צ'יפים לצ'אבי - דיון הטקטיקה והסגל לעונת 23/24

אולי, אבל זה מהלך שחצני לדעתי, והמועדון ככלל היה יכול להרוויח מצ’אבי יותר אם היה מתחיל בבארסה אתלטיק.

אין לדעת.

המועדון חיפש מאמן לקבוצה הראשונה ולא מאמן שיעבור דרך עונה בבארסה ב’ ויגיע לאמן אותנו רק בעוד עונה וחצי.

קומאן החאריית דרדר אותנו למקום תשע תוך כדי שהוא מחריב כל דבר טוב שהיה יכול להיות בבוגרת (בזמן סכסוך נוראי עם ההנהלה, כמובן). היינו חייבים לסיים את הסאגה הזו.

אתה שואל אם באותו זמן היה נכון לצ’אבי ללכת לבארסה ב’?
אני שואל אם זו בכלל הייתה אופציה ומה המועדון היה צריך באותו זמן.

יוסי אתה פשוט טועה. כמו שכתבתי כבר כמה פעמים, לאפורטה רצה אותו בבארסה ב. הוא “נכנע” ללחץ.

תסתכל על הדויח שלאפורטה פנה ראשון לפליק.

בעיניי זה פחות משנה מה לאפורטה רצה, למה הוא נכנע ולמי הוא פנה, זה יותר משנה מה המועדון היה צריך בפועל.

בסוף היום זה לא שצ’אבי הגיע אלינו על חשבון מאמן אחר, ואם כן, אנא האר את עיניי מי היה המועמד המוביל שהסכים לבוא ולקחת את המושכות במקום התפוז המכאני ומצא את עצמו מיותר לפתע פתאום.

גם עכשיו, אנחנו באותו סרט, צריכים למצוא מאמן חדש כשרשימת השמות בשוק לא מבטיחה בכלל, איש איש מסיבותיו הוא. צ’אבי כנראה יסיים את העונה, מה שיעשה את זה קצת יותר קל למאמן הבא. קומאן פוטר באמצע העונה והיה עוד הרבה יותר קושי להביא מישהו במקומו.

בסוף היום, חוץ מזה שאני ממש תמכתי בהגעה של צ’אבי כי האמנתי בו, אני גם חושב שבסיטואציה שהייתה הוא היה האיש הנכון בזמן הנכון. בלי להצטדק ובלי להתחמק, היה מאמן אחר על השולחן ברצינות? כן או לא? אני זוכר שלא.

איל אתה לא יכול להיכנס לדיון אחרי 3 חודשים ולמחוק תגובה… מה באת להגיד? שתף! אנחנו צריכים את כל הצ’יפים שאפשר לקראת פסז

הוא חושש שלואיס אנריקה קורא פה. טוב שמחק, אנחנו חייבים להעיף אותם ולהגיע לחצי גמר הצ’מפיונס.

גונדואן שיחק העונה כבר מעל 4,000 דקות. 4,042 ליתר דיוק.

43 משחקים עם בארסה.
עוד 8 עם נבחרת גרמניה.

זה כבר 700 דקות יותר ממה ששיחק בסיטי בעונה שעברה.

ספרו לי עוד על חלוקת דקות נכונה לשחקן בן ,33

@Ganjo -

טכנית, זה מה שאני שלחתי ומחקתי, ואהוד פשוט החליט להיות גנב.

ובכללי - צ’אבי לא רואה משחקים של ברצלונה, אז שהוא יקרא דברים על ברצלונה בפורום ישראלי?

1. לא מבין למה שלחת ומחקת
  2. לא ראיתי ששלחת ומחקת.
  3. כמו שאמרתי לך , כרגע במצבי הנוכחי עם תינוק בן שבוע בבית, יש לי בערך תירוץ להכל,זה מכסה.

טוב הוא שחקן על וזאת העמדה שספגנו בה הכי הרבה פציעות. גאבי, פדרי, פרנקי, חוסר ההצלחה של רומאו.

טוב נו לפחות עכשיו אני מבין עכשיו איך אתה תמיד מצליח להיות ער למשחקים של ארגנטינה באמצע הלילה…

בוא…לבן של אהוד אולי קוראים באטיגול, אבל הוא לא שחקן על. עדיין.

הפוך אחי. הוא הביא עוד ילד כדי להשתמש בו כתירוץ להישאר ער.

ואהוד, מברוק על היורש :pray:

בדיוק

תודה!

מצטער שאני הורס לכם את האוף-טופיק, אבל אפשר לראות ירידה חדה אצל גונדו מתחילת העונה. הוא היה מדהים, ועכשיו יש לו לא מעט משחקי נפל. אי אפשר שלא להסתכל על ניהול הדקות שלו בסיטי ולקנא.

רגע אהוד, האסימון שלי רק עכשיו נפל, יש לך יורש חדש…

מזל טוב. למען הדיברסיטי והגיון שיגדל להיות אוהד ברזיל!

מזל טוב מלך! עוד אחד ויצאת לידי חובה!

כדי לעמוד בטופיק של הדיון -

טיפ לצ’אבי - עוד שנתיים הבנים של אהוד ונדב יהיו בגיל של לאמין. אפשר להתחיל לזרוק אותם להרכב ולטחון אותם עד אינסוף.

מה שבטוח - לא למכור תמורת 200 מיליון יורו.

שיגדל להיות אישה שחורה אוהדת ברזיל, הם\הן !

תודה לכולם!

חשבתי להעביר אותו בריבר קודם בגיל שנה ולמכור בגיל 3 לבארסה אבל אני מפחד שללאפורטה אין את האמצעים לתנאי החוזה שלי שדורשים 5 חבילות טיטולים של פמפרס בחודש ו-4 מטרנה ספורט ליום