פציעות והשעיות 24/25

משחק הבא, ביציע הכבוד של בארסה:

image

רק תקן לדקה 68 וזה גם היה נכון

פציעה לאראוחו.

ייעדר כחודש.

האם כבר אפשר להגיד שאראוחו פציע מידי או שזו סתם תחושה לא מבוססת? קצת מדאיג העניין הזה שיש לו כבר היסטוריה לא קטנה של פציעות בבארסה.

אני צריך לחפש את ההודעה שלי משנה שעברה על זה.

אולי הוא קשוח מדי עם הגוף שלו או סתם לוקח את עצמו לקצה. אבל בלם טוב ככל שיהיה אם הוא פציע - אין מה לעשות איתו.

על בלם כמו ארוחאו לא מותרים כל כך בקלות. לעומת זאת, אחרי הגאמפר שהוא ירד עם פציעה משם, אולי לא היה חכם לפתוח איתו את הליגה.

לפחות יש פגרת נבחרות.

הודעה רשמית:
Ronald Araujo has injured the femoral biceps in the hamstring of his left leg and will be unavailable for selection until the injury clears up.

בין 65 ל 100 ימי העדרות כל שנה מאז שעלה לבוגרים. בהחלט לא מעודד.

:warning: Araújo will potentially miss the following games:

:x: Cádiz
:x: Villarreal
:x: Osasuna
:x: Real Betis
:x: 2 Champions League Games

לפי הרשימה הזאת שאני לא יודע כמה היא אמינה מדובר על יותר מחודש בחוץ.
המחזור הראשון של האלופות זה 20/19 לספטמבר והשני 4/3 לאוקטובר…זה כבר חודש וחצי

זה פציעה 12 שלו מאז שעלה לבוגרים .
רובם היו קלות אך גם היו פציעות של חודש וחודש ווצי

אתה בטוח יש פגרה באמצע של נבחרות

פגרת הנבחרות היא בין מחזור 4 ל-5 בין אוססונה לבטיס

יאאלה לזרז את ההגעה של קאנסלו. מעבר לזה שצריך מגן נורמלי, ההגעה שלא תגרום לכך שלא כל פציעה של שחקן הגנה תפרק לנו את הצורה.

image
אראוחו לא נפצע במשחק, כך שהפעם אי אפשר להגיד שהכריחו אותו לחזור מוקדם מדי.

זה בגדול גם המחיר של הסבת העמדה. יש פער גדול בין מספר הספרינטים וה high speed running בין בלמים למגנים.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1694648912903123444

אני כבר לא יודע מה לכתוב.

זה כבר לא יכול להמשך כך. סוף השנה צריך לעשות חשבון נפש.

אתה סתם מסתכל על חצי הכוס הריקה.

תחשוב על זה ככה - לפחות עכשיו הוא בטוח לא ישחק את כל הדקות האפשריות עד לינואר/פברואר.

פדרי אותו כנ"ל כמו אראוחו… אמנם נטחן עד דק אבל היסטוריית פציעות לא מעודדת בכלל.

אני לא חושב שאתה יכול לנתק את 2 חלקי המשפט שלך. לפחות לא עד שנושא הטחינה עד דק לא ישתנה.

עכשיו זה לא קשור לטחינה. הוא בקושי סיים שתי משחקים…

א. זה לא שהוא נח לפני 2 המשחקים האלו.
ב. במקרה של הפציעה הנוכחית של אראוחו, לא בטוח שזה רק בגלל עומס דקות, אלא גם בגלל תפקוד על המגרש.

יכול להיות, וכנראה מאוד, שפדרי ואראוחו פציעים ביחס לאחרים. אבל אי אפשר לנתק את הסביבה מהפציעות האלו. בהינתן צוות רפואי נורמלי, וחלוקת עומסים סבירה - אפשר להאשים את השחקנים יותר. במיוחד שחקנים שלא נראה שמזלזלים בנושא וכן מתנהלים כמקצוענים.

הפציעות של גונדואן, פרנקי, כריסטנסן וקונדה גם יגיעו.

זה לא אשמה של פדרי.

אני לא יודע , יש שתי אפשרויות או צוות רפואי או שחקן שמאוד פציע.

לזה כתבתי חשבון נפש. או שזורקים את הצוות הרפואי לכל הרוחות אם זה אשמתו, ואם זה לא אשמת הצוות הרפואי, כנראה פדרי לא יכול להחזיק להיות שחקן בקבוצה מקצוענית בכירה ואז למכור אותו. אי אפשר להמשיך כך כל שנה. משהו חייב להשתנות. אותו דבר עם ארוחאו שאני מאוד אוהב אותו.

אין פה אפשרות שלישית.