על זה - שאפו. לגמרי.

על כל השאר? בוז.

גם לאור ההרחקה של של הטומטום, שמשאירה אותנו עם גונדואן, פרמין ורומאו למשחק מול שחטאר, וגם לאור העובדה שעדיף שרומאו ישחק בצד של האוקראינים במשחק הבא - וואי וואי כמה שאני מחכה לחזרתם של פרנקי ופדרי.

לא כי איתם נשטוף את המגרש ונשחק כמו שבאמת ראוי שנשחק, אבל כי רק הם, אולי, יכולים לעשות משהו עם האיכסה פויה שראינו היום. וממש ממש לא רק היום.

קאנסלו צלל לתהומות הבאלדה, קונדה נרדם, התעורר ותפס, פליקס רצה קצת יותר מידי, והקישור, או איך שצ’אבי קורא לחוליה הזו: “גאבי וכל השאר” - תיפקד פחות מהלינקים שקיבלתי פה. והם קרטעו. ממש קרטעו.

כמובן שלא עזר שצ’אבי עיבה את ההגנה והפך את סגנון המשחק לחיקוי של לחטאפה, רק ללא דמיאן סוארס.
איך הוא נהג להגיד בעונה שעברה? “לא היינו אמיצים מספיק”. טוב אחי, יש מילה קצת יותר מתאימה לדבר הזה.

פעם הייתי נעלב ממשפטים כאלו -

אבל האמת היא ש -

true-its-true

אבל יש!!! מקום ראשון!!! ניצחון חוץ!!!

וופדידו.

אתם מתלוננים שצ’אבי לא מצליח לגרום ל-11 גברים זרים, מיליונרים, שדוברים 10 שפות שונות, ושחלק בגיל כפול משל אחרים - לשחק ביחד משחק כדורגל שוטף, מתואם ויעיל - בזמן שאתם לא מצליחים לשתף פעולה עם בקשה צנועה של חבר לפורום?

כמו שאמרתי…

מאחר והמשחק היה זוועה, זורם איתך:

״היום סבלנו כשהכדור לא היה אצלנו.״

״אני מאמין בפרמין, יש לו יכולות מעולות״ (שבאות לידי ביטוי רק כשאין קשרים אחרים בסגל).

״רוברט בסדר. לא רצינו לקחת סיכון״ (כי הצוות הרפואי שלנו גרוע כמעט כמו הקישור שלנו).

״פנדל של קונדה? אני לא יודע. אבל צריך להקשיב להחלטות השופטים. אני אשמח שהם יסבירו לנו את ההחלטות שלהם, מישהו צריך לתת תשובות״ (לא רלוונטי למשחק הזה, שם עדיף לא לשאול שאלות… אבל בכל זאת…)

״היינו פריכים בהגנה…״ (וזו חוליית ההגנה הכי טובה שיש לנו על הנייר).

״אני מאוד מרוצה מפראן. הוא מנצל את הדקות שהוא מקבל ומתאמן קשה. דוגמה ומופת לשאר חבריו לקבוצה״.

״ניצחנו במגרש קשה מול יריבה עקשנית שלא עשתה לנו הנחות״ (רומאריו: Hold my beer)

ב MD כתבו שלאמין יאמאל עלה חולה והלך לחדר ההלבשה בדקה 71 כשהואר בדק את הפנדל של קאנסלו.
הוא לא חזר ואלונסו החליף אותו רק בדקה ה 80.
מישהו שם לב לזה? דיברו על זה בשידור?

זה בהחלט מסביר את האנמיות שלו במשחק .
אם זה נכון , לא ברור למה צ’אבי העלה אותו מלהתחילה.

כתוב שם שמדובר בקלקול קיבה. לא משהו שצריך להדאיג אותנו, או אותו.

אלא אם יש לו רגישות לשיטת המשחק של צ’אבי.

צ’אבי הרים את הכפפה (תרגום גוגל מ MD)

צ’אבי הרננדס הודה שהקבוצה לא הייתה טובה בדו דראגאו, אבל הדגיש את המאמץ של הקבוצה לזכות ב"שלוש נקודות זהב". הוא נותר עם היכולת להתחרות: “זו ליגת האלופות וזה עולה הרבה, הקבוצה נתנה הכל כדי להשיג את שלוש הנקודות האלה”. הוא מאמין ש"אנחנו חייבים לשחק טוב יותר, זה ברור, נעשה את זה, היינו צריכים להתחרות".

לגבי התפתחות ההתמודדות, הוא הסביר ש"קרו הרבה דברים , קשיים במשחק, הפציעה של רוברט, חוסר הכושר של לאמין… נסיבות מאוד שליליות. אני חושב שהמחצית הראשונה הייתה טובה, כן, היו הפסדים מיותרים, כבשנו את השער. דיברנו על כמה זה חשוב לשחק במגרש הנגדי ואני חושב שהתעללנו במשחק עם מארק. חסרה לנו סבלנות, אבל זו ליגת האלופות", הוא התעקש.

הוא הוסיף כי “בשנייה היינו צריכים לשלוט יותר, זו ליגת האלופות וזה עולה הרבה.” הוא הודה ש"לא שיחקנו את המשחק הכי טוב שלנו , אבל זו ליגת האלופות".

הוא רמז לנפגעים: “זה לא נשמע כמו תירוץ, אבל יש לנו את השחקנים הכי טובים להחזיק את הכדור בבית פצועים. מכאן והלאה, אתה חייב להיות יותר אישיות, אבל הם לוחצים עליך, אתה צריך לשחק ארוך ויש לך את השחקן הטוב ביותר להוריד את הכדור הפצוע”, בהתייחס לאובדן של לבנדובסקי. מאוחר יותר, הוסיף: " ותודה לאל שיש לנו את גונדוגאן".

הוא סבור ש"אם אנחנו מדברים על דברים שליליים יש הרבה, אבל יש גם חיוביים . דיברנו על רוחות רפאים, נכון? אבל נפטרנו מהן קצת על ידי ניצחון בתחום היסטורי. כדאי להדגיש את זה, ולא האחר".

הוא רמז ל"הנפגעים" ונזכר ש"במשחקים אחרים עשינו הרבה דברים טוב, כמו נגד בטיס… בסופו של דבר סבלנו אבל זו ליגת האלופות, הוא התעקש". אולי זה היה משחק ללמוד לסבול: “אולי זה יהיה טוב בשבילנו להפיג את הרוחות שאמרנו”.

לגבי משחק הפנדל שבוטל ב-VAR, הוא נמנע מלהעריך אותו, אך ציין כי " אולי ההבדל בין השנה שעברה לשנה זו הוא בפרטים האלה. חסרה לנו שליטה, היה חסר לנו המשחק, לא היינו בסדר ב" המחצית השנייה." , הוא התעקש. ואחרי הכרטיס השני של גבי הוא ציין ש"זה היה חריג, הוא שלט בעצמו טוב מאוד, אנחנו מאמינים שאצלנו הוא השתפר מאוד. אני חושב שזה בשביל להרחיק את הכדור, השופט היה יכול להציל את עצמו משליחה כבוי."

לגבי לבנדובסקי, שאותו לא שלל עבור גרנדה, הוא הסביר כי "יש לו דפיקה, נראה אם ​​הוא יתאושש ". ולגבי עזיבתו של לאמין לחדר ההלבשה, הוא העיר כי "הוא הרגיש לא טוב. הוא אמר את זה כבר זמן מה וניצלנו את העובדה שהייתה הפסקה כדי לראות אם הוא יתאושש מהר, אבל אמרו לנו שהוא לא מתאושש בחדר ההלבשה וסבלנו שם”.

הוא סיכם כי " הקבוצה סבלה ועשתה מאמץ חיוני לזכות בשלוש נקודות חיוניות. זה מאמץ אדיר של הקבוצה, אנחנו צריכים לשפר הרבה דברים אבל אני מרוצה מזה, כי זכינו בשלוש נקודות זהב”.

הוא הסביר כי " אני אגיד לשחקנים שניצחנו בתחום היסטורי וזה נראה מעט, במועדונים אחרים באירופה זה לא קורה"

נשמע שפספסתי חתיכת משחק גועל נפש

תראה, האיצטדיון היה לא רע. יותר טוב מהר היהודים זה בטוח. פפה לא שיחק, אבל זה שהוא פצוע איפשהו זה גם מעודד. לגבי היתר…

טר שטנגן חזר ו… ארואוחו וקונדה היו סבבה רוב הזמן. וניצחנו וזה.

קרויף היה גאה ( :face_vomiting:)

מה פתאום! היה מדהים. הכדורים טסו בין השחקנים, רומאו היווה אופציית מסירה ושיחרר בנגיעה, גאבי ליהטט, באלדה שיחק באחריות ובמסירות, קאנסלו הראה שאפשר להיות מגן ימני בלי לעשות חורים, לאמין נראה שחקן מוגמר וכוכב על בשיאו, ואפילו לא היה לו קלקול קיבה , ולבנדובסקי יצא במחצית הראשונה כדי לרחם על פורטו, וכדי שיהיה הוגן.

אתה סתם מלכלך.

שחטאר דונייצק פיטרה את המאמן שלה ומינתה במקומו בינתיים את שחקן העבר דאריו סרנה.
אני זוכר אותו כשחקן בתור דמיאן סוארז עם קצת יכולת.

1. דריו סרנה אגדת מנג׳ר גדולה מאד.
  2. המאמן המפוטר הוא פטריק ואן לוון, אקס מכבי תל אביב.