ליגת האלופות 23/24 - הדיון המתגלגל: מודחים ברבע הגמר אחרי תבוסה ביתית 4:1 לפסז' [6:4 בסיכום] (ראפיניה)

בלי כריסטיאנסן זה נשמע כמו רעיון טוב האמת. הרכב אמיץ יחסית מול פאריז. מקווה שלא נבכה אותו.

ראפיניה נותן עבוד שחורה כמו כל קשר שתבחר.

לא אמרתי שלא. אמרתי שהפתיע אותי שזה מה שצ’אבי בחר לעשות.

טוב חייב לציין שאני כן קצת מתרגש
אפילו הרגשתי צורך לשים חולצת משחק היום, מסורת שעשיתי משחק משחק בכמעט 20+ שנים שאני אוהד ואיבדתי את החשק והרצון בשנתיים-שלוש האחרונים.

לא יודע אם זה טוב או לא אבל לפחות זה קרה

מעדכן ש - @Aimarito ואני דיברנו, ושנינו הסכמנו שאתה אשם בכל דבר רע שיקרה במשחק.

תעלה סקר

זה התפקיד של נדב.

פאריס עומדת נורא גבוה ודוחפת את ברצלונה נמוך ואז מנסה לשחק בצפיפות ועל שטח קטן, כשהם צריכים לעשות הפוך. לשבת נמוך ולצאת מהר קדימה עם דמבלה ואמבפה.

הם מצד אחד ערומים בהגנה ומצד שני מסרסים את ההתקפה, מאוד לא מובן למה.

פסז קבוצה שלא יודעת מה היא רוצה מעצמה, זה למה. צפוי.

די ברור למה. ללוצ’ו יש את ה-DNA של ברצלונה, שזה אומר “לשחק זהיר במשחק ראשון באלופות מחוץ לקאמפ נואו”.

לוצ’ו אח, עוזר לחברים.
אבל כן, זה מה שהייתי עושה. אמבפה בצד אחד, דמבלה בצד שני, מואני באמצע ולתפור אותנו במתפרצות.

אני חושב שזה מה שכל הפורום פה היה עושה.
וגם אם אנריקה כן בוחר לשחק בצורה המטומטמת של עכשיו, אז צריך לוותר על דמבלה ואסנסיו. הזייה.

פסז קבוצה רעה. ברסה, למרות הבכי של האוהדים שלה, פשוט טובה יותר.
אתם עוברים בקלות.

גם אתלטיקו עוברת קל. לך מפה אתה.

תודה, לא חשבתי שיש סיכוי, כלומר עד עכשיו…

פסז’ זה פשוט כדורגל ברמה של ליגה צרפתית, ברצלונה ליגה ספרדית, כשכתבתי שברצלונה עוברת קל חשבו שבאתי לנחס, רק רביע יכול להרוס לה

לא הבנתי

ברצלונה יורדת אחורה בכוונה ולא נותנת לפסז את המתפרצות. לואו בלוק והכנה יפה של צ’אבי למשחק הזה. זה עדיין לא סגור אבל ברצלונה עברה חצי ממשחק החוץ והיא ביתרון.

ראפיניה מעולה במתפרצות. עושה כל מה שדמבלה חולם לעשות.
בשער, לבנדובסקי לגמרי עם מהלך של מסי. עובר שחקן במרכז, מוסר הצידה ורץ לרחבה לסיים.

אחלה רביע @Aragones

תמיד מציל את המצב

כמובן.