מחזור 25 :: בועטים בדלי עם הפסד 1-0 מול לבאנטה

לא ייאמן,נגמרה העונה,את הקלאסיקו אנחנו נפסיד כרגיל ואת סיטי לא נעבור,אין לנו שחקן שמסוגל לשים גול,פשוט אין,תודה זיזו,נתראה בעונה הבאה.
אני פשוט רותח על היהירות של זידאן עם החוסר רצון לחיזוק ההתקפה,נמאס לי לראות את בנזמה מסריח את הדשא כבר מי יודע כמה זמן,פשוט די.

אני אמור להיות הבן אדם הכי שמח בעולם עכשיו, לחייך מאוזן לאוזן, הכל מוכן כבר לקראת הטיסה, זה שבוע שכל אוהד כדורגל חולם עליו. פייר, לחלק עוד לא אמרתי שאני טס. יותר משנתיים לא הייתי במדריד. אני כזה שמבסוט מהחיים שלו רק מלהיות שוב במוזיאון בברנבאו בפעם המאה, לקשקש את ה-50 מילים שלי בספרד ולהסתובב עם צעיף בגראן ויאה. לקרוא את המארקה וה -AS ולעשות את התמונה המסורתית.

וכל החשק לנסוע למשחק ירד לי, אני באמת מיואש. הבעיטה בדלי, הפציעה של הזאר, הכדורגל. באמת לא יודע מה לעשות עם עצמי. אומר לעצמך כל העונה שזה בלוף ולא לפתח ציפיות כי כתוב לנו על החולצה ריאל מדריד אבל זו לא ריאל מדריד. אבל זה חזק ממך ואתה לוקח ללב.

אנחנו נאבד אליפות לברצלונה הכי חלשה מאז שמסי עלה לבוגרים וככה אי אפשר לנצח אותם בברנבאו. עצוב

כל משחק שמסתיים באיבוד נקודות ושפדה כשיר אליו ולא משחק פשוט מגיע לזידאן.

אין כדורגל.

חברה פשוט צריך להבין שזה הקבוצה שיש לנו, אם ברצלונה השנה הייתה קבוצה נורמלית היינו מסיימים את העונה שוב בדצמבר, אין לנו התקפה, עד כמה שזה מצחיק בריאל מדריד אבל אין לנו התקפה.
אני לא מאשים את השיפוט פה אבל השופט היום היה מגמטי ולא צודק בעליל.
בנזמה חזר להיות בנזמה.

אולי אנחנו האוהדים מתבאסים (שוב), אבל לפחות השחקנים וגם זידאן מקבלים את מה שמגיע להם
תואר לא יהיה גם השנה…ואת האמת אני מקווה שלא ניקח את הליגה בטעות

כל הכבוד ללבאנטה. חבורה של גברים. מוראלס לא שם גול כל העונה ואז דופק שער כזה מולנו בדקה כזאת. ריספקט.

פעם אחת או פעמיים אפשר להגיד שיט הפנס, הגענו למצבים שבדרך כלל אמורים להיכנס והפעם לא נכנסו. אבל יש גבול לכל תעלול, וכנראה שזו יכולת הכיבוש של הקבוצה הזאת גם אם לייצר את המצבים היא מצליחה.

מדהים שבעונה כזאת של ברצלונה היא עדיין מובילה את הטבלה. מתסכל, אבל זה מה יש.

יש בעיה להבקיע גול וזידאן מחליף ומכניס שחקנים שהסיכוי שיבקיעו לריאל דומים פחות או יותר לסיכויים שלי להבקיע עבור ריאל.
לפעמים יש לבנזמה תקופות שאני מקיא רק מלראות אותו, אבל הוא לא הבעיה, הבעיה שבנו סגל שהוא אמור להיות הסקורר המוביל ואף היחיד.
חייבים באופן מיידי לחזור לשחק זוועה, כמה שפחות ברק וכמה שיותר כוח ונגרים, זה הסיכוי היחיד שלנו.

אגב,אני הכי בעד החוק שמושאלים לא ישחקו נגד קבוצת האם שלהם,מיוראל האפס בזבז זמן כמו קטאלוני מצוי ואני מקווה שבעונה הבאה ישאילו אותו לאיזה חור בליגה השנייה.

יש הבדל בין ליגה לאלופות! הבדל בין משחק שגם תיקו יכולה להיות תוצאה סבירה לבין משחק שכל דבר חוץ מנצחון זה הפסד מבחינתנו.
שיטת היהלום עובדת טוב כשיש 2 חלוצים. כששיחקנו ככה ב2017 זה היה כשרונאלדו שיחק חלוץ שני ולא הזארד באגף. זוהי לא חוכמה בדיעבד אלא משהו שטענתי תמיד. מתעקש על יהלום? אז למה לא עם יוביץ בחוד יחד עם בנזמה כשהזארד משחק בעמדה של איסקו?
חוץ מזה, ויניסיוס השחקן הכי טוב שלנו בהתקפה. נקודה. למה לא להרכיב אותו?
למה ההתעקשות הזו על הקישור, כשגם שמשחקים שם 3 הוא מספיק חזק? כשיש לך בעיה של ניצול והגעה למצבים אל תוותר על שחקן התקפה בשביל קשר!

באמת שלפעמים אני מנסה להבין מה עובר לזיזו בראש. אתה צריך גול אבל לא תעשה חילוף עד כמעט דקה 70? וגם אז חילוף כפוי.

אני לרגע לא האמנתי בקבוצה הזוועתית הזאת. אם בארסה היו בקצב צבירת הנקודות הרגיל שלהם היינו מסיימים את העונה בדצמבר שוב. העונה הרעה של הקטלונים תישתשה את המציאות של הקבוצה הפתטית הזאת.

זידאן השחקן היה תאווה לעיניים, אבל בתור מאמן הוא פשוט בושה. הביתה!

מזעזע מה שקורה בספרדית השנה. לא מגיע לא לברצלונה ולא לריאל לקחת אליפות.
חבל שאין אופציה שלישית רצינית.

אילו רק היה תואר על בעיטות בדלי…

• האמת ששיחקנו לא רע, לפחות עד הפציעה של הזאר. ההתקפה זרמה והמהלכים היו מהירים. החוסר ברגל מסיימת ידוע לכל אבל לפחות הגענו למצב שזו הבעיה שלנו. מאותו חילוף, כהרגלנו בקודש כשצריכים גול, המשחק נהיה רולטה רוסית.
  • אם לא הייתי יודע מה המצב בטבלה ומה אנחנו באמת שווים זה היה איבוד נקודות שאפשר לבלוע. חבל שאני יודע.
  • שער של קורטואה. לעולם לא אבין שוערים שלא שולחים ידיים לכדורים מסוימים. זה עולה לכם כסף?
  • אוהב את הזאר, נהנה לראות אותו ואין לי בעיה עם ההחמצה היום והמספרים הירודים. אבל אם הבאנו עוד כוכב פציע שיהיה שם בשבילנו רק שליש עונה, לא התקדמנו מילימטר בקיץ הזה.
  • כמו בימים היפים- שני משחקי ליגה גרועים ברצף וכל האוויר יוצא. שתי קבוצות תחתית עם הגנות של קבוצות תחתית ו-5 נק’ שנזרקו לפח.
  • העונה אין אפילו את התירוץ של קצב צבירת הנק’ של בארסה.
  • יוביץ’ היה יכול לתרום הרבה במשחק כזה.
  • שאלה לחבריי האופטימים: לפני כמה שבועות הכל היה “ורוד”. עכשיו אין גביע, אין מקום ראשון והמצב לא מזהיר באלופות. מה השתנה מאז ועד היום?

הבעיות של הקבוצה הזו ברורות כבר כמה שנים,אין חלוץ,אין קשר שיודע להצטרף ולשים גול,שאר הקשרים לא מסוגלים ליישם משחק לחץ מתואם לאורך זמן,אבל אנחנו כל כך נואשים לאליפות שכשהכול הולך והקבוצה מנצחת אין ברירה וצריך לפרגן,אבל זידאן כאילו רוצה להפסיד בכוונה עם ההרכבים שהוא מעלה בזמן האחרון במין יהירות הזויה כזו כאילו אנחנו במצב של ליברפול וזה בלי להגיד מילה על ההתנגדות הנחרצת שלו לכל חיזוק שמוצע לו להתקפה,זה מרתיח.
למה לא להחתים בינואר איזה חיזוק להתקפה אפילו בהשאלה סטייל אדבאיור רק בשביל שתהיה עוד רגל מסיימת בסגל הזה שאולי תעזור לנו לקחת אליפות,ואז בקיץ להתחזק בשחקנים הרצויים?

מה שנשתנה לדעתי זה הלחץ מצד ברצלונה. השחקנים כרגיל קורסים תחת הלחץ, כשברצלונה, סליחה, מסי, עובר משוכות בכלל לא פשוטות בליגה תוך כדי כאוס טוטאלי ומכת פציעות אכזרית.

היה לנו לא מעט מזל עם גולים מההגנה והקישור במשחקים בינוניים, כמו נגד חטאפה. מזל שמתחיל להתאזן.

אני נגד גישת “הכל או כלום” הרווחת בקרב אוהדי קבוצות גדולות. הקבוצה במשברון והסגל לא מושלם בלשון המעטה- על הזין שלי כרגע. צריך להילחם ולהוציא את כל המיץ ליריבות הארורות שלנו, ואנחנו עדיין יכולים להיות שבוע מהיום בעמדה טובה בשתי החזיתות.

עם הפנים לשבוע הגורלי, חייבים לרפד את הסגל בכל החברים שיודעים לתת גול. רודריגו, יוביץ’ ובייל לפחות על הספסל.

החילופים של זידאן כל כך מאוחרים, גם כשהזאר מדדה על רגל אחת לוקח לו יותר מ-5 דקות להוציא אותו.

כשהמחליף הוא ויניסיוס הייתי מחכה לקטיעת הקרסול של הזאר לפני שהייתי מחליף.

דיי בחייאת, אתה לא רואה שלחילופים יש השפעה מזערית בכדורגל? מה האובססיה הזאת של אוהדים ל"ניהול משחק"? חוץ מלצעוק ואמוס ואמוס במחצית למאמן אין כמעט השפעה על מה שקורה בזמן המשחק.

ההבדל בין הפח שהיינו עד היום והשיג נקודות לפח שאנחנו בשני המשחקים האחרונים והשיג רק נקודה הוא בנזמה. חזר לעצמו בגדול. עשר שנים אותו סיפור. צא כבר דיבוק, צא.

https://twitter.com/miguelitocope/status/1231357531534110721

אני מסכים עם העיקרון עצמו. חושב שמיחסים למאמן הרבה יותר מידי חשיבות על דברים שנקבעים על ידי פעולות אישיות.
לצורך העניין הזאר ובנזמה עם החמצות מזעזעות, ובצד השני גול ממצב שקורטואה צריך לקחת.
אבל יש דברים שמאמן כן יש השפעה עליהם:

• אתה רואה ששחקן מסוים במשחק רע? אפשר להחליף אותו. במשחק הזה וולוורדה, שלטעמי הוא ההצבה השנייה שלנו לכל הרכב בקישור, נשאר בחוץ עד דקה 80.

• אתה רואה שההרכב שלך לא עובד נכון, אנחנו משתלטים על הקישור יפה אבל כל הכדורי עומק לא מגיעים לאף אחד. אתה הולך על שיטה של כדורי עומק? אז שים עוד שחקן ברחבה, ובמקרה יש לך נוגח לא רע בכלל על הספסל. גם הוא אחד ששאר ברחבה כשקרים בורח ממנה.

• הרכבת שחקנים נכונה מלכתחילה. ויניסיוס בזמן הקצר שלו על הדשא עשה המון. יצר מצבים ואפילו בישל מצב מצוין לבנזמה. אז נכון שהוא לא הפינישר הכי טוב, אבל אני מעדיף שחקן שמייצר 100 מצבים ויכניס 10 על שחקן שמייצר 50 ויכניס 9. לטעמי כל ההתייחסות לאחוזים בגולים מיותרת לרוב.

אלה ההשפעות של מאמן על משחק נתון מבלי להכנס לטקטיקה יותר מידי. זיזו טעה במשחק הזה. הימר על קישור והפסיד, ולא עשה כלום כדי לשנות זאת.
איפה מוריניו שהיה עושה חילוף משולש במחצית במידת הצורך?

קמתי עם פנים בריצפה ו-ויתרתי על הפולו ריאל מדריד אולי בפעם הראשונה מאז שאני מערכת (כמעט שנה). אני חייב לומר שאני מעריץ גדול של זידאן אבל אם אנחנו השנה לא לוקחים אליפות זה בהחלט גם באשמתו, ואני מתייחס נטו למה שיש. לגבי אדן הזאר זה מראה עד כמה העונה הזו מקוללת (הגיע למצב של אחד על אחד, כמה חבל). בנזמה שוב הוכיח כמה אי אפשר לסמוך עליו. השחקנים האלה שידעו “לסבול” במשחקים הכי קשים בליגת האלופות, במגרש במינכן, בטורינו, מהפך נגד פ.ס.ז’ וכאלה - עושים במכנסיים שוב ושוב במשחקי הליגה.

מעבר לנתון הזה שאי אפשר לברוח ממנו, אני חושב שמה שעצוב זה שהסטנדרטים של האוהדים למשחק התקפי פשוט ירד. היו לנו שני מצבים של אחד על אחד וזה אחלה, זה בהחלט לא קורה בכל משחק, אבל משחק כזה גם בעונות הקאפלו היה סוחט בוז צורם מהאוהדים בבית ואם זה היה בברנבאו כבר היו מטפחות לבנות. איסקו למשל נתן אתמול משחק טוב למשך מחצית אחת וזה לא בא לידי ביטוי בבעיטות לשער. אחרי הופעה כזו של גריזמן בתקשורת הברסאית שוב היו קוטלים אותו. ואיסקו הוא דווקא נקודת אור, זה לא הוא אישית אלא העניין עצמו.

זה לא שווה כלום אם מטיילים ליד הרחבה וכדור הרוחב תמיד לא מגיע לכתובת (מרסלו). וכן אני רוצה את הימצאותם בסגל של בייל, של יוביץ’ ושל רודריגו. גם אם לוולשי אפשר רק להעיף כדורים לרחבה, החלוץ לא השתלב והילד הברזילאי מאוד מאופק והולך על בטוח. אני חושב שכולם פה מסכימים, בין אם רואים פה כדורגל 15 שנה או 20 שנה - מעולם לא היינו כל כך פסימיים וחוששים לפני כל משחק שלא נוכל לתת גול.

קיבלנו וואחד סטירה לפני השבוע הענק שמצפה לנו, אני חושב שזה בטח לא יעזור הרי נגד סיטי ובארסה המוטיבצייה גם ככה בשמיים ויש טירוף, זה לא משנה שאנחנו חייה פצועה או משהו כזה. ההכנה הכי גרועה שיכולה להיות.

חזר לעצמו בענק. לא רק לקילריות המתפרצת שאפיינה אותו מאז ומתמיד, אלא גם לייעוד המקורי - מפנה שטחים.
אולי זידאן הודיע לו שעם חזרת הזאר הסתיימה החלטורה שלו כחלוץ ועליו לחזור לעשות את מה שהוא עושה הכי טוב (עדיין מנסה להבין מה זה בדיוק).
הרבה חלוצים עברו בריאל מדריד, אבל לא זכור לי חלוץ כזה צמחוני. לפעמים נדמה שרק המחשבה על כיבוש שער מעוררת בו פחד משתק.