פרמייר ליג 23/24 :: טופ 8

לא יודע מה אתם מסתבכים.

השם שלו זה פשוט תיאור קצת נרחב יותר של אריין רובן, שהיה נפצע שוב ושוב באותו מקום ברגל:

חרא-one-ברך

תקרא לו בובו :heart:

הוחלט על ראיין, בובו כבר תפוס :grin:

הסעודים לא מרפים, הציעו 150 מיליון פאונד על סלאח :flushed:
ליברפול דחתה את ההצעה, עכשיו הם כנראה מתכננים הצעה של 170 מיליון.
סלאח זה השחקן שהם הכי רוצים בעולם ומציעים לו שכר של מיליון וחצי פאונד לשבוע והמצרי רוצה ללכת אבל אמר שלא ידחוף למעבר אם ליברפול לא תסכים.

אם היה בתחילת החלון כנראה וליברפול כן הייתה מסכימה, אבל עכשיו זה לזרוק את העונה לפח, סלאח זה כ 35 שערי ליגה בעונה(שערים פלוס בישולים).

איזה קבוצה סופר מאומנת זאת ברייטון, למרות שהם מכרו את הכוכבים ולמרות שאין שם הרבה כישרון הם מניעים כדור בצורה מצויינת משחקים התקפי ומגיעים להמון הזדמנויות.
היום הבקיעו שלישייה נגד יונייטד ובקלות יכלו להביע עוד 2 שערים, פאטי עם 2 החמצות בכמה דקות שקיבל, אם ינצל את ההזדמנויות שלו נראה שיבקיע המון שערים העונה.

טוטנהאם ניצחו 1-3 את שפילד עם שערים דקה 98 ו-100.
אסטון וילה ניצחח 1-3 את קריסטל פאלאס עם שערים דקה 98 ו-101

טירוף

וברייטון באמת קבוצה ברמה סופר גבוהה

לא זה לא טירוף. תתרגל אהוד, דקה 98 שווה היום לדקה 85 בערך. בטח באנגליה שהתחילו לתת תוספות זמן ענקיות בגלל משחק שלא משוחק.

‘100’ זה ה’דקה 90’ החדש

גם בספרד התחילו עם זה

טוב מאוד

מתבקש:

האמת שעצירת שעון גם לא פותרת את הבעיה לגמרי. שחקני חטאפה עדיין יתגלגלו על הריצפה, אם לא בשביל לבזבז זמן, אז בשביל לעצור את הקצב של היריבה ולעצבן את השחקנים שלה.
לא בא לי לשבת 200 דקות מול המסך כדי לראות 60 דקות כדורגל נטו.
אני מעדיף שהשופטים יוציאו צהובים בלי אבחנה, ושיכבדו חוקים שכבר קיימים. כמו מספר שניות שמותר לשוער להחזיק בכדור בידיים. כמו מגן שעומד מול כדור חופשי ולא נותן להוציא בעיטה חופשית מהירה.
הכי טוב זה שילוב של צהובים ועצירת שעון.

אני עם דימה, הבעיה היא לא בחוקים אלא באכיפה.
מתי שוער קיבל שני צהובים ואדום על בזבוז זמן? היום דווקא מבזבזים יותר זמן אחרי הצהוב הראשון כי הם יודעים שהם לא יקבלו עוד אחד.

הבעיה היא עם הכרטיס הצהוב. הוא עונש גדול מדי לפעמים ולכן השופטים מתקשים לתת צהוב שני כשמגיע (ה"זו לא עבירה של צהוב שני!!" המפורסם).

לכן הדבר הכי טוב לעשות זה שצהוב ראשון זה כמו ברגבי: הרחקה ל10 דקות של זמן משחק פעיל, חוץ מהשוער (וכמובן צהוב שני זה אדום אבל אדום שלא גורר הרחקה מהמשחק הבא. רק אדום ישיר).
תארו לעצמכם כמה יהיו זהירים עכשיו לא לעצור מתפרצת עם עבירה של צהוב או שטויות אחרות.

דבר שני, לאכוף בחומרה את מספר השניות שנותנים לשוער להוציא את הכדור (וגם הוצאות חוץ וקרנות).

דבר שלישי: מי שנפגע ושוכב כאילו משאית פגעה בו חייב לצאת לפחות ל3 דקות טיפול. ואסור לשחקנים לדרוש מהיריבה לעצור את המשחק, רק השופט יעשה את זה.

והכי חשוב: רק לקפטנים מותר לדבר עם השופט. השחקנים יכולים להתלונן לקפטן ואז היא ידבר אם צריך.
העיקר להפסיק עם ביזבוזי הזמן על דיבורים.

נראה שהחליטו לדפוק העונה את ליברפול בכל משחק, אדום הזוי עכשיו לג’ונס, הולך על הכדור ומגיע לכדור ומחליק על הכדור ופוגע בשחקן היריבה וזה אדום ! מקסימום צהוב, זאת כבר החלטה רביעית מכריעה נגד ליברפול העונה ואנחנו רק בפתיחת העונה.

ואם האדום ההזוי לא מספיק עכשיו פוסלים גול שנראה חוקי של ליברפול, לפי ההילוכים החוזרים לא היה נבדל ! ה VAR אישר מבלי לבדוק לעומק, עובדה שלא הראו את הקווים שרואים בכל בדיקה, ועכשיו טוטנהאם מובילה.

מה זה החרא הזה !

תשמע, ג’ונס אכן החליק אבל זה עבירה של אדום, הרגל גבוה עם פקקים מעל הקרסול, אין איך לצאת מזה.
על הנבדל אין לי מה להגיד, פשוט בושה.

אבל הוא לא הלך עם רגל גבוה ואפילו לא כניסה מסוכנת, הוא הלך לכדור והגיע לכדור ולרוע מזלו הרגל שלו החליקה מעל הכדור ופגעה בשחקן, זה כמו לתת אדום לשחקן שרץ והחליק בדשא ופגע בשחקן יריב מבלי שהתכוון בכלל.

והנה האדום השני הגיע כדי להרוס סופית, כן זה צהוב שני לפי החוקה, אבל ראינו עשרות פעמים מוותרים על כרטיסים כאלה, רק היום וויתרו ליפני של וולבס במשחק נגד סיטי, אבל את ליברפול תמיד דופקים העונה.

אני מסכים עם הנקודה שלך, אבל לפי החוקה היבשה זה אדום, מאוד מזכיר אדום שנשלף למודריץ בעונה שעברה נראה לי.
האדם השני הוא פשוט שערורייה.

כמה מאטיפ קיבל על השער העצמי הזה?

פתחתי דקה 92, היתה לי תחושה שלא יסתיים 1-1

חוסר מזל למאטיפ שהיה מצויין היום, היה נראה שאנחנו הולכים להפוך את התוצאה שוב עם 10 שחקנים אבל השופט לא הסכים.

ליברפול חזקה מאוד העונה, מנטלית, פיזית וגם המון כישרון ועומק, קשה מאוד להאמין שניקח אליפות אבל ניאבק עד הסוף, אם סיטי תפשל אנחנו אלה שנהיה שם לנצל זאת.

קלופ פשוט גאון כדורגל.

לא ראיתי את הצהוב הראשון לז’וטה, אבל מה שערורייה בצהוב השני? תאקל מאוחר מאחור. ז’וטה עם פעולה מאוד דבילית ויכול לבוא בטענות רק לעצמו. הייתי מתעצבן עליו בתור אוהד ליברפול.

אני מקווה שיספקו הסבר לשער שנפסל לדיאז. בושה וחרפה ולא הגיוני שהחלטות כאלו עוברות כשיש וידאו.

כמו כן, הפדרו של טוטנהאם שמוריד חולצה אחרי גול עצמי. איזה מביך.

בתגובה רשמית של איגוד השופטים אומרים טעות אנוש של מפעילי ה var ושהשער היה חוקי.

הצהוב הראשון לג’וטה על כלום ובטעות, הצהוב השני הוא צהוב אבל ברוב המקרים מוותרים על צהובים כאלה, במיוחד אחרי אדום שבמינימום הוא שנוי במחלוקת ופסילת שער חוקי.