מחזור 24: הצגת ענק עם 0:4 על ג'ירונה| ויניסיוס, בלינגהאםX2 ורודריגו. בורחים ל-5 פור

מעולה.

זה הזמן של אנצ’לוטי להכניס את מודריץ’ וסבאיוס במקום ג’וד וויניסיוס. “לשמור” על התוצאה.

יש מצב שויניסיוס התבגר? שפת גוף שונה לגמרי היום.

דחוף למכור את ויניסיוס בקיץ ולהעיף אותו לספסל. שחקן דפוק. אנצ’לוטי הביתה.

כנראה שויני קרא את מה שכתבתם עליו שבוע שעבר והתעצבן😂

מבחן (האופי) שלו הוא לא במשחק בית בברנבאו מול 80 אלף אוהדים שמעריצים כל מהלך שלו, במשחק שכל מה שהוא עושה הולך לו.
המבחן שלו הוא במשחקים שבהם הדברים לא הולכים, במגרשים צפופים, מול קהל עויין ועם שחקני יריבה שמכירים אותך ומחפשים אותך כל הזמן.

אבל כן, כשהוא טוב - הוא טוב.

טוב שיש משחקים כאלה של ווינסיוס בכדי להזכיר לאנשים פה איזה שחקן הוא. למרות עונה פחות טובה בסטנדרטים שלו; הוא ברמה מעל כולם כשהוא מנטלית שם. ויש עוד מלא מה לשפר.

שער של רונאלדו בשיאו, בישול של מסי בשיאו, ועוד מעט מול שער חשוף יחמיץ כמו וניסיוס בשיאו.

צריך להגיד את זה, מבין 4 הבלמים הטבעיים שלנו טשואמני איפשהו בטופ 3.

מקווה שאני לא מנאחס.

הקישור מדהים, השילוב של קמא פדה וג׳וד פשוט מפלצתי, וזה עוד כשאין חלוץ ואנחנו רואים את קמאבינגה לבד ברחבה (צחוקים), בקצב הזה שטשואמני ישקול ברצינות לשחק קבוע בתור בלם בשביל לראות קצת דקות בעתיד

קרבאחל הוא הבלם השני הכי טוב בסגל

ויני מעולה, ובניגוד אליו רודריגו פשוט עושה הכל הפוך, חייב לראות ספסל

בדיוק השחקנים שקיוויתי שיעשו את ההבדל עושים אותו. ויני, ג’וד וקמא. ג’וד שוב פעם משחק במרכז ועושה הכל, וקמא עם משחק על שוב פעם כמו שעשה מול אתלטי. נמצא בכל מקום, מוכיח כל יכולת אפשרית שאפשר לצפות משחקן כדורגל.

טשואמני גם עם משחק גדול ואחראי, וגם לקרבחאל מגיעה מילה טובה.

רודריגו מטריד אותי. מול אתלטי הוא שיחק באגף שמאל ולא יצר משם כלום, והיום באגף ימין הוא הורס כל מה שמקבל. אני מאוד מוטרד מהתנודות ביכולת שלו.

השער של בלינגהאם הזכיר לי את שער הקאלמה של רונאלדו. כולל המסירה של ויני.

כשפדה וקמאבינגה ביחד בהרכב הרבה יותר קל לקרוס וגם לבלינגהאם, שלא לדבר שהרבה יותר קל למגינים.

פדה, קמא, ג’וד וויניסיוס, ועונה הבאה אנחנו מוסיפים את אמבפה ודייויס ? יהיו חייבים לשדר את המשחקים שלנו בהילוך איטי כדי שנצליח לעקוב :grin:

לייפציג עם ניצחון אחד ב5 משחקים. אפשר לשרוד שבועיים מול ראיו וסביליה.

רודריגו מפחד לשחק כדורגל, משהו לא טוב עובר עליו, לא מובן באיזה עמדה הוא מסוגל לתת תפוקה

טוב אם זה מי שרוצים שיחליף את קרבחאל כמגן ימני עדיף שישאירו את קרבחאל.

הטיקט של המגן הזה זה שהוא התקפי. קצת לא הוגן לשפוט אותו כשהוא מול ויני כשהוא בזון.

למרות שחייב לומר, הוא בערב בלהות

קונצרט חברים.

חילופים. יאללה.

לשפוט לפי משחק מול פריים-ויניסיוס זה קצת לא הוגן, ורבים וטובים מקוטו כבר נפלו במבחן הזה.
אבל כן, מאוד לא התרשמתי ממנו הערב.

מה שכן - תזכרו בסוף השנה את המשחק הזה (וגם את המשחק הראשון מול ג’ירונה), אם וכאשר נזכה באליפות, כשיהיו כאלה שיטענו עד כמה זה לא הוגן שזכינו ועד כמה בעצם ‘הגיע’ לג’ירונה (טענות מצד אוהדים ‘אובייקטיביים’ לגמרי, כמובן).
המון רספקט על המסע המופלא של הקבוצה הקטאלונית, אבל אין ספק מי הקבוצה הטובה ביותר בספרד העונה. ולא רק בגלל המשחקים הישירים.

מעניין אם זה נבדק, אבל אני לא חושב שיש שחקן שסוחט יותר עבירות מ קמאבינגה, כל משחק לפחות 4-6 עבירות עליו