מחזור 26 :: 0:1 קטן על ראיו בעוד משחק חלש | בנזמה

עוד ניצחון למרות אנצ׳לוטי,אחד המאמנים החלשים בליגה ללא ספק,כזו עקשנות וחוסר הסקת מסקנות בחיים לא ראיתי.
אם הוא יקבל בקיץ את אמבפה והלאנד זה יהיה פשע לכדורגל,חייב להיות מפוטר בקיץ גם אם ניקח אליפות ואיכשהו נעבור את פריז.

ואלוורדה הוסיף כל כך הרבה במקום קאסמירו הנוראי,הוא חייב לפתוח במקומו,בטח במשחקים כאלה,אבל אתם יודעים…אנצלוטי.
איזה מזל שיש לנו את קורטואה,איזה שוער מדהים,לא יודע איפה היינו ממוקמים בלעדיו.

אגב, ההשתלטות של וניסיוס בשער על הכדור שהגיע מאחורי הגב שלו זאת טכניקה ברמה הכי גבוהה, בנזמה מסר בכלל לרודריגו אבל וניסיוס השתלט עליו באומנות ממש ובישל את השער.

קורטואה המצטיין, וזה אומר כמה היינו גועל נפש היום.

כבר תקופה אני מעביר משחקים בלקוות שלא יתפלק לנו גול במחצית הראשונה כדי לאלץ את אנצ’לוטי לעשות חילופים - וכמובן שגם זה לא עוזר - המקובעות שלו עוד איכשהו הייתה מובנת אילו היינו יורדים יורדים למחציות ביתרון של שער או שניים. הבנאדם אפילו לא מחמם את הזאר בדקה 80 ב0-0.

ויניסיוס נראה כמו הצל של עצמו, והוא עדיין untouchable. פאקינג ילד בן 20 שגם לא תזיק לו מנוחה, והוא לא רואה ספסל לא משנה מה. אין דברים כאלה.

ההחלטה למנות את אנצ’לוטי הייתה הזויה. הביאו מאמן שכבר כמה שנים טובות נכשל ולא רלוונטי. אם רצו כדורגל מודרני והצערת הקבוצה אז הוא בערך הבחירה האחרונה. בשום מצב הוא לא צריך להישאר מאמן בעונה הבאה.

קרבחאל עם עוד פציעה לאוסף? אם הוא לא כשיר זה אומר שלוקאס או מרסלו בהרכב מול פ.ס.ז’… לא שקודם היה לנו סיכוי.

איך אסנסיו נבחר למצטיין? חוץ מלהחמיץ כמה מצבים טובים הוא תקע את ההתקפה עם החזקה מיותרת בכדור. הייתה התקפה מתפרצת שויניסיוס עשה תנועה טובה לעבר השער אבל אסנסיו העדיף לכדרר לרוחב. שחקן מיותר. מקווה שלא יעשו את אותה טעות שעשו עם לוקאס ויאריכו לו חוזה. למכור בקיץ.

כבר כמה חודשים שהכדורגל שלנו עלוב, איטי ומשעמם. אין שום תקווה שמשהו ישתנה כי קרלו מקובע. בינתיים ברצלונה חוזרת לעצמה ומשחקת כדורגל מהיר ואטרקטיבי. לחשוב שרק לפני כמה חודשים כל העולם חשב שייקח להם כמה שנים להשיג אותנו. בעונה הבאה כבר יהיה פייט צמוד. אמבפה לא יהיה game changer כל עוד נמשיך עם הקישור האיטי הזה. בשביל לנצל את היתרונות של אמבפה חייבים לשחק מהר. כל עוד אנצ’לוטי פה שלישיית הקישור לא תשתנה ואמבפה יהיה מסורס במשחק עומד.

https://twitter.com/madridxtra/status/1497661844063989767?s=21

לסיים את העונה ולהיפרד יפה לשלום כידידים,הבן אדם מנותק מהמציאות.

מעניין איפה כל אלו שבתחילת העונה התלהבו מהכדורגל תחת אנצ’לוטי. יש מצב שמדובר במאמן החלש ביותר בליגה. אם באמת נביא את אמבפה והלאנד והוא יישאר (והוא כנראה יישאר כי קשה יהיה לא לקחת אליפות השנה), זה יהיה פשע נגד הכדורגל.

לפעמים אני תוהה לעצמי אם הסירוב לבצע רוטציות וחילופים נובע מדמנציה, טמטום או סתם אצבע בעין לכולם. איזושהי עקשנות של בנאדם שכנראה האגו שלו מוביל אותו יותר מכל דבר אחר. נדמה לי שהוא לא ממש מחובר ולא מבין שאחרים לא תופסים ממנו מאמן כזה גדול כמו שהוא תופס מעצמו.

מילאן, יובנטוס, ריאל מדריד, באיירן מינכן, צ’לסי, פסז’ ועכשיו שוב ריאל מדריד.

אכן תעלומה…

אולי זה רק אני.

בתחילת העונה באמת שיחקנו יפה, עכשיו אנחנו משחקים לא טוב. בתחילת העונה כשביקרתם את אנצ’לוטי הוא לא היה ראוי לביקורות האלו, עכשיו כן. מה זה סותר?

אנצ’לוטי ראוי למחמאות על דברים מסויימים, כגון קידום צעירים מסויימים, כדורגל חיובי עד לאחרונה, אבל מצד שני פדה הלך לאיבוד, חוסר הרוטציות שחק את הקבוצה, הכדןרגל הופך להיות עייף לאחרונה.

לי יש הרגשה שמעריצי זידאן, לאו דווקא אתה, חיפשו את אנצ’לוטי בסיבוב. לאותם אנשים אני אגיד שאני מעדיף את אנצ’לוטי על זידאן, ובפער. עם זאת אשמח שיגיע מאמן צעיר עפ שיטות משחק חדשות. טוכל יכול להיות מעניין.

זה סותר כי זה אותו מאמן, שום דבר לא השתנה מעבר לזה שהסטטיסטיקה מתיישרת והעומס עושה את שלו. הרי כבר אז ידענו להתריע שזה הולך לקרות. לא כי אנחנו חכמים גדולים: הרי כבר היינו בסרט הזה… אין חדש תחת השמש.

אנצ’לוטי לא קידם אף צעיר, אם כבר הוא תקע כמה (וואלורדה וקמאבינגה היו צריכים לקבל הרבה יותר דקות). מה שקרה בתחילת העונה עם ויניסיוס לא קשור לאנצ’לוטי בשום צורה, אין לי סיבה לחשוב לרגע שזה קשור אליו. ומה שקורה היום עם ויניסיוס דווקא כן קשור אליו: הבחור היה צריך לראות ספסל כבר מזמן.

בוא תסביר לי מה קורה עם ויני? מה שאני רואה זה שהוא סגור עם שלושה שחקנים שמקיפים אותו בכל פעם שהוא מקבל כדור, ואין לו ברירה אלא לתת מסירה אחורה. אגב, אתמול הוא ניצח לנו את המשחק עם פעולה גדולה.

ראיתי ריאיון עם ויניסיוס, שודר בספורט חמש דקות לפני המפגש עם פריז, ושם הוא אמר בפירוש שהנסיקה שלו קשורה לביטחון שאנצ’לוטי נתן לו.

מסכים בנוגע לפדה. קמאווינגה תקע את המשחק בכל פעם ששיחק. הוא עדיין לא בשל ואי אפשר להאשים את אנצ’לוטי שלא משתמש בו.

סחתיין, אני לא ראיתי את זה. לאותה נקודת זמן הביקורות לא היו נכונות ולכן בזמנו הגנתי עליו. אבל שאפו שידעת לראות את זה מראש.

בכל מקרה, אני תמיד ראיתי אותו בהשוואה לזידאן. והוא מעל זידאן בעיניי בכמה רמות. אנצ’לוטי אולי לא מקדם את כולם, זידאן פיזר אותם לכל עבר.

יש 2 סוגי ביקורות על אנצ׳לוטי.
הראשונה - ביקורת על אנצ׳לוטי.
השניה - ביקורת בהשוואה לזידאן.

אין לי שום בעיה עם הביקורת הראשונה, אבל השניה מעידה על זיכרון קצר או עיוורון.
חשוב לציין שאף אחד לא טען שאנצ׳לוטי הבחירה המושלמת לאימון ריאל. רק שאנחנו שמחים שמכל מי שנשארו שהוא זה שנבחר ושלא המשיכו עם זידאן לעוד עונה.

יכול להיות שהכל מקרי, יכול להיות שזה מזל ובמקרה הכוכבים הסתדרו עבור אנצ׳לוטי ואין לו שביב של השפעה ביכולת של הקבוצה, אבל בשורה התחתונה אנחנו נראים טוב יותר מעונה שעברה. גם אם כל המשחקים שלנו עד סוף העונה ייראו כמו אתמול זה עדיין יהיה נכון.
העונה אנחנו לראשונה עשינו צעד קדימה מאז עזיבת רונאלדו (ליתר דיוק מאז 2017 כי כבר מאז אנחנו בהתדרדרות).

כל ההגנה שלי ושל שאר תומכיו של אנצ׳לוטי נאמרו בנוגע לביקורת עליו ביחס לזידאן. ביחס לזידאן של עונה שעברה אנצ׳לוטי הוא המשיח.
אנחנו בקצב צבירת נקודות של 88 נקודות לעונה, שזה יותר מ2 העונות של זידאן.
אנחנו גם בקצב של הפרש שערים טוב יותר מ2 העונות של זידאן.
גם אני אשמח לטן האח לצורך העניין, שלא יהיו ספקות.

אבל זאת בדיוק הבעיה עם ההגנה שלכם. אנצ’לוטי לא הראה שהוא טוב יותר מזידאן בשום דבר. הוא פשוט זכה בהבלחה של חודשיים-שלושה של יכולת פנומנלית של ויני בתחילת העונה, שגם במקרה נפלה על רצף של משחקים קשים וסופר חשובים, והוא פשוט חי כרגע על אדי ההצלחה מאז. הטענה שלנו מלכתחילה (כלומר - בזמן אמת) הייתה שאין פה שום קסם של אנצ’לוטי שגורם לנו להיראות כמו קבוצה, אלא נטו יכולת חריגה של ויני. היו גם כאלה שהגדילו וניבאו שהיכולת של ויני תתיישר בסוף.
וההבדל עכשיו הוא לא שעושים שמירות כפולות על ויני, את זה היה גם אז. ויני נראה פשוט פחות טוב. את זה דווקא כן אפשר לזקוף לזכות אנצ’לוטי - בגלל הסירוב העיקש שלו לעשות רוטציות ולתת מנוחה לשחקנים החשובים שלו.

הקבוצה לא נראית עכשיו יותר טוב בשום דבר מאשר ריאל של זידאן (וכשאני אומר עכשיו - הכוונה לשלושה+ חודשים האחרונים). גם קצב צבירת הנקודות הרבה פחות טוב, בניקוי האנומליה הנ"ל.

ההבדל זה שאצל זידאן ניראנו ככה כי זאת הייתה שיטת המשחק של זידאן, ככה הוא בחר לשחק והצליח מאוד עם השיטה לקח אליפות ועוד אליפות שנשדדה מול ברצלונה של מסי ואתלטיקו מצויינת.
אצל אנצ’לוטי אנחנו נראים ככה כי אנחנו פשוט משחקים חרא. אנחנו מקום ראשון כי מסי מבשל לאמבפה עכשיו ואתלטיקו בצניחה חופשית.

הייתי אולי היחיד ששמח לקבל את אנצ’לוטי מבין כל השמות שהוזכרו בתחילת העונה( גב הצטרף בהמשך) אבל בשום פנים ואופן לא רציתי שזידאן יעזוב, זידאן זה מאמן ענק, אגדה.

אם וניסיוס מתקשה לתת לו להמשיך לשחק עם מנדי בצד שלו לא עוזר, התקפית כשוניסיוס משחק על הקו וחוסם אותו למנדי אין לצרפתי שום ערך מוסף, היתרון היחיד שלו זה המהירות וכשאין קו שאפשר לרוץ עליו נשאר לו רק לאבד כדורים קריטיים.

לא. פשוט לא. דבר ראשון, לפחות לפי דברי ויניסיוס, יש לאנצ’לוטי השפעה מכרעת ביכולת שלו. אבל גם אם לא, היכולת טובה יותר העונה גם בלי קשר לויניסיוס. אסנסיו (שקיבל פה בפורום את אותן טענות על אוטומט אחרי המשחק אתמול - הזוי בעיניי) ומיליטאו עשו התקדמות גדולה מאוד. מודריץ’ וקרוס מציגים יכולת הרבה יותר טובה. בסך הכל אנחנו סופגים פחות וכובשים יותר. אנחנו יוצרים הרבה יותר מצבים ולא רק מחלליות שעפות לראש של בנזמה ושהצרפתי יסתדר…

פשוט לא נכון. לא ספרו אותו אז ודיי בצדק.

עדיין נראית יותר טוב מאשר הקבוצה של זידאן, למעט המשחק אתמול ובמשחק מול פסז’ שבהן שיחקנו כדורגל של זידאן… כלומר, לא היה ניסיון לשחק כדורגל. למה? לא יודע. בסך הכל אנחנו כן מגיעים למצבים ואפילו אתמול הגענו למספר מצבים לא רעים במחצית הראשונה. אתמול זה היה משחק לא טוב שהיה הסטנדרט של הקבוצה של זידאן.

ההבדל הוא בגישה. זידאן ניסה לחנוק משחקית ולתסכל את היריבות. הוא הצליח בזה, אבל עינה גם אותנו על הדרך. אנצ’לוטי מנסה לשחק כדורגל, לפעמים זה לא הולך לו. כשזה כן הולך, זה גורם לי אישית לאושר. אצל זידאן זה לא קרה לי.

וחוץ מזה, מעדיף לקחת אליפות כשאני נראה חצי עונה טוב, מאשר לקחת אליפות כשאני סובל מכל רגע שהקבוצה משחקת תחת זידאן.

האמת שגם אני בזמנו לא רציתי שיעזוב. גם אני חששתי כששמעתי את השם של אנצ’לוטי, אבל לקח לי 2-3 משחקים להבין שמה שעברנו תחת זידאן היה התעללות. בהתחלה הפצצנו, אבל בהמשך קבוצות למדו אותנו והבינו איך נכון לשחק מולנו. אני חושב שיש פיתרון לבעיה הזאת עם מעבר למערך 442 בהתקפה, כמו במחצית השניה מול אלאבס, אבל לצערי אנצ’לוטי תקוע וכאן גם אני מבקר אותו על הקיבעון.

בכל מקרה אני מאמין שיש איפשהו אמצע בין הכדורגל המשמים של זידאן והקיבעון של אנצ’לוטי, מקווה שבמועדון ימצאו את האמצע הזה. מה שבטוח, זידאן הוא האופציה הרעה ביותר שלנו, לעניות דעתי.

אני יכול לשלוף לך עוד 3 ראיונות כאלה של ויניסיוס מדבר על זידאן, בלי להתאמץ בכלל. חוץ מבמקרים קיצוניים, שחקנים תמיד מדברים על הביטחון שמאמנים נותנים להם - בטח כשהם זוכים לכ"כ הרבה דקות, ועוד בגיל צעיר כ"כ.

לגבי אסנסיו - הוא on ו-off כבר שנים, מאז הפציעה שלו בעצם. כנ"ל גם בעונה הזאת, שלצד משחקים טובים שלו (טענתי ואני עדיין טוען שהוא צריך להיות החוליה הימנית בהתקפה שלנו השנה), נתן לא מעט תצוגות נפל.

קרוס ומודריץ’ - נו באמת. הקישור שלנו הוא הסיבה המרכזית שהצלחנו למכור משהו בכלל בקדנציה השניה של זידאן, ומודריץ’ נתן את עונותיו היפות ביותר תחת זידאן. השנה הקישור מזייף לא פעם, ובעיקר - הזדקן.

דוגמה אחת מיני רבות לאיך סוגרים אותו פעם אחרי פעם 2-3 שחקנים, ובכל זאת הוא מצליח להביא 4-5 מהלכים מועילים במשחק - אם זה דריבל מוצלח, מסירת מפתח וכן הלאה. אגב, מדובר במשחק שבא בדיוק בתחילת תקופת הירידה ביכולת של ויני (ואיתו גם כל שאר הקבוצה), ומעניין שבדיון של המשחק שם דווקא כן ייחסת את זה לשחיקה שלו, ולא לדאבל-טים שקיבל.
.
.
.
אבל מה בעצם הטיעון שלך? אתה טוען שריאל של זידאן יותר גרועה מהגרסה הגרועה של ריאל של אנצ’לוטי, כשזידאן לקח אליפות (וכמעט 2) עם “ריאל הגרועה” שלו, מול בארסה שכוללת את מסי, ומול ליגה ספרדית יותר חזקה. ריאל של אנצ’לוטי ביכולת הנוכחית לא הייתה לוקחת אליפות אפילו השנה.

אני אולי לא מעריץ את קרלו אנצ’לוטי כמו שהערצתי פה ושם מאמנים - ז’וזה מוריניו, פאביו קאפלו וכמובן זינדין זידאן - אבל כן מחבב אותו. האיש שהחזיר את הדסימה ועמד במילה (אפילו הניסיון המגוחך שלו לשיר בחגיגות בברנבאו), הוא תמיד אומר דברים שהנשיא רוצה לשמוע, הוא מעריך ומוקיר כל יום במועדון. אבל זה לא מספיק. לתחושתי - אני בטח לא ‘מחפש אותו’. ואני גם לא חכם בדיעבד. כתבתי כבר ביוני לספורט1 שריאל מתרפקת על העבר ועשתה טעות שמינתה אותו. כמובן שהוא מיושן וכבר שנים מחוץ ללופ ואיך כישלון ב-X, Y, Z מביא לך פרס? הדסימה סינוורה אותי, רק בדיעבד הבנתי כמה חמור היה שהוא לא הצליח לזכות באליפות עם הסגל שהיה לו.

הלאה. בתחילת העונה אכן נהניתי מכדורגל ושלא כהרגלתי, אחרי תיקו (3:3 נגד לבאנטה) - כתבתי שהריגוש חזר. לא הייתה לי בעיה שמנצחים בקושי 0:1 בסאן סירו ואף גונבים - כי זה משחק קשה, וכנ"ל מהפך די ממזרי במאסטייה נגד ולנסיה שפתחה את העונה טוב. על חצי העונה הראשון, בהתאם למגבלות הידועות, וברור שיש דברים חשובים יותר מרוטציות - הוא היה מקבל ציון של 8.5-9, אבל מאז? באמת נאדה.
אני באמת חושב שאפשר לקחת את המשחק נגד אתלטיק בילבאו בגביע כמשל. אני סלחן על הדחות מגביע המלך, כבר התרגלתי, אבל זה היה העיוורון הראשון שלו - הכתובת הייתה על הקיר, בעיקר לגבי ויניסיוס. זו שערורייה שהוא פתח במשחק הזה. חמור בעיניי שאנצ’לוטי לא לומד מהטעויות שגרמו לפיטוריו. על המשחק נגד פריז סן ז’רמן אי אפשר לסלוח לדעתי.

אני חיי את זה מיום ליום ולא מפספס אף כותרת במארקה, והיו כמה מספרים שכבר הצגתי פה\בדף הפייסבוק\בפריויו השונים\כותרות העיתונים וכן הלאה. אנצ’לוטי המאמן שמשתמש הכי מעט בספסל שלו - זו עובדה| אנצ’לוטי רואה שהקבוצה לא כובשת כבר שמונה משחקים רצופים במחצית הראשונה - ובקושי עושה שינוי| בכל העונה שעברה ריאל לא כבשה רק שמונה פעמים, ב-52 משחקים| העונה זה כבר קרה לנו שבע פעמים, בפחות מ-40 משחקים.

לדעתי, אנצ’לוטי מסתכל רק על המטר הקרוב של נגד מי המשחק הבא ומה הלו"ז. בתחילת העונה קיבלנו כותרות על ‘איסקו חיוני’, ‘בייל חיוני’, גם סבאיוס חיוני וכולם. אבל הוא לא יודע איך להשתמש בספסל שלו. דוגמא טובה היא בנזמה, מירוץ הפיצ’יצ’י שלו מעניין לי את התחת. הוא סובל מעומס גם בנבחרת צרפת ובתחילת העונה כשניצחנו משחקים בקלות - היה זמן טוב להוציא אותו בדקות 60-65 וכן הלאה, אין עניין שהוא יוסיף עוד שער נגד מאיורקה במשחק גמור; על ויניסיוס דיברנו;

הקבוצה המשיכה בבטלה שלה ושכחה איך ללחוץ, התמכרנו לבלוק הנמוך הזה וקשה ובלתי אפשרי לשנות דברים בחודש ינואר.

צריך לדבר גם על עניין ויניסיוס, שאחרי איזה 125 משחקים+ בריאל מדריד היה ברור שייתקדם. אנצ’לוטי עזר לכך אבל הוא לא מורו ורבו לדעתי, גם לזידאן יש חלק בהצלחה הזו, בוודאי, חד וחלק. מה שוויניסיוס אומר בתקשורת זה בסדר, גם זידאן היה האליל שלו. אלה הדברים שמצופה שיגיד. אני בטוח שהוא החמיא גם לז’ולן לופטגי. ואנצ’לוטי היה יכול למתוח עד יותר את הכושר הטוב שלו, אבל פשוט הרג אותו עם העומס.
אנצ’לוטי נצפה היום בוולדבבאס במשחק של קסטיליה אבל מה הטעם? הוא לא מאמין בצעירים בכלל. זוכרים שיש דבר כזה מיגל גוטיירס? אנטוניו בלאנקו - אחלה גול היום! (מחליף אמיתי לקאסמירו פה ושם?).

אנצ’לוטי רחוק שנות אור מזידאן, שאני מודה שנמאס עליי הפרצוף תחת שלו במסיבת העיתונאים וגם הכדורגל המדכא. אבל זידאן, שלא הצליח, אני מודה - לעצור בזמן את משבר פתיחת העונה שלנו איי שם סביב ההפסד לשחטאר - היה עם סגל פחות טוב. רודריגו היה בחוץ לחודשיים, אדן הזאר שיכול להיות אחלה שחקן 13-14-15 בריאל הזו וסוף סוף כשיר - לא באמת שיחק כדורגל. היו משחקים שהגענו עם שמונה-תשעה-עשרה נעדרים, איסקו היה צריך לשחק כ-‘9’ מזויף. ראינו את ריאל של זידאן משחקת חרא נגד צ’לסי כשהקבוצה גמורה פיזית בגלל פציעות ומאבקים של אפריל-מאי (כמובן שהוא טעה עם ראמוס והמערך). אנצ’לוטי לא מנהל את הכוחות היטב ויש לו מזל מבחינת כשירות כשרק היו קרוס ומנדי שפתחו את העונה באיחור. ריאל של אנצ’לוטי נראתה שלוש דרגות פחות מפ.ס.ז’ כשהיא בסגל מלא. ברבע הגמר כשפריז לא תהווה שום יריב לבאיירן\סיטי\צ’לסי\ליברפול אנחנו נבין עד כמה המשחק נגדם היה חרא.
אגב, זה אף פעם לא טוב שלשחקן יש טאבו בהרכב. ויניסיוס יודע שהוא תמיד כתוב על הלוח אז מותר לו להתעסק ביריבים ובשטויות. פה ושם אפשר וצריך לזעזע. גם את אסנסיו - פתאום רודריגו. גם את ויניסיוס - היה אפשר להחליף אותו בערב אחר ולשחק עם הזאר…

אני חושב שגם עניין הברנבאו משמעותי, זה אמור להיות פלוס עבור אנצ’לוטי, ומאז 2022 אנחנו משחקים רע, זה ממש אותו כדור שינה כמו שהיה בעונה שעברה. פתאום גם משחק בית נגד מקום 16 הוא לא ניצחון בטוח. בגדול אני חושב שהרוב פה יודעים שאי אפשר להתרגש מאליפות 35 שכנראה תגיע (בליגה הרבה יותר חלשה מהעונה שעברה), זו הייתה אמורה להיות עונה יותר מהנה בפן ההתקפי. אנחנו במוד של עונת הקורונה - סובלים מכדורגל וסופרים לאחור מחזור אחר מחזור ומחכים שהסיפור יהיה סגור מתמטית. רק שלא נפסיד בקלאסיקו בברנבאו…

ויכוח סרק, נכון להיום ריאל לא צריכה את אנצ’לוטי ולא את זידאן אלא מאמן מעט חדשני שיתן רוח חדשה וקצת רעיונות חדשים, אה ורצוי גם 4-5 שחקני רכש חדשים כי אף מאמן לא יוציא יותר מהשחקנים האלה כרגע, זה מה יש.

החשש שלי הוא שריאל לעולם לא תהיה מועדון מודרני. אנחנו קבוצה היסטורית, רויאלית — עם כל המשתמע מכך.

לא רואה איך נחתים איזה טאן האח ונשחק 3-5-2 מודרני. זה לא הסטייל של המועדון. אנחנו לא קבוצה גימיקית כמו מה שחלק מהקבוצות האנגליות מנסות לייצר.

יותר ממסכים.
ריאל תמיד תהיה הממסד, הגוף הגדול שהולך על בטוח, אם תרצו אנחנו תמיד נהיה אינטל היציבה ולא חברת סטארט אפ בועטת וחדשנית, לפעמים זה טוב לקבל את היציבות הזו אבל לפעמים אתה פשוט נשאר מאחור…

באופן אישי אני לא רואה סיבה לא ללכת על מאמן כמו טאן האח בקיץ הזה, יש אפשרות אמיתית לבנות פרוייקט חדש מ0 ובלי פלסטרים כאלה ואחרים ואני בכנות לא מוצא שום דבר בזה שאנצ’לוטי יהיה זה שיוביל את הפרויקט הזה, הוא מאמן גדול ועשה המון בקריירה אבל הגיע הזמן למשהו חדש יותר, בועט יותר.

דבר נוסף הוא בנוגע לקישור שלנו ולשלישייה הבאמת היסטורית הזו- גם בשיא שלהם כשמלפניהם היו הbbc טענתי שיש איתם בעיה מרכזית והיא שאין אף אחד מהם שמסוגל לתת מספרים באופן קבוע, לעשות דריבל, לאיים על השער או לתת פס לגול באופן תדיר, כרגע עם ההתקפה שלנו זה פשוט זועק.
מדברים על אמבפה והאלנד, מדברים על מגן ימני ובצדק אבל ריאל חייבת קשר דינמי ויצירתי שיזין באופן קבוע את ההתקפה.