מחזור 26 :: מפסידים 0:2 בברנבאו

הלווו, תתעוררו!! יש קלאסיקו עוד יומיים

אין סגל שחקנים, בד"כ מחכים לסגל שיתפרסם…

אין סגל שחקנים זה understatement of the year :joy:

צוד, היכן שלא תיהיה, תכין את שולה המוקשים.

אני במשחק מחר. שתדעו מי הקמע שלכם ומי עוזר לכם להמשיך את המסורת.

הרקורד שלכם בברנבאו היה לא רע גם בשנות ה-90 בניגוד לריאל שהיה לה רצף שחור בקאמפ נואו. אבל העשור האחרון? זה ברוטאלי. אתם ממש יכולים לארח שם.

מאחל לך שיהיה משחק ענק של מסי, ושתהיה עד למשחק היסטורי :smiley:

בפועל? הולך להיות אחד הקלסיקואים החלשים של השנים האחרונות. שתי הקבוצות נמצאות במקום כל כך רע, עם פציעות של שחקני מפתח ואחרי הקלאסיקו הקודם, אני יכול להבין למה תחושות הנמנום פה בפורום.

אלבה קיבל אור ירוק ונמצא בסגל.
גם קויאדו בפנים , פוץ’ נשאר בחוץ.

שתי הקבוצות שיפגשו מחר, עושות תחרות אחת עם השניה, מי קבוצה יותר בינונית ומי מגיע פחות לזכות באליפות. תחרות צמודה וקשה. עובר מצד לצד. הצפי שלי ? ריאל מנצחת ובהפרש של יותר משתי שערים, אני עד כדי כך חושב שאנחנו חלשים. וזה לא בגלל כבוד למדריד.

תעודת עניות לה לה ליגה. עונה כזו זה עונה שחייב היה להיות בה קבוצה שלישית, שלפחות תאיים על האליפות, ואולי אפילו תיקח אותה. במקום זה יש משהו כמו עשר נקודות הפרש מהמקום השני לשלישי…

אני תמיד כתבתי ואמרתי, גם בשנים יותר טובות שלנו, קלאסיקו, זה המשחק היחיד שאין לי שום דרישה לכדורגל יפה או רומנטי, מצידי גול של דרדלה של פיקה בדקה 93… או שער עצמי של ראמוס. כל דבר אני לוקח בשימחה. ומחר אני גם יקח תיקו…

הלואי שאני טועה. אבל אני לא מאמין שריאל תבעט בדלי גם השנה. זה לא משהו של נאחס . אני באמת ובתמים חושב שאם השנה הם בועטים בדלי, זידאן ובמיוחד פלוטרנטינו צריכים להשאר לכל החיים במועדון .(בתור אוהד ברצלונה, בתור אוהד ריאל היתי עולה עם לפידים בשביל לדרוש פלורנטינו אאוט חחח)

זה כל כך הזוי .

מבחינת המערך, ריאל מדריד חייבת לנצח. ולא רק בשביל לחזור למקום הראשון, אלא בשביל המוטבציה והממונטום. ושהקהל שלה תומך היא תפתח את המשחק בלחץ מטורף. 4-4-2 שרצוי שכל שחקן שיודע להחזיק כדור יפתח מחר.

זה לא משנה כמה אתם חלשים (ואתם חלשים). עומדת מולכם קבוצה שהקשר בינה לבין הבקעת שערים מקרי בהחלט. ככה שגם אם ההגנה שלכם בניצוחו של דון פיקה תפתח את שעריה, הקבוצה ממול זו לא קבוצה שתדע להכריע.
אה ויש לכם את מסי.

תקרא את התגובות בפורום שלהם.
הם משוכנעים שהם יותר חלשים אפילו מאיתנו, כמו שאתה משוכנע שאנחנו חלשים אפילו מהם.
אין להם מגנים, אין להם מי שיבקיע, אין קיצוני, יש את ויניסיוס שלידו דמבלה נראה הגאון בקבלת החלטות.
מה שאיבגי רשם זה ברוח הדברים של אוהדי ריאל.
והם בתכלס חייבים לנצח, תיקו יותר טוב לנו.
לא יודע, יש בי אופטימיות זהירה למרות כל הבעיות שלנו.

אתם עדיפים כי יש לכם את מסי, הוא השובר שוויון שלנו אין, אז הכל תלוי במה שהוא יחליט שיקרה.

זה מתחבר למה שרשמתי בהתחלה, שתי קבוצות בינוניות שעושות תחרות מי בועט בדלי יותר.

והם נאחזים במסי כי זה מאפשר להם לטמון את הראש טיפה יותר עמוק בחול. מסי לא היה פקטור באף אחד מהקלסיקואים שנה שעברה ולא השנה. אני בכלל חושב שהוא בעונה יחסית אליו, לא נמצא בכושר טוב.

ברור לי שמחר הוא יכול להתפוצץ. אבל עדיין, לא נמצא בשיאו.

אני לא כך כך בטוח שנגישה היא להתאבד על ניצחון, זידאן בהחלט יכול לחיות עם תיקו, 2 נקודות הפרש עם מספיק נקודות שבארסה יכולה לשמוט בקופה והכל פתוח.

אני קונה תיקו עם שערים אם יהיה משחק שקול.
2 נקודות פלוס יתרון במקרה של שוויון מספקים אותי בשלב הזה.
אני לא רואה איך ריאל יכולה להשתפר בהמשך העונה לעומת סיכוי נמוך אבל קיים שבארסה תשתפר.

אף קבוצה כבר לא תשלוף שפנים מהכובע, מה שאתה רואה זה מה שאתה תקבל עד הסוף. זה לא שדמבלה או סוארז בשיאו עומדים להיכנס לרוטציה עד סוף השנה.

בכל תוצאה לא נפסיד את האליפות מחר, לכן הלחץ עליהם. אני גם לא קונה את הדיבורים שלהם שתיקו זה תוצאה טובה בשבילם. זה לא תוצאה רעה ולא סוף העולם. אבל בברנבאו שהם עם הגב על הקיר באלופות. אני קונה תיקו מעכשיו. בשבילם תיקו, זה רק ידגים כמה הם בינונים השנה.

כל עוד מסי חי נושם ובועט אני קונה תיקו מולכם. בטח כשפערי ה(חוסר) יכולת לא מהותיים ואנחנו באים בקבוע עם נחיתות פסיכולוגית.

תקראו. כדאי.

משעשע אותי שיש קלאסיקו, בברנבאו, במחזור 26, ואף אחד לא מציין את זה.
כי פחד?

:joy:

טניס

לבארסה יתרון אחד מכריע: מסי. כל עוד הוא אצלכם ורונאלדו כבר לא אצלנו - אתם פייבוריטים ולא משנה מה יהיה.
מה גם שהקשר בין ריאל מדריד להבקעת שערים, מקרי בלבד. לא זוכר מתי זה היה כל כך בלתי נתפס בעיניי שנבקיע שער. התקווה היחידה זה ראמוס בנגיחה או בפנדל. אה ואיסקו מלך השערים של 2020, עם 3 שערים עלובים.
כן. זה הקלאסיקו הכי עלוב שאני זוכר בחיי; שתי הקבוצות במצב הגרוע ביותר שלהם מזה כמה עשורים, אבל כל עוד מסי על המגרש אתם צריכים להיות אופטימיים.

הכותרת - Priceless :rofl: :weary: