ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

פגרת ליגה של גמר הגביע אאלט.

ראיתי עכשיו רבע שעה של פסז. פגרת הנבחרות גרמה לי לשכוח אבל רבע שעה הספיקה לי להזכר כמה רעה פסז. אתם פייבוריטים.

וזה בדיוק המצב שברצלונה לא רוצים, תן להם לבוא בלי ציפיות ויעברו בקלות, אבל פייבוריטים ? הדלי מחכה.

פסז לא צריכה להתאמץ בצרפת. בליגת האלופות זה היה שונה לגמרי.

הנה, משה יודע טוב מאוד שלא כדאי להם להיות פייבוריטים ומיד בא להזיז את הדלי.

הסגל שנוסע לפריז -

כריסטנסן קיבל את הפטור הרפואי ויצטרף לסגל.
פרנקי ופדרי (עדיין) לא, ולכן יש כוכביות ליד השמות שלהם.

באלדה וגאבי, כידוע, יחזרו רק בעונה הבאה.

בסכנת היעדרות מהגומלין, בעקבות צבירת צהובים:
פרנקי, RFA, כריסטנסן, לאמין, פליקס, פראן, רוברטו.

זה כל כך אובייסט שאנחנו עולים לגומלין בלי 2 מתוכם לפחות

ממסיבת העיתונאים של לואיס אנריקה: ״אני מעדיף להיות אנדרדוג מאשר פייבוריט״.

למה לעולם לא הייתי רוצה לראות אותו שוב אצלנו.

צ’אבי מטריל את מבאפה.
Xavi: “I’ll say it again, PSG are favourites. They have Dembélé.”

לא יודע. לא יודע מה לחשוב לקראת הערב.

עדיין קשה לי עם הקונספט של לבוא כאנדרדוג למשחקים, ועם תחושת פחד של “שרק השחקן היריב הזה לא יתעורר על הצד המתעלל שלו היום”, אבל כנראה שזו אשמתי כי כבר הייתי צריך להתרגל.

הרבה מאוד תלוי בהגנה, כולל הקשר האחורי (זהותו, תיפקודו, ורמתו). ההתמודדות עם אמבפה וחבריו, והשקט שהיא צריכה לתת לחוליות האחרות (ההתקפה, והדבר הזה שצ’אבי שוכח ממנו כל הזמן) קריטיים מאוד בצמד המפגשים הזה.

נקודת האור היא חזרתו של פרנקי " He’s here, he’s there, he’s every fucking where" דה-יונג, בתקווה שבכשירות מלאה, מה שייתן לברצלונה היום את השחקן שרץ מצד לצד ולפחות מנסה לחבר בין החלקים השונים, ולכפר על מגרעות של שחקנים אחרים (הקישור האחורי הבעייתי, הובלת הכדור בקישור וכו’).

נקודת החושך? יותר מדי שחקנים בסכנת השעייה מהגומלין. וזה ישפיע לא רק על המשחק השני, אם וכאשר, אלא כבר הערב, מבחינת הגישה של השחקנים שבסכנה. וכשצריך להתמודד מול הצב - מה כבר הסיכוי ש-RFA, פרנקי וכריסטנסן יצליחו להישמר משחק שלם מלקבל צהוב?

נ.ב. תרשמו - דמבלה במשחק חייו היום. וגם בשבוע הבא.

אולי יקבל צהוב היום ואז יורחק משבוע הבא.

לעניין המשחק עצמו, אני חושב שלפחות פה בפורום אנחנו יודעים את מקומנו.
יש לנו שחקנים לא רעים בהרבה עמדות אבל היכולת לא טובה ולא נראה לי שמישהו חושב שאנחנו פייבוריטים, בטח לא בחוץ.

בסוף זה מאוד תלוי על איזה צד קמה הבוקר ברצלונה ואיזו צד פ.ס.ז.

בעיני לפסז יש בעיה גם בימים שהיא קמה על הצד הטוב יותר שלה. בכל המשחקים שלהם שראיתי העונה, לא ראיתי יכולת טובה כולל בליגה ובטח בצמפיונס.
אנחנו לעומת זאת נתנו כמה משחקים שהזכירו תקופות טובות יותר.

מה שבטוח, כל השידור נשמע אזכורים והשוואות לערב של אתמול. כיף.

2-1 לפאריז זו תהיה תוצאה טובה.

אני חושש מאוד מתבוסה.

RFA?

Ronald Fucking Araujo. כינויו הרשמי שהומצא על ידי @PositiveArs .

יש כינויים נוספים לשחקנים אחרים, למשל: טומטום (גאבי), ואינספור כאלו לרוברטו (החירש, מלך הקלטות של קטאלוניה, הסוחט, ג’וק וכו’ וכו’).

לא נראה לי שתהיה תבוסה.
פריז לא קבוצה דורסת.

מקווה לא להיות מופתע לרעה.

לא הייתי חותם על זה, כי אנחנו מסוגלים להכל. וזו בדיוק הבעיה, שעד דקת הפתיחה אנחנו לא יודעים איזו בארסה נראה - וגם בדקה ה-15 אנחנו לא יודעים האם נראה את בארסה של רבע השעה הראשונה או לא.

עד כמה אנחנו קבוצה לא יציבה? המשחק יכול להיגמר 3-0 לנו, 3-0 להם או 0-0 או 1-1 מינימליים.

ההרכב של צ’אבי -

האמת? אני מופתע מה-4:3:3, כי הייתי בטוח שצ’אבי יפתח עם 4 קשרים. לפחות בחוץ. בקרוב נגלה אם ההימור יצליח.

רוברטו, גונדואן ופרנקי יעשו רוטציות בקישור האחורי, קובארסי וקונדה יצטרכו להוכיח שהם שייכים למעמדים האלו.

פדרי יתחיל בספסל.

אני קורא נכון?
סרג׳י בפנים?

לא עקבתי לאחרונה, זה היה צפוי לקרות?

הרכב מוזר של פאריס. גם ראמוס וגם מואני מסופסלים עבור… אסנסיו?

אמבפה פותח במרכז במקום באגף?

כריסטיאנסן ופדרי לא כשירים עד הסוף. זה בעצם או פרמין או רוברטו וצ’אבי בחר רוברטו.