מחזור 23 : נצחון 3-1 אצל אלאבס ( לבה, גונדו, רוקה)

איניגו קיבל אור ירוק, אולי יקבל כמה דקות.
אראוחו וקאנסלו שסיימו את במשחק הקודם בצליעה, זמינים כרגיל.

זהו בערך. אני לא בונה על משחק טוב, מה שמעניין אותי כרגע זה 3 נקודות כדי להיות בטופ 4 בסיום העונה.

אלאבס בתנופה לאחרונה: ההפסד האחרון שלה בליגה היה לריאל, 1-0 קטן בדקה ה92. מאז היא עם 3 ניצחונות רצופים (2-3 על סביליה, 0-1 על קאדיז ו0-3 על אלמריה) ולא ספגה בשני המשחקים האחרונים. למעשה ספגה רק 27 שערים העונה - פחות מאיתנו…

קבוצה עיקשת שכמובן תשמח לנצל את הבלאגן אצלנו, לא יהיה פשוט.

צ’אבי ממשיך עם ההרכב מיום רביעי ומכניס את כריסטינסן במקום פראן הפצוע. ישחק במרכז הקישור לפי הדיווחים.

אכן נראה שכריסטנסן יהיה הקשר האחורי.
אפשרות אחרת היא שקאנסלו יצטרף לקישור או להתקפה.

אני לא יכול לראות את המשחק לצערי אבל אשמח לפידבק ממי שיראה לגבי הניסוי של כריסטיאנסן כקשר אחורי והביצועים של רוקה אם הוא מקבל דקות.

זה המערך שרשמו בבארסה מאניה

פנייה.
קונדה, אראוחו, קובארסי, קאנסלו.
פרנקי, כריסטנסן, פדרי, גונדואן.
לאמין, לבנדובסקי.

אבל קשה לי להאמין שזה המערך
או שישחקו 3 בלמים וקאנסלו וקונדה יותר קדימה או פדרי/גונדואן יצטרפו לשלישייה ההתקפית ואז כריסטיאנסן קשר אחורי

בכל אופן מעניין מאוד

לא יודע איך המשחק יתפתח אבל החל מהדקה ה15 ועד עכשיו (הדקה ה27) מדובר בבארסה של פעם. הנעת כדור סבלנית.

הקושי העיקרי של בארסה הוא איך לכבות את משחק הלחץ של היריבה. בארסה עושה טעות אחת קרדינלית בכל פעם שהיריבה מפעילה לחץ:

ברגע שבארסה מצליחה לחלץ את הכדור היא מנסה מייד לנצל את חוסר הארגון בהגנת היריבה ולייצר התקפת מעבר מהירה. זה רע משתי בחינות:

1. בארסה גרועה מאוד בהתקפות מעבר
  2. היא לא מצליחה “להרגיע” את המשחק ולהשיג בו שליטה מחודשת.

השאיפה לשחק מהר היא נכונה בכדורגל המודרני אבל היא לא חזות הכל. כדי לשחק בשטף צריך קודם לתרגל לאט ואז באופן טבעי ככל שהקבוצה משתפשפת הדברים נהיים מהירים יותר. אם מתחילים מהר זה בא תמיד על חשבון דיוק. שטף מושתת קודם כל על דיוק ורק אחר כך על מהירות.

מה הקטע של הסרט הירוק?

מודעות לסרטן אני חושב

צ’אבי היה צריך להודיע שהוא עוזב בסוף העונה כבר באוקטובר.

בקצב הזה צ’אבי צריך להישאר😁

תקשיבו בשיפוט בספרד בדיחה
אדום של ויטור רוקה בצהוב שני על עבירה שבכלל לא הייתה עבירה

חוץ מזה מקצועית דווקא אוהב את המשחק היום.
עדיין החורים בהגנה נוראיים אבח מעמדת הקישור וההתקפה למעלה היום זה נראה טוב.

גונדואן במשחק גדול וגול גדול

איך רוקה היה?
איך קובראסי?
איך כריסטיאנסן כקשר אחורי?

השנקל שלי:

קובארסי היה טוב, עוד יותר בהתחשב במפלצת שעמדה מולו היום.
הגנתית חסר לו עוד כמה שנים על הגוף לדעתי, אבל מנטלית הוא שם.
עם הכדור הוא כרגיל הכי הרשים. מאוד מדוייק ומאוד קר רוח עם המסירות פנימה.

כריסטינסן לא רע בכלל.
לא נראה אבוד כמו שמצופה משחקן בעמדה חדשה. הוא משתמש בגוף שלו יפה כדי להיות מוכן למסירה הבאה, אבל מצד שני לא הצליח להשתחרר מלחץ מי יודע מה.

רוקה כבש, אז את שלו הוא עושה. חוץ מזה הוא בקושי שיחק.
התנועה שלו לעומק מרשימה במה שאפשר לעשות איתה בסיטואציה הנכונה. חד וזריז בצעד הראשון. אפשר קצת להבין את ההתלהבות.

על מה הצהוב השני?

יש הסבר?

כנראה שהשופט חשב שהוא דרך או פגע בשחקן ההגנה של אלאבס.

המצב האבסורדי בו שחקן יכול להיות מורחק בשל צהוב שני, ואי אפשר לבדוק את זה ב-VAR הוא בלתי נסבל.

אני מסכים עם @Ariel על קוברסי, היה מצוין.
חוץ מהטעות בדקה הראשונה שהייתה עולה לנו בפנדל אלמלא הנבדל, היה לו משחק יוצא דופן. הוא נראה צנום ולפלף, אבל הוא התמודד פיזית לא רע בכלל עם הר אדם סאמו, והיה מאוד קר רוח ומדויק עם הכדור. הייתה לו מסירה אחת לא מדויקת כל המשחק.

אני לא כל כך מסכים עם השבחים לכריסטנסן בעמדת הקשר האחורי. הוא היה בעצם בלם קדמי, הרס התקפות של אלאבס, אבל לא השתתף בהנעת הכדור ולא מסר קדימה כמצופה מקשר אחורי. פרנקי עשה את כל זה במקומו.

אני שמח מאוד בשביל לבנדובסקי, סוף סוף שער של חלוץ אמיתי. אולי זה יוציא אותו מהבוץ.

לאמין היה פנטסטי במחצית השניה, ומאוד מאופק בראשונה. כנראה שצ’אבי דיבר איתו בהפסקה.

בארסה אולי תערער על האדום של רוקה, אבל העירעור לא יתקבל. יש שם מגע קטנטן וזה צספיק לחוכמי התורה של ההתאחדות כדי להשאיר את הצהוב במקום.

בכלל בלי קשר לאדום, השיפוט היה נוראי. הוא לא שרק על עבירות ברורות, לא הוציא צהובים על עצירת מתפרצת, לא על תפיסות ברורות בחולצה וגם לא על עבירות רצופות של הבלם על לבנדובסקי או של אראוחו על סאמו.
השופט נתן יתרון להגנה, עידד עבירות, וזאת בדיוק הבעיה עם השיפוט בספרד ולמה ממוצע השערים נמוך.
אבל אני לא חושב שהוא בא עם אנטי בארסה מהבית, הוא פשוט גרוע וגם עשה טעות אומללה בהרחקה.

אולי סוף סוף נפסיק להפוך אותו לשק החבטות שלנו.