מחזור 24 : 3-3 מאכזב מאוד מול גרנדה ( לאמין 2, לבנדובסקי)

טר שטאגן חזר, ישר להרכב.
גם ראפיניה חזר, ישר לספסל.
אראוחו מקבל מנוחה.

שלוש שנים לא מנצחים את גרנאדה. אני מהמר שזה ימשך גם לשנה הבאה…

אתלטיקו מצליחה להפסיד לקבוצת תחתית סביליה.
הכל מוכן לבעיטה בדלי.

מה שמו לטר שטגן במים? יש ארגנטינאים בגרנדה?

לפעמים אני מרגיש שלבנדובסקי בטוח שהוא בן 24 ושכל השחקנים מסביבו זה מסי. הוא והקבוצה לא מצליחים לעשות דברים בסיסיים טוב ועדיין הוא כל הזמן מנסה להתחכם סתם.

Fake it till you make it

שיתחילו בלעשות דברים פשוטים טוב לפני כל העקבים והמסירות המתוחכמות שאף אחד לא מבין את כוונת המשורר שלהם.
בקבוצות מאוד מאומנות שכל שחקן יודע אוטומטית לאן לרוץ ושהחברים שלו יודעים בדיוק לאיפה לכוון את הכדור בהתאם דברים כאלה עובדים. זה לא המצב

שיפוט מחריד

אוי לבנדובסקי…

כמה וילדוסים של טר שטגן, עוד לא נחת

אגוסטין באטז’ה ולוקאס בוז’ה אבל דווקא האורגוואים שלה יותר טובים

מאיפה יש לילדים האלה כל כך הרבה ביטחון לעלות ולשחק ככה. עצבים מברזל. גם פאטי בזמנו, גאבי, עכשיו ימאל. כמה חוצפה ותעוזה יש במשחק שלהם. כל המשקל הזה על הכתפיים שלהם והם לא רואים אחד ממטר. שאפו.

יותר התכוונתי בקטע של לחפש אשם לסמים ששמו במים של טר שטגן

הסיבה למחצית הגרועה הזו היא מה שאמרתי במשחק הקודם: בארסה לא יודעת להתמודד עם לחץ. התשובה שלה ללחץ היא לנסות לשחק ישיר יותר ומהיר יותר. במקום לשבור את הלחץ, במקום להשתלט ולשחק סבלני בארסה מחפשת איזי פיקס. מנה מהירה שתעשה לה סוטול מיידי. לא ככה בונים משחק.

גם קוברסי. אני יותר שקט שהכדור אצלו או שהוא שומר על החלוץ מאשר קונדה.

טר שטאגן עושה בכוונה, רוצה להוכיח משהו. כשיש לו אופציית מסירה פשוטה ולא מתוחכמת, הוא מחכה שמישהו יתקוף אותו כדי למסור מסירה ארוכה תחת לחץ. לא יודע מה הוא מנסה להוכיח ולמי.
גם קיבל שער לפינה שהוא עמד בה.

אני בינתיים התרשמתי ממנו לרעה. ממש אוברהייפ לדעתי. אבל עוד מוקדם לקפוץ למסקנות לדעתי, לפה או לפה.

נמני באמת אמר עכשיו שאי אפשר להאשים את טר שטגן בשער הזה?

הנחמה במלחמה ובמצב הרוח המחורבן הכללי שזה יותר מצחיק אותי מעצוב. פעם הייתי מתעצבן צורח אבל בכנות כבר לא אכפת יותר.

מאמן שלא מצליח לנצח את גרנדה שלוש שנים לא צריך להיות לא רק מאמן את ברצלונה אלא אחד שבכלל מגיש קורות חיים למאמן בברצלונה.

זה פשוט בדיחה.

אני בטח אפתיע ואומר שהתוצאה(3-2) לא מוצדקת בכלל, ובארסה דווקא שיחקה לא רע.
אי אפשר לתת לשחקנים לשוטט חופשי ברחבה בלי לשלם על זה. פרנקי וקונדה עם טעויות של בית סוהר.

אז ברצלונה ניצלת עם 3-3 בבית נגד קבוצה ממקום 19

שכבשה שער זכות 1 ב4 המשחקים האחרונים.