מחזור 25: מביסים את ולנסיה 4:1 במסטאייה (אובמיאנג 2X, פרנקי, פדרי)

הסגל למשחק -

אראוחו מקבל את הפטור הרפואי ונכנס לסגל.

רוברטו, אומטיטי, לנגלה, פאטי - עדיין פצועים.

פיקה מושעה.

מעניין מי יהיה הבלם השני ליד אריק. האם יסכנו את אראוחו, או שיתנו למינגסה הזדמנות, או שישחקו עם 3-4-3 מוזר.

גם החזרה של אבדה מוזרה קצת. יכול להיות שצ’אבי ייתן מנוחה לטורס ולאדאמה לקראת הגומלין בנאפולי.

ההרכב -

אראוחו בהרכב.

בהתקפה, פותחים לראשונה יחד - אובמיאנג, פראן טורס והמאחר הכרוני.

ההרכב של בורדלאס -

מוריבה חוזר לבקר ופותח.

אני מסכים איתכם. דחוף חייב שצ’אבי יפוטר, מה שהוא עושה שם זה פשוט אסור. דחוף לפטר. לא טוב.

מת על זה שתוך חודשיים עלינו מממוצע 0.3 בעיטות לשער במשחק, ל-3 שערים במחצית נגד ולנסיה, 4 במשחק מול אתלטיקו, ו-5 מצבים שאלוהים-יודע-איך-טורס-החטיא-אותם מול נאפולי (ועוד הנוספים שהיו באותו משחק).

גם אם רק זה היה השיפור, זה כבר המון.

זה שהם היו צריכים את var בשביל לפסול את השער זה מראה בדיוק למה אני שונא את השופטים בספרד.

אל תלכלך. היה רק מטר בחוץ, זה די גבולי.

איזה כדורגל סוחף, איזה מהפך של צ’אבי…
אתלטיקו נאפולי ועכשיו וולנסיה… תענוג לראות את הקבוצה, וזה כבר לא עניין של מקריות…
ליאור, מרוצה אחויה? :grin:

אני באמת שלא מצליח להבין איך אתם לא מצליחים להבחין בשינוי שעובר על הקבוצה שלכם. לא מצליח להבין את הביקורות על צ’אבי. בעיניי אתם הקבוצה הטובה ביותר בספרד אולי להוציא אותנו. לשם השוואה, לפני כחודשיים שלושה, הייתי מונה 5-6 קבוצות טובות יותר. אתם עדיין מוגבלים עם חומר שחקנים בינוי ועדיין צ’אבי מוציא מים מהסלע. לא מבין את הביקורות עליו.

אמנם לולנסיה יש את הפייר שייר שלה בתוצאה הזאת אבל ברצלונה יודעת לטרוף כשיש טרף.

מי אלו “אתם”?

יש המון שיפור מאז ההגעה של צ’אבי, המון. חלקו קשור לזה שיש לו שחקנים יותר טובים משהיו כשהוא נכנס, וחלקו קשור לצ’אבי עצמו. אבל גם אם מכירים בשיפור הבהחלט משמעותי מאז שצ’אבי הגיע - למה אסור להעביר ביקורת? צ’אבי לא טעה בדברים מסויימים במשחקים הקודמים?

אפשר להעביר ביקורת על צ’אבי, גם אם בסה"כ מרוצים מהעבודה שלו. העברנו ביקורת גם על פפ, בזמנו. ולא זוכר שמישהו פה קרא לפיטוריו של אדון הרננדז.

מי שהם “אתם” יודעים מי הם. יכול למנות שמות, אבל לא רוצה שזה ישמע ביקורת אישית על החברים כאן בפורום אלא על הדעה שצ’אבי לא מאמן מספיק טוב.

אתה עושה צחוק? סוחף? מהפך? תענוג? בא לי לתלות את עצמי משעמום. ולנסיה חלשה באופן יוצא דופן ומאפשרת לבארסה ללא מאמץ לשחק 40 מטר מהשער. את המשחק הבא תפסיד. לא כל ניצחון של צ’אבי הוא סימן לבאות. בינתיים כל ניצחון הוא סימן לשתי תוצאות תיקו.

בארסה משחקת בלי זהות. באופן מקרי היא מן הסתם תנצח מידי פעם.

כל השערים הם תוצאה של תנועה של שחקני התקפה. היה חסר מאוד אצל קומאן, ועכשיו מתחיל לחזור. תענוג.
זה המשך ישיר למשחק נגד נאפולי, רק שהפעם הכדורים נכנסים (כי לא טורס מגיע למצבים). הקישור שוב חונק את היריבה והגנה לא נרדמת.

משחק כייפי גם לצופה הנייטרלי, משחק מהיר וישממצבים. ככה נחזור לגדולה.

אתה צוחק אתי?

א. הליגה כולה חלשה.

ב. בתקופת קומאן לא היינו מסוגלים לייצור מצב או לבעוט לשער. השערים הבודדים שהגיעו היו תוצאה של מקריות מוחלטת. כמות יצירת המצבים, התנועה ללא כדור, הכניסות לרחבה ומשחק הלחץ. כל זה נעלם מעיניך? באמת?

ג. אנחנו עוד לא באיירן, אפילו לא קרוב. אבל אני יכול להגיד סוף סוף בפה מלא שהמשחק שוטף וכיפי, שהקבוצה צומחת ותופסת ביטחון… שהאינטנסיביות חוזרת למשחק שלנו ולא עוד הנעת כדור שאננה ואפס יצירתיות.

צ’אבי עשה מהפך אדיר לא רק בתוצאה, אלא גם בגישה ובדרך… וזה מבחינתי כבר הישג ענק.

איזה יריה ברגל של מוריבה. בחיי שזה מסר חינוכי טוב לצעירים. לפעמים להיות חזיר זה יותר מידי.

תחנה הבאה : אספניול

פדרי :heart_eyes:

https://twitter.com/Liraninho/status/1495438584039587853

רביע אני מבין שקומאן הוריד אותנו מתחת לים המלח אבל משחק לחץ? איפה ראית משחק לחץ ליותר מחמש דקות? תנועה ללא כדור? איפה בדיוק זה קורה כל הקסם הזה? אולי אתה רואה שידורים חוזרים בטעות? יצירת מצבים? לא יודע מה הפטריה שלך אבל תביא קצת גם לסחבק.

תנו לנו ראשון 17:15 כל מחזור

אני לא יודע אם זו הייתה הוראה מהקווים בגלל התוצאה, או פשוט כרגיל (ובגלל שזה קורה שוב ושוב, אני נוטה הרבה יותר לאפשרות השנייה), אבל הקטע הזה שבו אנחנו פשוט מפסיקים לשחק במחצית השנייה - חייבים להיפסק. לא בכל יום תעמוד מולנו ולנסיה, ולא בכל יום פדרי (שכיכב היום) יפציץ גול מכלום כדי לגמור את המשחק.

לא יודע אם זה מנטלי, עניין של כושר, או גם וגם, אבל הדרך לעבר חזרה לגדולה עוברת דרך לשחק 90 דקות, ולא רק 45. צ’אבי חייב חייב לעבוד על זה, כי בינתיים זה צורם מאוד בעיניים.

מעבר לזה - לאט לאט, כל פעם עוד משהו משתפר. היום זה היה ניצול המצבים, העובדה שהקישור שלנו לא רק מאיים על השער אלא גם כובש, והסומבררואים שפדרי דפק שם לשחקני ולנסיה מהרגע שנכנס.

בלי קשר - בכל פעם שדמבלה אפילו טיפה חשד ששחקן ולנסיה הולך לנסות להגיע לפניו לכדור, הוא פשוט ויתר. למי ששאל למה הוא מעצבן - אז זה.

נ.ב. @EHUD - ניקו המלך. שמעת?

אני ממש מרוצה כי סוף סוף יש חלוץ במרכז ההתקפה. גם כדי להכניס דחיקות כשצריך.

מינגסה זה אולגר החדש. עדיין לא השתכנעתי לגבי טורס.

מעדיף את אדאמה מסיבות אתיות, אבל אין ספק שדמבלה טוב יותר.

היה כיף לשם שינוי ובסוף זה מה שחשוב, אפילו הזאטוטים נהנו.
צריך להודות, בשערים של בארסה רואים טביעת אצבע של מאמן, ואלבה כמה ששם זין הוא כנראה המוסר הכי טוב בבארסה כרגע. מחזק את מה שנאמר בשידור על אובמיאנג וראו מהתחלה שנוכחות של חלוץ אמיתי יכולה לרווח את ההגנה.
אם זאת, בארסה מתגרה במזל וקיבלתי ארוע לבבי כל פעם שלחצו אותנו. אנחנו משחקים יותר מדי מחניים ולא מצליחים בכלל להשתלט על מרכז המגרש ולהכתיב קצב. מחכה לרגע שקבוצות ישברו מנטלית מולנו ולא יעלו למחצית השניה באטרף שהן יכולות להשוות.
וגם זה lol, לא ברור מה מעשנים שם ב-One