פציעות והשעיות 24/25

ניקו לא פצוע. הוא ביקש להתחלף כי חשב שהוא פצוע ולא רצה להחמיר, אבל מסתבר שהוא לא פצוע.

כבר יש דיווחים שהצוות הרפואי הוא אחד הנושאים הבוערים שצ’אבי רוצה לפתור. הוא בעצם שוקל להחזיר את הצוות שטיפל בשחקנים כשהוא עצמו היה שחקן, ברשות ד"ר פרונה, והוחלף בהדרגה על ידי ברטומיאו.

למיטב הבנתי אין קשר בין הפציעה הנוכחית של פאטי לבין הפציעה הקודמת. בקודמת הוא קרע את המניסקוס, והפעם הפציעה בשריר הירך האחורי harmstring. מן הסתם נדב יודע יותר.

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1457305359253655553

יופי עכשיו נשאר לתרגם את זה למעשים.

ביקשת, קיבלת -

https://twitter.com/barcacentre/status/1457394839604113423?t=mJ6A-dCjUjNRlkxuDy_I1Q&s=19

מתחילים לעבוד.

עכשיו נשאר רק טיפה להריץ אותם באימונים וזה היה נהדר…

החלטה נהדרת של צאבי. מתחיל כמו שצריך.

צ’אבי הביא איתו את כל הצוות מקטאר, איזה 7 אנשים. לא מפתיע שהם מחליפים את אלה שהיו במועדון.
וטוב שכך.
העיתונים אומרים שגרסיה יהיה כשיר אחרי הפגרה. סתם דפק ברז לנבחרת. גם דסט וכנראה גם פדרי יהיו כשירים.

האמת שאני חושב על כל הצוות שהביא איתו לאפורטה ורואים כמה הוא פשוט החליט במודע להתעלם מהאספקטים הללו. אני מבין את הצורך להתמקד בכלכלי כדי קודם כל לשרוד, אבל נראה שהוא היה צריך לחשוב על האספקט המקצועי אפילו באופן מינימאלי. כמו שהצוות הרפואי והמקצועי נראים נראה שבסוף הוסכם שאין ממש ברירה, אלא לתת לצ’אבי יד חופשית כשזה נוגע לאספקטים הללו.

מנקודה זאת ואילך כל מה שצ’אבי צריך זה זמן ומומנטום. האמת שעם כל ה"כביכול פציעות" אולי זו סוג של ברכה עבור ברצלונה והמאמן החדש יוכל להתחיל לעבוד עם כל הצעירים שישארו בברצלונה בדרך על אריק, פדרי, ריקי ודסט.

אני חושב שבסוף הוא ידע שקומאן יישאר רק באופן זמני והמאמן הבא ירצה את הצוות שלו.
מיותר להביא צוות לחצי שנה.
בדיעבד הוא גם צודק, צ׳אבי רצה את הצוות שלו, לא סתם צוות אחר,

בדיוק מה שאני חשבתי.

ובעיקר כי צ׳אבי הצהיר על זה מראש - שהוא רוצה להביא את הצוות שלו.
המו״מ עם צ׳אבי לא התחיל בתוצאות הרעות של קומאן, אלא עוד לפני שקומאן בא לפה. לאפורטה עשה בשכל.

אולי.

כי עד היום לא ברור למה הוא נתן לקומאן את השליש עונה הזה.

מונדו אומר היום שהפציעה של פאטי פחות חמורה משחשבו בהתחלה, והוא צריך לחזור תוך 3 שבועות.

Kun Agüero’s heart exams show negative results. He may be forced to retire from football.
חבל לי על הבן אדם וחבל לי על הכסף שאנחנו כל כך זקוקים לו.

אזזזזזזזז…

https://twitter.com/barcacentre/status/1461739991697182722?t=4C_4UPc_OdYGnJOqROPSaQ&s=19

צ’אבי, חשוב שברגעים כאלו תהיה חזק

הסיסמאות בינתיים הן שהמילה האחרונה לא תהיה יותר של השחקן.

זה ייתן לצ’אבי הזדמנות טובה יותר להכיר את ריקי לעומק. מבחינתי פדרי יכול להפסיד גם חודשיים.

הפיזיוטרפיסט שאחראי על פדרי פוטר. גם הדוקטור שהיה הסופרוויזור של הצוות שטיפל בפדרי הועבר מהתפקיד הזה. במקומו מונה מישהו מהצוות של צ’אבי.
אס מדווח שהפציעות של פדרי היו במרכז הויכוח בין הצוות הרפואי והצוות המקצועי גם בימיו של קומאן. שרודר וחואנחו בראו כמעט הלכו מכות אחרי שהאשימו אחד את השני במצב. מאז הפציעה מול באיירן לפני חודשיים, זאת הנסיגה השלישית בפציעה של פדרי.
מדווחים גם שפדרי גם ממש שפוף פסיכולוגית מהנסיגות האלה.
The slogan set by Xavi’s new staff is as clear as it is emphatic: "No emergencies, no rush, no relapses . "

https://twitter.com/barcacentre/status/1462092329477718034?t=hxxU0qXyPyCWvpQNnsabpw&s=19

מבאס

בינתיים רפאל יוסטה מכחיש את הידיעה וחוזר על כך שקון יהיה תחת השגחה 3 חודשים ועתידו יוחלט אחר כך.

נדב - לא אמורים לגלות אריתמיה בבדיקות הרפואיות לפני החתימה?

אתה לא יכול לדעת איך ומתי תופיע ארטמיה בקצב לב, אי אפשר לדעת לפני שזה קורה.
אגב, המונח ארטמיה הוא מונח מאוד רחב רפואית, יש הרבה סוגים של ארטמיות, אין לי מושג איזה מהן יש לאגוארו.

אוקיי אז לא ארשום את זה כעוד פאשלה של הצוות הרפואי.

בינתיים גם אבדה וגם אקומאץ’ לא יהיו זמינים למשחק מול בנפיקה .
אבדה פשוט לא רשום לצ’מפיונס.
אקומאץ’ היה מורחק במשחק האחרון בליגת האלופות YOUTH (לא יודע איך לומר את זה בעברית, “לנוער” לא נשמע נכון) וההשהיה תקפה גם לליגת האלופות של הגדולים.

ב MD אומרים שהפציעה של ניקו לא רצינית והוא יהיה זמין. אין עדכון לגבי בוסקטס.

אז… פאטי אמור לחזור בימים הקרובים? למישהו יש מושג מה הסטאטוס שלו?

מנסים להכשיר אותו מול באיירן, לא משחק מלא כמובן. עדיין לא ברור כן או לא.